Поточна група

Набір в літні групи (липневі та серпневі) відбувся 15/06, групи вкомплектовані, місць більше нема!

Наступний набір буде в середині серпня! (Точну дату оприлюднимо в серпні)

‼️ЗМІНА НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ І ВАРТОСТІ НАВЧАННЯ‼️

Мережа автошкіл “МЕГАДРАЙВ” оновлює навчальну програму у відповідності до Типової навчальної програми з підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів, затвердженої Постановою КМУ від 2.10.2010 р. № 229 зі змінами від 6.10.2021 та Постанови КМУ “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань теоретичної та практичної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів” від 10.05.2022 р. № 601.

Що змінюється:

🔻Спочатку слухач вивчає теорію в автошколі. Тоді складає теоретичний іспит в Сервісному центрі МВС. І лише після цього успішного іспиту допускається до навчання з практичного керування ТЗ.

🔻Курс з практичного керування ТЗ становитиме 40 годин на автомобілі з механічною коробкою передач. 40 повних годин, по 60 хвилин ‼️‼️‼️ Через це зростає вартість навчання в автошколі. Але і практична підготовка стане ще більш якісною, бо це +10 годин на МКПП до нашої поточної програми.

🔻Курс теорії триватиме в нас 2 місяці. Заняття будуть, як і раніше, двічі на тиждень, але по 2,5 години. І ми зробимо все можливе, щоб залишити різноманітність графіків: щоб були і вечірні, і ранкові групи, в будні та в вихідні.

🔻Курс практики після успішного теоретичного іспиту в СЦ МВС триватиме 2 місяці. Законодавство дозволяє проходити практику в іншій автошколі. Для наших випускників з теорії ми на деякий час бронюватимемо в нас місце на практику, щоб його не зайняли випускники з теорії з інших шкіл.

🔻Вартість повного курсу з водінням і пальним становитиме 15500 грн. Супутні витрати на доступ до кабінету на green-way залишаються. У разі збільшення цін на ПММ до початку практичного курсу, встановлена на час початку навчання вартість може збільшуватись.

🔻Зміни вступають в силу для всіх груп з нового набору! Всі групи, що вже навчаються, чи нові групи, що приступають до навчання в червні, згідно із законодавством навчаються “по-старому” – протягом 3 місяців, теорія і практика паралельно‼️ Тобто для всіх груп, що приступлять до навчання до 23.07, пройти в нас окремо теоретичний чи практичний курс НЕМОЖЛИВО!