Відгуки 2018р.

30/12/2018, Тетяна Марценюк

Хочу поділитись своїми враженнями про автошколу.Це школа яка заслуговує на оцінку більше ніж 5.Колись я вважала,що правила ПДР і знаки потрібно зубрити днями і ночами,щоб здати екзамен.Мої знайомі так робили.Але завдяки вмілому,цікавому підходу ,з життєвими ситуаціями Людмили Йосипівної я відкривала книжку з правилами лише на уроці .Іспит здала з першого разу сама ,результативність 20 з 20.Велике ,щире людське дякую 💖💖 💞💝🤗 вам ,Людмило Йосипівно.

Окрема велика подяка інструктору Роману Ігоровичу💖💖💖💖💖.Це людина з ангельським терпінням і підходом .Людина від Бога.Дівчата рекомендую тільки його.Під час навчання немає жодного страху чи підвищеного тону.Завжди посмішка і спокій ,незважаючи на те наскільки ти натупила.Велике,велике,велике вам дякую 💖 💖💞💝.

Відгуки 2018р.

Школу рекомендую усім ,тому що також є важливим те що крім плати за навчання абсолютно ніяких оплат,подяк і тому подібного я і моя група більше нічого додатково не оплачували.

Тут легко,весело і результативно.ДЯКУЮ🙏💖💖💖💖💖💖

28/12/2018, Бай Катя

Обравши “Мегадрайв”, я зробила правильний вибір!😀✔
Надзвичайно вдячна викладачу теорії Ігору Володимировичу, та інструктору з водіння Івану Івановичу👍
Привітні, доброзичливі, терплячі, позитивні, на 100% віддані своїй професії! Знайдуть підхід до кожного учня. Безперечно професіонали своєї справи! Навчатись у Вас – одне задоволення!
Тут цікава та доступна подача матеріалу, а також дружня і невимушена атмосфера під час занять.
Здобуті знання дали можливість впевнено відчувати себе за кермом в будь-якій ситуації, а також, що не менш важливо, бути культурним та безпечним водієм.
Автошкола дає всі можливості для розвитку у сфері кермувального мистецтва.🚘
Від навчання залишилися тільки приємні враження.
Дякую за все!!!
Бажаю розвитку і вдячних учнів!

28/12/2018, Андрій Попель

Дуже радий, що обрав автошколу “МегаДрайв”! Викладачі професіонали своєї справи! Екзамени в сервісному центрі здав з першого разу. Всім рекомендую!

04/12/2018, Дудар Юлія

Хочу висловити подяку автошколі Мегадрайв!!
Вона дала мені всі необхідні знання)) Окремо хочу висловити подяку Сергію Миколайовичу, це дуже хороший вчитель,без якого я б не змогла здати іспит. Оскільки до навчання в автошколі я жодного разу не сиділа за кермом і змогла за такий короткий період навчитися і здати іспит сама. Дуже вам дякую!!

29/11/2018, Надорожняк Софія

Всім рекомендую цю школу. Я наважилась піти вчитись через півтора місяці після аварії в яку попала. Спочатку в мене було відчуття що за машину не сяду ні як пасажир ні тим більше як водій, але завдяки хорошим вчителям у мене це вийшло. Перш за все в мене було велике бажання що дуже важливо. Людмила Йосипівна це вчителька теорії. Саме вона кожного заняття роз’яснювала нам усі правила і зробила з нас відповідальних водіїв. Ще ніколи мені не було так цікаво вчитися. Роман Ігорович -інструктор (на автоматі). Саме він допоміг перебороти страх дороги і страх швидкості. На його заняття я ходила із захопленням. Ви повірили в мене і в мене все вийшло. Я ніколи не вірила, що можна отримати права своїми силами. Але відтепер я в це вірю. Теорію я здала з першого разу, а водіння(майданчик) з другого. І тепер я впевнено можу сказати що я відповідальний водій. Дуже дуже дякую вам. Буду скучати за нашими усіма уроками)))

29/11/2018, Оксана Сенів

Я також дуже хочу подякувати Людмилі Йосипівні за її вміння пояснювати так що хочеться слухати і слухати а також хочу сказати я незнаю як інші інструктора я з ними не вчилась і неможу говорити за всіх но для мене Сергій Миколайович найкращий тому що я знаю скільки нервів він витратив щоб мене навчити він старався зробити все і пояснити так щоб я зрозуміла і школою я також дуже задоволена.Я щиро дякую цим людям за великий досвід вони для мене найкращі і школа найкраща

29/11/2018, Марія Пономарьова

Людмила Йосипівна -супер.Вона не просто виконує свою роботу,вона хоче щоб кожен знав.А Сергій Миколайович навчив багато чого не тільки для іспиту але й для життя.Школою я дуже задоволена.😘

29/11/2018, Таня Вовк

Людмила Йосипівна, ви найкращі. А ось практичні заняття, тут не все так гарно, як би хотілося. Я бачила хто як був готовий на майданчику, моя думка, що Сергій Миколайович найкраще підготував своіх учнів. І спілкувався з усіма хто був присутній на екзамені. Чого і іншим інструкторам бажаю.

29/11/2018, Анастасія Горохівська

Автошкола “Мега Драйв” – це найкрутіша автошкола міста!
Я так тішуся, що вибрала саме Вас!) Ці три місяці навчання пройшли як мить, я вже скучаю)
Я – це та людина, яка до сліз боялася сісти за руль і просто не уявляла себе водієм, але так хотілося навчитися і доказати собі що можу!) А зараз я тримаю водійське посвідчення і тішуся, що змогла))
Велике ДЯКУЮ: Людмилі Йосипівній (викладач теорії), Володимиру Орестовичу(інстуктор Citroen Berlingo) та Володимиру Мирославовичу (інструктор “дев’ятки”) – це ті люди, без яких нічого б не вийшло!!
Людмила Йосипівна настільки кльово пояснювала матеріал, що запитань не виникало, а тести проходила на відмінно! (ну може десь там якась помилочка))))), але ми це проходили і виправлялися)
Ваша підтримка на екзамені дуже відчувалася!! Ви – любов!))
Володимир Орестович – Ви самий кльовий інструктор, як мені повезло потрапити саме до Вас!) З першого заняття я не боялася до Вас йти)
Ви навчили мене безпечно їздити, по правилам, бути зосередженою! Всі мої хвилювання і не впевненість просто розсіяли в “пух і прах”) Це дуже важливо найти правильні слова, і Ви це зробили!))Дякую, за те що вірили в мене, за підтримку!)) І коли я страшенно тупила Ви не кричали, а виясняли зі мною в чому проблема і ми її вирішували))
Ви – The Best!)) Чесно!! Без перебільшень! Зараз я б Вас вибрала ще раз😉
З Володимиром Мирославовичем ми бачилися всього декілька разів, але ці заняття реально допомогли здати екзамен😉 Ваші заняття це: ясно та чітко! Проблем з парковкою, розворотом та заїздом в гараж в мене не буде – Дякую!)

Не вірю, що вже все закінчилося, це був класний період!! Я Щаслива)) Автошколу “Мега Драйв” я рекомендуватиму всім!!!
І якщо що, то здала на права сама без всяких там додаткових доплат😉Бо з “Мега Драйв” це справді реально!

22/11/2018, Наталка Мицик

ВСІМ,ВСІМ,ВСІМ!!!!РЕКОМЕНДУЮ!!! Автошкола “МегаДрайв” – це саме те, що Вам потрібно!!!
Обираючи автошколу читала відгуки про всі, що є в Тернополі і дуже рада, що зупинилась на “МегаДрайві”. Викладач теорії Людмила Йосипівна – просто суперовий професіонал своєї справи. Наданий нею матеріал і пояснення легко відкладається в пам’яті, і, що найважливіше, ви без проблем можете звернутись із запитаннями. Інструктор по водінню – Ярослав Іринейович – це ваша підтримка за кермом протягом усього навчання (особливо рекомендую для тих, хто боїться, що інструктор кричатиме). Його спокійний тон голосу і чіткі рекомендації допомагали в будь якій ситуації. Легко і адекватно вказував на помилки (навіть якщо вони спочатку повторювались). Особлива подяка інструктору по парковці Володимиру Мирославовичу – прості і доступні пояснення, саме те, що потрібно. Без нього майданчик не здала б.
Склала екзамен з першого разу, без будь яких “додаткових оплат”. Підтримка всіх інструкторів і директора Юрія Орестовича під час екзамену була просто шалена!! Щира подяка і успіхів їм!!!
Тому якщо Ви хочете отримати знання і практичні навички – то Вам в “МегаДрайв”!!!

22/11/2018, Кирило Юрченко

Як учень, котрий завершив цю автошколу і отримав права (з першого разу без башлянь та подібного), просто зобов’язаний поділитися враженнями про своє навчання. Школу порекомендував друг. Загалом за час навчання теоретичний матеріал було викладено на найвищому рівні ( матеріал під час теоритичних занять окрім самих правил охоплював багато життєвих ситуацій, представлених схемами дорожнього руху для кращого розуміння). В результаті теоретичний екзамен був зданий без проблем, і завершив автошколу з великим багажем знань – за це звісно щира подяка Людмилі Йосипівні, професіоналу своєї справи. За практичні навички хочу подякувати Сергію Миколайовичу, строгому і вимогливому викладачу. Згадуючи перші заняття, то розумію що у нього залізне терпіння, бо витерпів моє навчання, за що я теж широ вдячний.
Вибір автошколи то діло особисте, але … є багато але, котрі можна почути по місту по відношенню до інших автошкіл.
Особисто я рекомендую автошколу “Мега Драйв”! Йти на навчання до цієї автошколи чи йти – вибір за Вами.

16/11/2018, Сергій Боровицький

Порадив навчатись в автошколі “Мегадрайв” мені знайомий і я дуже задоволений що пішов саме сюди.
Хочу подякувати викладачам за якісну підготовку і навчання на високому рівні. Завдяки професійній подачі матеріалу, вмінні знайти підхід до кожного, наполегливості і терпеливості викладачів, вчора я отримав посвідчення водія. Всім хто вагається куди подати документи, вибирайте “Мегадрайв”, не пошкодуєте! Рекомендую всім!!!

15/11/2018, Марія Коляса

Доброго дня … Сьогодні отримала посвідчення водія завершивши та отримавши важливий і потрібний досвід завдяки навчанню в автошколі «Мегадрайв» . Це був досить складний для мене вибір автошколи, зіграли роль відгуки і я вирішила залишити також свій – важко було повірити, що тут все так чудово ,як описано ,але я ризикнула …і захотіла все- таки переконатися і навчатися саме тут. Можу сказати, що я зовсім не помилилася з цим вибором і прийняла правильне рішення вчитися і отримати знання, вміння і навички саме в « Мегадрайві» .
Дуже багато хвилювань було під час здачі іспиту , здавалось що самій здати нереально – все-таки РЕАЛЬНО… Важливою підтримкою на іспиті була підтримка директора школи Юрія Орестовича , який тримав за нас кулаки😁Завдяки старанням , майстерністю викладання теорії Руслану Васильовичу з легкістю , без жодних проблем було здано тести по ПДР . Сергій Миколайович – інструктор з водіння ( автомобіль lanos) … після перших занять … я думала що більше не піду і ну його ці права 😁)))) … Строгий, вимогливий …повністю віддається своїй роботі ..свариться , але тільки по конкретній на це причині …( якби не ця строгість , то можливо я б і не здала)) … Зовсім не пожаліла, що обрала саме Вас , дякую за Ваше терпіння і витримку.
Велика подяка Володимиру Мирославовичу – інструктору дев’ятки. Справді важливу роль при здачі вправ на майданчику в МРЕО відіграла дев’ятка , саме завдяки навчанню і підготовці до здачі екзамену на цій машині…його було успішно здано …
Рекомендую «МЕГАДРАЙВ» … особисто перевірено 😉

15/11/2018, Олександр Кошовий

Автошкола чудова!
Сьогодні отримав посвідчення водія, хочу подякувати працівникам автошколи “Мега Драйв” за організацію, від першого дня знайомства і до складання іспитів, все було просто і без будь яких складнощів.
Вдячний Руслану Васильовичу, все просто і зрозуміло, теоретична підготовка чудова.
Велика подяка Сергію Миколайовичу, інструктор з індивідуальним підходом та міцною витримкою.
Іспит з теорії, здав з першого разу. На водінні сам винен, практику здав за другої спроби, без домовленостей і неофіційних “проплат”.
Всім рекомендую, автошкола готує водіїв на високому рівні.
ДЯКУЮ!

11/11/2018, Юлія Новак

Щиро рекомендую автошколу МЕГАДРАЙВ!
Тут навчання проходить на найвищому рівні!
Руслан Васильович проводив усі теоретичні заняття дуже доступно, легко і зрозуміло! Велике вам спасибі!
І окремо хочу подякувати своєму інструктору з водіння Красновському Володимиру Орестовичу за якісне навчання, безмежне терпіння і розуміння! Це професіонал своєї справи, людина дуже компетентна і висококваліфікована!
Я дуже-дуже задоволена! Школа мега-крута! Перевершила навіть мої найбільші очікування, тут викладачі працюють на всі 200! Не пошкодуєте!

09/11/2018, Віктор Малиновський

Доброго дня, хотів би залишити відгук про автошколу “Мегадрайв”. Якщо коротко і по суті, навчання мені дуже сподобалось, адже професійний підхід з боку школи до учнів досить великий, окремо хотів би відзначити інструктора з практичного водіння Сергія Миколайовича, тому що навчання було спрямоване на здобуття навиків безпечного водіння і водночас легким та веселим. Сьогоднішній мій успіх у здачі іспиту, це результат Вашої роботи. Тому – рекомендую.

09/11/2018, Павлів Іван

Дуже гарна школа, високий рівень навчання, кваліфіковані інструктори… Прийшовши в школу жодного разу не був за кермом думав що в нас в країні все корумповано і іспит в сервісному центрі самому не реально здати…. Та я помилявся здав іспит з першого разу і отримав водійське посвідчення… Окрема подяка Руслану Васильовичу за пояснення теорії та правил як то кажуть на хлопський розум і за цікаві життєві історії… Та Сергію Миколайовичу за його стальні нерви дякую за те що кричали на мене так до мене краще доходило…. ВЕЛИКЕ ПРИВЕЛИКЕ СПАСИБІ… Я НЕ ПОМИЛИВСЯ….

09/11/2018, Лілія Рибіцька

Хороша автошкола Мега Драйв! Сьогодні отримала посвідчення водія, думала що з першого разу не здам, але я зібралася всіма силами, переборола свій страх і змогла це зробити. Дякую за хорошу подачу матеріалу, все проводилося на вищому рівнні, лекції було дійсно цікаво слухати. Також дуже дякую Євгену Тарасовичу за індивідуальний підхід, пояснював все доступно (не порозумінь не було), якби запропонували іншого інструктора я б нізащо не погодилась…. Дуже дякую за здобуті знання, тепер я впевнено сяду в машину і поїду… Автошкола Мега Драйв НАЙКРАЩА рекомендую!!!!👍

03/11/2018, Іра Безкоровайна

Хочу подякувати інструктору на Шкода Октавіа за якісні приватні уроки! Скільки спроб у мене вже було навчитись і скільки різних «вчителів» – і лише з Романом Ігоровичем я нарешті позбулась паніки і страху перед машинами!!! 👍Вже з першого уроку завдяки спокійному голосу і позитивному настрою інструктора я зрозуміла, що в цей раз все получиться)).

Всі уроки проходили на одному диханні, було цікаво і корисно. Результат: тепер я можу спокійно проїхати будь-який маршрут по Тернополі, не боюся перехресть і навіть можу запаркуватись не гірше за свого чоловіка!!! Бажаю Роману Ігоровичу не втратити свого безмежного терпіння і ще раз дякую Вам щиро!!!

02/11/2018, Гричулевич Наталія

Автошкола мегадрайв крута автошкола.!!!
Тут навчать водити машину навіть того хто сидів за рулем два раза.
Чудові викладачі, а саме класний інструктор з водіння Сергій Миколайович (машина ланос).Він навчить вас водінню не лише щоб здати екзамен ,а і щоб впевненно водити автомобіль в житті.Рекомендую цього чудового інструктора тому що Сергій Миколайович повністю віддає себе роботі .Він хоче навчити всього що потрібно для керування авто .Дякую !!!Також мене навчали вправ на майданчику на девятці класні інструктори Роман Володимирович і Володимир Мирославович .Дякую вам .
Теорії нас навчав Богдан Зиновійович ,він пояснив просто і доступно всі правила дорожнього руху.Наголосив на всі ті питання які будуть на екзамені.Атакож викладач з медицини.Дякую.
На здачі на майданчику підтримували всі інструктори і також директор автошколи .Всім дякую .Рекомендую всім цю чудову автошколу..!!!

19/10/2018, Назар Олійник

Вибирав я автошколу по відгуках та оцінках у місті Тернопіль, свій вибір зупинив саме на цій автошколі і про що я не жалів жодного разу.
До початку навчання я не мав практики у водінні взагалі, дай в ПДР не особо розбирався. Тому хочу сказати велике дякую своїм викладачам, Татарину Олегу Васильовичу за теоритичний курс, та інструктору з практичних занять Михайлишину Євгену Тарасовичу, дякую Вам за здобуті мною знання, за терпіння та розуміння, за те що вірили в мене більше ніж я сам, та за те що допомогли успішно скласти іспити в Мрео. Також окрему подяку хочу висловити керівництву автошколи Мегадрайв, за організовану роботу та вдалий підбір кадрів.
Підбиваючи підсумки я усім рекомендую та буду рекомендувати саме цю автошколу, тому що Ви найкращі!

19/10/2018, Надія Соха

Хочете навчитись водити авто – тоді Вам в автошколу « Мегадрайв » – назва відповідає дійсності !

В школі вчать не тільки водити авто, а й отримувати від цього задоволення.

Коли вперше сіла за кермо і після чітких вказівок інструктора Івана Івановича Барицького – поїхала, була під великим враженням – невже в мене вийшло, так просто ???

Та складно почалось, коли виїхали в місто… 😌 Тому велике дякую Івану Івановичу за розуміння, терпіння і витримку (бо сама не раз хотіла висадити себе з авто) .Завжди стриманий, ніколи не підвищить голос (а це велике при навчанні), завжди підтримає і похвалить ( тільки , якщо є за що ), позитивний , а головне – Ви навчили мене водити авто з нуля – Ви для мене герой !!!

Теорія… Її викладав Зеновій Богданович – так просто, легко, доступно , з дотепністю в тему , з прикладами з життя – не дивно , що теорію наша група здала на ура. Дякую за чудово проведений час з користю і на позитиві !!!

А ще велике дякую -відчайдушному, стриманому, людині , яка йде до поставленої мети – навчити не заглохнути, паралельно припаркуватися, виконувати маневри і заїхати в гараж на 9-ці , Роман Володимирович – ДЯКУЮ !!!

І ще раз дякую !

Дякую директору автошколи «Мегадрайв» Юрію Орестовичу , який зібрав професіоналів своєї справи, людей , які викладаються на 200% !
Успіхів вам !

18/10/2018, Горобець Мар’яна

Відмінна автошкола.Навчання на вищому рівні,і теорія і практика.Щиро вдячна викладачу теорії Олегу Васильовичу лекції пояснювались на вищому рівні,все було чітко і зрозуміло.Окрема подяка викладачу практики Сергію Миколайовичу завдяки Вам я навчилась керувати автомобілем.Величезне дякую за навики безпечного водіння, за ваше терпіння і віру в мене. Інколи було дуже важко, але ви вчили не здаватися, і це за я вам щиро вдячна.Ви завжди нас підтримували,давали багато корисних порад і настанов.Сергій Миколайович інструктор -професіонал, котрий дійсно вас навчить керувати автомобілем.
Юрій Орестович у вас чудова автошкола і викладачі найкращі!!! РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ !!!

17/10/2018, Надич Діана Степанівна

Загальне враження:привіт всім хто вирішив вчитись в автошколі мегадрайв)оскільки я закінчила цю школу і сьогодні отримала права,хочу сказати таке”:народ,я рекомендую цю школу!!!рекомендую завдяки абалдєнним вчителям а саме Зіновий Богданович(вчитель теорії),і Ярослав Іренейович(найкращий вчитель їзди),рекомендую і ще раз рекомедую!!!”якщо ви хочете навчитись їздити в місті йдіть до Іренейовича,ви жодного разу не пожалієте,бо це людина яка хоче навчити,і навчить,без жодних криків,а тільки розумними настановами!!!ще мені сподобалось в цій школі майданчик,і машина 9(в точності так як в МРЕО)ми змогли навчитись їздити точно так,як треба на головному майданчику на екзамені))короче,я рекомендуюююю,і особливо рекомендую Ярослава Іренейовича(інструктора по їзді)!!!всім успіху!!!

17/10/2018, Голінка Катя

Урааа! навіть не віриться що з першого разу можна здати екзамен!!! Чесно можна, головне вірити в це, не розгублюватися, а ще краще в голос говорити що ти робиш!Почнемо з початку:автошколу вибирала по гарно розробленому сайту, відгуках, і зручному розташуванню для мене;друге- інструктора теж вибирала по відгуках🙈…Сергій Миколайович-якому я дуже вдячна і він найкращий: це було тяжко багато нервів, багато сліз(чесно спочатку була зла на нього🙊, навіть думала що не зможу з ним🙄), але який не тільки вчив(і по місту і всі вправи з майданчику), але і підтримував нас на екзамені навіть тих, хто з ним не їздив👏; дякую Зиновію Богдановичу, за викладання теорії, яий викладався наповну, і не лінувався нам повторювати те що ми не розуміли; Ну і директору автошколи, за підтримку і віру в нас!Всім рекомендую автошколу Мегадрайв, Ну і Сергія Миколайовича(повірте він не тільки вас навчить, але допоможе вам повірити в себе!!!-дякую!))))Я задоволена!!!🤗😊😃

11/10/2018, Любов Критишин

Мега-крута школа!!!
Завдяки автошколі “Мегадрав”, яку мені порадила знайома, я минулого тижня отримала водійське посвідчення. Хотіла б теж поділитись своїм позитивним враженням від навчання у цій автошколі.
Прочитати останнє видання ПДР — не означає знати і розуміти їх. Завдяки автошколі «Мегадрайв» поченаєш і розуміти, і знати, і орієнтуватись у всіх правилах, дуже чудовий, позитивний і зрозумілий викладач матеріалу Зеновій Богданович. За це йому велике дякую!
Крім того, дуже добрий інструктор якого не так легко знайти, який буде вчити тебе як себе поводити за рулем,що робити в тій чи іншій ситуації, відпрацьовувати техніку маневрування. Саме такий інструктор це Євген Петрович!!! Тому я можу впевнено заявити,що саме він майстерно виконує свою роботу. Адже погодьтеся, дуже важливо сидіти за кермом і відчувати підтримку, надійність з боку інструктора, що робить учня спокійним, впевненим в собі і в тому, що якщо він зробить щось не так, не вислухаєш на свою адресу дурниць, а доступно пояснить де була допущена помилка, чому і як її уникнути в подальшому. Стриманість, терплячість, розуміння, повага до учня і спокій кожного з інструкторів не може бути не помічені і не оцінені багатьма учнями і мною. Кожен з них виконує свої обов’язки, віддаючись справі.
Але найголовніше це те, що, коли настає час здавати екзамени, ви повністю готові до здачі. Моя порада поменше хвилюватись, бо це, мабуть, єдина суттєва проблема в підготовці.
Я, наприклад, була настільки схвильована, що вперше на здачі в Сервісному Центрі пройшовши 17 питань правильно, коли залишилось тільки 3, зі мною почало щось робитись….. і завалила ПДР. На цьому я не зупинилась, коли настав 6 день залишивши хвилювання, я з заохоченням пішла на перездачу і в мене все получилось, УРА!!! Довгоочікуванні права ще й на своє день народження це не просто радість.
Тому щиро дякую директору, усім викладачам та 31 групі ВИ НАЙКРАЩІ!!!
Від себе скажу: хто хоче навчатись у професіоналів, почувати себе впевнено на дорозі, мати людське ставлення до себе і здати екзамен – Вам в Мегадрайв. Всім удачі.

10/10/2018, Василь Домбровський

Автошкола найкраща в Тернополі!
Вдячний за комплексну та якісну підготовку. Особливо викладачам теорії Зеновію Івановичу і інструктору Євгену Петровичу і хочу подякувати за те що вони виконують свою роботу ідеально!
Дякую за доступний виклад знань теорії і навики водіння! Вони є дійсно професіоналами своєї справи і найдудь підхід до кожного. Якщо ж не дійде навіть з 100 разу то спокійно пояснять 101 раз.
Отримані знання та навички дозволили скласти іспити з першого разу без знайомих і т. д.
Однозначно рекомендую всім автошколу “Мега-драйв”. Всім успіхів.

09/10/2018, Ілля Грекул

Дякую автошколі “МегаДрайв” і особливо інструктору по водінню Євгену Петровичу за навчання. Все дуже якісно і на високому рівні. Получив права дуже швидко. Рекомендую всім

04/10/2018, Весельська Катерина

Нарешті я отримала водійське посвідчення!!! Щиро вдячна автошколі за знання! Це професіонали своєї справи! Особливо викласти теорії Зеновій Іванович і інструктор Євген Петрович! Дякую за доступний виклад знань теорії і навики водіння! Дякую за Ваше терпіння і Ваші зусилля! Вибачайте, що не відразу все виходило! Євген Петрович дуже класний інструктор, справедливий і вимогливий, зі своєю оригінальною методикою. Його застосування палки і обіцяні поїздки в ліс допомагали бути уважною на дорозі! В Зеновія Івановича не здати теорію просто не можливо, він просто супер викладач! Дякуємо Вам!!!

30/09/2018, Перехрест Олександр Миколайович

Важко було вибрати автошколу, але читаючи багато коментарів та відгуків в інтернеті, надав перевагу школі “Мегадрайв” і не пожалів. Теорія проходила на ура! Водіння – це одне задоволення, гнучкий графік, прекрасний інструктор. Рекомендую однозначно! Дякую автошколі та викладачам!

15/09/2018, Таня Коруна

Нарешті….і я отримала посвідчення водія.!!!Настала і моя черга писати відгук)).Школу для навчання вибирала по відгуках в інтернеті.Навчання проводиться на вищому рівні,усе дуже доступно і професійно.Теорію викладала Людмила Йосипівна-професіонал своєї справи.Уміє дуже гарно,професійно,точно,зрозуміло і ДОСТУПНО подати матеріал(якщо потрібно то і декілька разів..))) Безмежне СПАСИБІ інструктору -Євгену Петровичу,за його професіоналізм,тактовність,терпіння і навички,завдяки яким навчилася водити машину з нуля.Допоміг побороти страх перед дорогою,завжди все гарно і доступно пояснював.Уроки завжди проходили на найвищому рівні .Ще хочу подякувати директору школи Юрію Орестовичу,за його підтримку на екзамені.Школа”МЕГАДРАЙВ”- це автошкола в якій працюють справжні професіонали своєї справи.РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!

11/09/2018, Оля (гр.30)

Два тижні тому закінчила навчання в цій автошколі, а тиждень тому получила власними силами такі омріяні водійські права.
Колектив автошколи підібраний дуже ретельно, викладач теорії Людмила Йосипівна пояснює матеріал дуже просто та доступно, так би сказати «на хлопський розум», а якщо ви щось пропустили чи не зрозуміли то вона залюбки пояснить Вам окремі тонкощі певної теми чи питання; викладач з водіння Євген Петрович просто «the best”, якщо ви боїтеся їздити то він допоможе перебороти цей страх і навчить їздити, крім того відчувати машину, що є дуже важливе у водінні автомобілем, це людина яка навчила мене багато на практичних заняттях, тому навіть коли в мене права є лише тиждень я не маю жодного страху їздити машиною по місті в час пік чи знайти місце для паркування і запаркувати автомобіль чи то передом чи задом.
І ще це єдина автошкола в якій навчання відбувається не лише вечором, а ще й в день, і крім того єдина автошкола в Тернополі в якій ви можете навчитися їздити на автоматі, оскільки вони мають таку можливість.
Я обрала цю автошколу без вагань і раджу всім хто хоче отримати посвідчення водія категорії В звертатися сюди.

04/09/2018, Тетяна (гр. 10)

Перед тим, як вибрати школу читала коментарі і важко було повірити, що справді стільки задоволених учнів залишаються по завершенні навчання. Але тепер, коли вже й сама тримаю водійське посвідчення в руках, хочеться щиро подякувати усьому колективу школи “Мегадрайв”. Директору школи, котрий вболівав за нас усіх на іспитах, викладачу теоритичної частини Людмилі Йосипівні, завдяки якій, успішно здала тести з першого разу і велике ДЯКУЮ інструктору Володимиру Орестовичу за те, що вірив в мене більше ніж я сама, за те що навчив водити і поборов мій страх!!!! Водити машину ніколи не пробувала, а зараз я, який не який, але водій, чим завдячую саме своєму інструктору. Не скажу, що було легко і що все получалось з першого разу, дещо не получалось і з другого)), та саме завдяки сталевим нервам і великому досвіду Володимира Орестовича, ми завершили навчання. Одназначно буду рекомендувати цю школу усім друзям та знайомим!

31/08/2018, Іра Вовк

Це дуже крута школа. Іспити я здала з першого разу (без понтів і того всього). Подача матеріалу дуже хороша. Теоретичні заняття проходили цікаво, Людмила Йосипівна до кожного підходила і пояснювала те, що не розуміли, за те їй велике спасибі. Інструктором по водінню в мене був Іван Іванович, він завжди все пояснював та підказував, і я йому дуже вдячна. Я дуже довольна, що обрала цю школу і навіть не жалію. Тому хто хоче отримати посвідчення водія, раджу вам автошколу “МегаДрайв”.
НЕ ПОЖАЛІЄТЕ!

31/08/2018, Мельничук Олена

Цю автошколу мені порадила знайома і я щаслива, що навчалась саме в Мега Драйв. Якщо сумлінно вчитись ви обов’язково складете іспити з першої спроби! Особливо хочу подякувати свому інструктору Ігору Петровичу. Він справжній професіонал своєї справи!!! На іспиті нас дуже підтримували усі інструктори школи, директор і вчитель, за це я дуже вдячна!!!! Усім раджу обирати саме школу Мега Драйв!

30/08/2018, Яворська Леся

Щойно отримала права- дуже задоволена навчанням в автошколі Мегадрайв! Теоретичні заняття Людмили Йосипівни дуже доступно і легко змогла засвоїти- тому здала іспит з першого разу. З водінням було важче- довелось взяти додаткові заняття, проте дякуючи терпінню Ігоря Петровича і його чудовому ( хоч досить габаритному) Мерседесу все ж навчилась їздити)) Дякую директору автошколи Мегадрайв за пораду навчатись саме на автомат! Окрема подяка секретарю автошколи- за поради, допомогу в різних ситуаціях- що виникали- дуже тепла і родинна атмосфера! Раджу початківцям- жіночкам навчатись саме в цій автошколі!

29/08/2018, Наталя Єднак

Щиро вдячна автошколі “МЕГАДРАЙВ” за отримані чудові теоретичні та практичні знання.
Людмила Йосипівна доступно, цікаво та зрозуміло викладе теорію, наголошуючи на головні теми.
Окремо хочу подякувати своєму інструктору Ігорю Петровичу за залізне терпіння, витримку, а також за свою працю, завдяки Вам я навчилась керувати автомобілем з нуля, подолала свій страх, а також склала іспит з першого разу.
Бажаю процвітання автошколі та хороших учнів, Всім рекомендую.

28/08/2018, Ірина Сивак

Результатом навчання в даній автошколі задоволена (іспит склала за 1-м разом))). Людмила Йосипівна пречудово подає теоретичний матеріал, все чітко, доступно , наголошує – на що потрібно звернути увагу. Якщо Ви прослухали курс, то гарний результат при складанні тестів – гарантовано. Своєму інструктору, Сергію Миколайовичу дякую за терпіння та корисні поради стосовно водіння. Як інструктор Сергій Миколайович строгий, але він 100% вас навчить, звичайно якщо Ви цього дійсно бажаєте.

25/08/2018, Інна Гузій

Мега Драйв – це та школа, де можна якісно, швидко та ефективно навчитися їздити на машині. З вашою допомогою здійснилась моя мрія, я навчилась керувати автомобілем! Велике дякую викладачу теорії Володимиру Васильовичу за доступний, легкий і цікаво пояснений матеріал.Окремо хочу подякувати інструктору з водіння Івану Івановичу, що зарекомендував себе як професіонал своєї справи.Дякую Вам за терпіння, поради, віру в мене та шалені емоції.Завдяки Івану Івановичу я їжджу по Європі і не боюся!Рекомендую Мега Драйв усім, хто в пошуках школи , яка навчає !

19/08/2018, Наталя Домша

Чудова авто школа, завдяки їй і сумліній праці її вчителів і інструкторів по водіню , успішно здала іспити з першого разу. Як теорію так і практику.
Безмежно вдячна школі ” Мегадрайв” , що за такий не великий термін навчили мене, орєнтуватись на дорозі ,розпізнавати дорожні знаки , ну і саме основне водити автомобіль.
Усім рекомендую ” Мегадрайв” . Після навчання ви будете впевнені в собі і своїх вміннях!)))

16/08/2018, Марія Пасьович

Безмежно вдячна автошколі Мега Драйв і її кваліфікованим викладачам та інструкторам за те,що самостійно і з першого разу здала іспит і отримала посвідчення водія.Дякую вам за хорошу підготовку! І величезне спасибі інструктору Кардашу Сергію Миколайовичу за підтримку і терпіння(; Рекомендую всім саме цю автошколу,не пожалієте!!!А вам МегаДрайв успіхів і хороших учнів (:

15/08/2018, Лазарчук Дмитро

Якщо ви хочете навчитись керувати автомобілем швидко, безпечно, без насмішок і криків зі сторони інструктора, тоді вам до Володимира Орестовича. Спокійний, врівноважений, завжди підбадьорить і підкаже. Саме головне, що він вміє слухати і знаходить як нейтралізувати страх перед їздою. Успіхів вам і побільше учнів, тоді на дорогах стане точно безпечніше!

26/07/2018, Шамчук Борис

Тиждень тому закінчив автошколу Мега-Драйв. Відмінно склав на права та отримав посвідчення водія. Чи задоволений я отриманими знаннями? – Шалено!
Після вивченої навчальної програми, я повністю впевнений, що без паніки буду виїзджати на дорогу як і в місто, так і на швидкісні шоссе, а також в довгі подорожі за кермом. Велика подяка нашому інструктору по теорії Зиновію Богдановичу, за те що залив нам в мозок абсолютно всі правила дорожнього руху, за його підхід навчання (з юморком, чітко, зрозуміло), що не залишив з запитаннями жодного учня нашої групи. А також не менш велика подяка моєму інструктору з водіння Євгену Петровичу, який навчив мене поведінки на дорозі, як реагувати в тій чи іншій ситуації, за те що не кричав на мене, коли я сильно тупив😅, а навпаки підколював мене за помилки, та чітко роз’яснював як їх не допускати; за те що я зараз без остраху виїзджаю в місто і вільно почуваю себе на дорозі.
Через тиждень буду подавати документи на категорію “А”, та без сумнівів впевнений, що мене і на байку навчать відмінних вмінь.
Мега-Драйв найкращі!
Дякую!

19/07/2018, Тимощук Андрій

Ну що ж нарешті і я став власником водійського посвідчення.Завдяки навчанню в школі Мегадрайв для його отримання для мене не склало жодних проблем здати тести чи практичну частину )адже дійсно у цій школі знають свою справу і гарно доносять інформацію для своіх учнів .Дуже вдячний інструктору Івану Івановичу за хороші уроки водіння ,на яких він дійсно навчив мене хорошій манері поведінки на дорозі а також дав мені ті знання які я засвоів і які допоможуть мені на дорогах в подальшому ..та і взагалі Іван Іванович толково відноситься до справи …молодець!А також завдячую успіхам у теоретичній частині Зиновію Богдановичу який розяснював кожен пункт ПДР і в результаті вуаля тести пройдено !Ще раз дякую цій школі за знання за підготовку до іспиту…і якщо все що тобі говорять засвоювати …то успіх гарантовано.Буду рекомендувати друзям та знайомим саме автошколу Мегадрайв!

11/07/2018, Світлана Ольховик

Доброго дня усім! Дозвольте поділитися радістю від отримання водійських прав!
Якщо у Вас також є така мрія, то зробіть це! Вам дуже поможуть професіонали школи» Мегадрайв». Ці прекрасні люди дуже хочуть, щоб ми стали культурними і грамотними водіями, але потрібно довіритись і прикласти багато зусиль і терпіння зі своєі сторони!
Викладач теоріі, Людмила Йосипівна, теплом і ласкою старається допомогти в нелегкому навчанні та всіляко підсилює віру у своі можливості! Мій інструктор, Ігор Петрович, зробив неможливе, оскільки я дуже невпевнена і нерішуча, а емоціі на дорозі не потрібні, «потрібно іхати та не просто іхати, а згідно правил» ( цитую дослівно😀). На здачі екзамену і директор і всі інші інструктори, щиро вболівають і підтримують учнів. Дорогі моі однокласники, я надзвичайно поважаю Вас усіх, що Ви такі чудові люди, бо хочете бути грамотними водіями! Я рада, що була в цій школі! Дозвольте пораду майбутнім учням: довіртеся професіоналам і дуже старайтесь! Терпіння і наснаги усім ( учням і школі🤗)

04/07/2018, Оксана Марищак

Закінчила автошколу і отримала просто чудові знання як теорії, так і практики. Дуже рада, що обрала «МЕГАДРАЙВ», бо тут справді можна отримати високий рівень знань. Дякую Шанайді Володимиру Васильовичу за теоретичні заняття. Це викладач, який вміє простими словами, на прикладах з життя пояснити ПДР, і при такій методиці набагато краще запам’ятовується інформація. Окрема подяка Сергію Миколайовичу за практику. Вибачте, за Ваші втрачені нервові клітини, бо зі мною було не просто:-) Завдяки Вашій праці, допомозі, підтримці я впевнено можу сідати за кермо. Колективу бажаю успіхів і процвітання,а всім випускникам зеленого світла на дорогах) !!!

02/07/2018, Шустик Марія

Особисто я задоволена, що обрала саме “Мегадрайв”. Робота цієї автошколи націлена на те, щоб ви отримали права без жодного хабаря. Так, я не можу похвалитися тим, що отримала права, склавши практичний іспит з першого разу. Ні, це сталося за третьою спробою. Не буду сперечатися – було нелегко, але коли ти дійшов до кінця, розумієш, воно було того варте.
Без сумніву скажу, що “Мегадрайв” забезпечить вам якісну підготовку з теоретичного курсу. Велика подяка Руслану Васильовичу за доступно викладений матеріал, наведені приклади з життя і просто дружню атмосферу. Ваші теоретичні заняття були цікавими та інформативними. Звичайно, що потрібно працювати і самому, регулярно проходити тести онлайн, і тоді позитивний результат гарантований.
Особливу подяку хочу виразити своєму інструктору Сергію Миколайовичу. Величезне дякую за навики безпечного водіння, за поради і настанови, за ваше терпіння і віру в мене. Так, в певному моменті було справді дуже важко і вам, і мені. Але ви вчили не здаватися, і це за я вам вдячна. Сергій Миколайович – не лише професійний інструктор, котрий дійсно вас чогось навчить, а ще й мегапозитивна людина, яка знайде підхід до кожного. Дякую всій команді автошколи на чолі з Юрієм Орестовичем, котрий дійсно вболіває за свою справу.

P.S. комусь буде просто, комусь не дуже, головне старанність і наполегливість. Навчання з теорії обов’язково підкріпляйте самопідготовкою (проходження тестів на Greenway) – тоді здасте без жодних проблем. Після кожного практичного заняття аналізуйте свої помилки і на наступне максимально намагайтеся їх уникати. Зрозумійте, ваші навики шліфуватимуться з практикою. А практика – це час.

17/06/2018, Марія Голич

Повністю поділяю схвальні відгуки про рівень навчання в Мегадрайві, адже враження від автошколи лише позитивні: велика кількість занять дає можливість гарно підготуватись як теоретично, так і практично. Я переконалась на всі 100%, що тут працюють справді професіонали своєї справи.
Безпосередньо мене навиків водіння навчав Володимир Орестович. Дякую Вам за Вашу терплячість, вміння вселити в учня віру у свої сили і добрий фундамент в моєму водінню.
Бажаю Мегадрайву подальшого процвітання, успіхів та хороших учнів!

15/06/2018, Віктор Христинюк

Вчора отримав водійське посвідчення, усе здав з першої спроби та без сторонньої “допомоги”. За це виражаю подяку автошколі “Мега Драйв”, зокрема викладачу теорії Руслану Васильовичу та інструктуру з водіння Сергію Миколайовичу, ці люди турбуються за кожного учня як за рідну дитину, завжди підносять настрій та знаходять підхід до кожного учня.
Варто зазначити що автошкола приділила увагу такій проблемі як відсутність підготовки учнів до здачі екзамену на ваз 21099 (машині на якій здається практичний іспит в мрео), тому автошкола купила ваз 2109, який дуже схожий на вище згадану 99-тку, щоб підготовити учнів до успішної здачі практики в мрео. Це був дуже вагомий внесок в успішно зданий іспит.

10/06/2018, Надія Петруха

Щиро дякую хочу сказати цій автошколі “Мега Драйв”!!! Це по праву найкраща автошкола Тернополя! В цій автошколі я здобула не лише хороші знання правил дорожнього руху, навики водіння, але і хороших друзів!!! Велике дякую хочу сказати викладачу з теорії РУСЛАНУ БОГДАНОВИЧУ!!! Це людина, яка на на заняттях викладається на всі 200%, гарно викладає матеріал і завжди допоможе коли виникли якісь питання. А також велике дякую хочу сказати інструктору з водіння: ІВАНУ ІВАНОВИЧУ БАРИЦЬКОМУ!!! Щиро дякую йому за його не легку моральну працю і за те, що допоміг навчитись водити автомобіль, коли це було дуже важко, і за його терпіння і професіоналізм!!! Ще за велику підтримку дякую директору автошколи. В цій автошколі працюють лише професіонали! Усім бажаючим бути водіями , рекомендую саме цю автошколу!!! Тут дійсно ви здобудете всі знання для навиків водіння!!! 25 ГРУПА ВИ БУЛИ НАЙКРАЩІ!!

09/06/2018, Крива Світлана

Ось і закінчилось моє навчання в школі “Мега Драйв ” і я самотужки отримала своє водійське посвідчення. Тому настав час подякувати тим людям, завдяки яким я його здобула. Отож, навчалась я в 25 групі-самій круті та позитивній. Теоретичних занять нас навчав Руслан Богданович. Незважаючи ще на зовсім молоді роки, викладався на повну, а знань у нього стільки ,ніби “дядько з 50-річним стажем”)), пояснював настільки доступно ,що не зрозуміти щось було б гріхом). Водінню мене навчав Євген Петрович. Те, як він зі мною намучився, знаємо тільки двоє) Такоі людини із залізними нервами і витримкою я ще не зустрічала .Тому велике Вам спасибі, що були як хорошим викладачем, інструктором так і інколи психологом). Скучаю за всіма Вами, усім успіхів!)

08/06/2018, Райца Тетяна Василівна

Дуже класна автошкола в нашому файному місті😉. Рада ,що попала у цю автошколу! Чудова атмосфера навчання ,як теорії так і практики водінню. Висловлюю подяку вчителеві теорії Руслану Богдановичу! І особливу подяку інструктору Зваричу Євгену Петровичу за терпіння і вміння підійти і зрозумінням до кожного свого учня . 😊

04/06/2018, Бучак Ярослав

Автошкола Мегадрайв, безсумнівно, найкраща автошкола Тернопільської області. Тут працюють професіонали своєї справи, які можуть знайти підхід до будь-якої людини. Теоретичний рівень з водіння тут легко можна досягнути при відвідуванні занять. Руслан Васильович пояснює теорію на дуже високому рівні. Він на власному прикладі може розтлумачити будь-яку складну дорожньо-транспортну пригоду. Завдяки його допомозі можна легко здати теоретичний екзамен в МРЕВ. На практичні заняття мені пощастило потрапити до Володимира Орестович, який навчив мене не тільки водіння, але й допоміг мені справитися зі страхом, за що йому велике “Дякую”. Враження в мене від школи тільки позитивні, тому всім рекомендую автошколу Мегадрайв.

03/06/2018, Чернівецький Юрій

Враження про школу у менемнеоднозначні. З однієї сторони, вчитель теорії Руслан Васильович дуже доступно пояснював ПДР, звертав увагу на всі необхідні нюанси. Також заняття проходили цікаво, була створена доброзичлива атмосфера. Руслан ВАсильович не втомлювався давати відповіді на сотні запитань, за що йому велике спасибі. Теоретичний іспит був складений без жодних проблем.

ERROR: Відгук не може бути опубліковано, ім’я та прізвище не знайдено в списках учнів автошколи.

Електронна адреса tvojalapo4ka@ukr.net неактивна.

Для завершення процедури публікації відгуку вкажіть своє ім’я та прізвище.

01/06/2018, Юля Смик

Пишу відгук і не вірю в те, що сама здала на права😉! Пригадую як вперше зайшла почитати відгуки про школу, я одразу ж сказала: та ну я не вірю, що здають все самі без хабарів))))! З першого ж дня навчання в школі я чітко вбивала собі в голову, що всерівно прийдеться в кінці заплатити! Отже група моя 25, настільки всі класні, ми реально знайшли спільну мову по будь якій темі! Руслан Богданович молодець, він витримував наші вічні розмови, при цьому завжди наголошував, що не хоче чути за ніякі хабарчики, ми все зможемо самі, і це правда!!!! Всі інструктори дуже класні, я навчалася в Євгена Петровича! Як заведено в інших автошколах, я вирішила запитати куди б то звернутися за допомогою по складанню іспиту, на що він мені сказав навіть не хочу таке чути, всі здадуть самі! Ви чемно і сумлінно виконуєте свою роботу!!! Ніколи не забуду, як ви мене підтримували в день складання іспиту в мрео. І не забуду як радили піти на уроки на 9ку, ох була я не чемна))))! Я вірю, що можливо хтось буде перечитувати мій відгук, і буде також думати, що вона пише неправду. Але я отримала права, за які оплатила в касі сервісного центру 210грн. Все майбутні учні, вірте в себе, бо коли ти отримаєш той документик, який ти по праву отримала завдяки своїм знанням і вмінням, це настільки приємно)))! Ще раз дякую автошколі , яка по праву не бере ніяких хабарів, а справді навчає)!!! І моїй найкращій групі, я вже за вами сумую😘

31/05/2018, Вихор Вікторія

Мега Драйв найкраща автошкола Тернополя, без перебільшення!!!! Варта уваги і похвали. Теоретичні заняття викладав Руслан Васильович , велике дякую йому за професіоналізм і доступність, жодне заняття не обходилось без жартів, все в дружній атмосфері. Практичні заняття проводив інструктор Володимир Орестович. Він вірить в своїх учнів більше за них!!! Ніколи в них не сумнівається і завдяки йому , я подолала свій страх))) І велике дякую директору автошколи Юрію Орестовичу, який вболіває за кожного свого учня !!! Рекомендую Мега Драйв усім, хто в пошуках школи , яка навчає !

31/05/2018, Сус Наталя

Чудова автошкола!!! РЕКОМЕНДУЮ всім, хто справді хоче стати впевненим і досвідченим водієм! Теорію викладав Руслан Васильович. Доступно пояснював ПДР, зі всіма нюансами і ситуаціями, які можливі на дорозі. На кожному уроці також детально розбирали тести, тому теоретичний іспит здала сама без жодних проблем. Щире ДЯКУЮ інструктору з водіння Барицькому Івану Івановичу (Daewoo Lanos, МКПП). Ввічливий, спокійний та професіонал своєї справи! Навчив мене водінню з нуля та допоміг подолати страх їзди по місту. Відробляли кожний маневр до тих пір, поки не виходило, як мінімум, чудово. Без його допомоги, підримки і величезного терпіння я б за кермо ніколи не сіла. Також хочу подякувати Ковалю Ярославу Іринейовичу. На майданчику на Ладі відпрацювали всі вправи до здачі в МРЕО і вдосконалили мої вміння їзди, маневрування і паркування. Дякую директору автошколи Юрію Орестовичу! Хоч всі ми дорослі люди, але було надзвичайно приємно, коли “за руку” відвели в МРЕО і підтримували разом з інструкторами до кінця екзаменів. Я дуже задоволена результатом, мегапрофесійний колектив автошколи виправдав всі очікування на 100 %! Дякую команді МегаДрайв і бажаю процвітання і багато хороших учнів!

26/05/2018, Іскерська Богдана Станіславівна

Дякую автошколі за МЕГА емоції які я отримала під час навчання. Теорію викладав Руслан Васильович чітко, цікаво та зрозуміло дякую Вам.
Водити машину мене навчав Іван Іванович завдяки йому я перестала боятись світлофорів та перехресть і повірила в те що можу бути водієм. Дякую Вам за терпіння, поради, віру в мене та шалені емоції. Ви для мене авторитет.
Дякую директору Юрію Орестовичу за підтримку на іспитах в МРЕО.
Дякую колективу автошколи.

26/05/2018, Марія Ярощук

Перед вибором автошколи промоніторила усі школи, які знаходяться в Тернополі і навіть в районі. Тепер закінчивши школу “Мегадрайв”, з впевненістю можу сказати, що не помилилась у виборі. Це справді найкраща школа. Поясню чому. Перш за все, класи є у декількох районах Тернополя, тому при виборі, як далеко їздити до школи, проблема відпадає автоматично. Теорію викладав Руслан Васильович. Крім того, що це кваліфікований викладач, він ще й дуже класна людина. Пояснює доступно, завжди радий повторити ще раз, якщо щось не зрозуміло, навіть приділить час особисто вам, якщо виникнуть якісь питання. Тепер інструктори. Від жодного учня нашої групи я не чула поганих відгуків про них. Моїм інструктором був Євген Петрович (авто Форд, КПШ-механічна), дуже позитивний, толерантний, спокійний чоловік. Гарно пояснює, і що саме приємно, на здачі іспиту переживав, як за рідну дитину. Юрій Орестович – директор школи, створив усі умови, щоб здобути знання і досвід у водінні. Тому не вагайтесь у виборі, обирайте автошколу “Мегадрайв”, жодна школа так не готує до іспиту та не дає такі гарні навики водіння автомобілем.

24/05/2018, Когут Ігор

Відмінна школа, відмінні викладачі. Добре підібраний науковий процес, люди які за це відповідають добре знають свою справу. Якщо ви були, є або будете учнем цієї школи то знайте, що Ваш вибір правильний. Я особисто дуже задоволений що навчався саме тут, хочу сказати велике спасибі школі що зробили з мене водія. Також хочу подякувати Людмилі Йосипівні за теоретичні заняття, подача матеріалу на висоті. Велике дякую інструктору Сергію Миколайовичу за практичні навички водіння автомобілем, завдяки яким я можу їздити навіть на “дев’ятці” в МРЕО.
Усім рекомендую автошколу “МегаДрайв”.

24/05/2018, Гніда Світлана

Якщо Ви зараз стоїте перед вибором школи водіїв, то я усім рекомендую йти навчатися у автошколу МЕГАДРАЙВ. Саме тут працюють професіонали своєї справи, які уміють підібрати підхід до кожної людини, доступно пояснити як вийти із ситуації, яка складається на дорозі (як кажуть у народі на хлопський розум).
Дякую за отримані знання з теорії ПДР- Руслану Васильовичу, який зрозуміло виклав нам даний матеріал .
Особливу подяку складаю інструктору з практичних занять Сергію Миколайовичу. Вашому терпінню і витримки щодо нас треба позаздрити. Але все це дало позитивний результат. Саме Ви навчили мене не боятися дороги, перебороти страх щодо інших авто на ній. Я це зрозуміла, коли здавала іспит по місту))).
Велике дякую директору школи МЕГАДРАЙВ- Юрію Орестовичу. Ваша підтримка на іспитах, Ваш позитив всім нам дуже допоміг.
Навчання в цій школі залишило позитивні враження в моєму житті, а телефонна книжка збільшилася ще на кільканадцять номерів.
УСПІХІВ ТОБІ СЬОГОДНІ І В МАЙБУТНЬОМУ ШКОЛА МЕГАДРАЙВ.

20/05/2018, Петро Балькан

Автошкола супер, рекомендую!
Сподобалося з першого дня навчання, теорію викладала Людмила Йосипівна, все чітко, зрозуміло, коли виникали питання, і взагалі в процесі всього навчання вся інформація надходила за двома принципами, те як є в книжці, і те як воно буває в житті, тому дуже багато нового дізнався і взяв на озброєння, хорошу теорію! Практичному водінню навчався з Євгеном Петровичем, на Ford Mondeo!
Євген Петрович – дуже крутий мужик, дуже мені з ним повезло, на дорозі і на майданчику попадалися різні ситуації, і мені було дивно як так він міг скласти всі факти, що він не тільки назвав причини різних ДТП і інших дорожніх ситуацій і через що вони виникають, а запросто міг передбачити дії інших водіїв, пізніше я вже сам так навчився, і однозначно скажу що досвід і холодний розум, це речі з якими на дорозі не пропадеш. ще сподобалось що Петрович дуже комунікабельна і дружня людина, і коли перед екзаменом в нього поламався автомобіль, він без проблем знайшов інший (щоб я здав екзамен одразу, і не чекав невідомо скільки), і я такий здав екзамен, і в цей день отримав права. Дуже вдячний йому за все!
Також хочу добавити слово за директора автошколи – Юрія Орестовича, дуже приємно що при здачі екзамена він був разом з групою, і морально підтримав кожного, це було надзвичайно приємно)
Всім удачі!
Зустрінемось на дорогах!)

13/05/2018, Ludmiła Kikelia

Дуже вдячна мега-професійному колективу школи за теоретичні та практичні навики. Руслан Васильович, прекрасний викладач теорії, завдяки якому матеріал швидко і легко засвоюється. Володимир Орестович, інструктор, у якого не можливо не навчитись, вірить у своїх учнів набагато більше, ніж вони самі. Ігор Петрович – інструктор із безмежним терпінням, справжній професіонал своєї справи, навчає водінню у теплій і спокійній та дружній атмосфері, повторює стільки, скільки потрібно, саме з ним я поборола страх міста, так як навчалась водінню з нуля, і саме з його допомогою я повірила в себе, навчилась їздити правильно і отримувати від процесу кермування задоволення, а не стрес, безмежно вдячна за індивідуальний підхід та планування наших практичних уроків у зручний саме для мене час, рекомендую! Бажаю Вам як можна більше вдячних випускників і в подальшому сумлінних водіїв.

13/05/2018, Безкаптурний Володимир

Ви зробили правильний вибір, якщо обрали автошколу “Мегадрайв”. Навчання майбутніх водіїв проходить на високому рівні, в порівнянні з іншими автошколами Тернополя. В цьому я переконався під час час здачі трьох етапів іспиту в сервісному центрі, побачивши яка велика кількість людей інших автошкіл отримала негативний результат на іспитах.
Викладач теорії Людмила Йосипівна проводить заняття чітко, доступно, нічого лишнього.
Для практичного водіння рекомендую інструктора Євгена Петровича. Навчання проводить на автомобілі Ford Mondeo. Пояснює чітко і доступно. Якщо потрібно то 10 раз одне і теж без нервів і крику. За пройдений практичний курс навчив водінню без додаткових заннять. Водінню вчився з нуля. Обидві частини практичного іспиту в сервісному центрі здав з першого разу. Великий плюс Євгена Петровича, і за це дякую, завжди йшов на поступки при складанні графіку практичних занять, що дуже важливо для тих хто працює і в кого мало вільного часу.
Під час здачі екзаменів в сервісному центрі присутні директор Юрій Орестович, Людмила Йосипівна і всі інструктори з водіння, як і підказують і вболівають за вас аж до отримання посвідчення водія…
Автошкола “Мегадрайв” на голову вища за інші. Рекомендую!!!

13/05/2018, Ірина Катулевич

Дуже задоволена школою. За 3 місяці повністю навчили мене всім тонкощам водіння автомобілем))) Насправді я б навіть не могла подумати такого, що за такий короткий час можна навчитися керувати автомобілем, адже прийшла в школу я з нульовими знаннями. Здавала екзамен сама, без будь якої допомоги і цим завдячую Людмилі Йосипівній – викладачу з теорії, яка все доступно нам пояснювала та Сергію Миколайовичу-інструктору з водіння, який зміг мені пояснити та навчити всім правилам безпечного керування на дорозі. І якщо хтось вам скаже, що самому посвідчення водія отримати неможливо, не вірте, саме школа Мега Драйв дозволить вам спростувати цю хибну думку.
Величезне дякую всім інструкторам автошколи та директору школи, які підтримували всіх на іспиті. Тому буду рекомендувати автошколу Мега драйв усім, хто хоче довести собі та іншим, що посвідчення водія можна отримати САМОМУ!!
Процвітання вам та хороших учнів😀😉

09/04/2018, Гриньків Діана

Для усіх бажаючих стати висококваліфікованими водіями рекомендую “МЕГАДРАЙВ”. Тут навчають справжні професіонали своєї справи!!!! які навчать вас впевнено почувати себе на дорозі. Велика вдячність, Людмилі Йосипівній та особлива подяка Івану Івановичу за чудову теоретичну підготовку та за терпіння і отриманні навички, завдяки яким я вже досить впевнено їжджу дорогами Тернополя. Рекомендую цю школу усім. А колективу МегаДрайв бажаю процвітання і успіхів.

06/04/2018, Максим Ладика

Людмила Йосипівна, Володимир Орестович, Ярослав Іринейович на завжди залишаться в моєму серці і розумі “Mega-людьми” бо Вони своїми невтомними та саможертовними зусиллями допомогли мені здобути те, що я думав для мене недосяжне. Щиро Їм за все вдячний. Для мене Ви є найкращими. Бажаю іншим відчути і набути те саме. До зустрічі!

05/04/2018, Проданник Оля

Рекомендую МегаДрайв усім, хто справді бажає навчитись безпечно і впевнено керувати автомобілем.
Після теоретичних занять з Людмилою Йосипівною скласти тести було, наче дитяча забавка. Також дуже вдячна інструктору Івану Івановичу. Дуже позитивна і спокійна людина. Саме на його практичних заняттях я відчула себе водієм, перестала боятись автомобілів. Також допомогли скласти іспит заняття на майданчику з Ярославом Іринейовичем.

05/04/2018, Церкуник Анатолій

Друзі, хотів щиро подякувати всьому колективу автошколи МегаДрайв, а особливо щиро дякую нашому викладачу теоретичного матеріалу це – Людмилі Йосипівні, та інструктору з практичного навчання – Євгену Петровичу. Дякую Вам за чудове а тим більше якісне навчання. На теоретичних заняттях Людмила Йосипівна “розжовує” всім і кожному кожен пункт в ПДР. Я ніколи не думав, що екзамен з теорії можна так просто здати, а крім здачі виїхавши на дорогу знати і правильно виконувати ПДР.
Тільки вчора закінчився практичний іспит в СЦ де дійсно не просто здати іспит з практичного водіння на площадці, але, завдяки порадам, підказкам та навчанню практичного водіння від інструктора Євгена Петровича, виїхавши на іспиті ти дійсно розумієш і знаєш як зробити ту чи іншу вправу !
Скажем так, навчили і теорії і практиці, тепер і в Las Vegas не страшно )))!
-=Людмила Йосипівна=- кращого викладача по правилам ПДР я ще не зустрічав !!! 5+
-=Євген Петрович=- зрозуміло, доступно, якісно і практично пояснював і навчив практичному водінню ! 5+

P.S. Директор автошколи Юрій Орестович, тримає автошколу на вищому рівні !!! Халява не пройде, але знання будуть )))

04/04/2018, Володимир Тисовський

Хто хоче дійсно якісно навчитися водінню та правилам дорожнього руху, той повинен 100% обрати автошколу “Мегадрайв” для навчання. Велике дякую викладачу з теорії Людмилі Йосипівній, яка є справнім фахівцем з правил дорожнього руху. Окремо хочу подякувати інструктору з водіння Івану Івановичу, що зарекомендував себе як професіонал своєї справи. Завжди толерантний, готовий завжди підтримати в ситуаціях коли не все виходить, став справжнім “братом” за весь час навчання водінню. Всім рекомендую цю школу для навчання!!!

30/03/2018, Софія Литвин

Залишилась дуже задоволеною навчанням у цій автошколі.
Викладач теоретичного матеріалу – Олег Васильович пояснює доступно,трішки з гумором і якщо потрібно повторить “20” разів.!!)))
Інструктор з водіння – Іван Іванович – людина із залізним терпінням.Ні разу не підвищував голосу,не створював психологічного тиску і загалом є легкою комунікабельною людиною біля якої не почуваєш себе напружено за кермом.
І звичайно неможливо не висловити вдячність директору за відчутну підтримку під час іспиту.
Юрій Орестович,ви і ваш колектив дуже класні!!!Так тримати!!!:))))

05/03/2018, Оксана Господарисько

Хочу поділитися своїм досвідом навчання в автошколі. Автошколу вибирала навмання (що поближче до дому), але жодної секунди не пошкодувала про свій вибір. Халявщикам тут не місце, це школа для тих хто дійсно хоче стати вправним та добросовісним водієм.

Щиро дякую викладачу теорії Людмилі Йосипівні за доступне пояснення теоретичного матеріалу, за живі приклади, за нотки гумору. Дуже приємно було відчути себе знову студентом, посидіти за партою))) Людмила Йосипівна це не тільки хороший вчитель, а й надзвичайно приємна в спілкуванні людина. На екзамені була з нами від початку до кінця, щиро переживала за кожного учня як за рідних дітей.

Дуже вдячна своєму інструктору з водіння Івану Івановичу за те, що допоміг перебороти страх, повірити в свої сили. Це професіонал який любить свою роботу, викладається на всі 100%. Він навчить всьому необхідному не жаліючи свого автомобіля. Іван Іванович надзвичайно терплячий, не підвищує голос, не давить психологічно, навпаки підтримує і хвалить, а це в свою чергу стимулює їхати ще краще. На всі мої запитання інструктору, я почула доступні і зрозумілі відповіді. Згадую себе на перших заняттях, коли в мене трусилася ліва нога і швидкість 10 км/год здавалася дуже-дуже великою, і порівнюю зі мною зараз за кермом, коли мені не страшно їхати на четвертій передачі, це дві різні людини, і це завдяки моєму МЕГАкрутому інструктору. Рекомендую всім!!!!!!!

Ще хочеться написати кілька слів про директора школи Юрія Орестовича. Це людина яка вміє позитивно налаштувати, величезна підтримка на екзамені, вболівання за кожного учня. Приємно вразило те, як після зміни правил здачі екзамену, школою було орендовано майданчик і куплено девятку для того щоб учні могли відпрацьовувати вправи.

Щиро бажаю автошколі МЕГАДРАЙВ процвітання, хороших учнів і перших місць в рейтингах!!! Ви на це заслуговуєте!!!

Буду скучати за цим чудовим періодом в моєму житті…

05/03/2018, Лілія Ващак

Дуже щаслива, що навчалася саме у вашій автошколі. Хоч, насправді, було часами важко, страшно і не дуже. Були розчарування і невдачі, але таку радість і піднесення вкінці не перекреслить ніщо. Внесок Мегадрайву в здійснення моєї мрії – отримання посвідчення водія – справді величезний. Велике дякую викладачу теорії Володимиру Васильовичу за доступно, легко і цікаво пояснений матеріал. Окремо безмежне спасибі Сергію Миколайовичу за практичні заняття. Це справді людина, яка вміє навчити водінню, думаю, кожного. Були моменти, коли хотілося…тобто нічого вже не хотілося, щось не вдавалось, але завдяки йому – все вийшло і вийшло набагато краще, аніж могло б бути. Отож, тепер, коли і я отримала це омріяне посвідчення, можу з впевненістю сказати, що все можливо, якщо є бажання і Мегадрайв.

02/03/2018, Назарій Сидор

Мега Драйв – це та школа, де можна якісно, швидко та ефективно навчитися їздити на машині. Практичні та теоретичні заняття проводяться на вищому рівні. Усе пояснюють зрозуміло і доступно. Посвідчення водія отримав за перший раз, за що дуже вдячний!
Усім раджу автошколу “Мега Драйв”.

02/03/2018, Вероніка Бойко

Вчора отримала права!!! В 10 годині почався іспит на теорію за ним здача майданчика, переживання неймовірні, далі здача маршруту по місту, а в 13 годині в мене вже були права. Не можу повірити і досі, але здати самому це реально. Екзамен по теорії проходить легко, якщо ви сумлінно до нього готувались. На майданчику все залежить від ваших навиків, чим більше практикуєтесь тим впевненіше себе почуваєте.
Хочу висловити велику вдячність викладачу теорії Олегу Васильовичу, людина з великим досвідом, дуже доступно, а головне на життєвих прикладах пояснить матеріал.
Інструктор з водіння Сергій Миколайович – строгий та вимогливий. Мабуть саме це дало такий результат: до курсів ніколи не сідала за кермо, а зараз навіть мій чоловік здивований як я впевнено їжджу.
Також окреме спасибі інструктору Ярославу Іринейовичу за уроки водіння на “дев’ятці”. Не можу, не подякувати директору школи за його підтримку на екзаменах. Дякую за хороший настрій, позитив, підтримку, підбадьорливі слова які ви змогли підібрати до кожного учня.
Рекомендую цю школу всім хто хоче навчитись їздити. Школа де дійсно дають знання.

01/03/2018, Михайло Маслай

Сьогодні отримав посвідчення водія!Завершуючи цю цікаву сторінку мого життя не можу не відмітити команду автошколи Мегадрайв, завдяки яким сьогодні я не людина з правами, а водій. Починаючи від перших днів навчання я знаходився в руках справжніх професіоналів.Теоретична частина-доступно і легко,практична частина-чітко,виважено і з розумінням важливості надати правильні навики керування транспортним засобом.Викладачі та інструктори вкладають в учня не просто знання та досвід,але й частину себе. Хто хоче навчитись керувати транспортним засобом – Мегадрайв. Хто хоче рішити права – проходьте далі. Всім хто обирає зі свого досвіду скажу шо автошкола Мегадрайв + ваше бажання, старання та робота над собою=кваліфікований водій.
Дякую вам.

20/02/2018, Василина Сепик

Пишу після кількох днів, що отримала права! Надзвичайно рада😁одразу наголошу, що можливо здати на права без жодної допомоги💪Хочу одразу подякувати Людмилі Йосипівні за ґрунтовні знання з теорії ПДР( здала теорію без помилок😀) і їх не тільки треба завчити, а просто зрозуміти! Надзвичайно вдячна Володимиру Орестовичу за його підтримку, пояснення і терпіння! Це людина, яка вболіває за тебе і віддається на 100% на заняттях !!! Він надзвичайна людина! А в основному, це та школа, в якій я здобула всього, чого хотіла. Весь колектив школи завжди готовий тобі допомогти, знайти вирішення і зрозуміти !!! Мені випадково випав шанс тут навчатися, але я рада, що так вийшло! Дякую МегаДрайв за все😘

19/02/2018, Василь Наконечний

Пройшов тиждень після того як я отримав посвідчення водія. Одразу скажу що здавав все сам. Надзвичайно вдячний викладачу з теорії Людмилі Йосипівні яка настільки доступно пояснювала правила дорожнього руху що для того щоб їх здати непотрібно було їх всі зазубрити, ти просто починав їх розуміти і як результат 17 з 18 учнів здали іспит з першого разу. Ще одна людина яка не просто допомогла мені здати екзамен, але і дійсно навчила їздити це викладач практики Сергій Миколайович. Дуже класна позитивна людина яка дуже добре знає як навчити, я впевнений, абсолютно кожного. Кожному буду рекомендувати цю чудову школу. Дякую вам Викладачі що допомогли мені стати водієм!!!

25/01/2018, Наталія Жаборт

Хочу висловити щиру подяку автошколі “Мегадрайв” за якісне і доступне навчання водінню, і як результат- я отримала посвідчення водія). Руслан Васильович, викладач теорії, дуже гарно і доступно подає інформацію, легко запам`ятати і без посібника. Окрема подяка інструктору з водіння Сергію Миколайовичу за терпіння (а ви собі уявіть я ще й вагітною навчалась)), практику, цінні поради, з вами було весело навчатись)

15/01/2018, Юлія Спяк

Велике дякую автошколі Мегадрайв!З вашою допомогою здійснилась моя мрія, я навчилась керувати автомобілем! Зокрема, дякую ВЕЛИЧЕЗНЕ інструктору Володимиру Орестовичу! Це професіонал, який щиро вболіває за свою справу!Та Людмилі Йосипівні – викладачу теорії, яка доступно подає матеріал, пояснює, наводить приклади. Основне не лінуватись і робити тести! Тоді легко здати іспит.
Мегадрайв, вам побільше здібних учнів!
Усім хто вибирає автошколу, навіть не сумнівайтесь!
Звичайно, я не Ревізор, але сміливо рекомендую Мегадрайв!)))

08/01/2018, Аня Ковальчук

Пройшовши курс навчання в автошколі, я нещодавно отримала права.
Засвоєння теоретичної частини, залежить в більшості від вас. Чим більше часу ви будете приділяти навчанню і проходженню тестів, тим легшою буде здача екзамену.
А ось за практичну частину, я хочу сказати велике ДЯКУЮ інструктору Івану Івановичу. Надзвичайно вражає його простота як у спілкуванні так і у викладі теорій. Він чітко дає зрозуміти, що вам необхідно знати і вміти. Поруч з ним взагалі відсутній будь-який психологічний тиск, жодного разу він не підняв голос. Навпаки, після їзди в мене був чудовий настрій.
Найважливішим є те, що я не боялася їздити, адже збоку сидів кваліфікований фахівець, який допомагав, вчив і вірив у мої сили.
Впевнено можу сказати, що 60% того чи ви будете і як ви будете їздити залежить саме від інструктора, не помиліться у виборі!