Відгуки 2017р.

20/12/2017, Юлія Світюк

Дякую автошколі Мегадрайа за довгоочікуване посвідчення водія та чудово і з користю проведений час!!!
Велике Спасибі Руслану Васильовичу за доступне і детальне подання теорії , розглядання різних нюансів кожного правила . Заняття завжди були цікаві, наповнені прикладами для якнайкращого розуміння учнями!
Ну і звичайно , найважливіша людина в період всього навчання- це інструктор по водінню! Володимир Орестович – професіонал своєї справи, уважний і досвідчений водій, тактовна і чуйна людина. Вміє підтримати і заспокоїти , тому з ним приємно і зовсім не страшно їздити , навіть на самих складних, для мене, перехрестях. Дякую за проявлення терпіння:)
Навчанням в школі залишилась задоволена на всі 100%.

16/12/2017, Оля Заремба

Хочу подякувати викладачам автошколи “Мегадрайв”. Сьогодні отримала посвідчення водія. Радості немає меж. Дуже щаслива. Викладачі фахівці своєї справи. Сподобався внутрішній роспорядок на заняттях та високий рівень дисципліни у навчальному процесі.
Хочу сказати щиросердечне дякую інструкторові автошколи “Мегадрайв” Сергію Миколайовичу за терпляче і доступне пояснення. Людина, яка знайде правильний підхід до кожного, і, таки навчить їздити без страху і з задоволенням. Ви дуже хороший інструктор по всім міркам.
Рекомендую автошколу “Мегадрайв” та інструктора Сергія Миколайовича!
Бажаю успіхів!

06/12/2017, Маша Білінська

Автошкола просто чудова! Дуже доступно викладають теорію, розжовують, пояснюють… Окрема подяка за практичні навички Сергію Миколайовичу. Це інструктор який справді навчить вас водити автомобіль . Дуже терплячий і приємний ,пояснює доступно, позитивний підхід….Завдяки вам я навчилася водити автомобіль з нуля,поборола страх їзди в місті))
Задоволена навчанням буду радити знайомим!!!😊😊👍

01/12/2017, Стос Катерина

Всім привіт! Нарешті збулась моя мрія і я отримала посвідчення водія! Хочу поділитись позитивними враженнями від навчання в найкращій автошколі “МЕГА ДРАЙВ”!!! Насамперед, подяки заслуговують викладач теорії Володимир Васильович та мега інструктор Іван Іванович – це люди, які знають свою справу!!! Теоритичні заняття проводились на найвищому рівні. Викладач завжди доступно і зрозуміло, на “живих” прикладах з життя, доносив матеріали ПДР та підтримував позитивну атмосферу. Інструктор Іван Іванович -терпеливий, дає можливість вчитися самому приймати рішення на дорозі, і це важливий момент, щоб навчитися водінню, позитивна людина, яка допоможе не тільки освоїти ази їзди, але й буде підтримкою та надасть впевненість. Тому практичні заняття оцінюю високо. Дякуючи йому, мені вдалось побороти страх водіння по місту, набути основних навичок керування автомобілем, почати відчувати його габарити, впевнено відчувати себе за кермом, одним словом, я дуже задоволена результатом, який насправді перевершив мої очікування!!! Щиро дякую ВАМ!!! ВИ РОБИТЕ ХОРОШУ СПРАВУ!!!
Бажаю автошколі “МЕГА ДРАЙВ” тільки старанних учнів та зеленого світла на дорозі !!!
Всім РЕКОМЕНДУЮ автошколу “МЕГА ДРАЙВ” !!!

30/11/2017, Тетяна Драпак

Надзвичайно приємно тримати у руках посвідчення водія, після двох зовсім нелегких місяців навчання. Пережито й пройдено не мало, проте всі ці почуті знання спрацювали на користь. Знаєте, це така невимовна радість усвідомлювати те, що ти це зробив(ла) без жодної лишньої допомоги або залучених коштів. Хочу сказати щиросердечне дякую автошколі “Мега Драйв”, яка дала мені таку можливість. Теоретичних занять не варто пропускати, Володимир Васильович сварити не буде, але неодмінно скаже:” Ви пропустили дуже цікавий матеріал, який вам самостійно доведеться опрацьовувати вдома”)..А стосовно практичної частини, то це моя повага й похвала Володимиру Орестовичу, “так з учнями важко, але і зі мною цікаво” признається сам. Адже, саме завдяки чітким виконанням його вказівок можна дуже швидко перебороти свій страх і їздити сміливо. Я вдячна йому за підтримку та строгість, які виховали з мене на теперішнє і на майбутнє – послушного водія категорії В.

30/11/2017, Андрій Бучинський

Дуже задоволений даною автошколою. Вдячний професійним працівникам підготовки водіїв. Для мене була приємною співпраця з спокійним та врівноваженим інструктором Ярославом Іринейовичем, який зможе навчити практичному водінню та підготувати до легкої здачі іспиту.

30/11/2017, Євгенія Бучинська

Дуже дякую професійному колективу автошколи “Мегадрайв”!!!! Від першого заняття і до дня іспиту тільки позитивні емоції і враження! На протязі усього навчання жодного разу не пошкодувала, що прийшла сюди вчитися. Вдячна Володимиру Васильовичу за простий і доступний виклад ПДР. Усе легко запам’ятовувалося і допомагало на практичних заняттях. І, звичайно, хочу дуже подякувати Сергію Миколайовичу, який дійсно є професійним інструктором. Пояснював терпеливо, послідовно, часом з гумором))). Дійсно, навчить водінню з нуля і підготує вас до іспиту. Бажаю автошколі “Мегедрайв” успіхів, старанних учнів і професійного розвитку!

29/11/2017, Марія Кучер

Цілком задоволена навчанням в автошколі.Інструктором з водіння був Євген Тарасович.Величезне дякую цій людині за підтримку ,розуміння і навчання.Не завжди все вдається легко,проте Євген Тарасович завжди міг підібрати влучні слова і налаштувати позитивно.Іспит здала з першого разу завдяки хорошій підготовці теорії і практики.
Рекомендую автошколу МЕГАДРАЙВ! І інструктора Євгена Тарасовича! 🙂

22/11/2017, Оксана Василюк

Мегадрайв гарна сучасна школа. Навчання в ній проходить на високому рівні. Хочу висловити особливу подяку інструктору Сергію Миколайовичу – це досвідчений водій і гарна людина.Отримала від нього багато корисних порад. Залишилася в захваті від навчання. Дякую за легкодоступну і зрозумілу теорію Руслану Васильовичу, було дуже цікаво. Дякую.

22/11/2017, Надя Яковишин

Навчанням у школі “МегаДрайв” задоволена. Сергій Миколайович – інструктор з водіння, грамотно і доступно все пояснює і докладає максимум зусиль щоб навчити водінню. Вдячна за отримані знання Руслану Васильовичу викладачу теорії – цікаво викладає матеріал.

20/11/2017, Наталя Бриняк

Найкраща автошкола «МегаДрайв» яку рекомендую! Лекції проходять цікаво і весело, що сприяє крашому засвоєнню матеріалу. Дуже вдячна інструктору Сергію Миколайовичу, за навчання водінню ну і звичайно за терпіння. Він дійсно навчить вас водити автомобіль з упевненістю та з виконанням усіх вимог правил дорожнього руху! Дякую директору автошколи , за те що підтримував усіх перед іспитом.

16/11/2017, Ірина Теленчак

Сьогодні отримала права. Навіть не віриться, що це сталося. Мене мої знайомі переконували, що самій здати іспит з першого разу нереально. Ні! Якраз можливо, якщо ви вчилися у автошколі “Мегадрайв”. Під час практичних занять багато чого легко запам’ятовувалось. Під час іспиту директор автошколи був разом із нами і давав лише позитивні настанови. Окрема подяка інструктору Сергію Миколайовичу. Часом строгий, часом веселий. Але всі ці уроки не пройшли марно. Він, замітьте, єдиний із всіх інструкторів був зі своїми учнями від ранку (тести) до вечора (здача водіння).Переживав за нас ,мабуть, більше як ми. Тому я дуже задоволена, що познайомилася з такими чудовими людьми і закінчила автошколу “Мегадрайв”.

12/11/2017, Юлія Залецька

Дуже хороша школа МегаДрайв!!!
Хочу висловити щиру подяку за отримані знання викладачу теорії Людмилі Йосипівні,це справді викладач від Бога, просто словами неможливо передати з якою професійною підготовкою, любов’ю до своєї справи, дуже приємним ставленням та повагою, вона передавала нам свої знання.
Також велике дякую інструктору Володимиру Орестовичу за отримані мега знання, терпіння і підтримку, це людина яка знаходить підхід до кожного,навчає тільки безпечному водінню та є професіоналом вищого рівня.
Дуже задоволена що обрала саме цю школу, оскільки результат мене приємно здивував 15/16 учнів здали екзамен з першого разу за що Вам дуже вдячна.
Всім раджу цю чудову школу!!!!

07/11/2017, Оля Олексів

Дуже задоволена навчанням в автошколі “МегаДрайв”. Все на найвищому рівні: і умови, і викладачі, і підхід до вивчення. Приємне враження склалося вже після першого спілкування з п.Оленою, дякую Вам за  привітність та доброту.

Величезне дякую Людмилі Йосипівні за те, що навчила розуміти правила, а не завчати їх, професійно та зрозуміло все пояснювала, малювала різні ситуації на дорогах. Дякую за Вашу доброту, терпіння та підтримку.

Євгену Тарасовичу велике дякую за навчання безпечному водінню, за терпіння та індивідуальний підхід до кожного.

Дякую директору школи Юрію Орестовичу, за те що підтримував усіх перед іспитом.

Вдячна за якісну підготовку, отримані знання та навички дозволили скласти іспит з першого разу на відмінно!

25/10/2017, Валентина Полумярок

Всім привіт))) Вже пройшло чотири дні як у мене є посвідчення водія, а мені все не віриться, емоції не вщухають.
Дуже щаслива, що вибираючи автошколу, я вибрала саме “Мега Драйв”. Це дійсно найкраща школа в нашому місті.
Насамперед хочу висловити окрему подяку директору школи Юрію Орестовичу, за те що підібрав такий хороший колектив. За те що підтримував всіх перед іспитом.
Дякую Людмилі Йосипівні-викладачу теорії, за доступну, легку подачу навчального матеріалу. За те що знайшла підхід до кожного з нас, що була присутня з нами на іспиті і хвилювалась мабуть за нас більше ніж ми самі (хоча ми дуже, дуже хвилювались).
Особлива подяка Володимиру Орестовичу, за практичні заняття. Це людина яка робить неможливе можливим. Він вірить в учнів більше ніж самі учні. Крім того, він дійсно професійно веде заняття. Лише завдяки його вмінні переконати, повірити в себе я подолала страх перед перехрестям . Кожне заняття було цікавим, емоційним ( з могу боку))))і на кожному занятті були маленькі перемоги та досягнення. Дякую Вам за терпіння, підтримку за спокійну, веселу і теплу атмосферу.
Це дійсно хороша автошкола. Я отримала посвідчення сама з першого разу))) І вірте в себе.

21/10/2017, Юра Червоний

Дуже хороша автошкола.

Теоретичну частину в нашій групі викладала Людмила Йосипівна. Все, що можна сказати – викладач з великої букви. Дійсно професіонал своєї справи. Просто, зрозуміло та доступно – саме так проходили всі лекційні заняття. Щиро Вам дякую!

За практичні заняття дуже дякую Сергію Миколайовичу! З впевненістю можу сказати, що саме ця людина навчить керувати автомобілем кожного. Протягом кожного уроку він пояснював та виправляв всі допущені мною помилки, тим самим відточуючи вміння керувати автомобілем.

Хочу також зауважити, що підтримка з боку директора, всіх інструкторів та викладача – Людмили Йосипівни, на зовнішньому екзамені, неабияк вплинула на емоційний настрій. Саме це, лишній раз доводить, як автошкола ставиться до її учнів. В результаті – 15/16 людей з групи, своїми силами, отримали права з першого разу.

Усім рекомендую автошколу “МегаДрайв”!

20/10/2017, Діана Шірінова

Я безмежно щаслива що вибрала саме цю школу) Це найкраща автошкола в цьому місті і не тільки) Вибирала по відгуках і інформаціі що подається на сайті ,все що тут пише правда 100%. Викладачі просто супер, все доступно пояснюють ,кожному допоможуть індивідуально, лекції дуже цікаві і зрозумілі.

Особлива подяка Сергію Миколайовичу за його терпіння!!!Це мега- інструктор цієї школи) Розумний,пунктуальний,веселий,  пояснює дуже  доступно, він навчить вас не просто їздити а й багатьох життєвих ситуацій.Дуже щаслива що вибрала саме його і рекомендую всім)

Ніколи не думала що можливо самій все здати з першого разу, але завдяки цій школі це дійсно реально. Величезне вам ДЯКУЮ!!!!

Обирайте саме цю автошколу і ви ніколи не пошкодуєте)

28/09/2017, Юлія Заярна

Наконец-то сбылась мечта! Получила права! Теперь следующий шаг – свой автомобиль! Спасибо “Мегадрайв” в осуществении желаний! Особая благодарность Владимиру Васильевичу и пожелание побольше индивидуальных лекций со слушателями!!!

27/09/2017, Оксана Лежак

Хочу поділитися своїм враженням від автошколи МегаДрайв. Людмила Йосипівна викладач теоритичної частини- людина професіонал, відповідальний знавець своєї справи! Вона з легкістю та доступністю подавала навчальний матеріал, застосовувала свій життєвий досвід. З кожним заняттям я все більше розуміла наскільки відповідально потрібно ставитися до навчання! Щиро вдячна їй за особливий підхід до кожного!!!
Щодо практичної частини мене навчав Ярослав Іренейович, людина в якої стальні нерви! Практичні заняття завжди проходили на найвижчому рівні. Я з нетерпінням чекала кожного занняття, адже з кожним уроком я почувала себе більш впевненішою за кермом автомобіля! Я рекомендую Ярослава Іренейовича, оскільки ця людина вміє дати впевненість у собі, та навчить ПРАВИЛЬНО та БЕЗПЕЧНО керувати автомобілем! Щиро вдячна йому за наданий досвід, та безкінечне терпіння!!
МЕГАДРАЙВ! Я вдячна за вдало підібраний колектив професіоналів..!! Ви найкращі!!!

06/09/2017, Інна Линда

Дуже хороша школа!!!  Велику вдячність хочу висловити викладачу теоретичної частини Людмилі Йосипівній , ви були для нас як перша вчителька. Дякую за ваш професіоналізм.       За практичні уроки  Велика подяка інструктору Ярославу Іринейовичу. Дякую за ваше терпіння і вміння навчити водінню з “нуля”.      Школі бажаю процвітання!!!

04/09/2017, Софія Драбик

Хочу висловити щиру подяку автошколі “Мегадрайв” та її працівникам за здобуті знання, які я отримала впродовж навчання.
Насамперед хочу подякувати викладачці з теоретичних занять – Людмилі Йосипівні за чудовий виклад матеріалу та професійні здібності. Саме її правильний підхід і викладацький хист змогли доступно навчити всіх правил дорожнього руху і без проблем скласти іспит з першого разу.
Особливо виражаю вдячність не просто інструктору, а чуйній та взаємоввічливій людині – Володимиру Орестовичу за терпеливість, індивідуальний підхід і прагнення передати особистий досвід водіння автомобілем. За допомогою своїх настанов і життєвих прикладів він здатен навчити і переконати в тому, що ви не тільки зможете безпечно керувати автомобілем, а й стати хорошим водієм.
Тому без жодних вагань сміливо можете обирати цю автошколу. Бажаю успіху всім хто тут навчатиметься!

04/09/2017, Надія Боднарчук

Від щирого серця хочу дуже подякувати найкращій автошколі “МегаДрайв” та всьому колективі за професійність,віру в нас та вміння поділитися своїм досвідом.Це школа,яка навчить вас не зазубрити правила,а розуміти їх,не просто здати іспит і забути їх,а використовувати в майбутньому.Дякую наші викладачці Людмилі Йосипивній ,що правильно влаштувала навчальний процес,пояснювала все чітко та зрозуміло кожному,за її доброту,професіоналізм,терпіння та підтримку.Також дуже вам вдячна,що кожного заняття ми рішали тести,оскільки це допомогло отримати хороші результати при складанні іспитів.
Звичайно ж не можу не подякувати людині,яка за цей час стала нам рідною ,це інструктор з їзди Володимир Орестович,людина,яка знайде підхід до кожного,та навчить вас не тільки скласти екзамен самому,але й в подальшому не боятися їздити та уникати багатьох небезпек,на заняттях ми навчалися правильно їздити,бути уважними,слідкувати за безпекою,перевіряти мертві зони,відчувати звук мотора та габарити машини,паркуватися та виконувати різні маніпуляції та контролювати себе.Дякую вам за ваше терпіння,довіру,підтримку та віру у нас,за те що були як і строгим інструктором так і з тим з ким можна посміятися.
Дякую всім за круту атмосферу, легке та веселе навчання з відмінним результатом)

02/09/2017, Тетяна Крушельницька

Всім привіт) Хотіла би поділитися своїми враженнями від навчання у автошколі МегаДрайв. З першого ж заняття,зайшовши у автошколу, я була приємно вражена, адже побачила за вчительським столом знайому мені людину, нашу викладачку-Людмилу Йосипівну. Це була моя вчителька у школі, яка завжди намагалася донести дітям інформацію доступно, пояснити так, щоб зрозуміли всі та підтримати, коли щось не виходило. У автошколі я знову усе це відчула: повна самовіддача, обгрунтування кожного правила доступними словами та відповіді на усі незрозумілі питання. Дякую Вам щиро за це, адже без Вас, особисто я не змогла би осягнути усе те, завдяки чому здала внутрішній та зовнішній екзамени з першого разу)

Перед тим як поділитися про свої враження щодо практичних занять з водіння хочу зазначити,що я людина, яка надзвичайно хвилюється завжди, тому навіть незважаючи на те, що дуже хотіла навчитися їздити, я не дуже у це вірила. Але сталося справді чудо..Я зателефонувала ще в перший день, коли у нас було організаційне заняття, до Володимира Орестовича, бо не від однієї людини чула,що це інструктор, який справді НАВЧИТЬ, а кількість місць обмежена!!І мені пощастило)) Вже з першого заняття я зрозуміла, що Володимир Орестович-людина своєї справи. Одразу ми уклали угоду, що, довіряючи один одному, ми досягнемо бажаного результату. Вміру строгий та водночас такий щирий та добрий Володимир Орестович допомагав кожного заняття боротися з страхом та досягати хорошого результату)І це додавало ще більшого азарту і бажання) Терпіння,вміння пояснити та додати впевненості-це неймовірний талант Вододимира Орестовича. Він не вчить лише здати екзамен, а вчить як не розгубитися серед “дуже вправних водіїв”. З кожним заняттям я починала вірити в себе і все ж-повірила. І я здала водіння також з першого разу.

Вже декілька днів пройшло після здачі іспиту, а я не можу повірити, що вже з правами!

Тому, друзі, не вагайтеся, обирайте саме цю автошколу, адже директор школи Юрій Орестович обрав провірений колектив, який усвідомлює усю відповідальність своєї роботи) Впевнена,що результат Вас приємно здивує)

01/09/2017, Вікторія Щигельська

Щиро вдячна автошколі Мегадрайв за всі здобуті знання і навички водіння які я тут отримала. Прийшовши в автошколу з абсолютно нульовим рівнем (не знала практично жодного правила і навіть не розуміла в яку сторону в машині повертається ключ) я здала на права з першого разу, самостійно.

Викладач теоретичної частини – Людмила Йосипівна, не просто прекрасна людина, з великим серцем, а ще й чудовий педагог, пояснювала все доступно і зрозуміло, навчила розуміти правила, а не просто їх зазубрювати.

Інструктор з водіння – Ігор Петрович, терплячий, розуміючий, справжній професіонал своєї справи, навчив водити машину мене, а отже навчить і вас)

Рекомендую автошколу кожному хто хоче не просто отримати права, а вміти водити машину і знати як вести себе на дорозі.

31/08/2017, Роман Савка

Безмежно велике дякую хочу висловити школі Мега-Драйв, а саме Людмилі Йосипівній за теоретичне навчання, яка незважаючи на травму, приходила і передавала нам свої знання. Завжди відповідала на наші різноманітні питання і ситуації.

Також велика подяка чудовому інструктору і хорошій веселій людині Сергію Миколайовичу, який зміг мене зовсім нульового навчити і за третім заняттям виїхати на дорогу. За терпіння, підказки і пояснення. Просто і зрозуміло.

Дякую цим вчителям і директору Юрію Орестовичу, які на екзамені були і співпереживали за кожного з нас. Здав з першого разу без жодних проблем, чого і бажаю всім, хто навчатиметься тут.

Детальніше про екзамен я присвятив пост в Інстаграмі:

View this post on Instagram

Довгоочікуваний пост про водіння. 🚘 Нарешті… я отримав права і відношуся до тої кагорти населення, яка вже при п’янці має серйозну відмазку. 😊 І так, з самого початку. Цього року я відчув вже гостру потребу у машині 🚗 і рішив здати на права. Вибирав я автошколу не довго. В гуглі мені викинуло два більш-менш підходящих варіанти, з яких я зупинився на МегаДрайв www.mega-drive.te.ua. Прочитавши декілька відгуків і в загальному про принцип навчання я рішив почати навчання. Зробивши медичну довідку в останній момент, з чистою совістю почав навчання. Два з половиною місяці пролетіло дуже швидко, хоча на початках думав, що це буде досить довго. Налаштувався на навчання дуже серйозно, бо реально хотів всі правила знати. Кожний вівторок і четвер чекав тих занять з нетерпінням. Маючи багато вільного часу вдома, я постійно розв’язував тести з телефону. Тільки з’явилося трошки часу, включав тести і розв’язував. Пройшов не мало не багато, а близько 5200 питань з Київських, Харківських і Нових по два рази 😲. Ну щоб бути готовим до всього. Знаю як всі кажуть, що без взятки не здасиш і так далі. А ще я вчив, щоб для себе знати і могти нормально відповісти, коли зупинять поліцейські. Їзда проходила також гарно. Дякую своєму інструктору Сергію Миколайовичу за навчання, думаю все виходило відмінно від сильного бажання навчитися, тому, навіть не використавши повністю всіх годин їзди, я вирушив на екзамен. День іспиту. Як завжди в нас буває. В Сервісному Центрі (колись МРЕВ) пропав інтернет. Чекали години з дві-три. Поремонтували. Запустили перших 8 людей. Питання були по Нових, тільки відповіді деякі чуть перекручені і змінено порядок. Взагальному якщо готуватися 📖📱, то можна здати. Вийшовши довольним з теоретичного іспиту, направився оплачувати пластік (247грн) і фотографуватися 📸. Шкода, що на фотографування дають менше спроб ніж на екзамені. Після того зразу на їзду. Чого я перший? З того хвилювання, спочатку напартачив, але пізніше розслабився і спокійно вже їхав. Маршрут був простим, трафік також мінімальний, тому і їзда була здана без проблем. Через хвилин 20-30 мені вже видали права… Продовження в коментарі…⬇ #drive #car #megadrive #ternopil #driving

A post shared by Roman Savka (@romsavka) on

19/08/2017, Віталік Мельниченко

Швидко,якісно,інформативно,зручно,практично,впевнено!
Викладач теорії,Ігор Петрович,розкаже,пояснить,намалює любий випадок та всі пункти з ПДР,які тільки можуть трапитись у житті.
Інструктор з практичних занять,Володимир Орестович,навчить навіть ведмедя на авто їздити.Талант в людини)).Впенений у вас більше,ніж ви самі(він бачить,шо ви це можете).
Подяка обом за навчання!Та усьому колективу школи “Мегадрайв”!
Завдяки їм,тепер можу впевнено керувати автомобілем в межах міста та поза ним,не порушуючи правила дорожнього руху і не створюючи аварійних ситуацій

18/08/2017, Неля Світлик

Дуже хороша автошкола!!! В цій школі можна отримати чудові теоретичні та практичні знання. Дякую Ігорю Петровичу за змістовну та доступну подачу теоретичного матеріалу. Хочу висловити особливу вдячність Сергію Миколайовичу  за терпіння, розуміння, підтримку та професіональну підготовку водіння.  Навчанням в автошколі задоволена! Тим хто ще не визначився яку школу обрати, рекомендую автошколу «Мегадрайв»!!!

10/08/2017, Віталій Бойко

Навчання пройшло швидко і цікаво. Дуже сподобались теоретичні заняття, на них дізнався безліч нового і, звичайно, корисного. Багато попадалось в тестах таких питань, які я не бачив в посібнику. На рахунок практичних занять,тільки хороше можу відкликнутись. Зі мною працював Сергій Миколайович. Дуже пунктуальна людина. З першого уроку вселяє впевненість у ваших діях за кермом. Дуже задоволений навчанням,буду радити своїм знайомим.

07/08/2017, Ірина Дунай

Всім рекомендую автошколу “Мегадрайв”!
Дякую за теоретичні заняття Ігору Петровичу, все чітко і зрозуміло .
Можу сказати впевнено що саме у цій школі Вас навчать навіть з нуля вправно їздити і не боятися керувати автомобілем за це велике ДЯКУЮ найкращому інструктору Ярославу Іренейовичу, який зумів за 20 практичних занять навчити вправно їздити.
Тільки позитивно оцінюю роботу колективу школи.

05/08/2017, Юра Швирло

Теоретичні заняття були цікаві, але вважаю що потрібно їх скоротити до півтора години.

Особливо важливою складовою були практичні заняття, так як я ніколи не був за кермом, то спочатку мав страх до водіння. Але інструктор Сергій Миколайович навчив мене багато чого, тому я хочу виразити йому велике ДЯКУЮ за його цінні поради та терпіння під час уроків. Весела, дружелюбна, позитивна людина і справжній вчитель, саме таким я бачу Вас Сергій Миколайович.

Дякую вам за все!

01/08/2017, Соломія Бутрин

Давно хотіла отримати посвідчення водія і нарешті моя мрія здійснилася і в цьому велика заслуга автошколи Мегадрайв! На теоретичних заняттях було цікаво розглядати ситуації та почути як поводитись на дорозі в тій чи іншій ситуації. Важливою складовою були практичні заняття, дуже дякую Сергію Миколайовичу за його цінні поради та терпіння під час уроків. Ви змогли мене навчити багатьох речей та частково перебороти страх перед іншими автомобілями!

Дуже щаслива, що пішла саме в цю автошколу, обов’язково рекомендуватиму своїм друзям!

31/07/2017, Олег

Зовсім недавно закінчив навчання у школі МегаДрайв та отримав свої права.

Не раз чув від знайомих про інші школи водіння і тепер можу чітко перерахувати переваги МегаДрайв:

 – лектор на кожному уроці робив акценти на важливих моментах і винятках, закликав не завчати правила, а вчив їх розуміти;

 – про всі платежі у школі нас офіційно попереджали, жодних прихованих платежів, інструктор мене підштовхував до самостійної здачі екзамену (від знайомих чув зовсім інші історії);

 – кілька перших уроків водіння проходили на спеціальному майданчику, виїзд на проїздну частину відбувся лише тоді, коли інструктор був упевнений, що я вже готовий.

Кілька знайомих, що закінчили інші школи, казали, що буквально з першого уроку вони виїхали в місто, інструктор майже постійно за них тормозив та вижимав щеплення і нерідко заставляв їздити за власними справами. В цій школі я не зіткнувся з подібними випадками.

Ця школа дійсно совісно виконує своє завдання і саме тому я РЕКОМЕНДУЮ МегаДрайв. Особлива подяка Володимиру Орестовичу за терпіння, корисні поради, навики паркування і водіння в місті.

30/07/2017, Ольга

Дякую за теоретичне навчання. Усе чітко та зрозуміло. За інструкторів можу сказати, що усі вони бережуть свої автомобілі, тому без криків під час навчання не обійтись. Професіоналів серед них немає. Автомобілі більш-менш, хоча део ланос не буду рекомендувати, особливо з інструктуром Ярославом Іренейовичем. Він не буде вчити Вас паркуватись та правильно рушати. Повчить лише як їхати прямо та повертати….

24/07/2017, Наталя Мельник

Дуже рада, що обрала для себе саме “МЕГАДРАЙВ”, оскільки від навчання залишилися тільки приємні враження!)

Уроки теорії викладаються на найвищому рівні, цікаво, доступно і зрозуміло. Дуже дякую за це – Володимиру Васильовичу!

Окреме, ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ інструктору – Сергію Миколайовичу за мега професіоналізм, позитивний підхід, терпіння та витримку. Завдяки Вам я навчилась керувати автомобілем з нуля, а також змогла справитись зі своїм страхом їзди в місті.)

Керуючись власним досвідом можу з 100%-ю впевненістю рекомендувати майбутнім водіям саме “МЕГАДРАЙВ”!!!

24-07-2017 22-24-58_cr

21/07/2017, Наталя Грицюк

Найкраща автошкола в цілому світі!

Теоретичне навчання проходило легко, невимушено і дуже доступно завдяки Володимиру Васильовичу. Детально розбирали складні ситуації.

Величееензне дякую для Сергія Миколайовича. Сергій Миколайович, Ви просто супер! Дякую за всі отримані навички водіння та підтримку. Тепер я нічого не боюсь: ні рушати без відкату, ні паркування, ні їзди задом, навіть інших машин не боюсь:)

Організація навчання  на вищому рівні, Юрій Орестович підібрав правильних інструкторів та викладачів в свою команду і підтримує учнів до самого кінця.

Рекомендую всім! Успіхів ‘Мегадрайву’!

21/07/2017, Демчук Оксана

Доброго дня!!!!Всім рекомендую цю автошколу.Хороші спеціалісти я задоволена практичними заннятями,а також навиками в їзді,Мені це дуже допомогло при здачі екзаменів в сервісному центрі.Рекомендую!!!!!!!! Особливе дякую інструктору Сергію Миколайовичу. ДЯКУЮЮЮЮ!!!!

14/07/2017, Анна Галиш

Ви ще вагаєтесь у якій автошколі навчатися??? Не варто! Обирайте “МЕГАДРАЙВ” і не пошкодуєте! Завдяки професійній подачі матеріалу, вмінні знайти підхід до кожного, наполегливості і терпеливості наших викладачів, вчора я отримала посвідчення водія! Велике “дякую” висловлюю Володимиру Васильовичу!!! Теорію я тепер знаю краще за чоловіка ;)))) А от за вміння керувати автомобілем, не смикатись, не боятись, отримувати задоволення від їзди – дуже-дуже-дуже дякую Сергію Миколайовичу! Він навчив всього: “під горку” рушити, паркуватися, “водійського етикету”, в дощ, вітер, непогоду як себе поводити за кермом! Дякую “Мегадрайву”, що вмієте навчити і підготувати до самостійної здачі екзамену! Процвітання Вам і гарних учнів!!!

14/07/2017, Віка Яцура

РЕКОМЕНДУЮ АВТОШКОЛУ “МЕГАДРАЙВ”!!!

Вчора отримала посвідчення водія. Все прозоро, чисто і справедливо. Хто хоче отримати знання і практичні навики – вам саме сюди. Після закінчення начання залишились лише позитивні емоції! Велике дякую Володимиру Васильовичу за теоретичні заняття. Дуже грамотно і легко подає матеріал. Окрема подяка Євгену Тарасовичу! Це людина,яка знайде підхід до кожного. Негативні якості??? А в нього їх просто немає!!! Як інструктора – рекомендую кожному! Зі сторони директора автошколи відчули неабияку підтримку саме під час здачі іспиту. Не кривлячи душею, хочу сказати, “МЕГАДРАЙВ”- це не просто школа, а частинка життя, в якому місце знайдеться для кожного!!!!!!!

14/07/2017, Анжела Райздельна

Вибирала автошколу по відгуках і реально не прогадала. Дуже крутий колектив, лекції в школі проходили на ура-було цікаво, директор на екзаменах в сервісному центрі супроводжував і підтримував своїх учнів. Сергій Миколайович навчив керувати автомобілем, не боятись його, 1000 і 1 раз пояснював, якщо не доходило чи не получалось щось. Переживав за кожного як за свого)))

Оцінка школі 5+

Оцінка викладачам 5+

Сергій Миколайович Вам 5+++

07/07/2017, Марія

Закінчивши автошколу Мегадрайв, хочу поділитись своїми враженнями. Велику  подяку хочу висловити директору Юрію Орестовичу за вдало підібраний колектив ,на рецепшині вас зустріне приємна людина Лєна. Викладач теорії надзвичайно позитивна людина, уроки були цікаві, доступні хватало послухати для того, щоб скласти іспит. Ключову роль відіграють інструктора, це люди з великим терпінням зі  індивідуальним підходом до кожного учня. Завдяки  великому терпінню, Володимиру Орестовичу я почуваю себе на дорозі впевнено, уроки проходили на вищому рівні, це людина яка віддана своїй справі. Хто ще не оприділився раджу автошколу Мегадрайв.

06-07-2017 10-03-46_cr_cr
23-06-2017 20-22-49_cr

20/05/2017, Тимкович Ірина

На сайті розміщено достовірну інформацію. За навчання не довелося доплачувати, автопарк справний (навчалась на Сітроені) і права отримала через 3 місяці (11.02-11.05, два суботніх заняття відмінили через Пасху і пробне ЗНО). 

Теорія викладається доступно, наголошуючи на головних темах (подяка Олегу Васильовичу) а щодо практичних занять, то Володимир Орестович за 20 годин підготував до здачі їзди, попри те що знайомі за 10 років не навчили навіть рушати… АВ Мегадрайв, бажаю Вам багато нових учнів

vidguk_fb
vidguk_avtoshkola
vidguk_
vidguk

18/02/2017, Уляна Савчук

Не думала що попаду в таку чудову автошколу. Теоретичний матеріал подавали доступно, не обійшлось і без жартів ), підхід до кожного учня індивідуально.  Величезне спасибі інструктору, Ярославу Іринейовичу! Ви були для мене не тільки вчителем, а й другом ). Професійний підхід до викладання практики на найвищому рівні. Сталеві нерви та терпіння ).Без прихованих платежів !Всім рекомендую !Мега Драйв, щасти тобі !!!

17/02/2017, Вікторія Ковальчук

Школа хороша! Викладання матеріалу, а також навчання практичної їзди – на вищому рівні! Викладачі та інструктори – справжні майстри своєї справи! Іспит склала з першого разу і без додаткової допомоги) Дуже задоволена, що вибрала саме цю школу! Всім хто вагається куди подати документи, вибирайте МЕГАДРАЙВ, не пошкодуєте!

12/01/2017, Олена Брижавська

Для усіх бажаючих стати висококваліфікованими водіями рекомендую “МЕГАДРАЙВ”. Тут навчають справжні професіонали своєї справи? які навчать вас впевнено почувати себе на дорозі.

Окреме, щире ДЯКУЮ  Володимиру Орестовичу за його навчання і терпіння до мене.?