Відгуки 2016р.

28/12/2016, Іра

Чудова школа, досвідчені викладачі та інструктори, а також тривалість навчання – всього 2.5 місяці. Особлива подяка Володимиру Васильовичу за чудову теоретичну підготовку та Володимиру Орестовичу  за терпіння і отриманні навички, завдяки яким я вже досить впевнено їжджу дорогами Тернополя. Рекомендую цю школу усім. А колективу МегаДрайв  бажаю процвітання і успіхів.

09/12/2016, Діна Нагай

Велике дякую автошколі “Мега Драйв” за якісне навчання. Теорія і практика на високому рівні і за адекватну ціну! Дуже задоволена навчанням! Вдячна своєму інструктору Володимиру Орестовичу за терпіння і тактовність. Всім рекомендую! Ви найкращі!

09/12/2016, Марта Хабарова

Вчора наша група здавала на права! Можу сказати, що здати з першого разу і теорію і практику, і при цьому це зробити своїми силами РЕАЛЬНО. Тому я рада, за цю школу і дякую, тим, хто мене вчив.

Окреме дякую Володимир Орестович, саме вам. Це людина – легенда, серьозно!

Стільки мати терпіння і при цьому не просто навчити мене їздити з нуля, для того, щоб я здала екзамен, а навчити, щоб я вміла після автошколи ЇЗДИТИ – це дуже багато.

Ні в якому разі я не хочу сказати, що інші викладачі практичної частини гірші, ні, коли ми спілкувались з студентами, то всі були задоволені і ВАША ПРАЦЯ ТОГО ВАРТА. А я лише говорю про свій досвід.

П.С. а тепер для тих пишу, хто стоїть зараз перед вибором в яку школу записатись, можу сказати, що я не пожаліла, я дуже рада=))

 Все, що від вас залежить – це вчитись і більше практики, а як говорить мій інструктор  “Справся з своїми переживаннями”.

І навідь, коли щось не виходить, це ще не означає, що це не ваше. Можливо просто треба більше сил, терпіння, практики і все вийде=).

30/10/2016, Вікторія Луцик

Шановні працівники школи «Мегадрайв» ! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята! Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть Вас до успіху. Будьте завжди керманичами свого життя і завжди Вам  зеленої вулиці на автомобільних шляхах!

28/10/2016, Люба

Дуже дякую за грунтовні знання з теорії  та практики водіння викладачам автошколи МегаДрайв,  зокрема, Володимиру Васильовичу та Володимиру Орестовичу. Бажаю всім працівникам автошколи завжди зеленого світла на життєвій дорозі та хороших учнів.

27/10/2016, Ігор

Володимир Орестович дуже хороший інструктор рп підготовці водіїв. Дуже вам дякую за 20 занять, після яких з впевненістю можу сказати що я, вмію водити автомобіль

26/10/2016, Олена

Цікаво, доступно, швидко і достатній кваліфікаційний рівень -це мої враження про цю автошколу. Починаючи від знайомства з п.Оленою, лекційними заняттями з Андрієм Антоновичем і практичними уроками водіння з Ігорем Петровичем складностей жодних не виникало. Дякую за все, і рекомендую автошколу Мега-Драйв.

23/10/2016, Ігор Солодкий

ДУЖЕ ХОРОША АВТОШКОЛА РЕКОМЕНДУЮ ВИКЛАДАЧІ ТА ІНСТРУКТОРИ ХОРОШІ . НІЯКИХ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ ВСЕ ЧИСТО І, ВІДКРИТО.  РЕКОМЕНДУЮ САМЕ ДАНУ, АВТОШКОЛУ

13/10/2016, Наталія

В даній школі не навчалась,а от із інструктором ,що їздить на мерседесі вчора познайомилась.З моєю машиною сталась прикра ситуація,поламалась,а інструктор в той час біля мене зупинився  і я скориставшись нагодою попросила глянути .Пан іструктор не тільки не відмовив ,а й ретельно оглянув машину під шаленим дощом.На зававді йому не помішав проливний дощ ,холод.Таких доброзичливих людей в наш час мало,які просто за дякую допоможуть.Вам,пане інструкторе,бажаю щиро міцного здоров’я,довголіття та всіх благ!Ваше родина може Вами гордитись,таких людей справді мало.Хай Вам у всьому щастить!!!

11/10/2016, Марія Яремчук

10 переваг комфортного навчання в автошколі “Мегадрайв” виправдані!!! Найкраща автошкола Тернополя! Велика вдячність Андрію Антоновичу за отримані знання ПДР та Ярославу Іринейовичу за практичні навички. Усім рекомендую йти навчатись саме в цю автошколу, тут працюють професіонали, які уміють все доступно пояснити від А до Я.

08/09/2016, Юлія Вихованець

Чудова школа!

Безмежно вдячна викладачам до доступний та зрозумілий виклад матеріалу та здобуті навички водіння, завдяки яким здала екзамен самостійно з першого разу!

І величезне спасибі інструкторам – Володимиру Орестовичу та Ігорю Петровичу за залізне терпіння та чудову практичну підготовку!

Однозначно рекомендую Мегадрайв усім, а школі бажаю процвітання.

30/08/2016, Наталя Кінаш

Дуже чудова школа! Чудові викладачі та інструктори, дають гарні знання, професійно все і на найвищому рівні за помірною ціною, я дуже задоволена школою , тепер буду вім своїм знайомим рекомендувати. Дякую вам!

01/07/2016, Ольга Фільварочна

Автошкола дійсно найкраща в Тернополі!

Вдячна за  комплексну та якісну підготовку: Володимиру Васильовичу за доступне викладання теорії (як кажуть “по полочках”) та інструктору з водіння Володимиру Орестовичу за індивідуальний підхід та навчання саме безпечному водінню, що  так необхідно не лише на екзамені, але й у житті. 

Отримані знання та навички дозволили скласти  іспит “без блатів” з першого разу, за що окреме спасибі!

Однозначно рекомендую всім. Бажаю процвітання.

30/06/2016, Наталя

Усім рекомендую – найкраща автошкола! Отримала посвідчення водія з першого разу без додаткової допомоги, потрібно тільки бажання та такі професіонали, які працюють в “Мега Драйв”)) Велика подяка Володимиру Орестовичу за терпіння!

9.06.2016, Оля

Закінчила  цю автошколу і вже отримала посвідчення водія*(без блатів ,чи прихованих платежів).Дуже хороша подача матеріалу, цікаво, не нудно, інформативно.Лекції проводяться на вищому рівні, все дуже доступно і зрозуміло. На водіння пішла до Ярослава Іринейовича. Спочатку було страшно, але якби мені зараз хтось запропонував іншого інструктора і машину – нізащо б не погодилась. Дуже і дуже терплячий і приємний інструктор, пояснював доступно, часто вели дискусії по правилах. Якщо у вас буде можливість вибирати інструктора – записуйтесь до нього. Після курсів у Ярослава Іринейовича  я навчилась їздити, хоча дехто мене запевняв, що обов’язково потрібно буде брати приватні уроки. Ніколи б не подумала, що після закінчення курсів сяду за кермо і поїду…

Тому рекомендую всім школу «Мега Драйв»! Не пошкодуєте. Бажаю успіхів!