Відгуки 2022р.

23/12/2022, Тетяна Сачик

Моя дорога до водійського посвідчення була довга і не проста.
Завдяки Людмилі Йосипівні, теоретичний іспит у Сервісному центрі склала відмінно з першого разу.
А от з водінням не все так класно. Вчилась їздити я довго, скажу так, якщо ви не вмієте їздити на велосипеді то і за кермом вам буде спочатку складно. Дякую Віктору Михайловичу за терпіння і бажання мене вчити! Першу і другу спробу в Сервісному центрі я не склала і виною цьому було хвилювання. Платити за водійське посвідчення я категорично не хотіла, тому знову телефонувала Віктору Михайловичу і брала додаткові заняття. Вже була налаштована, що якщо не здам з третього разу, то піду на повторний курс водіння в автошколі ніж дам хабаря. Але у третю спробу я скористалась можливістю подачі авто автошколи (інструктор Андрій Ігорович), раніше на такій самій машині навчалась паркуватись тому труднощів з привикання до авто не було, і після завершення екзаменаційного маршруту я почула ці слова «Іспит складено!». Довго не могла в це повірити. Це була наша маленька перемога разом з Віктором Михайловичем, шлях до якої тривав майже пів року.
Хочу ще раз подякувати Людмилі Йосипівні та Віктору Михайловичу за навчання!
А майбутнім учням автошколи побажати іти наполегливо до своєї мети і все вийде!

22/12/2022, Тетяна Флисник

Щойно отримала водійське посвідчення і хочу поділитись враженнями , навчаюсь в автошколі «МегаДрайв».
За теоретичні знання та успішно складений іспит з першого разу хочу подякувати Людмилі Йосипівній)
Також надзвичайно задоволена уроками водіння разом з Якубець Олегом Анатолійовичем. Дякую за те, що зміг підлаштувати зручний графік, дякую за цікаві уроки, дякую за всі проговорені нюанси щодо руху на дорогах та щодо здачі у СЦ, дякую за роботу і за Ваші старання, Олег Анатолійович☺️

Якщо хочете навчитись класно і без стресу для вас навчитись керувати ТЗ, то вам до Олега Анатолійовича 👍🔝

16/12/2022, Стовманенко Владислав

Цілком задоволений навчанням у автошколі “Мегадрайв”. Все відбувається зрозуміло і прозоро.

Теоретичні заняття проходили віддалено, але це не завадило отримати усі необхідні знання для здачі теоретичного іспиту в сервісному центрі (окрім того школа проводить внутрішній тест перед тим, як відправляти учнів здавати тест у сервісному центрі).

Практичну частину проходив з інструктором Олегом Ігоровичем. Дуже задоволений процесом і спілкуванням. Інструктор ввічливо та зрозуміло пояснює основи водіння, адекватно реагує на помилки і допомагає знайти моменти, які варто було б покращити. Машина у гарному стані й власник за нею доглядає.

Загалом автошкола лишила по собі приємні враження. Рекомендую.

14/12/2022, Шидловська-Задорожна Ольга

Дуже-дуже дякую за чудове навчання!
Маю запитання: де ви берете викладачів і інструкторів з водіння? Надзвичайно терплячі, врівноважені і готові пояснювати та допомагати,
Я особисто теорію вивчила з Людмилою Йосипівною так добре, що без проблем здала екзамен в Сервісному центрі. Її готовність відповідати на будь-які наші запитання і вміння звернути увагу на найбільш важливих моментах у ПДР були реально дуже корисні!
А зараз закінчую курс практичного водіння з Олегом Анатолійовичем та почала вивчати паркування з Ігорем Анатолійовичем. Їх терпіння заслуговує особливої похвали. Жодного крику чи нервів по відношенню до мене. Скільки б разів я не зробила одну й ту ж помилку, Олег Анатолійович спокійно нагадує про те, як я повинна зробити правильно.
За майже 4 місяці навчання жодного разу не пошкодувала, що обрала саме Мегадрайв!!!

13/12/2022, Оксана Семенець

Я навчалася тільки їзди в автошколі, тому можу оцінювати тільки цю роботу.
Сподобалася і була комфортна комунікація з адміністрацією.
Робота з інструктором, Якубець Олегом Анатолійовичем також хороша. Інформація була зрозуміла.
Приємно що є заняття з паркування.

06/12/2022, Сашко

Я навчався в “Кременецькій Автошколі”, але мені географічно зручніше було займатись у м. Тернопіль, тому я почав шукати інструктора з водіння щоб брати у нього приватні уроки. Не лише щоб підготуватись до практичного екзамену з водіння й отримати права, але щоб навчитись керувати авто на механічній коробці передач. Спочатку наткнувся на інструктора Женю зі школи “Активдрайв” й був шокований непрофесійністю й непорядністю цього інструктора. За півтори години заняття, безпосередньо заняття було 38 хвилин, решту часу він сидів у телефоні, сходив в туалет, поговорив з колегою й тд. Після першого заняття ми з ним попрощались й мені порадили інструктора Володимира Орестовича з “Мегадрайв”. Я був приємно вражений порядністю й професійністю Володимира Орестовича, його терпінням й величезним відчуттям відповідальності за те що він робить. Вже на другому занятті ми виїхали в місто, це був для мене повний шок, але Володимир Орестович знає свою справу. В результаті, з мого власного бажання, ми мали більш ніж 40 годин практичних занять протягом 3-х місяців, тому що Володимир Орестович на кожному занятті вчив мене корисним речам й підібрав до мене індивідуальний підхід щоб я міг прогресувати після кожного практичного водіння. Я дуже йому вдячний за його час й терпіння, за великий контраст в підході й відношенні до роботи в порівнянні з моїм попереднім досвідом. Завдяки Володимиру Орестовичу мені не тільки вдалось здати екзамен з водіння з першого разу, а ще й справді навчитись водити, від повного страху й нерозуміння як можливо їздити на механіці, до впевненого водіння в місті на наступний же день після отримання прав.

19/11/2022, Волощук Вікторія

Хочу подякувати своєму інструктору з водіння Сергію Миколайовичу. Під час практичних занять, я позбулась страху, стала більш впевненішою та отримала дуже цінні знання. Кожен урок проходив легко та весело. Сергій Миколайович – справді дуже хороший терпеливий інструктор, тому однозначно всім буду радити лише його !

06/11/2022, Соломія Бурдова

Навчання проходило цікаво і зрозуміло завдяки Людмилі Йосипівній. З їздою було трошки легше оскільки мала маленькі навики водінню але завдяки Сампарі Віктору багато дізналася нового і навчилася вільно володіти машиною і бути впевненою на дорозі. Багато було недоліків але завдяки доступному поясненні з усім справилася, найкращий інструктор😉.Усім рекомендую цю автошколу🤗

04/11/2022, Олена Квасниця

Хочу подякувати інструктору Сергію Миколайовичу за отримані навички, знання та досвід з водіння! Заняття проходили на позитиві, спокійно, а головне все доступно і ясно пояснював. В нього дійсно є бажання навчити і допомогти стати досвідченим водієм! Щиро йому вдячна!

04/11/2022, Оксана

Вдячна автошколі “Мегадрайв” за моє успішне навчання та успішну здачу іспитів у сервісному центрі. Викладач теорії – Людмила Йосипівна – чудовий педагог, все пояснює чітко, доступно, справді навчає, а не просто відчитує матеріал. Віктор Михайлович – суперовий інструктор!!!Терплячий, легкий у спілкуванні , пояснює стільки скільки потрібно. Навчання з нульового рівня давалось нелегко. Спершу здавалось чимось нереальним , але завдяки сталевій витримці і незмінному позитиву, Віктора Михайловича , усе вдалося!!!! Після занять з Ігорем Євгеновичем паркування уже не є чимось нездійсненним ))) Окреме спасибі Андрію Ігоровичу – з вами іспит не такий і страшний.
“Мегадрайв” – ВИ НАЙКРАЩІ ! Дякую!

31/10/2022, Руслан

не знаю яке тут навчання в самій автошколі так як теорію вчив в іншій, але практичні заняття у Михайла Йосифовича були дуже хороші, без криків, спокійно,терпеливо і професійно, все що не зрозуміло пояснював.дуже велике дякую за підтримку і допомогу.

27/10/2022, Андрій Аркуша

Андрій Романович Войцехівський інструктор від Бога! Людина, з якою надзвичайно цікаво спілкуватись, а заняття чекаєш з нетерпінням! Андрій Романович вміє знайти індивідуальний підхід до кожного учня! Навчив їздити «з нуля», за що безмежно вдячний! Рекомендую однозначно!

27/10/2022, Михайло михайло

Коли шукав дружині автошколу, мене по телефону переконували що вони готують кваліфікованих водіїв. Так от скажу так немає доцільності платити більше, інструктори хамидло рідке, вчать просто на площадці щоб здати екзамен, в місто виїджали 3 рази з 20 уроків.
Після таких інструкторів потрібно було добирати уроки в приватних інструкторів бо такий «інструктор» що не навчив проїзджати перехрестя та кільця!
Машини ламаються інструктор чуть не винив дружину що вона йому поломала його мертвий ланос.
Одним словом замість такого дорогого сервісу розводілови та хамидло

Коментар адміністрації: відгук без прізвища, листи на вказану електронну скриньку з проханням конкретизувати, з яким інструктором це відбувалось, без відповіді. Вважаємо за СПАМ.

25/10/2022, Новаківська Юлія

Всім, хто хоче навчитись безпечно та впевнено водити авто, раджу саме цю автошколу!!! Дякую викладачам за якісні знання та вміння😊а також за спокій та терпіння на заняттях👏🏻

23/10/2022, Уляна Шевчук

Я навчалася у школі водіння «Мегадрайв» з липня по жовтень. Теорію викладала Тетяна Балтарович, хороший і відповідальний викладач. Старалася пояснити доступно. Теорію здала з першого разу майже вся група. Водіння мене вчив Шинкар Павло Ярославович. Якщо у вас буде можливість обрати інструктора, то не задумайтесь, вибирайте Павла Ярославовича. Викладає практику водіння дуже гарно, терпіння має велике, завжди допоможе і порадить з добрим серцем. Супер викладач. Сьогодні мій перший раз їзди з правами без інструктора і мій чоловік сказав, що як для початківця, то дуже добре. Але це все завдяки старанню і терпінню інструктора Павла Ярославовича. Він – чудова людина, професійний викладач. Також дуже гарно і спокійно вчить водінню на майданчику Ігор Євгенович. Всім дуже вдячна! Хороших студентів !

21/10/2022, Юлія Сміян

Хочу подякувати інструктору, Сергію Миколайовичу, за те що допоміг перебороти страх доріг, також дякую за терпіння та поради як поводити себе за кермом та за отримані практичні навички

10/10/2022, Лілія Тимчук

Хочу подякувати цій школі за чудесних вчителів, які знають свою справу на всі 100%
Вчитель з теорії підготував нас просто ідеально, уроки були не скучними, цікавими та легко запам‘ятовувались
Дякую, Зіновій! ❤️
Також окреме дякую хочу висловити, інструктору з практики, за те що передав свій досвід водія. Без будь-якого додаткового заняття, здала практику з першого разу. Тому що інструктор завжди все доступно пояснював, та вказував на помилки, щоб їх виправити
А головне що це все було спокійно та дуже позитивно, після заняття завжди було бажання йти на наступне чим по-швидше
Дякую, Сергій Миколайович!!! ❤️

10/10/2022, Кондратьєва Тетяна

Дуууже неприємний досвід. Чекала на реєстрацію 2 місяці. Передзвонювала кілька разів. Середина жовтня це виявляється 10 число і о 10.00 вже набір закінчився….. Хоча я попередньо перепитувала, коли реєструватися. Сказали, що форма тільки відкриється о 10.00 …. Цікаво, хто ж таки здогадався, що це саме тоді???? Школа для тільки обраних своїх???????

05/10/2022, Процик Юля

Іспити в сервісному центрі здала сама з першого разу на наступний день після завершення навчання в автошколі.Зоряна Богданівна,Роман Романович,Ігор Анатолійович-найкращі!Процвітання автошколі!Рекомендую.

02/10/2022, Павло

Обравши автошколу «Мегадрайв» я жодного разу не пошкодував про свій вибір.Саме тут працюють справжні професіонали. Щиро вдячний Тетяні Миколаївні, для якої дистанційне навчання зовсім не проблема, адже навіть у таких умовах заняття були доступними, інформативними та цікавими. Це не просто монолог викладача, а інтерактивний діалог, можна було змоделювати конкретну ситуацію та отримати фахову відповідь.
А ще, хочу подякувати своєму інструктору з водіння Олегу Ігоровичу. З яким виїхати у місто вже на першому занятті не склало жодних проблем. Допоміг освоїти різні методи паркування, що так важливо. Це саме та людина з якою зникають страхи щодо керування автомобілем. Безмежно дякую за підтримку та терпіння.
Також дякую інструктору з практичних занять Ігорю Євгеновичу, який завжди підтримає і допоможе виконати вправи до автоматизму!

Мегадрайв ви найкращі!

01/10/2022, Катренич Мар’яна

Проходила практичні навчання з інструктором Михайло Йосипович Папуга, дуже задоволена. Все доступно пояснює ( якщо потрібно по декілька разів), стриманий, в деяких моментах строгий, з почуттям гумору, просто приємна людина. Рекомендую від щирого серця! Іспит в сервісному центрі МВС успішно складений.

30/09/2022, Ліхновська Лілія Іванівна

Стільки позитивних відгуків про школу!🔥🔥🔥 Ну і я не залишуся осторонь!
Велика подяка автошколі «МЕГАДРАЙВ» за чітко налагоджену систему в навчанні ПДР, водінні та підготовці до іспиту в МРЕО!
Перш за все, школу обирала по відгуках та і поруч з роботою (що дуже важливо було для мене при щільному графіку моєму). Правда потрапила я в школу не за першим разом! Вдалося аж через 2 місяці (через велику кількість бажаючих)!
І я не пошкодувала! Теоретичну частину навчання вів Юсик Зеновій Богданович! Матеріал засвоювався дуже легко, доступно та з нотами гумору! Скажу одне, навіть найкращий вчитель не навчить вас нічого, якщо ви самі не будете вчитися!!!!!
На практичні заняття з водіння мені знайомі рекомендували Сампару Віктора Михайловича! І не прогадала – ми порозумілися з першого заняття, та і з жартами у нас не було проблем😁 Віктор Михайлович вже на початку налаштував мене на вдалу здачу іспиту і віру в своі сили💪 Адже все можливо здати самому, якщо хотіти і вчитися!
Так і сталося!
Іспити в школі були здані без проблем!✅
Відповідно в сервісному цетрі теорія – Відмінно! (Не дарма набрала під час навчання 45тис. балів😂😂😂😂) Зараз це смішно, але я з тестами лягала спати, прокидалася, їла… Практичний іспит теж здала з першого разу! І страху зовсім не було! Та ще й помічаєш порушників на дорозі!😉
Тому, друзі, я щиро рекомендую автошколу МЕГАДРАЙВ!
Я не розчарувалася ні на мить! Та і доказом є те, що здала іспити легко і отримала посвідчення водія!
Відверто, я була повний нуль і школа не тільки мені дала знання та навики водіння, але і привила любов до кермування! Я реально зрозуміла, що я кайфую від їзди на авто🥰
Дякую мій сенсей Віктор Сампара! Я буду сумувати🫶

30/09/2022, Богдана Федорович

Я обрала школу випадково і ні разу не пожаліла. Найкраща теоретична підготовка: послідовна, вичерпна. Дякую Тетяна Миколаївна. Щиро хочу подякувати Ігору Євгеновичу за те, що маєте терпіння до учнів , за особистий підхід до кожного учня, за професіоналізм. Вміння пояснити паркування і підтримати коли розгубилася. Дякую! І найбільшу подяку хочу висловити найкращому інструктору з водіння Олегу Ігоровичу. Який володіє такими якостями як: людяність, чесність, терпіння. Дякую за вашу підтримку і розуміння. Ви найкращий! Мені було приємно у вас навчатися. Вся команда школи, це відкриті, приємні люди. Професіонали своєї справи. Бажаю успіхів та процвітання Автошколі ” Мегадрайв”

30/09/2022, Валентина Ковальчук

Дякую автошколі за отримані знання. Вибрала цю школу за відгуками знайомих і родичів а також за вмовляннями чоловіка. Чесно кажучи, думала гроші на вітер, нічого з тої афери не вийде, переживала страшенно. Але виявилося не все так страшно. Теорію вчила ретельно, дякую Людмилі Йосипівні, Вчитель з великої букви. Вже так, як вона розжовує і подає матеріал, то напевно не знаю хто б навчився.Супер. Водіння, то окрема тема. Я щиро вдячна своєму інструктору з водіння Нарізькому Вадиму Вікторовичу за терпіння, тактовність, професіоналізм, інтелегентність, пунктуальність. Мені дуже приємно було з ним навчатися, завжди був на позитиві, підтримував морально протягом усього навчання, аж до іспиту. Так що дякую своїм вчителям за знання і раджу автошколу “Мегадрайв” всім, хто хоче навчатися реально і здати всі іспити з першого разу і отримати водійські права, як я, без домовленостей.

29/09/2022, Альона Артамонова

Нарешті і я можу залишити свій відгук, після закінчення свого курсу навчання🙌
По перше хочу висловити велику подяку автошколі Мегадрайв за якісну підготовку водіїв. Після проходження навчання здати іспит більше ніж можливо, хто б і що вам не говорив😉
Своїй успішній здачі екзаменів в сервісному центрі за один день і з першого разу, я завдячую чудовим викладачам і людям, які працюють в цій автошколі.
А саме своєму викладачу з теорії – Юсику Зеновію Богдановичу. За легкі і зрозумілі уроки, за доступні роз’яснення в будь-який час, за добру жартівливу атмосферу і постійну підтримку!
Викладачу з парковки Бондару Ігору Анатолієвичу, за супер спокійне навчання і чіткі пояснення. Парковка пройшла легко і без зайвого стресу😅
І звісно найбільша вдячність моєму інструктору з водіння Сампарі Віктору Михайловичу- людині, яка навчила мене їздити абсолютно з нуля. Дуже рада, що мені пощастило потрапити саме в його групу. Всі мої страхи щодо навчання не справдились, а страх дороги з кожним заняттям зменшувався. Всі уроки проходили без крику, без агресії, а навпаки завжди в дружній і легкій атмосфері. Йшовши на заняття ніколи не виникало думки, що не хочеться, що буде важко чи елементарно некомфортно. Жодного тиску, жодної демотивації, лише велика підтримка! Це саме той інструктор, якому пишеш першому, що склав іспит, який завжди знайде час для своїх учнів, який в день іспиту на зв’язку, щоб змотивувати і внушити, що ти точно зможеш все здати!

Мої найщиріші рекомендації цих викладачів і інструкторів🙏
Все навчання і здача 4 іспитів пройшла для мене дуже швидко і легко завдяки цій автошколі!

27/09/2022, Галина Рудчик

Навчання та одержання посвідчення водія – без паніки, стресу і зайвих витрат! Школу МЕГАДРАЙВ вибирала за відгуками, інструктора також. Випускники школи часто писали “навчили з нуля” “здали самі, з першого разу”, це стало вирішальним у виборі. Хоча серед оточення панувала думка, що це нереально. Так от, вибирайте МЕГАДРАЙВ, сумлінно вчіться і ламайте систему! Теорію вивчала у Зеновія Богдановича, дуже професійно та цікаво викладає матеріал, з прикладами, жартами, гарно тримає аудиторію. Щодо “навчили з нуля”, я щиро вдячна Віктору Михайловичу Сампарі, своєму інструктору з водіння, за терпіння, доречний гумор, гнучкість в графіку занять, підтримку на всьому шляху навчання, від майданчика до іспиту. З ним легко знайти спільну мову, уроки проходять без криків, нервів і з максимальною користю. Два тижні назад я закінчила автошколу, одразу ж склала теоретичний іспит, ще через день успішно склала практичний іспит, і вже сьогодні я за кермом! Чого і вам бажаю!

24/09/2022, Чирик Ірина Миколаївна

Щиро дякую Автошколі за приємно проведений час та отриманні знання. В мене був найкращий інструктор – Олег Ігорович, йому велике Дякую за вміння і навички водіння. Це інструктор,який справді навчить вас їздити.
Також велике Спасибі інструктору з паркування – Ігорю Євгеновичу за лояльне ставлення, навички і терпіння:)
Окрема подяка за цікаві теоретичні знання і гарний настрій пані Тетяні. Дуже сподобалося,що школа налаштовує на самостійну здачу. Не пошкодувала,що обрала саме “Мегадрайв”.

15/09/2022, Світлана Кійко

Для усіх хто сумнівається – рекомендую цю автошколу і розповідаю про свій досвід. Обрала цю школу за рекомендацією подруги. Ніколи до моменту практичних занять не сідала за кермо, тож вчилася повністю з нуля. Зоряна Богданівна – викладач з теорії, чудовий професіонал. Уся теорія після занять відскакувала від зубів. Окрім цього з нею було дуже приємно працювати, вона дуже позитивна людина. Моїм інструктором на практичних заняттях був Роман Васильович на Fiat. Завдяки йому я жодного разу не пошкодувала, що сіла за кермо. Навчив мене від А до Я. Ніколи не кричав, завжди був ввічливим, вів себе дуже професійно, ділився досвідом, допомагав і відповідав на усі мої питання. З ним було легко домовлятися і навчання наше було зручним для мого робочого графіку. Дякую за це окремо. Завдяки Зоряні Богданівні, Роману Васильовичу і моїй наполегливості, я здала на права з першого разу. Тепер про недоліки: бачила, що багато проблем виникало під час запису в автошколу, мені пощастило додзвонитися на гарячу лінію, проте у день, коли відкривається запис за годину вже розбирають всі місця і додзвонитися ну дуже важко. Хотілося би дати пораду автошколі – зробіть один допис в соцмережі, де поясніть людям, що ви можете брати лише обмежену кількість людей, бо я про це інформації не знайшла, а багато людей дійсно задаються питанням, чому вони не можуть записатися і чому так швидко закінчуються місця. Я дізналася, що місця обмежені квотою згідно законодавства, але це вже відбулось, коли я прийшла на перші заняття. Якщо пропрацювати оцей момент першого враження, трошки більше інформувати клієнтів або потенційних клієнтів щодо нюансів, я впевнена школа повністю заслуговуватиме 5 зірок.
В усьому іншому школа дійсно виправдовує очікування. Усі неоднозначні ситуації або проблеми оперативно вирішуються. У нас були нюанси з інструкторами, проте адміністрація усе дуже оперативно і професійно вирішила. Автошкола йде назустріч своїм клієнтам і завжди допомагає. Від мене 4.9 зірочок і велике дякую 🙂

08/09/2022, Драгущак Віктор

Чудова автошкола, якщо мати бажання і докласти трішки зусиль, вас тут навчать всього, за чим ви сюди прийшли!! Окремо вдячний своєму інструктору з водіння Олегу Ігоровичу за терпіння і працю, неймовірний інструктор, всім його рекомендую!!)

05/09/2022, Ангеліна

Автошкола просто супер! Без вагань обрала саме її.
Зоряна Богданівна дуже доступно розповідала нам матеріал та підготувала до здачі ПДР. Вона буквально кожен пункт правил роз’яснює на реальних прикладах, а не просто переказує, що пише в книжці. Сподобався її підхід, історії та «фішки» водіїв)
З інструкторами мені теж дуже повезло.
Перед заняттями я думала, що мені не вдасться їздити на механіці, але Роман Романович мене переконав навпаки. Він фактично навчив мене керувати автомобілем з “нуля”,оскільки до цього часу я жодного разу не сідала за кермо з МКП. Оце саме той випадок, коли інструктор завжди знайде правильний тон і слова, щоб підтримати, похвалити або наголосити на важливому. Дякую за чудове почуття гумору та максимальну підтримку)))
Практичні заняття з їзди і паркування в Ігора Анатолійовича, теж залишили хороше враження. Тепер паркуватись вже не страшно. Він дуже добра людина та хороший інструктор, який спокійно та нетипово пояснював нюанси під час паркування, заїзду в гараж, виїзду на естакаду і розвороті в обмеженому просторі.
Окреме спасибі Андрію Ігоровичу. Чудовий інструктор!! Цікаво пояснював основні моменти їзди на дорозі, давав корисні поради, вказував на помилки і одразу пояснював як не допустити такого наступного разу. Завдяки його підтримці вже не страшно було складати іспит у сервісному центрі. Після його занять завжди залигалися лише хороші враження)
Завдяки моїй спільній роботі з інструкторами та Зоряною Богданівною я успішно склала іспит та отримала новий статус водія))
Рекомендую лише Мегадрайв!!!

31/08/2022, Анастасія Шемчук

Хочу висловити слова вдячності своєму інструктору з водіння, Віктору Михайловичу Сампарі: він навчив водінню з нуля, дуже терпляче і зрозуміло пояснює, попри різні помилки і факапи, я не почула жодного поганого слова від нього, за це щиро дякую! Ваше почуття гумору врятує світ 🙂 Заняття щоразу цікаві, ви не встигнете знудьгувати! Хто давно мріяв сісти за кермо- впевнено рекомендую «Мегадрайв»!

29/08/2022, Стецюра Захарій

Хотів би подякувати інструктору, Андрію Ігоровичу, за його роботу. Дуже терпеливий і професійний, завжди підскаже і допоможе, вдячний за кожне заняття і набутий досвід водіння.😉

29/08/2022, Боднар Лукаш

Вибирав довго автошколу , але знайомий порадив мегадрайв, ні разу не пошкодував , шо вибрав дану автошколу , ставлення , викладачів , директора , інструктора , вразили , як тільки переступив поріг автошколи, особливо дякую інструктору Гукалюку Андрію Ігоровичу, який навчив мене при максимальних нульових знаннях , рекомендую його , він знавець свого діла , 1000/10.

27/08/2022, Юлія Крапівкіна

Дякую, Сергію Миколайовичу Кардашу, за отримані практичні навички, терпіння та поради.

27/08/2022, Холява Дарина

Дуже задоволена вибором автошколи! Викладачі дуже приємні, все доступно пояснюють. Велике дякую інструктору з водіння (Кардаш Сергій Миколайович) за те, що на кожне заняття йшла з задоволенням! Все легко і зрозуміло пояснює, завжди підкаже, допоможе. Завдяки Сергію Миколайовичу тепер впевнено почуваюся на дорозі! Однозначно професіонал своєї справи! А також дякую Людмилі Йосипівні, яка завжди все детально і чітко пояснювала, тому матеріал запам’ятовувався з першого разу!
Рекомендуватиму “Мегадрайв” усім знайомим!

27/08/2022, Наталія Рубінська

Щиро дякую за найкраще навчання та підтримку моїм викладачам Сергію Миколайовичу- інструктор з водіння самий « крутий водій та викладач»😉 та Людмилі Йосипівній- викладач теорії , наполеглива, старанна , щоб всі учні розуміли ПДР🤗. Також вдячна директору школи « Мега Драйв», який старається щоб школа випускала із знаннями водіїв і щоб було безпечно їздити дорогами Тернополя! Із свого досвіду можу сказати , що тільки після школи « Мега Драйв» реально можна скласти іспити самостійно без «домовленостей»!

25/08/2022, Коцюба Дмитро

Дуже хороша авто школа приємні викладачі. А інструктор по водінню (Андрій Ігорович) бомба ,був спокійний навіть після того як я щеплення кидав😂.Всім раджу такі міцні нерви як в нього)😂👍

24/08/2022, Діана

Школа дуже хороша. Дійсно вчать і дають знання , все роз’яснюють і повторюють якщо потрібно. Інструктори класні , спокійні , терплячі . Велике дякую своєму інструктору Андрію Ігоровичу , надзвичайно хороший вчитель , знаходить підхід і вчить всього , що дійсно пригодиться в реальному житті. Школа супер , усім рекомендую саме її.

18/08/2022, Оксана

Начитавшись позитивних відгуків про автошколу також з сином вирішили тут навчатись, але не все так просто як нас запевнили по телефону……
Зателефонувавши на початку місяця мені сказали що запис на вересень 18 го серпня…..Почала дзвонити з 10,00 до 12,00 ніхто невідповідав ні на дзвінки, ні в соцмережах (хоча перед тим запевняли що із записом проблем не буде). Тож виходячи із вищенаписаного можу зробити лише один висновок,,,,,,, адміністрація автошколи абсолютно неконтролює що відбувається !!!!!!!
Зокрема, коли менеджер взяла трубку то замість внятного пояснення чи вибачення майже “ПОСЛАЛА КУДИ ПОДАЛІ” і поставила трубку!!!
Можливо викладачі і хороші але всяке бажання пропадає вже з першого спілкування з менеджером по телефону!!!! ГАНЬБА!!!!

18/08/2022, Іван Михайлишин

18.08.22 року від 9 год. ранку до 12 год. неможливо звязатись з оператором, як не вибиває то чекаєш по 30 хв. на лінії. З липня місяця періодично надзвонював щоб записатись. Казали чекати набору 18.08.22 року. Коли дочекався, вже набрано. Підхід до клієнта жахлививй.

17/08/2022, Оля Книшевич

Школа суууупер🤗!!! Особливо велика подяка Зоряні Богданівні ( теоретичні заняття) та Олегу Романовичу (практичні заняття). Народ, теорія📚 розжовувалася до дрібниць. Якщо щось було незрозуміло, то повторювалось стільки раз, скільки було потрібно. Іспит у автошколі і МРЕО склала без проблем з першого разу. На практичні заняття йшла із задоволенням, хоча ще рік тому у мене був панічний страх. Для мене було «я і кермо» 🤪- на грані фантастики. Але, що це не так я зрозуміла з Олегом Романовичем 🚦🚖. І знову ж іспит без проблем! Велике дякую вам! Ви супер. Ви найкращі!💋

16/08/2022, Польовий Володимир

Однозначно цю школу я рекомендуватиму близьким.
Людина яка взагалі ніколи не сиділа за рулем автомобіля за декілька уроків їздить краще ніж більшість деяких водіїв на дорозі(ну мені як мінімум так здається😅)
І найбільша моя вдячність інструктору Андрію Гукалюку 🤝 за те, що навчив так добре володіти авто😉!
І всім іншим хто мене навчав.

16/08/2022, Діана Ємець

Вже писала відгук, але залишу ще один. Інструктор з водіння Сергій Миколайович Кардаш – золота людина і чудовий професійний інструктор! У будь-якій ситуації, пов’язаній з водінням і машиною, допоможе, підскаже, підсобить, не залишить сам на сам з проблемою! Дякую!!! Бережіть такого цінного кадра!

13/08/2022, Вікторія Коваленко

Школа просто супер🔥 Навчання на найвищому рівні)) що теорія, що практика🤗 Після закінчення знаєш і вмієш все) Викладачі доступно все пояснюють і показують) Дякую Вам, Ви найкращі💖💖💖

13/08/2022, Ковальчук Юлія

Дуже задоволена навчанням в автошколі «Мегадрайв».Всі іспити були складені з першої спроби.
Окрема подяка інструктору з водіння Андрію Романовичу,який допоміг побороти усі мої страхи з особливим терпінням і професіоналізмом,завжди підтримував і вірив в мене більше,ніж,інколи,я сама))Після кожного заняття залишався новий цінний досвід,а також заряд позитиву на цілий день.
А також велике спасибі Людмилі Йосипівній,яка завжди доступно викладала теорію і наводила в приклад різні життєві ситуації.

13/08/2022, Наталя Олійник

Навчання в школі “Мегадрайв” – це поєднання відмінних знань і спокою. Якщо з теорією все, більш менш, зрозуміло: сідаєш і вчиш, що не знаєш – запитуєш у викладачки (Людмила Йосипівна все пояснить ;)), то вибір інструктора було питання поскладніше. Кого обрати, як вгадати, хто що про кого каже…? Мій вибір “впав” на Андрія Романовича Войцехівського і, як виявилось згодом, я потрапила в “десяточку”. Перші ж обнімашки відігнали страх, впевненість інструктора, а саме головне ВІРА в мене з кожним уроком робили з мене водія))), який не боїться “кільця”, випередження, перестроювання, рушання під гірку… Що дууууже сподобалось і підійшло саме мені це – вимогливість, тобто бажання навчити їздити, а не просто “відкатати” маршрути. Ми з Андрієм Романовичем проїхали такі вулиці, повороти, розвороти, що на останньому занятті, я не боялась вже нічого)))). Інструктор на майданчику, Богонович Ігор Євгенович, теж мега спокійна людина, аж дивно було, ЯК можна бути таким спокійним, але він сказав:”Якщо я буду кричати, хіба це принесе результат?!” І він виявився правим)))))
Дякую Вашій школі за навчання!

13/08/2022, Вікторія

Хочу висловити подяку школі МегаДрайв. Автошкола суперова.
Теорію навчили розуміти, а не завчати, що мене дуже радує. Завдяки Людмилі Йосипівній було все цікаво. На заняттях з водіння інструктор Олег Ігорович був терплячим, спокійним, пояснював усе, що було мені не зрозумілим(навіть по декілька раз). Також дякую Ігору Євгеновичу за заняття з паркування, я дуже переживала на початку, але в кінці мені було все зрозуміло і без паніки здала екзамен у школі.

07/08/2022, Олена Давидюк

Навчання в МЕГА ДРАЙВ одне задоволення! Теорію викладала Людмила Йосипівна і її підхід, що правила потрібно розуміти, а не завчити тести аби здати і після закінчення навчання розумієш, що правила ти дійсно знаєш і розумієш. Інструктор на практичних заняттях Олег Ігорович професіонал своєї справи: спокійний, врівноважений, пояснить все доступно і по декілька разів(дякую, що навчили впевнено їздити по місту). І дякую Ігору Євгеновичу, що навчили паркуватися, бо на першому занятті це виглядало нереально)
Однозначно рекомендую!!!

06/08/2022, Віталій Жмуд

Все класно, взагалі не бачу мінусів в цій автошколі
Суперовий інструктор Денис Віталійович та класнюча викладачка Зоряна Богданівна в якої все запам’ятовується на лету…
Дякую за навчання все сподобалось)
Буду радити знайомим та друзям😌
Ну і звісно ж хто читає цей відгук-йдіть не пожалієте)♥️

05/08/2022, Галина Галанець

Дякую від душі інструктору з водіння Сергію Миколайовичу Кардашу! Чітко, виважено, з справжнім правильним чоловічим спокоєм навчив приборкати страх дороги, дав розуміння кермування та практичні навики паркування (а для жінки це справжнє пекло🙂). Шлях від “О, Боже, як це страшно” до “Оу, а це кайфово✌️” – done.
Щиро рекомендую цього професіонала своєї справи!

30/07/2022, Грошко Юлія

Дякую школі,за хорошу підготовку. Здала екзамени з першого разу. Кардаш Сергій Миколайович і Юсик Зиновій Богданович ви топ з топів.

Теорія викладалась дуже просто і зрозуміло. На уроках ніколи не було нудно,хоча це і не місце для сміху,але набагато приємніше слухати викладача,коли це все весело і не нав‘язливо.На кожен урок хотілось прийти!

Сергію Миколайовичу окрема подяка за його терпіння. Мене було дуже важко змусити перестати боятись їздити в місті,але він завжди підтримував і дав купу класних порад, не тільки для здачі екзамену,а й для повсякденної їзди.
Дякую❤️

30/07/2022, Галина Galuna

Щира подяка Олегу Романовичу (VOLVO XC90).
За порівняно короткий термін мої нульові навички водіння підняв до рівня впевненості змоги скласти іспит в Сервісному Центрі з першої спроби.
Чуйний, уважний, наділений здатністю психологічного підходу до конкретного учня, що забезпечує гарантований відмінний результат навчання.
Інструктор від Бога!

30/07/2022, Марія

Дуже дякую автошколі “МегаДрайв” за хорошу підготовку та навчання!!!! Особливо хочу подякувати найкращій викладачці з теорії Зоряні Богданівні за доступність подання теорії, завдяки їй ПДР знаю на відмінно. А також хочу подякувати найкращому інструктору з водіння Олегу Романовичу за підтримку за неймовірну практику, він не просто навчив їздити на автомобілі а й навчив бути більш впевненішою на дорозі. ВИ МЕГА КРУТі!!! Хто ще не обрав автошколу, щиро рекомендую “МегаДрайв”!!!!

28/07/2022, Оля

Сміливо скажу, що посвідчення водія отримала виключно!!! завдяки автошколі «Мегадрайв». Теорія з Зоряною Богданівною, як найцікавіші пари в університеті: проходять швидко, цікаво, весело, а головне результативно. 20 з 20 перша спроба в Сервісному!
Практика давалася важко. Я половину занять боялася питати щось і їхати, а інструктор Денис Віталійович одне й те саме «стопятсот» разів не повторяє, а мені, як «задроту» хотілося саме цього. Останні заняття сама почала питати і говорити більше. Саме його «газу газу!» допомогло подолати мені страх їхати по місту, а як він видресерував з переключанням передач не дивлячись на коробку (мені це було надважко). Тому, інструктору також дякую!
Майданчик паркування. Ігор Євгенович суперспокій. Дуже заспокоювало, що він казав «нічого, ми вчимося» на мої помилки і саме його постійне повторення що робити, мені допомогло здати в школі паркування з першого разу без помилки. Дякую!
Далі документи школи на руках і ми могли залишитися сам на сам з Сервісним. Але ні, так як здавали на машині школи, Андрій Ігорович Гукалюк нас підготував на додатковому занятті. Щиро вдячна йому за підтримку і допомогу! Першу спробу я провалила через шалене хвилювання, мною наче трясло за кермом і я натупила не проїхавши до кінця маршрут(
Прийшла на другу спробу і здала, але завдяки підтримці Андрія Ігоровича! Щире людське дякую йому!
Школа, як і кажуть, крута! За три рази, що була в Сервісному, чула лише як «мегадрайвові» здають з першого разу.
Тому, рекомендую всім!

27/07/2022, Яхван Катя

Хочу висловити щиру подяку автошколі “Мега драйв» за максимально насиченні та цікаві 3 місяці навчання.♥️
Вдячна Людмилі Йосипівні за теоритичну підготовку. Те, що здавалось зовсім незрозумілим, після занять виявилось не таким і важким.
Дякую Ігору Анатолійовичу за його неймовірний спокій та терпіння під час навчання парковки. Завжди, і навіть по декілька разів, відповідав на питання «що повинно бути видно у дзеркалах?» 😁☺️
Особливо вдячна Сампарі Віктору Михайловичу. Максимально круте навчання, багато позитиву але одночасно з тим супер прості, доступні та змістовні пояснення як діяти в тій чи іншій ситуації на дорозі👍. Завдяки цьому тепер досить впевнено себе почуваюся під час їзди. Дякую вам за ваш професіоналізм, за безцінні і життєві поради та за те, що завжди додавали мені впевненості😌
Це був класний досвід. Щаслива, що здійснила свою маленьку мрію саме з вами🤍

27/07/2022, Кравцова Тетяна

Щиро вдячна автошколі «Мега Драйв» за хорошу підготовку і навчання.
Хочу подякувати викладачці з теорії Людмилі Йосипівній, за доступний виклад матеріалу і терпеливість. Завдяки їй іспит складете без проблем і ПДР знатимете відмінно.
А також дякую найкращому інструктору з водіння Віктору Михайловичу. За терпіння і поради, які стануть у нагоді. Після занять з ним, Ви будете впевнено почуватись на дорозі та забудете про страх.
Ігор Анатолійович – інструктор на майданчику, саме він доможе Вам опанувати нюанси паркування. Якщо щось не получалося, то спокійно повторював кілька разів.
Щаслива, що обрала саме цю автошколу!

27/07/2022, Оксана Базюкевич

Дуже задоволена навчанням в автошколі Мега драйв.Теорію якісно і доступно викладав Юсик Зеновій Богданович.Також окрема подяка Віктору Михайловичу Сампара за його терпіння та навчанню навиків водіння.Завдяки йому здала практичний іспит з першого разу.Хоча прийшла в автошколу з нульовими знаннями)Так що все реально,головне бажання навчатись та правильний вибір автоінструктора😉

27/07/2022, Наталя Остапчук

Неймовірно задоволена,що обрала цю автошколу. Інструктори – компетентні і терплячі,викладач з теорії пояснює все зрозуміло. Окремо хочу висловити щиру подяку Віктору Михайловичу за індивідуальний підхід до навчання,відчуття людського фактору і терпіння.

27/07/2022, Ткаченко Людмила

Буду всім рекомендувати школу «Мега Драйв», за якісне навчання. Дякую Людмилі Йосипівній за теоретичну частину, було пояснено все до найменших деталей, тому проблеми скласти іспит зовсім не виникло. Також особливу подяку хочу виразити інструктору з водіння Віктору Михайловичу, який навчив керувати автомобілем з нуля до успішної здачі іспиту та впевненості на дорозі. Ігор Анатолійович- інструктор з паркування , теж чудовий викладач, завдяки йому парковки тепер не страшні !
Дякую автошколі « Мегадрайв».

27/07/2022, Мар’яна Дзюла

Дуже хочу подякувати особисто Зоряні Богданівні за її прагнення нас навчити, за старання,терпіння і доступність подання інформації. Я вважаю,що вона може навчити будь-кого. Її лекції можна було слухати вічно. 🤗😘 Дуже хороша викладачка,рекомендую на всі 💯. Також хочу подякувати своєму інструктору Роману Васильовичу за те, що навчили не боятись машини, за терпіння, за пояснення по кілька разів, за ваш професіоналізм,за спокійний ваш характер,за ваші жарти. Це мене дуже заспокоювало і я з нетерпінням чекала нашого заняття ,навіть якщо вони майже всі були на 8 ранку😅 , бо в жару хотілось комфортно себе почувати. Ви старались навчити максимуму,що пригодиться мені у водінні. Ви супер і рекомендую вас усім, хто прийде на навчання у Мега-Драйв! Не пошкодуєте. Також дякую інструктору на майданчику Ігорю Анатолійовичу за спокійний і веселий характер і віру,що у мене все вийде здати,за заспокоювання. 🤗 Дякую директору,за його терпіння, за Супер Мега Круту Школу,де спеціалісти на своєму місці. Ви просто всі супер і буду рекомендувати вас всіх обов’язково ☺️ Буду скучати за заняттями і за всіма вами 🤗 Дякую за емоції і знання, це великий крок вперед, який я зробила вперед до своєї мрії,а ви всі мені в цьому допомогли.

26/07/2022, Валерій Рибін

Дякуємо автошколі, все супер! Людмила професіонал своєї справи. Найбільша подяка Віктору Сампарі за якісну підготовку до водіння , здав з першої спроби притому що до автошколи досвіду водіння немав. Будем рекомендувати!

21/07/2022, Мозіль Наталія

Рекомендую автошколу “МегаДрайв” !!!
Повірте ви не даремно платите кошти!
Дякую Тетяні Миколаївні за знання з теорії, дуже добрий і відкритий викладач, пояснення всіх тем чітко, зрозуміло до дрібниць. Велика подяка інструктору з паркування Ігору Богдановичу. І особливо подяка інструктору з водіння Павлу Ярославовичу! Завжди був чесним і обєктивним, казав як воно є, пояснював доступно зрозуміло і завжди з гумором. Навчив правильно володіти щепленням і не котитись під горбок, завжди був терплячий і вчив як поводитись в стресових ситуаціях.
Завдяки автошколі впевнено можу сказати, отримати права в МРЕВ без будь яких домовленостей можливо!
Дякую Вам за знання і відданість своїй роботі. Рекомендую!
Задоволеня на 100%.

19/07/2022, Вікторія Баран

Доброго дня. Хотіла б дуже подякувати автошколі за таку якісну і класну підготовку. Людмила Йосипівна найкраща викладачка теорії. Все чітко, зрозуміло і на живих прикладах. Запам’ятати дуже легко. 
І я дуже вдячна своєму інструктору Володимиру Мирославовичу за терпіння і за те, що навчив мене впевнено їздити. Я думала, що водіння це не моє, але йому вдалося змінити це!

Я сьогодні пройшла «квест» і попала все таки в сервісний центр на теорію. І одразу вдалось записатись на практику. Здала все з першого разу і дуже вдячна за це автошколі. Ви найкращі!!!💛

І дякую Ігору Анатолійовичу, його терпіння на майданчику це щось нереальне. Мінімум 100 разів пояснював мені чому та машина дьоргається і як зробити щоб вона так не робила.

15/07/2022, Ярославська Інна Петрівна

Навчанням в а/ш ,,Мегадрайв‘‘ задоволена.Сподобалась подача теоретичного матеріалу: легко, невимушено, конкретно по суті. Заняття проходили цікаво та непомітно швидко, завжди чекали на слідуюче.За це хочеться подякувати Юсику Зіновію Богдановичу !
Тепер про практичні заняття з водіння: інструктори- це люди, яким реально, за доволі короткий термін, вдається навчити керувати транспортним засобом з нуля !!! Викладачі з великим терпінням та коректним відношенням до своїх підопічних. Сергій Миколайович Кардаш і є такою людиною, яка щодня робить свого роду такий подвиг .
Хочеться побажати всьому колективу а/ш «Мегадрайв» подальших успіхів, процвітання та здібних учнів !
Велика подяка Всім !

14/07/2022, Діана Ємець

Шукала інструктора для приватних уроків водіння на автоматі. Вибирала дуже прискіпливо, навіть по тембру голоса)) І не помилилася! Дякую Сергію Миколайовичу Кардашу, що поряд з ним пройшла шлях від повної зневіри у своїх можливостях до самостійної їзди по місту власним авто у час пік на дорогах. А ще завдяки йому подолала страх перед кермуванням після пережитої аварії, це дуже важливо для мене! Завжди готовий допомогти і в позаурочний час, якщо є якісь питання. Тому впевнено рекомендую Сергія Володимировича і автошколу “Мегадрайв”!

14/07/2022, Марія Куриляк

Якщо виникає вибір з автошколою – однозначно « Мегадрайв»!
Окрема подяка інструктору з водіння Сергію Миколайовичу. Відповідальний, пунктуальний, професіонал своєї справи, який завжди готовий допомогти, підтримати, знайти потрібні слова і дії у тій чи іншій ситуації на дорозі. Велике дякую!!!

12/07/2022, Тетяна Татарчук

Щиро дякую Вам за втілення моєї мрії❤️
Щира подяка за найкращого вчителя з теорії Руслана Васильовича📚 найкращих інструкторів з водіння, вимогливих, строгих,терплячих, врівноважених і спокійних Олену Василівну, Ігора Анатолійовича і Андрія Ігоровича🚗😉
В результаті теоретичний і практичний іспити здані з 1 спроби🎉

11/07/2022, Озімко Ольга

Школу «Мегадрайв» обрала за порадою друзів. І не пожаліла👍. Це крута школа, в якій приємно навчатися. Зоряна Богданівна Якубів чітко, ясно і зрозуміло пояснює матеріал. Радо відповідає на питання, завжди в позитивному настрої.
Інструктором по водінню у мене був Шмигельський Олег Романович. Ввічливий, врівноважений, доступно пояснює.Завжди приємно сідати в гарну, чисту машину з приємним інструктором, який навчить їхати навіть тих, хто сумнівається в собі.
Щиро дякую Вам за навчання!!!
Бажаю миру, спокою і розумних учнів❤️

08/07/2022, Ігор

Хочу висловити велику подяку автошколі за інструктора Нарізького Вадима Вікторовича навчає водінню впевнено знає свою роботу, вічливий, врівноважений, дуже легко йде на контакт, якщо щось не получається то за другим разом все получається, одним словом скажу що Вадим Вікторович Інструктор з великої букви, а ще хочу побажати легкої роботи в школі МЕГА Драйв, завдяки Вадиму Вікторовичу я здав іспит в МРЕО з першого разу щераз велике дякую Вадиму Вікторовичу за кваліфіковані навчання водінню.

06/07/2022, Світлана Пелехата

Велике спасибі автошколі “Мегадрайв” та особисто Андрієві Ігоровичу за те, що допоміг отримати необхідні навики водіння і, що найважливіше, побороти страх перед дорогою. Посвідчення водія отримала вже давно, але досвіду водіння не було і щоразу відкладала вирішення цього питання.
Та після знайомства з Андрієм Ігоровичем все змінилось )). Саме завдяки його терпінню та наполегливості мені вдалось подолати свій страх та впевнено відчути себе за кермом авто з “механікою”!
Ще раз велике спасибі за Вашу працю! Ви – кращі!

05/07/2022, Ліля Пелих

Довго обирала автошколу,і не помилилась обравши “МегаДрайв”. Уроки ПДР викладають на вищому рівні Зеновій Богданович пояснював дуже зрозуміло і було цікаво, ще хочу подякувати інструкторам Ігору Євгеновичу який навчив мене ідеально паркуватись і Віктору Михайловичу за його терпіння зі мною на дорогах міста, саме з ним я змогла перебороти свій страх їздити за кермом, не пожаліла що обрала іменно цього інструктора, дуже спокійна і врівноважена людина, Дякую їм за підтримку на екзаменах, адже їхня підтримка допомогла мені їх здати.

02/07/2022, Діана Брик

Хочу подякувати найкращій автошколі “Мегадрайв”. Сьогодні отримала посвідчення водія. Радості немає меж!) Після навчання у школі теоретичний і практичний іспит здала з першого разу і без домовленостей! Викладачі – фахівці своєї справи. Щиро дякую Юсику Зеновію Богдановичу за змістовні і цікаві лекції, після вивчення яких тести з теорії здаються з легкістю! Особлива вдячність Кардашу Сергію Миколайовичу, найкращому інструктору, який з великим терпінням і наполегливістю навчав мене водінню та підтримував на іспиті!!!) Дуже задоволена, що обрала саме вашу автошколу! ВИ НАЙКРАЩІ!!!😉

02/07/2022, Ганчак Тетяна

Доброго дня, хочу щиро подякувати автошколі «Мегадрайв…» і особливо моєму інструктору Сампарі Віктору Михайловичу. З його допомогою я оволоділа усіма необхідними навичками, а найголовніше – змогла здати іспит з першого разу. Віктор Михайлович дуже доступно пояснює усі тонкощі водіння, надає влучні рекомендації, ділиться безцінним досвідом, а приємним бонусом є його чудове почуття гумору. Якби мені довелось ще раз навчатись, я без сумніву обрала автошколу «Мегадрайв» і інструктора Сампару Віктора Михайловича!!!

29/06/2022, Мельник Евеліна

Велике дякую автошколі “Мега Драйв” за якісне навчання. Теорія і практика на високому рівні! Дуже задоволена навчанням! Дякую викладачці з теорії Зоряні Богданівні, дуже змістовно та доступно пояснює матеріал, інструктору з водіння Андрію Івановичу який допомагав набути корисних навичків та ситуацій, що можуть бути на дорозі.
Ви супер!!!

28/06/2022, Мартович Христина

Хороша автошкола. Чудові викладачі

28/06/2022, Олег Біляшевич

Все супер! Викладачкою з теорії задоволений, інструктором також. Великий вибір авто для навчання. Не критикують і все пояснюють спокійно , на всі запитання додатково поза робочий час відповідають. Також , що втішило , що інструктор постійно виконував мої прохання а викладачка надавала інформацію додатково поза лекціями .

28/06/2022, Марта Жеребецька

Я чисто випадково знайшла в інстаграмі автошколу Мега-драйв, подивившись на відгуки я вирішила записатись. Відгуки були досить хорошими і я тепер розумію чому. Стиль навчання і подання інформації дуже хороші і практичні. Також сподобалась тактовність і терпіння викладачів, вони завжди готові прийти на допомогу. Практичні заняття з їзди і паркування, теж залишили хороше враження, завдяки ним можеш почуватись на дорозі, як у своїй тарілці.
Я дуже задоволена тим, як мене підготували до зданя теорії і практики в сервісному центрі у Тернополі.

27/06/2022, Владислав Абрамов

Вдячний інструктору з Мега драйв, Михайлові, автомобіль – зелений ланос. Людина, професійно підходить до навчання, і вчить дійсно того що пригодиться в житті. ДЯКУЮ!

23/06/2022, Таня Югова

Безмежно вдячна за цінні знання, а саме: викладачу Зеновію Богдановичу за його цікаві уроки та підхід до викладання(чіткі пояснення, обговорення з учнями) та інструктору Віктору Михайловичу за цінні поради, такі як(вміння паркуватись, правила поведінки за кермом), а особливо запам‘ятались його жарти і відкритість до розмов.
Всім рекомендую автошколу Мегадрайв!

21/06/2022, Тетяна

Раджу всім школу «Мегадрайв». Вас справді навчать їздити на машині і вивчити правила дорожнього руху . Я задоволена ,що обрала саме цю школу🚘

21/06/2022, Христина Богачук

Автошколу «Мегадрайв» я обрала за відгуком чоловіка, адже і він там отримав знання і вже більше двох років впевнений водій. Чесно кажучи, ніколи не думала, що зможу сама їздити, бо цей процес завжди здавався неймовірно складним, стільки всього одночасно треба контролювати, дорога, пішоходи, знаки, ще й в машині щось треба робити. А викладачі завжди уявлялись злими дядьками, які критимуть благим матом за кожну помилку, адже вони все знають, а ти от такий нульовий прийшов до них…
Але в «Мегадрайві» всі страхи розвіялись, ніхто нікого не сварить, а складний процес водіння за час навчання несподівано спростився. Правила виявились не складними, алгоритм їзди відпрацювався до автоматизму, тепер навіть не задумуюсь над діями коли веду машину, руки-ноги вже самі все знають. І за свої здобуті навички я дуже вдячна викладачам та інструкторам «Мегадрайву».
Перш за все подяка за теоретичні знання ПДР та основ будови автомобіля Людмилі Йосипівні. Вона викладає матеріал дуууже доступно, буквально кожен пункт правил роз’яснює на реальних прикладах, а не просто переказує, що пише в книжці. Багато практичних задач в аудиторії допомагають краще уявити, як все працює на дорозі. Також ми отримали багато корисних порад, як правильно підготуватись до теоретичного іспиту в сервісному центрі, завдяки чому його здано з першого разу) Від Людмили Йосипівни ви отримаєте повне розуміння ПДР, а не просто зазубрені фрази з посібника, щоб здати тест.
Практичні знання з водіння я отримала у Віктора Михайловича Сампари. Саме на цьому етапі розвіявся мій страх про злих інструкторів в автошколах. Я з тих учнів до яких доходить важко і довго, однак у Віктора Михайловича вистачило терпіння, щоб зробити з мене водія) Якщо якийсь маневр не виходить, повертаємось і повторюємо до тих пір, поки не виконаю добре. Завжди терпляче і з гумором пояснює де і чому я роблю помилку, і що зробити, щоб більше не повторювати її. Розкриває багато «фішок» реального водіння, а не чітко по книжці, бо в нас на дорогах, на жаль, не всі їздять правильно, а реагувати треба вміти на будь-яку ситуацію на дорозі. На заняття до Віктора Михайловича я завжди приходила з нетерпінням, знала, що якщо навіть дуже погано проїду, мої помилки виправлять, настрій підтримають, і навчать їздити, якби туго не йшло)))
Маневри з паркування і розворотів на майданчику викладав Ігор Євгенович Богонович. Дуже спокійний і терплячий інструктор. Скільки би не глохла, спокійно пояснили помилку і поїхали далі). Ігор Євгенович детально пояснює нюанси маневрів, як правильно виконати їх на іспиті в СЦ, в чому взагалі суть вивертання керма в той чи інший бік під час паркування. Під час їзди по місту майже до сантиметрів вказує як правильно розташувати машину на дорозі, і як краще зробити це на іспиті.
Моє навчання в «Мегадрайві» розпочалось ще осінню, але через війну отримати посвідчення водія мені вдалось аж влітку. АЛЕ попри паузу в водінні в кілька місяців, що для новачків критично, адже ще не має великого досвіду, виявилось, що я нормально їду, отримані навички нікуди не поділись, залишилось трохи підшліфувати помилки і можна здавати іспит. Це здається дуже добре показує рівень підготовки в автошколі «Мегадрайв», тут вас навчать водити машину і ці знання залишаться з вами на все життя.
Дякую мегадрайвовим викладачам та інструкторам! Результат їхньої роботи як завжди: +1 грамотний водій на дорозі)

21/06/2022, Анна Крока

Хочу подякувати автошколі “Мегадрайв” за здійснення своєї мрії-навчитись водінню автомобіля та отримати посвідчення водія).Заняття розпочались з теорії,яку викладала Синюк Л.Й.,яка зрозуміло і чітко пояснювала матеріал,розповідала цікаві історії з практики,підтримувала.Особлива подяка моєму інструктору Сампарі Віктору Михайловичу,який навчив мене керувати автомобілем з “нуля”,оскільки до цього часу я жодного разу не сідала за кермо.Спочатку здавалось,що в мене нічого не вийде,але з його допомогою все вдалося! Він пояснить стільки разів,скільки потрібно,ніколи не підвищує голос.Має чудове почуття гумору,і в ситуаціях,коли ну дууже страшно,завжди заспокоював та терпеливо відносився до моїх помилок.Задоволена отриманими новими знаннями та досвідом і вам рекомендую!👍👍👍🙂

19/06/2022, Julia Zp

В мене радісна подія,
Тільки завдяки Сергію.
Можу з радощів стрибати,
Що навчилась керувати
Легковим автомобілем –
Цим з колесиками звірем.

І сьогодні я – водій! –
Результат рутинних дій:
Як то знаки розрізняти,
Як, куди, коли рушати,
Де стояти, де не можна,
Де ж розмітка ця дорожня?
Звідки взявся пішохід,
Та куди він потім втік?

Але те усе позаду,
Я вже вмію керувати!
В МРЕВ-і майже фантастично,
Склала іспит цей практичний.
Та отримала права
Європейського зразка!
Ось чому я так радію!
Дуже вдячна вам, Сергію!)))

14/06/2022, Ілона Серединська

Це було одне із найкращих рішень навчатись саме в цій автошколі, не жалію ні дня, що вибрала саме її. Людмила Йосипівна дууже доступно, на прикладі життєвих ситуацій доносила до нас матеріал. Віктор Михайлович – надзвичайно позитивний, терплячий, з яким легко навчатися, уроки пролітали швидко і з нетерпінням чекала наступних. Результат – здала теорію без помилок і водіння з 1-го разу! Однозначно рекомендую 🙂

10/06/2022, Жанна Машталяр

Низький уклін інструктору Сергію Миколайовичу Кардашу за цікаві заняття.
Інформацію подає чітко і зрозуміло, може відповісти на будь яке запитання. Дякую за корисні поради та практичні навички.

10/06/2022, Жанна Машталяр

Володимир Орестович Красновський – найкращий інструктор ! Про нього кажуть, що «навіть ведмедя навчить їздити»)
Викладач від Бога.
Щиро дякую за Вашу відданість , за індивідуальний підхід, за розуміння, за вміння донести інформацію доступно і цікаво. Хороша людина і професіонал . Нехай щастить у всьому !

07/06/2022, Ольга Клим

Записатись навчання у «Мегадрайв» однозначно було правильним рішенням!
Усі іспити склала з першого разу, та основне – отримала потрібні знання та навички! Велика вдячність автошколі за чудових інструкторів!
Викладач з теорії Людмила Йосипівна – це золото🤍Настільки зрозуміло, доступно та цікаво подавала матеріал, що чогось не засвоїти було просто неможливо!)Кожного уроку я чекала з нетерпінням, а іспит в сервісному центрі склала без помилок, бо по іншому і не могло бути!)))
Також величезна вдячність інструктору з водіння Гукалюку Андрію Ігоровичу!!! Сказати, що це професіонал – не сказати нічого! Одразу помітно, що людина повністю віддається своїй справі)) Я дуже хвилювалась коли йшла на перше занняття, але дарма)) все настільки професійно, доступно та цікаво! Андрій Ігорович з величезним терпінням та уважністю підходить до викладання! Він завжди розумів, на що потрібно більше звернути увагу, де похвалити та коли підбадьорити)))якщо виникали запитання чи труднощі, на усе чітко реагував, якщо потрібно – малював схеми, загалом, все для того, аби я на 100% зрозуміла! На іспиті вірив в мене більше, аніж я сама, а також щиро радів, коли я його успішно склала) це дуже приємно)) склала іспит з першої спроби, отримала посвідчення, і одразу ж сіла за кермо, немає ніякої паніки при виїзді в місто! Чесно кажучи, коли записувалась на навчання, навіть на це не розраховувала! За це завжди буду вдячна Андрію Ігоровичу! Впевнена, що навчить будь-кого!))
Також дякую інструктору на майданчику – Ігору Анатолійовичу! Не знаю, звідки в людини стільки терпіння та доброти!)) все було чітко, ясно та дуже доступно)))завдяки Ігору Анатолійовичу зрозуміла, що паркування – це зовсім не страшно!)))
Я дуже задоволена навчанням, справді! Чула дуже багато хороших відгуків про цю автошколу! Та зараз можу впевнено сказати, що ви – кращі з кращих! Безперечно!!)

07/06/2022, Володимир Шукшин

Доброго дня.
Хочу висловити велику подяку своєму інструктору Кардаш Сергію Миколайовичу за швидкі навики водіння. Доступно і спокійно пояснює. Рекомендую всім хто бажає якісного і швидкого навчання.

06/06/2022, Артур Дудко

Дякую за чудове навчання автошколі,а особливо своєму викладачу Віктору Михайловичу,чудовий та обізнаний викладач,чудова та доступна манера викладання,зрозумілі та насичені уроки водіння,однозначно рекомендую,як автошколу так і вчителя! Велике дякую ✊

04/06/2022, Селіванова Крістіна Валентинівна

Добрий день!
Я сьогодні здала свій останній іспит! Отримую права!
Дуже хочу висловити велику вдячність Людмилі Йосипівні, викладачу теоріі-обидва рази я здала теорію без помилок. І своєму інструктору Кардаш Сергію Миколаєвичу! В мене були деякі навички вождіння, але з прогалинами. Він всю інформацію розставив по полицях і навчив безпечної ізди по місту.
Також чекав зі мною дві години для здачі практичного екзамену. Дуже йому Дякую.
Окремо хочеться подякувати вам, засновникам школи Мегадрайв. За можливість здавати в мрев на АКП! А також європейському підходу до навчання, його організації та класних спеціалістів в своїй справі! Які навчають з захопленням і любов’ю.
Дякую!!!! Буду рекомендувати всім вашу школу. Ви дійсно, найкращі!

01/06/2022, Ліля

Можу сміливо радити Мегадрайв усім хто бажає навчитися впевнено і якісно керувати автомобілем.
Доступно і зрозуміло викладає теорію Людмила Йосипівна, створює дружню і невимушену атмосферу на заняттях.
Інструктор Войцехівський Андрій Романович – це один з найдобріших і найспокійніших людей в моєму житті. Навчить їздити, без сумніву, кожного.
Справедливий, розумний, вимогливий, завжди знайде правильний тон і слова, щоб підтримати, похвалити або наголосити на важливому.
Ігор Євгенович – інструктор на майданчику, також завжди спокійно пояснював всі нюанси і деталі.
Дякую Мегадрайву за якісну підготовку і мою впевненість за кермом.

31/05/2022, Романюк Дмитро

При виборі автошколи опирався саме на відгуки людей про неї, і дійсно не прогадав. Було приємно навчатися і відчувати, що працюють професіонали. Чудова подача та пояснення теорії від викладача. Особливо вдячний інструктору Шинкару Павлу Ярославовичу. З 1-го заняття стало зрозуміло, що людина знає свою справу, тому було дуже легко йому довіритися. Хоча я робив помилки та нерідко “тупив”, але заняття з ним проходили спокійно і без крику. Він навчить оцінювати ситуацію на дорозі і впевнено тримати кермо в руках!
Павло Ярославович, дякую, що завдяки вам, здав практичний іспит з 1-го разу!

31/05/2022, Демедюк Вікторія

Вибрати цю автошколу було дуже хорошим рішенням, адже викладачі з теорії та інструктори з водіння викладають себе на повну. Особливо вдячна Андрію Романовичу, який так терпеливо навчав мене водінню, завдяки його шаленій віддачі я з легкістю здала всі іспити з першого разу. Ну і звісно Людмилі Йосипівні, що так цікаво розповідала теорію. Також можу запевнити, що Андрій Романович радів за мою здачу навіть більше ніж я.

25/05/2022, Вікторія

Дуже задоволена вибором автошколи , хороше ставлення викладачів ) Прийшовши туди без знань через три місяці самостійно керую автомобілем . Дуже вдячна колективу , рекомендую !))

19/05/2022, Кравців Ольга

Дуже задоволена навчанням у школі, яка виправдала всі мої очікування. Справді працюють професіонали, які викладаються на максимум. Окрема подяка викладачеві теорії, Зоряні Богданівні Якубів, за пророблену роботу, професіоналізм і ті знання, які вона донесла навчанням теорії, а також Ігорю Євгеновичу Богоновичу, за те, що навчив паркуватись і завжди у всьому допомагав, просто чудовий інструктор!
Зважаючи на те, що я до навчання в автошколі жодного разу не сиділа за кермом – була пророблена надзвичайно велика робота, за яку я вдячна викладачам. Рекомендую школу, залишитесь задоволеними, це я вам точно гарантую! 😉

15/05/2022, Ірина Мосійчук

Дуже задоволена вибором автошколи в Тернополі. Прийшовши без жодних знань, через три місяці я самостійно керую автомобілем.
Щиро вдячна викладачам:
Людмилі Йосипівні за теоретичні знання, захоплюючу подачу інформації, коли навіть онлайн уроки були цікавими))) І всі слова про наші майбутні навички сказані нею здійснились)))
Застосовувати на практиці всі отримані знання допомогли інструктори:
Сампара Віктор Михайлович веселий, комунікабельний і привітний викладач. Спокійно пояснював все без крику, а часто в жартівливій формі, тоді і навички водіння ставали кращими з кожним заняттям. Переживання були, але його легкість і невимушеність допомогали справлятись з труднощами.
Ігор Анатолійович Бондар відкритий і щирий чоловік, з першого заняття спілкуватись легко. Він з розумінням виправляв помилки і підтримував, що дуже мотивувало.
Щиро вдячна за знання, я довго вибирала для себе автошколу і жодного разу не пошкодувала.
Дякую МегаДрайв!

15/05/2022, Артем Кононенко

Не можу узагальнювати про всю школу, але ті люди, з ким довелося контактувати і співпрацювати в ній — люкс! Подзвонив за контактним номером, оператор надала всю необхідну інформацію, чітко і детально (вельми вдячний!). Уроки пощастило брати в Андрія Ігоровича (Renault Logan, механіка). Треба було поновити навички водіння, бо не сідав за кермо майже 8 років. Андрій виявився чудовим інструктором і професіоналом, з яким приємно спілкуватися і обговорювати різні питання. Він не лише допоміг мені відновити й удосконалити всі необхідні навички, але й додав упевненості в своїх силах на дорозі. Окрім того, я був приємно вражений тим як Андрій чітко розуміє та виокремлює проблемні моменти і проґалини у навичках і знаннях, а потім будує уроки таким чином, аби їх усунути на практиці.
Загалом, рекомендую!

15/05/2022, Бібик Наталія

При виборі школи зважала на відгуки знайомих які вже закінчили навчання і на 100% рекомендували Мегадрайв!Після першого уроку здавалося що не потягну але викладач Зоряна Богданівна заспокоїла що то так у всіх на початку.Взагалі Зоряна Богданівна дуже сподобалася як людина, професіонал своєї справи, завжди наголошувала на ключові слова завдяки яким легко запам’ятовуються правельні відповіді в тестах.Інструктором з водіння у мене був Олег Романович,для нього в мене особливе ДЯКУЮ!по перше за стресостійкість)він багато мене навчив.За кермом я почувалася впевнено і страху дороги не було!На відрізках дороги де не має ям-а такі в Тернополі є)я максимально насолоджувалася їздою.Я однозначно всім рекомендую саме Мегадрайв!

13/05/2022, Марія Онихрів

Велике дякую автошколі «Мегадрайв» Лектору по теорії Якубів Зоряна Богданівна.Вона з душею підходить до студентів,вчить дуже зрозуміло,правила запам’ятовуються легко завдяки її поясненням.Людина любить свою справу,що й дає свої результати.Дякую інструктору Шмигельський Олег Романович.Навчить не просто водити автомобіль,а й відчувати себе впевнено та оцінювати ситуацію на дорозі.Дякую за терпеливість.Автошколу -рекомендую на 100%

10/05/2022, Людмила Потапова

Дякую автошколі “Мегадрайв” за отримані знання та практичні навики водіння! Особлива подяка інструктору Сергію, надзвичайно талановитий вчитель! Під його керівництвом всього за декілька занять ви навчитесь вправно керувати автомобілем та паркуватись в реальних умовах!
Рекомендую!!!!

07/05/2022, Сніжана Кійко

“Мега Драйв”,назва школи говорить сама за себе.
1. Теоретична частина, послідовна, логічна, із постійним зворотнім зв’язком. Дякую Зоряні Богданівні за такі цікаві та інформативні заняття, які були цікавими і веселими, оскільки вона завжди вміла підібрати правильну асоціацію для кращого запам’ятовування.
2. Щодо практичних занять, то велике дякую, Олегу Романовичу, за те що навчив мене водити, хоч це було не легко, оскільки мені важко вдавалось, проте Олег Романович зміг знайти підхід. Дуже відповідальний та компетентний Я рада, що потрапила саме до нього. Інструктор має колосальне терпіння. Кожне заняття відпрацьовувалось по повній. Бажаю успіхів та процвітання Автошколі “Мега Драйв” та всім працівникам! Ви найкращі!

05/05/2022, Кривальчук Любов

Дякую автошколі “Мегадрайв” за здобуті знання і навички!!! По рекомендації своїх колег обрала саме цю школу і задоволена вибором на всі 100%. Окрема вдячність викладачу теорії Вавричуку Руслану Васильовичу і інструктору Гукалюку Андрію Ігоровичу – професіонали своєї справи і просто хороші люди!!! Дуже доступно і легко передають свої знання учням, в результаті чого скласти іспити не склало труднощів. Однозначно раджу автошколу для тих, хто хоче закінчити навчання і сміливо сідати за кермо!!!

04/05/2022, Павлюк Христина Ігорівна

Я дуже щаслива що обрала школу «Мегадрайв» , і жодного разу про це не пошкодувала!
Хочу подякувати найкращій викладачці Зоряні Богданівній яка дуууже доступно подає матеріал та роз’яснює його. Знаходить підхід та спільну мову до кожного, що не менш важливо. А також що я виділила для себе , це те що перед кожним теоретичним уроком вона окремо виділяє кожнісінького учня і вказує на яку тему потрібно більше закцентувати увагу, де потрібно більше підівчити, а де навпаки підтримати людину за те що в неї такі хороші результати. Власне це дуже мотивує!

А також хочу виділити і подякувати за практичні знання інструктору Шмигельському Олегу Романовичу! Він навчить будь-кого з 0! Дуже легко та доступно пояснює всі принципи їзди, та паркування що зрозуміла навіть такий чайник як я:) Також хотілось би звернути увагу на паркуванні,адже він вчить чітко розуміти габарити машини і легкий принцип послідовних дій за допомогою яких ви припаркуєтесь 100%. І ще що є не менш важливо для мене ,це пунктуальність. Жодного разу він не запізнився , а як ми знаєм точність ввічливість королів. Як результат завдяки Олегу Романовичу я на наступний день після того як отримала права , вже сама поїхала в центр, так щей запаркувалась і нікого не бахнула. Тому думаю після цього речення аргументів більше не потрібно:)

03/05/2022, Наталія Чабан

Рекомендую інструктора з паркування Ігора Анатолійовича. Спокійний,веселий та доступно пояснює. Рекомендую !

03/05/2022, Наталія Чабан

Хочу подякувати за навчання Олегу Ігоровичу. Дуже класний і компетентний інструктор. Чітко пояснював та підтримував. Відповідав на всі запитання, які виникали протягом кожного уроку. Рекомендую 🙂

03/05/2022, Зоряна Дв М

Хочу подякувати автошколі Мегадрайв за якісну подачу матеріалу та навчанню їзди на авто. Хочу сказати велике спасибі інструкторам, які навчили мене водити авто практично з 0. Та викладачу за його дійсно цікаве та зрозуміле пояснення матеріалу. Загалом автошколу рекомендую!!!

01/05/2022, Жара Софія

Кожен в житті має мрію! І будь якими силами прагне цю мрію здійснити! Одна з моїх на початку 2022 року була – отримати водійське посвідчення!
Наприкінці лютого результат роботи і старань був вже в моїх руках. Мрія стала реальністю! І я навіть не сподівалась, що за 4 дні після отримання водійського посвідчення з моїм невеликим практичним досвідом, зранку 24 лютого у зв’язку з початком війни на Україні буду долати дорогу в сотні кілометрів самостійно!
І знаєте, це не було на стільки страшно коли ти розумієш, що відмінно підготовлена і знаєш, що робити на дорозі!
І цьому потрібно завдячити інструкторам і викладачам автошколи «Мегадрайв».

Щиро дякую Людмилі Йосипівній за відмінну теоретичну підготовку!
Як старанний учень намагалась виконувати усі ваші тестові завдання, аби досягнути максимального результату і почерпнути чим більше інформації.

Ігору Євгеновичу за практичний етап підготовки на майданчику та закріплення екзаменаційних маршрутів по місту!

І найголовніше, Віктору Михайловичу щиро дякую за терпіння і навчання практичного етапу підготовки.
Коли навчили не просто тримати кермо, а впевнено керувати автомобілем! І не менш важливо поєднувати теорію з практикою!

З радістю рекомендую близьким і знайомим автошколу «Мегадрайв».
Не шкодую, що обрала саме її!
Це не просто для нас автошкола, це вже частинка життя кожного учня!

І так, зараз у Всіх мрія одна – мирне небо над Україною!
Але автошкола «Мегадрайв» здійснила мою маленьку мрію!

Щиро дякую!
Ваші Мегадрайвові!

30/04/2022, Вербіцький Олександр

Вибрав я цю школу якраз завдяки відгукам, тому, я буду сподіватися, що і мій коментар комусь допоможе із вибором. Не буду багатослівним, зразу скажу, що школа мені дуже сподобалося, теорію викладала Людмила Йосипівна- надзвичайно добра та чудова викладачка, спокійно та зрозуміло пояснює, можна й 100 разів її запитати те саме, вона дасть відповідь :).
Практику я проходив у Сампари Віктора Михайловича, повністю задоволений цим інструктором. В мене навички водіння були на абсолютному 0, думав-гадав, що буду дуже довго вчитися, щоб хоча б зрушити з місця, та тут я помилявся, він все зрозуміло пояснює і вчить, головне, уважно слухати! Вже на 2 занятті, на майданчику, я зробив своє перше коло, чому був дуже здивований. Я з впевненістю рекомендую даного іструктора.
Також я вдячний автошколі за все навчання та хороших викладачів, я дуже радий, що вибрав вас.

27/04/2022, Діана Колесник

Сама неочікувала що здача на права пройде настільки легко. Спасибі велике інструктору по водінню Кекішу Ігору Петровичу, чудовий викладач з Великої літери, після якого зрозуміла, що можу за кермом відчувати себе впевнено. Також, спасибі викладачу з теорії Руслану Васильовичу, за доступне пояснення матеріалу, легкі заняття, та хороше почуття гумору, із таким підходом матеріал сприймався ще краще)
Теорію і водіння здала самостійно – з першого разу, і це надає крила, адже розумієш що з такою підготовкою ти на 100% впевнена у своїх силах,
Мега драйв – самі круті! Спасибі Вам.

27/04/2022, Гіщак Наталія

Дякую автошколі «МегаДрайв», ви чудові)
Ні разу не пожаліла, що навчалась саме у вас👌🏻зручний сайт де все чітко і зрозуміло написано)
Приємний і вічливий колектив))
Щиро рекомендую викладача теорії Зеновія Богдановича, весь матеріал пояснив чітко і якісно) Окремо хочу виділити і подякувати своєму інструктору Кардаш Сергію Миколайовичу, який має надзвичайно хороші якості: почуття гумору , людяність, честість і терплячість! Дякую викладачам за простоту і доброту) якби потрібно було пішла б ще раз до вас навчатися)))

25/04/2022, Ковпа Ольга

Без сумніву НАЙКРАЩА автошкола в Тернополі. Дуже дякую Людмилі Йосипівні за теоретичну підготовку. Уроки проходили цікаво, не просто суха теорія, я приклади з життя та життєві поради. Хвилювалася за кожного та давала маленьких копнячків для тих, хто трішки розслабився, тому я з впевненістю можу сказати, що здати теоретичний іспит в сервісному центрі з першого разу буде простіше простого. Також окрема подяка інструктору з водіння. Сампара Віктор Михайлович – просто найкращий з найкращих.Можна тільки позаздрити його терпінню. Уроки проходили швидко та інформативно, з ним завжди було весело, цікаво і легко спілкуватися. Жодного разу не підвищив голос, а в легкій жартівливій формі вказував на помилки, за рахунок чого в мене не було бажання вийти з машини в той самий момент. Це для мене було дуже важливо. Дуже раджу Віктора Михайловича тим в кого є страх перед водінням та страх зробити щось не так. Перед іспитами в сервісному центрі підтримував та вселяв спокій, за що теж окреме дякую. Андрій Ігорович – ще один чудовий інструктор Вашої автошколи. Дуже чітко і зрозуміло пояснював як керувати автомобілем на майданчику, завжди підтримував, вказував на помилки і одразу пояснював як їх не допустити наступного разу.
Всім хто ще вагається і вибирає автошколу, я від щирого серця раджу МЕГАДРАЙВ!!!!!!

21/04/2022, Наталя Карпова

Доброго дня!!!Хочу залишити відгук про вашу школу та вчителів у ній)Я щаслива що навчалась у вас😊Окреме дякую Людмилі Йосипівні, Сампарі Віктору Михайловичу та Ігорю Анатолійовичу😊 за їхній труд та знання.Однозначно що буду рекомендувати всім!!! Дякую вам величезне!!! Великого процвітання вашій школі💐💐💐

20/04/2022, Соломія Андрійчук

Дуже задоволена школою “Мегадрайв”.
Щиро вдячна Людмилі Йосипівній за доступно викладений матеріал з теорії. Окрема подяка Ігору Петровичу за навчання їзди, за терпіння та спокій💪
Іспит з теорії та практичного водіння в сервісному центрі здала з першого разу самостійно.
Усім рекомендую “Мегадрайв “

20/04/2022, Кулішова Н.В.

Хочу сказати велике дякую за підготовку!
Здала все з першого разу.
Теорію викладають цікаво і доступно,мотивують багато проходити тести -це допомогло впевнено їх здати.
Окреме дякую інструктору з водіння, Ігору Петровичу за його витримку та професіоналізм.
Мегадрайв ви супер!!!! Здійснилась моя мрія !!!

20/04/2022, Донченко Наталя

Нещодавно закінчила навчання в автошколі “МегаДрайв”.Сміливо рекомендую всім тим, хто прагне отримати теоретичні знання та досконало освоїти техніку водіння!
Три місяці цікавих лекцій із Русланом Васильовичем, і дуже ефективних практичних занять з Ігорем Петровичем, і ось результат – складання іспиту і отримання посвідчення з першого разу!!!
Щиро вдячна за цікаві та доступні лекції Руслану Васильовичу. Окрема подяка інструктору з водіння Ігорю Петровичу, завдяки якому повірила в себе, завдяки якому зник страх…страх перед дорогою.
Рекомендую усім хто хоче отримати посвідчення водія або маючи здобути практичні навички!
Дякую автошколі “МегаДрайв”

16/04/2022, Жарська Уляна Василівна

Дякую, автошколі Мегадрайв,за інструктора Кардаш Сергія Миколайовича-який навчив мене з нульових знань водіння на машині,до відмінного результату на іспитах.
Все чітко і доступно і зрозуміло,я навчилась як поводити себе на дорозі,які правильні дії в машині робити,як не створювати перешкоди для інших.
Дякую,за навички.+1 безпечний водій на дорозі.
Рекомендую школу Мегадрайв!!!

16/04/2022, Жарська Уляна Василівна

Дякую,за відмінні знання у правилах дорожнього руху,і за відмінні навички з водіння.
Синюк Людмила кваліфікований викладач з теорії по ПДР.
Кардаш Сергій кваліфікований інструктор з водіння все чітко і ясно.
Дякую,за вашу роботу.

25/12/2022, Юлія Турчин

Хочу подякувати крутій автошколі за МЕГА крутих викладачів.
В першу чергу, велике дякую Зоряні Богданівні Якубів, яка підготувала ІДЕАЛЬНО до іспиту, розказала важливі життєві моменти на дорозі, яка виклалась на всі 200%, щоб матеріал був цікавим та доступним.
Також, ВЕЛИЧЕЗНЕ спасибі інструктору з водіння Роману Васильовичу! Це той випадок, коли людина дуже любить свою роботу і заряджає позитивом! Професіоналізм на ВИЩОМУ рівні!
Щиро рекомендую і ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ ЗА ЗНАННЯ!!!

25/12/2022, Ірина ірина

Порадили мені школу знайомі. Коли я надумала записатися в Мегадрайв, то вже не було вільних місць, і я вирішила піти в іншу автошколу. Друзі мене відрадили, краще почекай, попадеш на наступний набір. Так і сталося, записалася я при наступному наборі. Ні на хвилину не жалкую,що вчилася в Мегадрайві. Теорію викладала Зоряна Богданівна. Це викладач від Бога. Настільки цікаво і доступно, навіть в звичайній школі так не викладають. Результат був на теоретичному іспиті. В той же день здавали іспит учні з інших шкіл, дуже багато не здали з них, на противагу нашій групі,ми здали майже всі. Практичні уроки в мене викладав Олександр Миколайович. Чудовий, терплячий, спокійний інструктор, на заняття до якого йдеш з великим бажанням. Мене навчив з нуля. Щось не було зрозуміло чи не виходило, він пояснював і показував скільки треба, поки я сама це зрозуміла і почала самостійно робити. Йому велике дякую за це. Всім рекомендую цю автошколу.

14/04/2022, Торончук Дмитро

Людмила Йосипівна дуже хороший викладач із теорії, все дуже легке для сприйняття, а сама головна риса – відповідальність з її боку, кожен учень буде готовий. Окрема подяка інструктору із водіння Павлу Ярославовичу завдяки якому дійсно можна стати хорошим водієм, навчить як правильно вести себе на дорозі, розкаже багато цікавого та чимало мікроелементів які допоможуть у майбутньому, всі заняття проходили на позитиві, тому рекомендую! І дякую за навчання!

14/04/2022, Гладка Христина

Дякую школі “Мегадрайв” за знання, інструктору Андрію Войцехівському- за практичні навички, терпіння, знання які він мені дав, навіть після 2-х місяців без практики – залишилися в пам’яті.
Дуже приємно було навчатися у цій школі

14/04/2022, Сухінська Діана

Слава Україні! Хотіла б висловити величезну подяку усім Вам, колективу автошколи Мегадрайв, адже після здачі іспитів у сервісному, знову ж, переконалась, що обрала найкращих!

Дякую викладачу теорії, Руслану Васильовичу, за теоретичний матеріал, який було викладено на найвищому рівні, доказ тому, здала теоретичний іспит у сервісному центрі з першої спроби !

Окрема і величезна подяка інструктору з практичних занять Павлу Ярославовичу , дуже щаслива, що обрала найкращого)) все дуже доступно, весело і професійно! навчив мене всього, з моїми нульовими навичками водіння на механічній коробці передач, і результатом був успішно складений практичний іспит. Дякую Вам за терпіння, емоції і віру в мене.

Тепер усім знайомим буду рекомендувати Вас, та автошколу Мегадрайв, дякую за такі важливі знання, і що втілили мою мрію♥️

24/03/2022, Яцишин Михайло Мар’янович

Слава Україні!! Навчанням від інструктора по водінню Олега Ігоровича Безпалько дуже задоволений . Це майстер своєї справи!!! Всі заняття проходили на позитиві, з гарним настроєм) Олег Ігорович легко іде на контакт та доступно пояснює,людина спокійна і врівноважена. Велике спасибі йому за навчання!)

23/03/2022, Олександра Кравчук

Дякую Руслану Васильовичу за хороше та зрозуміле пояснення теоретичного матеріалу та Безпалько Олегу Ігоровичу за практичні заняття , дуже спокійний інструктор, все чітко пояснює, якщо не виходить то пояснює по декілька раз, це супер, рекомендую)!!

21/03/2022, Курнатович Олег

Надзвичайно сподобався навчальний процес. Теорію викладав Юсик Зеновій Богданович. Весь теоретичний матеріал був дуже доступно і якісно викладений. Також дуже професійні інструктори із водіння. Ігор Анатолійович та Роман Володимирович.

18/03/2022, Олег Матвійчук

Навчанням задоволений на всі 120%. Викладацький склад на висоті! Напевно найкраща автошкола в Тернополі

19/02/2022, Городецька Марія

Хто ще не оприділився з вибором школи – рекомендую”МЕГАДРАЙВ”.
Тут працюють професійні люди, віддані своїй справі. Хочу виразити свою подяку викладачу теорії Синюк Людмилі Йосипівній, яка доступно і професійно викладає матеріал наводячи при цьому життєві приклади. Дякую за основи водіння інструктору Сампарі Віктору Михайловичу і за його терпеливість. Велике і щире дякую інструктору від Бога Кардашу Сергію Миколайовичу який жодного разу не сказав нічого поганого коли у мене щось не виходило, а навпаки підбадьорював і допомагав впоратись з емоціями, давав корисні поради і був для мене хорошим наставником. Завдяки старанням і наполегливій праці Сергія Миколайовича я склала практичний іспит в МРЕО і отримала посвідчення водія.
Бажаю успіхів школі “МЕГАДРАЙВ”!
Рекомендую цю школу усім хто хоче вправно навчитись водити автомобілем і знати правила дорожнього руху.

18/02/2022, Мар‘яна Коростіль

Вдячна за професіональний підхід всіх викладачів автошколи, роботу над помилками та надання потрібних навиків. Хочу виділити інструктора Андрія Ігоровича, в якого залізне терпіння, максимальна підтримка, хороше почуття гумору. Завдяки цьому я зрозуміла наскільки легко та класно керувати автомобілем. Дякую автошколі «Мегадрайв»

17/02/2022, Юлія Біяк

Хочу сказати велике дякую за підготовку!
Здала все з першого разу)
Теорію викладають цікаво і доступно,використовують багато відео і прикладів з життя,мотивують багатократно проходити тести,це допомогло впевнено їх здати.
Окреме дякую інструктору з водіння,Сергію Миколайовичу,за його професіоналізм і вимогливість.
Ви просто ТОП❤️
Дуже переживала за здачу,але з вашою підтримкою,і з роз’ясненням різних дорожніх ситуацій, усе вдалося!🥳

17/02/2022, Руденька Тетяна

Закінчила навчання в автошколі “Мегадрайв”. Підготовка на вищому рівні, тут працюють професіонали своєї справи.
Дуже дякую Людмилі Йосипівній за прекрасну теоритичну підготовку. Це прекрасний викладач, дуже доступно і зрозуміло пояснює.
Особлива подяка Павлу Ярославовичу – прекрасна, добра і мегаспокійна людина і чудовий інструктор. Жодного стресу і страху перед дорого, на заняттях немає. Дуже доступно пояснює про тонкощі керуванням автомобілем.
Бажаю Вам процвітання та розвитку!!!

16/02/2022, Тетяна Град

Щиро дякую Мега-драйву за те що ви є.В вашій школі можна здобути знання і навчитись впевнено себе почувати за кермом,навіть якщо тобі на початку це здавалось не можливим.
Дякую Зоряні Богданівна Якубів ви дуже крутий викладач не знаю як ви це робите але ми все запам’ятовуємо і розуміємо а не завчаємо,а це дуже важливо.В вас настільки цікаві уроки, буду сумувати за ними🥰.
Бордун Роман Романович дякую вам, в вас було найважче завдання навчити водити авто.І ви це зробили.Дякую вам за ваше терпіння , за почуття гумору і найголовніше за вашу віру в учнів.Були уроки після яких здавалось це не моє,але ви вірили і це заставляло не здаватись.,🥰
Дякую Богонович Ігору Євгеновичу за те що навчив паркуватись і звертав увагу на важливі моменти в парковці 🥰
Дякую Гукалюк Андрію Ігоровичу за те що підтримав на іспиті в сервісному центрі.Без вас було б ще страшніше.🥰
Бажаю вам тільки хороших і вдячних учнів,безмежного терпіння і міцного здоров’я.
А майбутнім водіям які думають яку школу обрати не сумнівайтесь Мегадрайв найкраща перевірено на собі.Тут працюють тільки професіонали своєї справи.

15/02/2022, Царик Оксана

Дуже дякую за чітко та доступно викладений навчальний матеріал. Особливо вдячна найкращому інструктору Войцехівському Андрію Романовичу. Ця людина дійсно професіонал своєї справи. Завжди готовий допомогти, підтримати, навчити, якщо потрібно навіть 100 разів повторити одне і те саме, як краще зробити в тій чи іншій ситуації на дорозі. Завжди під’їжає куди зручніше учням і потім відвозить куди потрібно. Має свій особливий підхід до навчання та вірить в своїх учнів, навіть більше ніж вони самі. Я дуже вдячна за отримані навички водіння.

15/02/2022, Сергій Стадник

Дякую автошколі “Мегадрайв” за хороше навчання!
Дуже класні заняття по теорії, вчили все, що необхідно, і нічого зайвого. Інструктори з водіння – вищий клас! Дуже терплячі, спокійні, і добре навчають всіх практичних аспектів правил та водіння)
Хай Бог благословить!

11/02/2022, Ірина Стадник

Чудова школа! Вчать водити з нуля. Особлива повага за чесність, прозорість і відсутність корупції. Тут дійсно навчають безпечному водінню і всім правилам дорожнього руху. І самі викладачі та інструктори не раз наголошують і вчать не порушувати ПДР!
Дякую Людмилі Йосипивній за доступний виклад усієї теорії, за пояснення складних моментів так, що стає все зрозуміло і просто. Ви чудовий викладач!
Подяка Олегу Ігоровичу, який навчив мене їздити , підбадьорював і не втомлювався повторяти, терпеливо пояснювати, коли щось не виходило. Завжди усміхнений, добрий і зовсім не вміє сваритись 😄.
Також Ігор Анатолійович, дякую Вам, за уроки на майданчику, за Вашу витримку і терпіння. За те, що навчили виконувати всі маневри. Теж завжди з гарним настроєм, завжди пожартує і підбадьорить!
Божого благословіння Вам усім!

10/02/2022, Крилова Діана

Велике дякую автошколі “Мега Драйв” за якісне навчання. Теорія і практика на високому рівні і за адекватну ціну! Дуже задоволена навчанням! Вдячна своєму інструктору Олегу Ігоровичу за терпіння і тактовність. Всім рекомендую! Ви найкращі!

05/02/2022, Валерій Нагаєнко

Як напевно і більшість я пішов саме у мегадрайв щоб реально навчитись водінню. Інструктор Ігор Петрович з нуля і дуже професійно навчив як правильно себе поводити на дорозі, з поясненням всіх деталей у кожному окремому випадку, ще хотів би відзначити гарну подачу теоретичної частини Людмилою Йосипівною.

02/02/2022, Ольга Колодзінська

Хочу подякувати за професійне навчання у автошколі. Реально школа потужна, жодного разу не пожалкувала, що вибрала саме Мегадрайв. Там вдійсності навчають керувати автомобілем, а не просто сидіти на місці водія, а за тебе машиною керують та на педалі тиснуть.
Людмила Йосипівна дуже класно доносять теоретичну інформацію, доступно.
Особливу подяку висловлюю Войцехівському Андрію Романовичу. Дуже крутий і толковий інструктор, людина суперова!!! Допоміг побороти свої страхи відносно керуванням авто.Навчання водіню з ним проходить без стресу, на заняття йдеш як на свято.
Бондар Ігор Анатолійович та Гукалюк Андрій Ігорович також класні інструктора і вони внесли свою позитивну лепту в навчання.

28/01/2022, Роман Ніверовський

В свій час попав на заняття до Віктора Михайловича, все що я тоді знав про автомобіль і водіння, то хіба з якого боку знаходиться руль 😂
За відведений час занять він з абсолютного нуля прокачав мої навички до рівня впевненої їзди (на скільки це було можливо). Віктор абсолютний професіонал своєї справи, спокійний, виважений, завжди з розумінням до всього відноситься. На пальцях здатен розкласти будь-яке складне правило чи ситуацію. Ні разу не пошкодував, що обрав дану автошколу та потрапив до даного інструктора. Всім рекомендую!

28/01/2022, Tanya Tsyupa

Неймовірно рада, що вибрала для навчання саме автошколу “Мегадрайв”. Велике дякую викладачці теорії Людмилі Йосипівній, дуже змістовно та доступно пояснює матеріал, інструкторам з водіння Віктору Михайловичу та Ігору Анатолійовичу які допомогають набути корисних навичків й готують до реальних ситуацій, що можуть статися на дорозі. Раджу абсолютно всім, хто хоче стати вправним водієм! ❤

28/01/2022, Наталія Сулима

Щиро хочу подякувати школі «Мегадрайв» за здобуті знання та навички!
Безмежно вдячна Балтарович Тетяні Миколаївні за змістовне та доступне пояснення теорії, саме завдяки її підготовці, я здала теорію в сервісному центрі з першого разу і без жодної помилки.
Хочу висловити величезну подяку своєму улюбленому інструктору з водіння Войцехівському Андрію Романовичу! Занять з практики з Андрієм Романовичем я завжди чекала з нетерпінням, заняття проходили з такою швидкістю, що складалося таке враження, що ти тільки сів в машину, а вже потрібно виходити. З Андрієм Романовичем ми об’їздили все місто, і тепер завдяки йому, я можу їздити впевнено по всіх дорогах міста, а не лише по екзаменаційних маршрутах. Завдяки йому я змогла перебороти свій страх виїзду на дорогу!
Якщо ви вибираєте інструктора Андрія Романовича, то знайте, що вас на кожному занятті підтримають, зрозуміють, не осудять і саме головне навчать їздити правильно та впевнено. Дякую Андрію Романовичу за підтримку, за те, що заставив повірити в себе, за навички водіння, за те, що навчив приймати самостійно правильні рішення на дорозі, за те, що навчив чути машину, за терпіння і за те, що ні разу не підвищив голос, а завжди спокійно все пояснював! Дякую Андрію Романовичу за підтримку перед кожним іспитом і в школі, і в сервісному центрі, я її ніколи не забуду!
Хочу також подякувати інструктору по водінню на майданчику Бондар Ігорю Анатолійовичу. За три заняття він навчив мене правильно паркуватися та заїжджати в гараж, а також як поступити в ситуації, як викрутити руля, якщо щось пішло не по-плану. Дякую за відповіді на усі мої питання та за пояснення всіх нюансів.
Завдяки тим навичкам, яких мене навчили на практичних заняттях інструктори Андрій Романович та Ігор Анатолійович, я здала іспит і в школі, і в сервісному центрі з першого разу!
Дякую усьому колективу автошколи «Мегадрайв»! Ви дійсно варті високих оцінок!

28/01/2022, Вікторія Заблоцька

Коли я не зуміла записатися в школу з 1го разу, бо вже всі місця були зайняті, була здивована. Але тепер, коли я вже завершила школу, сміливо заявлю:
“Ця школа чесно заслужила свій статус”.
Рекомендую усіх викладачів і окрему подяку напишу тим що працювали зі мною і моєю 118 групою.

Теорію викладала Людмила Йосипівна, яка з відповідальністю віднеслася до матеріалу, який нам подавала. Завжди привітна і пропонує гарячу каву, яка так була необхідна в неділю о 9 ранку. (Не бійтеся дружити з викладачами)
Лекції, які я не змогла відвідати – дуже важко довчалися самостійно.
Тому відвідуйте сумлінно!!!

Окреме дякую інструктору Олегу Ігоровичу за практичні навички. Завжди спокійний, сконцентрований, і відповідав на всі питання. Усі заняття проходили комфортно й позитивно. Що дуже важливо було для мене, оскільки з ним я не боялася їздити. А це на дорозі важливо. Без страху відчувати ситуацію.
Я рада, що Безпалько Олег Ігорович став моїм інструктором.

Боднар Ігор Анатолієвич класний інструктор з паркування. Після отримання хорошої бази практичного курсу, я змогла їздити на майданчику вже з другої половини ,1го заняття майже не хвилюючися. Не боялася перепитати “що там в дзеркалі має бути видно” навіть 50 разів. Це нормально. Й інструктор завжди все пояснював 🙂
І на здачі паркування усе було чудово.

___________________________
Вас тут навчать!
Допоможуть зрозуміти те що ви не розумієте.
Основне сумління, терпіння, пунктуальність. І проходьте побільше тестів!

27/01/2022, Еліна Марущак

Хочу щиро подякувати за навчання в Вашій школі!
Особливо інструктору Гукалюк Андрію Ігоровичу,дуже ввічливий,терплячий,професіонал своєї справи,з задоволенням приходила на уроки водіння!
Також дякую за теоритичні знання Людмилі Йосипівній,чуйна,розумна і завдяки її науці,іспит склала без проблем!

25/01/2022, Анатолій Слободяник

Радий, що навчався у автошколі “МегаДрайв”.
Місце де працюють професіонали!
З першого разу склав теорію і практику у Сервісному центрі! (Не вірив, що це можливо!!!)
Всім задоволений, все на вищому рівні, сучасне авто, чудові викладачі і інструктори.
Тетяна Миколаївна – людина, яка знає як подати і пояснити теорію, моментами підкріпити це ситуаціями із власного досвіду. Все супер, дякую Вам!
Андрій Ігорович – величезне “ДЯКУЮ” Вам за ваші знання, досвід і хороше почуття гумору, особливо хочу виділити терпіння, що би не відбувалось на дорозі, все під контролем професіонала. Все що треба пояснить, як працює авто, як ним керувати, яку педальку нажимати, а яку навпаки не треба 🙂 і всі інші нюанси на дорозі.
Чудовий підхід викладання, як результат вже з 4-5го заняття їздили по місту, все просто СУПЕР!
Автошкола має чудовий автопарк, Білий Логан знайшов місце у моєму серці і залишився там назавжди)) Це любов:)
Дякую за все! Так тримати!
РЕКОМЕНДУЮ!

24/01/2022, Коцаба Денис

Закінчив цю автошколу на відмінно, прийшов з повним 0 знань. Три місяці тому я обрав автошколу “Мегадрайв” і не шкодую про цей вибір. З перших хвилин навчання і знайомства з педагогічними працівниками цієї школи я був вражений. Директор школи одразу розповів про принципи роботи автошколи і сказав слова :” При бажанні навчитися керувати автомобілем ви станете впевненим водієм, а наші інструктори вам у цьому допоможуть”. Теоретичні заняття з Людмилою Йосипівною проходили на одному подиху, всі пояснення були чіткими та по темі. Теоретичний іспит склав з першого разу та без помилок. Головне бажання.
Стосовно практичних занять. Мій інструктор Павло Ярославович це просто людина – спокій😹. Таких спокійних інструкторів я ще не зустрічав. Практичні заняття були цікавими і пізнавальними. Дуже часто їздили по складним перехрестям щоб поступово побороти страх їзди у великому місті та щільному трафіку. Блискавична реакції повний контроль ситуації, вміння знайти підхід до кожного учня, а найголовніше це бажання навчити свого учня всього того що знадобиться при керуванні автотранспортом цими словами можна охарактеризувати Павла Ярославовича. Безмежна подяка вам за ваше терпіння ❤️.
Практичні заняття на майданчику. Інструктор Ігор Анатолійович з перших хвилин дав чіткі настанови які допомогли скласти чіткий план дій для успішної здачі практичної частини іспиту на майданчику.
Загальний висновок. В автошколі “Мегадрайв” працюють професіонали своєї справи. Навчання в школі відповідає всім принципам які вказані на сайті. Мегадрайв це любов ❤️. Успіхів вам та вашим учням на дорогах і в житті 🥰❤️

23/01/2022, Прус Ніна

Хочу щиро подякувати найкращому, найуважнішому та найлюдянішому інструктору, Олегу Ігоровичу!  Його відповідальне відношення до процесу навчання просто вражає. Співпереживав зі мною кожен етап, всі  мої невдачі та успіхи у водінні. Завжди знаходив потрібні слова підтримки та віри в свої сили. Пунктуальний, компетентний, терпеливий. Кожне заняття старався доступно пояснити та відпрацьовувалось “від” та “до”.  Дуже рада, що потрапила саме до Олега Ігоровича!Чудовий інструктор та прекрасна людина, від душі рекомендую! З повагою та величезною вдячністю, Прус Ніна!

23/01/2022, Катерина Панченко

Моїм інструктором був Олег Ігорович. Машина Dawoo lanos
Надзвичайно позитивний,врівноважений і приємний викладач.Майстер свої справи.
Дуже рада,що навчалась у нього.Завжди вміє підтримати ,якщо щось не виходить,також вміє похвалити в потрібний момент.
Не інструктор,а скарб,який я шукала😊
Всім рекомендую))))

23/01/2022, Худа Олена

Школа «мегадрайв»,це не тільки високий рівень практичних та теоретичних навиків,ай гармонійний колектив інструкторів. Кожний інструктор готовий поділиться з тобою своїм досвідом,життєвими історіями та зарядити позитивним настроєм. Моїм інструктор був Олег Ігорович. Для мене,це людина з великої літери,він завжди підбирав потрібні слова аби краще запамятовувся матеріал,підтримував коли щось не виходило,ділився своїм досвідом та знаннями. Неймовірно,рада що мала можливість навчатися у школі «мегадрайв» та познайомитися з такими хорошими людьми.
Бажаю школі,ще багато вдячних учнів,а інструкторам: зеленого світла,чемних пішоходів.

20/01/2022, Iryna Sadivnyk

Хочу подякувати школі ” Мегадрайв” за найкращого викладача з водіння Колчанов І.Ю.
Це прекрасна Людина і Найкращий вчитель.
Толерантний, вічливий, виважений, Терплячий настільки просто і зрозуміло пояснює, а головне – Перший !!! хто вірить в успіх свого учня. Навчить не боятися, приймати правильні рішення у будь – якій ситуації і бути впевненому на дорозі.
Невимовно вдячна, що саме Ігор Юрійович зумів з такою легкістю навчити усіх тонкощів на дорозі, допоміг розпрощатися з страхом і найголовніше бути впевненому в собі!!!.

20/01/2022, Христина Будна

Щаслива, що обрала саме МегаДрайв!
Хочу висловити подяку найкращому для мене інструктору – Войцехівському Андрію Романовичу! На заняттях з вами завжди було весело, цікаво, мегадрайвово! 👍🏽 Майбутнім учням рекомендую довго не думати і без жодного сумніву обирати саме цього автоінструктора!
Також вдячна Людмилі Йосипівній за теорію, знання ПДР, а Богоновичу Ігору Євгеновичу за навички паркування! 😎
Усім рекомендую МегаДрайв, автошколу, де навчать бути впевненим і безпечним учасником дорожнього руху! 👍🏽👍🏽👍🏽

15/01/2022, Юлія Наголюк

Хочу подякувати автошколі Мегадрайв за меганавчання. Я з першого разу склала теоретичний і практичний іспити у Сервісному центрі.
Гнучкий графік, прозора оплата, професійний адміністратор.
Окрема подяка викладачці з теорії Людмилі Йосипівні. Ви викладач від Бога, заняття просто “пролітали”, приклади з життя. Тут неможливо не знати ПДР))
І подяка найкращому інструктору з водіння Кардаш Сергію Миколайовичу, який навчив мене водити “з нуля”. Ви професіонал своєї справи!
Однозначно рекомендую автошколу!!!

15/01/2022, Юля Цвігун

Дуже рада що обрала саме дану автошколу! Тут дуже добре навчають і справді зацікавлені у передачі знань учням. Сьогодні успішно здала екзамен і отримала посвідчення, дуже щаслива, дякую!!!
Окремо дякую викладачам Людмилі Йосипівній і Сергію Миколайовичу!!!

06/01/2022, Марія Сіянчук

Щиро хочу подякувати школі МЕГАДРАЙВ за вищий професіоналізм по теоретичних та практичних заняттях!
Особливо викладачу теорії Людмилі Йосипівні.
Та найкращому інструктору Сампарі Віктору Михайловичу.І інструктору по водінню на майданчику Ігорю Анатолійовичу.
Людмила Йосипівна, вчителька від Бога, її інформація є настільки доступною, настільки це можливо.. Щире дякую їй!!!
Віктор Михайлович, інструктор з яким не страшно, завжди спокійно ,підкаже, пояснить, та навчить.Додасть впевненості,та легкості. Дякую за мої вміння,та отримані права за першою здачею🙏
Ігор Анатолійович, теж дуже врівноважений,спокійний,завжди знайде підхід до кожного учня!!! Дякую!!!
Щиро рекомендую!

06/01/2022, Лілія Гнатів

Без сумніву можу сказати, що автошкола Мегадрайв – найкраща! Жодного разу не пошкодувала, що обрала саме цей навчальний заклад і впевнено рекомендую хто в пошуку автошколи.
Щиро вдячна Людмилі Йосипівній за всі ті знання та досвід які вона передає учням. Це прекрасна людина і професіонал своєї справи. А також найкращий інструктор з водіння Сергій Миколайович – велике дякую за ваш професіоналізм, за вміння знайти підхід до кожного учня та навчити його, за ваше розуміння, поради і досвід якими ви ділитесь зі своїми учнями.