Документи/оплата

Скільки коштує якісна підготовка водія

Зважаючи на ціни в автошколах Тернополя, комфортні умови навчання та ваш вихідний рівень знань і навичок — недорого.

 

 

 

 

 

 

 

 

Супутні витрати — це оплата доступу до кабінету на green-way.com.ua, для підготовки до теоретичного іспиту. Ці кошти ви сплачуєте не школі, а веб-ресурсу (близько 300 грн).

В нас у вартість практики вже включені витрати на пальне і поточне обслуговування авто, тому ви чітко знаєте, скільки коштує навчання в автошколі уже на етапі знайомства з нами.

Вартість практичного навчання на категорію “В” при наявності вищої категорії 4250 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вартість практичного навчання на категорію “А” при наявності вищої категорії 1800 грн + страховий платіж (близько 150 грн).  

До речі, з нашою допомогою ви можете зробити приємний сюрприз близькій людині, подарувавши сертифікат на навчання в автошколі на суму від 1500 грн.

(Детальніше про сертифікати, їх види і вартість читайте ТУТ).

 

 

Пакет документів для запису в автошколу:

  • копія паспорта
  • копія ідентифікаційного коду
  • 1 фотокартка розміром 3,5*4,5 см
  • медична довідка водія.

Медична довідка водія, форма 083/о потрібна для навчання в будь-якій автошколі. Для зручності наших учнів ми організовуємо медичну комісію на першому організаційному занятті (медогляд проводять працівники ліцензованого медичного центру).

 

Як записатись в автошколу і оплатити навчання?

Бронювання місця в автошколу можливе лише під час набору. Дату набору ми завжди повідомляємо заздалегідь в нашому Інстаграм-профілі та на цьому сайті.

На час реєстрації навчальної групи в Сервісному центрі МВС (перед початком навчання) слухач має знаходитись в Україні!!! І під час навчання також потрібно перебувати на території України (приїхати на місяць і повчитись в автошколі, потім поїхати закордон і завершити навчання з іншою групою НЕМОЖЛИВО).

Перший внесок за навчання (2700 грн) сплачується на банківський рахунок школи  протягом 3 днів після попередньої телефонної заявки, що подається під час набору.

Перед початком практичних занять ви сплачуєте 2-ий внесок за навчання на банківський рахунок інструктора (5600 грн)

Останній внесок за навчання (3700 грн) сплачується на банківський рахунок автошколи не пізніше, ніж за 2 тижні до завершення курсу підготовки водія.

Нас часто запитують:

Чи обов’язково виготовляти медичну довідку водія і віддавати її автошколі?

Ми маємо право навчати водінню транспортного засобу лише тих, хто не має для цього медичних протипоказань. Підтвердженням чого і є медична довідка водія. Довідка залишається в нас на час вашого навчання, після чого з іншими випускними документами повертається вам.

[згорнути]
Де взяти медичну довідку?

Ми не видаємо довідок чи бланків для них — цим займаються спеціальні медичні комісії. Такі комісії у нашому місті мають більшість державних лікувальних закладів. Крім того, для зручності наших учнів ми організовуємо виїзну медкомісію на першому організаційному занятті кожної групи. Медогляд та видачу довідок забезпечують працівники ліцензованого медичного центру.

Для отримання довідки необхідно мати:

– паспорт

– 2 фотокартки (3*4 або 3,5*4,5 см). 

[згорнути]

Можливо, ви хочете знати, що про нас говорять тернополяни? Тоді завітайте на сторінку Відгуки.