Документи/оплата

Скільки коштує якісна підготовка водія

Зважаючи на ціни в автошколах Тернополя, комфортні умови навчання та ваш вихідний рівень знань і навичок — недорого.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вартість теоретичної підготовки водіїв категорії “В” становить 5400 гривень,

для студентів (за наявності студентського квитка) — 5000 гривень, знижка не росповсюджується на літній період,

для учасників АТО — 2700 грн.

Супутні витрати до вартості теорії — оплата доступу до кабінету на green-way.com.ua, для підготовки до теоретичного іспиту. Ці кошти ви сплачуєте не школі, а веб-ресурсу (близько 300 грн).

Вартість практичних занять 6000 гривень, сплачуються одним платежем перед початком практичних занять. Менша кількість занять чи поетапна їх оплата в нашій школі не передбачена!

В цю вартість вже включені витрати на пальне і поточне обслуговування авто, тому ви чітко знаєте, скільки коштує навчання в автошколі уже на етапі знайомства з нами.

Вартість практичного навчання на категорію “В” при наявності вищої категорії 4250 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вартість практичного навчання на категорію “А” при наявності вищої категорії 1800 грн + страховий платіж (близько 150 грн).  

До речі, з нашою допомогою ви можете зробити приємний сюрприз близькій людині, подарувавши сертифікат на навчання в автошколі на суму від 1500 грн.

(Детальніше про сертифікати, їх види і вартість читайте ТУТ).

 

 

Пакет документів для запису в автошколу:

  • копія паспорта
  • копія ідентифікаційного коду
  • для студентів — копія студентського квитка
  • 2 фотокартки розміром 3,5*4,5 см
  • медична довідка водія.

Медична довідка водія, форма 083/о потрібна для навчання в будь-якій автошколі. Для зручності наших учнів ми організовуємо медичну комісію на першому організаційному занятті (медогляд проводять працівники ліцензованого медичного центру).

 

До уваги майбутніх учениць: подані фотокартки використовуються лише для внутрішньої документації! На посвідчення водія вас сфотографують безпосередньо в Територіальному сервісному центрі МВС України, тому сміливо приносьте і не дуже вдалі фото :).

 

Як записатись в автошколу і оплатити навчання?

Бронювання місця в автошколу можливе лише під час набору. Дату набору ми завжди повідомляємо заздалегідь в нашому Інстаграм-профілі.

На час реєстрації навчальної групи в Сервісному центрі МВС (перед початком навчання) слухач має знаходитись в Україні!!! І під час навчання також потрібно перебувати на території України (приїхати на місяць і повчитись в автошколі, потім поїхати закордон і завершити навчання з іншою групою НЕМОЖЛИВО).

Вартість теоретичної підготовки сплачується на банківський рахунок школи, можлива оплата 2-ма платежами. При цьому останній внесок потрібно зробити за 2 тижні до завершення навчання.

Перед початком практичних занять ви сплачуєте повну їх вартість безпосередньо інструктору готівкою.

 

Нас часто запитують:

Чи обов’язково виготовляти медичну довідку водія і віддавати її автошколі?

Ми маємо право навчати водінню транспортного засобу лише тих, хто не має для цього медичних протипоказань. Підтвердженням чого і є медична довідка водія. Довідка залишається в нас на час вашого навчання, після чого з іншими випускними документами повертається вам.

[згорнути]
Де взяти медичну довідку?

Ми не видаємо довідок чи бланків для них — цим займаються спеціальні медичні комісії. Такі комісії у нашому місті мають більшість державних лікувальних закладів. Крім того, для зручності наших учнів ми організовуємо виїзну медкомісію на першому організаційному занятті кожної групи. Медогляд та видачу довідок забезпечують працівники ліцензованого медичного центру.

Для отримання довідки необхідно мати:

– паспорт

– 2 фотокартки (3*4 або 3,5*4,5 см). 

[згорнути]

Можливо, ви хочете знати, що про нас говорять тернополяни? Тоді завітайте на сторінку Відгуки.