Документи/оплата

Скільки коштує якісна підготовка водія

Відповідно до ціни в автошколах Тернополя, комфортних умов навчання, кількості уроків водіння та вашого вихідного рівня знань і навичок.

Супутні витрати — це оплата доступу до кабінету на green-way.com.ua, для підготовки до теоретичного іспиту. Ці кошти ви сплачуєте не школі, а веб-ресурсу (близько 450 грн).

В нас у вартість практики вже включені витрати на пальне і поточне обслуговування авто, тому ви можете зорієнтуватись, скільки коштує навчання в автошколі уже на етапі знайомства з нами.

Вартість практичного навчання на категорію “В” при наявності вищої категорії 5750 грн (МКПП).

————————————

Навчання на категорію С або С1 за наявності категорії В:

Теорія — 3 тижні, 3500 грн. Супутні витрати — 450 грн. Тоді теоретичний іспит в Сервісному центрі.

Далі практика — 5 тижнів, 7500 грн.

Навчання на категорію С1 за наявності категорії С: курс практики — 10 робочих днів, 2500 грн.

Щодо відкриття нижчої категорії, звертаємо увагу: у разі підтвердження навичок керування транспортним засобом протягом останніх 12 місяців за однією з діючих категорій, а також у разі відкриття нижчої категорії транспортних засобів упродовж року після отримання посвідчення водія вперше або після відкриття в указаний період іншої категорії відкриття нижчих категорій транспортних засобів здійснюється після складання практичного іспиту. 

Якщо особа не керувала транспортним засобом протягом останніх 12 місяців, відкриття нижчої категорії транспортних засобів здійснюється після складання теоретичного і практичного іспитів.

————————————

Вартість практичного навчання на категорію “А” при наявності вищої категорії 3000 грн + страховий платіж (страхування від нещасного випадку).  

 

 

Пакет документів для запису в автошколу:

  • копія паспорта
  • копія ідентифікаційного коду
  • 1 фотокартка розміром 3,5*4,5 см
  • медична довідка водія.

Медична довідка водія, форма 083/о потрібна для навчання в будь-якій автошколі. Для зручності наших учнів ми організовуємо медичну комісію на першому організаційному занятті (медогляд проводять працівники ліцензованого медичного центру).

 

Як записатись в автошколу і оплатити навчання?

Бронювання місця в автошколу на категорію “С1” або “С” — за телефоном (063) 335-90-90.

Бронювання місця в автошколу на категорію “В” можливе лише під час набору. Дату набору ми завжди повідомляємо заздалегідь в нашому Інстаграм-профілі та на цьому сайті.

Важливо: ми маємо суворо визначену кількість місць на навчання.  Тому не можемо зареєструвати навіть 1 людину понад затверджений акредитаційною комісією МВС ліцензійний обсяг. І тому кожен набір має чітко визначену кількість груп та слухачів в них.

На час реєстрації навчальної групи в Сервісному центрі МВС (перед початком навчання) слухач має знаходитись в Україні!!! І під час навчання також потрібно перебувати на території України (приїхати на місяць і повчитись в автошколі, потім поїхати закордон і завершити навчання з іншою групою НЕМОЖЛИВО).

Черговість внесків для навчання на категорію В:

  • Перший внесок 3 000 грн сплачується на банківський рахунок школи протягом 3 днів після телефонної заявки, що подається під час набору.
  • Другий внесок 3 000 грн сплачується на банківський рахунок автошколи не пізніше, ніж за 2 тижні до завершення теоретичної підготовки водія.
  • Перед початком практичних занять ви сплачуєте 9000 грн на банківський рахунок інструктора та 1500 грн на рахунок автошколи.

Нас часто запитують:

Чи обов’язково виготовляти медичну довідку водія і віддавати її автошколі?

Ми маємо право навчати водінню транспортного засобу лише тих, хто не має для цього медичних протипоказань. Підтвердженням чого і є медична довідка водія. Довідка залишається в нас на час вашого навчання, після чого з іншими випускними документами повертається вам.

[згорнути]
Де взяти медичну довідку?

Ми не видаємо довідок чи бланків для них — цим займаються спеціальні медичні комісії. Такі комісії у нашому місті мають більшість державних лікувальних закладів. Крім того, для зручності наших учнів ми організовуємо виїзну медкомісію на першому організаційному занятті кожної групи. Медогляд та видачу довідок забезпечують працівники ліцензованого медичного центру.

Для отримання довідки необхідно мати:

– паспорт

– 2 фотокартки (3*4 або 3,5*4,5 см). 

[згорнути]

Можливо, ви хочете знати, що про нас говорять тернополяни? Тоді завітайте на сторінку Відгуки.