Документи/оплата

Скільки коштує якісна підготовка водія

Зважаючи на ціни в автошколах Тернополя, комфортні умови навчання та ваш вихідний рівень знань і навичок — недорого.

Вартість теоретичної підготовки водіїв категорії “В” становить 4600 гривень,

для студентів (за наявності студентського квитка) — 4200 гривень, знижка не росповсюджується на літній період,

для учасників АТО — 2300 грн,

в класі по вул. Стадникової, 1 (групи “Преміум” і ранкові) — 5000 грн, тут знижки не діють.

Вартість практичних занять 5400 гривень, сплачуються одним платежем перед початком практичних занять. Менша кількість занять чи поетапна їх оплата в нашій школі не передбачена! Вартість практики на Volvo XC90 — 8400 грн (пропозиція обмежена, наявність місць на цей автомобіль заздалегідь уточнюйте при записі)!

В цю вартість вже включені витрати на пальне і поточне обслуговування авто, тому ви чітко знаєте, скільки коштує навчання в автошколі уже на етапі знайомства з нами.

Вартість практичного навчання на категорію “В” при наявності вищої категорії 3200 грн.

Вартість практичного навчання на категорію “А” при наявності вищої категорії 1200 грн + страховий платіж (близько 150 грн).

Супутні витрати до вартості теорії — оплата доступу до кабінету на green-way.com.ua, для підготовки до теоретичного іспиту. Ці кошти ви сплачуєте не школі, а веб-ресурсу (близько 300 грн).

сертифікат111_cr

До речі, з нашою допомогою ви можете зробити приємний сюрприз близькій людині, подарувавши сертифікат на навчання в автошколі на суму від 1000 грн.

(Детальніше про сертифікати, їх види і вартість читайте ТУТ).

Пакет документів для запису в автошколу:

  • копія паспорта
  • копія ідентифікаційного коду
  • для студентів — копія студентського квитка
  • 2 фотокартки розміром 3,5*4,5 см
  • медична довідка водія.

Медична довідка водія, форма 083/о потрібна для навчання в будь-якій автошколі. Для зручності наших учнів ми організовуємо виїзну медичну комісію на першому організаційному занятті (медогляд проводять працівники ліцензованого медичного центру).

До уваги майбутніх учениць: подані фотокартки використовуються лише для внутрішньої документації! На посвідчення водія вас сфотографують безпосередньо в Територіальному сервісному центрі МВС України, тому сміливо приносьте і не дуже вдалі фото :).

Як записатись в автошколу і оплатити навчання?

Нас часто запитують:

Чи обов’язково виготовляти медичну довідку водія і віддавати її автошколі?

Ми маємо право навчати водінню транспортного засобу лише тих, хто не має для цього медичних протипоказань. Підтвердженням чого і є медична довідка водія. Довідка залишається в нас на час вашого навчання, після чого з іншими випускними документами повертається вам.

[collapse]
Де взяти медичну довідку?

Ми не видаємо довідок чи бланків для них — цим займаються спеціальні медичні комісії. Такі комісії у нашому місті мають більшість державних лікувальних закладів. Крім того, для зручності наших учнів ми організовуємо виїзну медкомісію на першому організаційному занятті кожної групи. Медогляд та видачу довідок забезпечують працівники ліцензованого медичного центру.

Для отримання довідки необхідно мати:

– паспорт

– 2 фотокартки (3*4 або 3,5*4,5 см). 

[collapse]

Можливо, ви хочете знати, що про нас говорять тернополяни? Тоді завітайте на сторінку Відгуки.