Навчання

Ґрунтовні знання з поведінки водія на дорозі та практичні навички керування автомобілем — всього за 3 місяці!

На курсах водіїв досвідчені викладачі автошколи «Мегадрайв» допоможуть вам засвоїти різноманітні теоретичні питання, необхідні для успішного складання іспиту на отримання посвідчення водія:

  • правила дорожнього руху;
  • будову і технічне обслуговування транспортних засобів;
  • основи безпечного керування автомобілем;
  • культуру поведінки на дорогах;
  • правила надання першої медичної допомоги при ДТП.

Навчання буде насиченим, але аж ніяк не нудним: ви розглянете різні ситуаційні задачі, які допоможуть краще орієнтуватись на дорозі уже за кермом.

А наші інструктори допоможуть із практичним застосуванням теорії: ви навчитесь швидко аналізувати дорожні обставини, самостійно приймати вірні рішення згідно із ПДР та впевнено керувати автомобілем.

При цьому весь процес навчання буде для вас комфортним — БЕЗ образ, крику чи поїздок не по навчальних маршрутах.

Графік теоретичних занять — двічі на тиждень з 18:00. Час від часу ми також набираємо групи на вихідні та ранкову групу.

Графік практичних занять ви можете скласти разом із інструктором, в межах ЙОГО робочого часу з 9 до 18 год у будні!

Для якісної підготовки водіїв ми робимо акцент на невеликі групи — 20-25 чоловік. Повний термін навчання однієї групи (включно з іспитами) становить 3 місяці. Практичні заняття починаються уже через 4 тижні після початку навчання, що дозволяє якісно засвоїти теоретичні знання та закріпити навики керування в різних ситуаціях. В нашій школі повний курс практики на МКПП відповідає вимогам нормативних документів — це 40 академічних годин!

Після завершення навчання ми готуємо усі випускні документи, необхідні для іспиту в Територіальному сервісному центрі МВС України.


5 головних принципів автошколи «Мегадрайв»

 33-4_1_1Працюємо офіційно

Автошкола в нашому місті є філією ТОВ «Автошкола «Мегадрайв», зареєстрованої у м. Бровари Київської області 20 грудня 2013 року.

Як і всі автошколи Тернополя, ми акредитовані як заклад з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв. (перевірити наявність акредитації будь-якої автошколи можна ТУТ).

33-4_1_2Відповідаємо сучасності

Ми не знущаємось з учнів практикою (а тим більше — іспитами)  на старих чи “розбитих” автомобілях. В нашому автопарку — комфортні Mercedes-Benz, Škoda, Volvo, Opel, Hyundai, Dacia, Renault, Ford, Daewoo. І ви самі обираєте, що освоїти — «механіку» чи «автомат».

VIP-пропозиція для бажаючих освоїти водіння на габаритному автомобілі — учбовий автомобіль Volvo XC90. [Якщо хочете вчитись на такому, запитуйтесь про наявність місць на нього при записі, пропозиція обмежена!]

Крім того, у нашій школі можна пройти практичне навчання на водія категорій “А” і “В” за наявності посвідчення водія вищої категорії.

33-4_1_3Ретельно добираємо кадри

Весь педагогічний колектив автошколи пройшов атестацію в Сервісному центрі МВС. Крім того, наші викладачі мають значний досвід викладання у навчальних закладах, а наші інструктори — водійський досвід від 10 до 30+ років.

Усі вони — спокійні та ввічливі, тому вам не доведеться вислуховувати «компліменти» своїм початковим знанням.

33-4_1_4Не підтримуємо корупцію

Внутрішні іспити у нас безкоштовні :). І якщо ви готові відвідувати заняття, слухати лекції викладача, виконувати домашні завдання і практикуватись у водінні, ви складете усі іспити та отримаєте посвідчення водія без зайвої допомоги.

Тим же, хто шукає легких шляхів і хоче просто «здати на права», ми не зможемо допомогти, адже відчуваємо відповідальність за своїх випускників.

33-4_1_5Сумлінно ставимось до своєї роботи

Ми випускаємо тих, хто буде їздити вулицями нашого міста поряд із нами і нашими близькими. І ми дуже хочемо, щоб навколо ставало все більше уважних, чемних і безпечних водіїв. У всіх нас є можливість вплинути на це, то ж давайте змінювати ситуацію разом!

Нас часто запитують:

Мені ще немає 18 років. Чи можу я навчатись в автошколі?

При бажанні якнайшвидше отримати водійське посвідчення записуйтесь на навчання за 2,5-3 місяці до вашого 18-ліття, оскільки пройти іспит в Територіальному сервісному центрі МВС України і отримати посвідчення водія категорії «В» можна лише після досягнення повноліття.

[згорнути]
Чи правда, що без «підстраховки» неможливо успішно скласти іспит на отримання водійського посвідчення?

Такі твердження поширюють ті, кому соромно за низький рівень своєї підготовки. Ми ж спрямовуємо своїх учнів на якісне навчання і успішне складання іспиту своїми силами.

[згорнути]
Чи допомагаєте ви на іспиті в МРЕВ (Територіальному сервісному центрі МВС України)?

Ми допомагаємо ДО іспиту, навчаючи всьому необхідному для його успішного складання.

[згорнути]
Чи можна пройти навчання екстерном?

Діючими нормативними документами це не дозволяється.

[згорнути]
Скільки практичних занять потрібно пройти?

Програма практичної підготовки (МКПП) складається з 20 занять.

[згорнути]
Чи обов’язково вчитись їздити виключно на авто з механічною коробкою перемикання передач?

Зовсім ні. Якщо у вас автомобіль з АКПП, ви можете навчатись водінню і складати іспит на нашому автомобілі, обладнаному АКПП.

[згорнути]
Чи можна упустити практичні заняття, якщо я вже вмію їздити?

Ні. За ваш рівень знань і вмінь відповідаємо ми. Тому інструктор повинен переконатись, що ви дійсно засвоїли передбачене програмою.

[згорнути]
Чи можна навчатись в вашій автошколі і складати іспит в місцевому сервісному центрі МВС разом із навчальною групою, якщо зареєстрований/а в іншому місті/області?

Так, ви можете складати іспит в Тернополі (Територіальному сервісному центрі №6141). На сьогодні місце реєстрації вже не впливає на місце отримання водійського посвідчення.

[згорнути]
Я панічно боюсь сідати за кермо… Ви зможете мені допомогти?

Кваліфіковані інструктори допоможуть подолати ваш страх. Без зайвого поспіху і нервів ви поступово позбудетесь страху перед автомобілем. Варто лише наважитись!

[згорнути]

Результатом навчання в автошколі «Мегадрайв» є дійсно підготований, безпечний водій!