Навчання

Ґрунтовні знання з поведінки водія на дорозі та практичні навички керування автомобілем — всього за 3 місяці!

На курсах водіїв досвідчені викладачі автошколи «Мегадрайв» допоможуть вам засвоїти різноманітні теоретичні питання, необхідні для успішного складання іспиту на отримання посвідчення водія:

  • правила дорожнього руху;
  • будову і технічне обслуговування транспортних засобів;
  • основи безпечного керування автомобілем;
  • культуру поведінки на дорогах;
  • правила надання першої медичної допомоги при ДТП.

Навчання буде насиченим, але аж ніяк не нудним: ви розглянете різні ситуаційні задачі, які допоможуть краще орієнтуватись на дорозі уже за кермом.

А наші інструктори допоможуть із практичним застосуванням теорії: ви навчитесь швидко аналізувати дорожні обставини, самостійно приймати вірні рішення згідно із ПДР та впевнено керувати автомобілем.

При цьому весь процес навчання буде для вас комфортним — БЕЗ образ, крику чи поїздок не по навчальних маршрутах.

Графік теоретичних занять — двічі на тиждень з 18:00. Час від часу ми також набираємо групи на вихідні та ранкову групу.

Графік практичних занять ви можете скласти разом із інструктором.

Для якісної підготовки водіїв ми робимо акцент на невеликі групи — 20-27 чоловік. Повний термін навчання однієї групи (включно з іспитами) становить 3 місяці. Практичні заняття починаються уже через 3 тижні після початку навчання, що дозволяє якісно засвоїти теоретичні знання та закріпити навики керування в різних ситуаціях. В нашій школі повний курс практики відповідає вимогам нормативних документів — це 40 академічних годин!

Після завершення навчання ми готуємо усі випускні документи, необхідні для іспиту в Територіальному сервісному центрі МВС України. А в призначений для групи день супроводжуємо слухачів групи на іспит. 

5 головних принципів автошколи «Мегадрайв»

 33-4_1_1Працюємо офіційно

Автошкола в нашому місті є філією №1 ТОВ «Автошкола «Мегадрайв», зареєстрованої у м. Бровари Київської області 20 грудня 2013 року.

Як і всі автошколи Тернополя, ми акредитовані як заклад з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв. Підтвердженням цього є сертифікат МВС України про державну акредитацію.

33-4_1_2Відповідаємо сучасності

Ми не знущаємось з учнів практикою (а тим більше — іспитами)  на старих чи “розбитих” автомобілях. В нашому автопарку — комфортні Mercedes-Benz, Škoda, Citroen, Opel, Hyundai, Dacia, Ford, Daewoo. І ви самі обираєте, що освоїти — «механіку» чи «автомат».

Крім того, у нашій школі можна пройти практичне навчання на водія категорій “А” і “В” за наявності посвідчення водія вищої категорії.

33-4_1_3Ретельно добираємо кадри

Весь педагогічний колектив автошколи пройшов атестацію в Сервісному центрі МВС. Крім того, наші викладачі мають значний досвід викладання у навчальних закладах, а наші інструктори — водійський досвід 10-30 років.

Усі вони — спокійні та ввічливі, тому вам не доведеться вислуховувати «компліменти» своїм початковим знанням.

33-4_1_4Не підтримуємо корупцію

Внутрішні іспити у нас, на відміну від деяких автошкіл міста, безкоштовні :). І якщо ви готові відвідувати заняття, слухати лекції викладача, виконувати домашні завдання і практикуватись у водінні, ви складете усі іспити та отримаєте посвідчення водія без зайвої допомоги. Тим же, хто шукає легких шляхів і хоче просто «здати на права», ми не зможемо допомогти, адже відчуваємо відповідальність за своїх випускників.

33-4_1_5Сумлінно ставимось до своєї роботи

Ми випускаємо тих, хто буде їздити вулицями нашого міста поряд із нами і нашими близькими. І ми дуже хочемо, щоб навколо ставало все більше уважних, чемних і безпечних водіїв. У всіх нас є можливість вплинути на це, то ж давайте змінювати ситуацію разом!

Нас часто запитують:

Мені ще немає 18 років. Чи можу я навчатись в автошколі?

При бажанні якнайшвидше отримати водійське посвідчення записуйтесь на навчання за 2,5-3 місяці до вашого 18-ліття, оскільки пройти іспит в Територіальному сервісному центрі МВС України і отримати посвідчення водія категорії «В» можна лише після досягнення повноліття.

[collapse]
Чи правда, що без «підстраховки» неможливо успішно скласти іспит на отримання водійського посвідчення?

Такі твердження поширюють ті, кому соромно за низький рівень своєї підготовки. Ми ж спрямовуємо своїх учнів на якісне навчання і успішне складання іспиту своїми силами.

[collapse]
Чи допомагаєте ви на іспиті в МРЕВ (Територіальному сервісному центрі МВС України)?

Ми допомагаємо ДО іспиту, навчаючи всьому необхідному для його успішного складання.

[collapse]
Чи можна пройти навчання екстерном?

Діючими нормативними документами це не дозволяється.

[collapse]
Скільки практичних занять потрібно пройти?

Програма практичної підготовки складається з 20 занять.

[collapse]
Чи обов’язково вчитись їздити виключно на авто з механічною коробкою перемикання передач?

Зовсім ні. Якщо у вас автомобіль з АКПП, ви можете навчатись водінню і складати іспит на нашому автомобілі, обладнаному АКПП.

[collapse]
Чи можна упустити практичні заняття, якщо я вже вмію їздити?

Ні. За ваш рівень знань і вмінь відповідаємо ми. Тому інструктор повинен переконатись, що ви дійсно засвоїли передбачене програмою.

[collapse]
Чи можна навчатись в вашій автошколі і складати іспит в місцевому сервісному центрі МВС разом із навчальною групою, якщо зареєстрований/а в іншому місті/області?

Так, ви можете складати іспит в Тернополі (Територіальному сервісному центрі №6141). На сьогодні місце реєстрації вже не впливає на місце отримання водійського посвідчення.

[collapse]
Я панічно боюсь сідати за кермо… Ви зможете мені допомогти?

Кваліфіковані інструктори допоможуть подолати ваш страх. Без зайвого поспіху і нервів ви поступово позбудетесь страху перед автомобілем. Варто лише наважитись!

[collapse]

Результатом навчання в автошколі «Мегадрайв» є дійсно підготований, безпечний водій!

Ознайомтесь із вартістю навчання та відгуками про школу