Про нас

5 головних принципів автошколи «Мегадрайв»

 33-4_1_1Працюємо офіційно

Автошкола в нашому місті є філією №1 ТОВ «Автошкола «Мегадрайв», зареєстрованої у м. Бровари Київської області 20 грудня 2013 року.

Як і всі автошколи Тернополя, ми акредитовані як заклад з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв. Підтвердженням цього є сертифікат МВС України про державну акредитацію.

33-4_1_2Відповідаємо сучасності

Ми не знущаємось з учнів практикою (а тим більше — іспитами)  на старих чи “розбитих” автомобілях. В нашому автопарку — комфортні Mercedes-Benz, Citroen Berlingo, Opel Astra, Ford Mondeo, Daewoo Lanos та Škoda Octavia. І ви самі обираєте, що освоїти — «механіку» чи «автомат».

Крім того, у нашій школі можна пройти практичне навчання на водія категорій “А” і “В” за наявності посвідчення водія вищої категорії.

33-4_1_3Ретельно добираємо кадри

Весь педагогічний колектив автошколи пройшов атестацію в Сервісному центрі МВС. Крім того, наші викладачі мають значний досвід викладання у навчальних закладах, а наші інструктори — водійський досвід 10-30 років.

Усі вони — спокійні та ввічливі, тому вам не доведеться вислуховувати «компліменти» своїм початковим знанням.

33-4_1_4Не підтримуємо корупцію

Внутрішні іспити у нас, на відміну від деяких автошкіл міста, безкоштовні :). І якщо ви готові відвідувати заняття, слухати лекції викладача, виконувати домашні завдання і практикуватись у водінні, ви складете усі іспити та отримаєте посвідчення водія без зайвої допомоги. Тим же, хто шукає легких шляхів і хоче просто «здати на права», ми не зможемо допомогти, адже відчуваємо відповідальність за своїх випускників.

33-4_1_5Сумлінно ставимось до своєї роботи

Ми випускаємо тих, хто буде їздити вулицями нашого міста поряд із нами і нашими близькими. І ми дуже хочемо, щоб навколо ставало все більше уважних, чемних і безпечних водіїв. У всіх нас є можливість вплинути на це, то ж давайте змінювати ситуацію разом!

Попередня заявка на навчання
 

Дізнатись про особливості навчання в автошколі «Мегадрайв»