Відгуки

Як працює автошкола: відгуки наших випускників

За 7 років існування тернопільської філії автошколи “Мегадрайв” ми отримали багато приємних слів на свою адресу. Найкращою ж оцінкою нашої роботи є те, що випускники минулих груп рекомендують нас своїм родичам, друзям, знайомим. Це означає, що ми рухаємось у правильному напрямку 🙂 .

Якщо і ви хочете залишити свій відгук про автошколу, скористайтесь наступною формою. Зверніть увагу, для публікації відгуку прізвище/ім’я дописувача мають відповідати тим, на яке відбулась реєстрація на навчання чи приватні уроки.

Ваше ім'я та прізвище (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш відгук

05/06/2023, Ірина

Дуже дякую автошколі за компетентних та хороших інструкторів. Розбили всі стереотипи щодо отримання прав. Особлива подяка Сампарі Віктору Михайловичу, завдяки йому склала практичний іспит сама, з першого разу. У інструктора чудове, хоч і незвичне, почуття гумору, яке допомагало розбавити моє напруження і страх доріг, бо до автошколи за кермом не сиділа жодного разу, і відносилась до тих самих «складних учнів». Гарне і доступне пояснення матеріалу, об‘їздили не лише усі маршрути, а й місто. Щодо графіку занять, то Віктор Михайлович дуже чуйний і старався підлаштуватись під мій мега загружений день.
Дякую «Мегадрайву», що у такий непростий час допомагаєте здійснювати мрії

05/06/2023, Катерина

Кілька днів тому нарешті отримала посвідчення водія, успішно склавши іспит і практичну його частину із першої спроби.
Щиро дякую інструктору Сергію Миколайовичу Кардашу! Дуже доступні пояснення, розбір різних ситуацій, які можуть статись на дорозі, терпляче і спокійно аналізували помилки. При навчанні не відчувалось ніякого напруження, легкість у спілкуванні та гумор (куди без нього) зробили свою справу – їздити було комфортно та нестрашно.
Окремо відмічу, що інструктор зацікавлений не тільки в успішній здачі іспиту учнем, а й в тому, щоб у подальшому він вмів уникати аварійних ситуацій та знав, як реагувати на дорозі, тому розбирали багато нюансів їзди та різних випадків, від яких ніхто не застрахований.
Впевнена, що після навчання учні не бояться починати самостійне водіння і комфортно почуваються за кермом!
Рекомендую проходити навчання у цього інструктора, хороші навички водіння та класний настрій забезпечені!

05/06/2023, Аніпченко Марія

Два тижні тому отримала водійське посвідчення категорії В на механіці, з першої спроби і хочу поділитись враженнями від усього шляху з автошколою Мегадрайв. Викладаю список порад, що допоможуть майбутьнім учням:

1. Дуже уважно обирайте інструктора. Це 50% вашого результату, якщо не більше. Ця людина є вкрайважливою для вашого становлення як водія і тому обирати “наобум” тут не варто.

Кого я категорично НЕ РАДЖУ з інструкторів школи Мегадрайв це Коваль Ярослав Іринейович і Гукалюк Андрій. З цими інструкторами ви отримаєте великий стрес і приниження, ще й за ваші гроші.

1.1 Пан Коваль був моїм першим інструктором і я з ним “витримала” 7 занять, а потім відмиовилась від нього через заяву до адміністраціі школи. Дякую школі, що пішли на зустріч і змінили інструктора на справді хорошого (про нього пізніше). З Ковалем кожне заняття були сльози (мої) і образи (його). Це представник “старої школи” (і вік тут ні до чого), який певен, що навчити можна тільки критикою, порівнянням з тими, у кого краще виходить і криками. Огидні враження на все життя. Пан Коваль вивіз мене у місто після 2х занять на майданчику і дуже дивувався, що у мене не виходить (!!??). Ніякої підтримки, схвалення чи заохочення не було. Ця людине не є викладачем і мене дивує, що він ще працює у штаті школи, тоді коли я не перша, хто від нього йде.

1.2 Гукалюк Андрій мав мене супроводжувати на іспиті в СЦ, тому що він єдиний, хто має право подавати своє авто на іспит. Але за 2 заняття з ним я зрозуміла, що від його супроводження буде тільки гірше, тому що він також кричав, нервував на мене, критикував, ображав і в цілому вів себе непедагогічно. На додаток, пан Андрій палить і в машині дуже сильний запах тютюну. Я розумію, що це “таке”, але як вишенька на торті і майте на увазі хто чутливий до цього.

1.3 Вибір інструктора проходить у дивний на мене манер, тому що в певний час школою скидається у вайбер список інструкторів і номери телефонів і адмін пише, щоб ми обирали і телефонували. Але як обирати? На основі чого? У мене було нуль інформаціі щодо них, окрім фото з машиною в інстаграмі, тому після скинутого списку я почала шукати інфу про кожного з них і зупинила свій вибір за відгуками на одному інструкторові. Але сталося не як гадалося, бо на ранок наступного дня (список кинули десь о 17:00) всіх розібрали і залишився тільки пан Коваль. Тому готуйтеся завчасно, читайте відгуки, пишіть тим, хто писав відгуки і оберіть собі 1-3 кандидатів, щоб бути одразу готовими телефонувати (якщо звісно ваші кандидати будудь у тому списку).

1.4 Кого я РАДЖУ з інструкторів Мегадрайв:

Звісно Безпалько Олег. Це мій другий інструктор, який “реабілітував” мене піся Коваля. Бачу, що багато схвальних відгуків про нього від інших учнів і не дарма, бо пан Олег дуже гарний інструктор, педагог і людина. Завжди спокійний і врівноважений, підскаже, похвалить, підбадьорить, побажає гарного дня і привітає на наступному занятті. Радіє успіхам, бачить і допомагає виправляти мої помилки. Таким повинен бути інструктор. Я дуже вдячна, що потрапила до нього.

Олена Баган провела зі мною 2 заняття, які також залишили приємне враження і декілька дуже важливих прийомів, які мені допомогли здати іспит і взагалі покращитись як водій. Дякую

Золотник Ігор Володимирович допоміг подолати страх швидкості, виправити посадку за кермом і підтримував мене до самого іспиту. Дуже комфортна у спілкуванні людина, формулює критику зважено і через гумор, що дуже полегшує сприйняття своїх помилок і посилює бажання іх виправити. Дякую, пане Ігоре.

2. Теорія. Здала її 20 з 20ти з першої спроби але завдяки порталу Greenway і власній праці з тестами (100 + годин), їх розбором і додатковими матеріалами.

Школі дякую за базу теорії, але нажаль не можу не згадати, що наш викладач не був забезпечений світлом і інтернетом у період іх відключень (грудень-лютий 22-23) і теорія була завжди “під питанням”. Якщо світло було у зоні проживання викладача – то заняття було нормальне з відео і гарним зв’язком, але якщо ні – то “не повезло” і не було ніяких спроб покращити ситуацію, хоча деякі учні спеціально до занять ходили у коворкінги або якісь заклади з генераторами. Для мене ця ситуація була дуже дивною, тоді як група з 12 людей залежить від одного викладача і його рівня відповідальності і зацікавленості в тому, щоб заняття відбулося. Тим паче, така престижна школа, а викладач узимку ходив по дворах у пошуках сигналу мобільного.

3. Іспит

Розраховуйте на те, що за базовий курс практики ви не будете готові до іспиту, особливо, якщо ви “з нуля”. 5-15 додаткових занять вам точно прийдеться докуповувати. Якщо ви не берете машину на подачу, то на іспиті ви вже самі по собі і що коли і як дізнаватися маєте на місці.

4. Висновок: я не шкодую, що обрала Мегадрайв, бо у мене “в кармані” посвідчення і це найголовніше. Так, цей процес був важчий і довший, ніж я очікувала і мав перешкоди і несподіванки. Але дякую Мегадрайву за досвід і подоланий страх, за право захистити себе, змінивши інструктора і за омріяні права!

01/06/2023, Софія

Дякую Людмилі Йосипівній за чудову підготовку та час, майстерність та компентентність. Також інструктору Віктору Михайлович найкращий інструктор!!!! Доходчиве пояснення та лояльно ставиться до учнів, хороший викладач.

31/05/2023, Юлія Галущенко

Доброго дня!
Хочу подякувати вашій автошколі за чудове навчання! Коли я заповнила анкету до вашої автошколи то ще з трудом могла уявити що я зможу навчитись водити машину, і взагалі чи можливо вивчити теорію так щоб скласти іспит в сервісному центрі самій, але з впевненістью можу сказати що в мене були найкращі викладачі і інструктора 😊
Висловлюю свою величезну подяку інструктору Безпалько Олегу Ігоровичу, він інструктор з великої букви. З ним я відчувала себе за кермом впевнено, ніякого хвилювання і страху, він завжди був врівноважений, спокійний, в гарному настрої, завжди підтримував і ділився своїм досвідом, якщо треба було він пояснював по 10, 20 разів одне й те саме, головне для нього було щоб я засвоїла те що було не зрозумілим. Від уроків з Олегом Ігоровичем лишились тільки приємні враження, і купа важливої інформації як для майбутнього водія, я дуже рада що вибрала саме його!
А також хочу висловити подяку своєму інструктору по паркуванню Ігорю Анатолійовичу, я навіть не уявляла собі що за 3 уроки можна навчитись паркуватися але Ігор Анатолійович довів це мені він завжди все доступно пояснював і підтримував до самого іспиту.

30/05/2023, Тетяна Цісецька

Щиро вдячна за навчання, у вас дійсно все на вищому рівні. Як результат, іспити з теорії і практики я здала з першої спроби, тому всім РЕКОМЕНДУЮ «МЕГАДРАЙВ»!
Особливо хочу подякувати своїм викладачам.
Теорія. Зоряна Богданівна,це заряд енергії, все доступно пояснювала, відповідала на всі запитання, розжовуючи все до дрібниць.
Практика. Олег Романович,це людина зі стальними нервами, він витримав мої сльози і розгубленість. Завдяки йому я поборола свій панічний страх водіння і таки навчив мене їздити і комфортно почуватись за кермом. Все чітко, стримано, впевнено. Їздили складними маршрутами, а не просто по прямій чи десь за містом. Респект!
Людмила Степанівна, в неї брала додатковий урок, так як півтора місяці не записувалась на іспит, потрібно було підготуватись. Задоволена на 100%, проїхали всі маршрути, спокійно вказала на помилки, пояснила, морально підтримала.
Дякую Вам!

29/05/2023, Роман Горбань

Пройшов навчання на категорію А. Техніка для практичних занять чудова. Задоволений на всі 100%, якісний підхід та результативне навчання (окрема подяка інструктору Денису, який підлаштовувався під індивідуальний робочий графік ). Хороша автошкола за розумні гроші, рекомендую!

29/05/2023, Аліса Гундер

Настала і моя черга написати. Школу для навчання вибирала по відгуках, то може і комусь саме мій відгук буде корисним. Теорія викладалась онлайн, саме тоді коли були відключення світла. Інтернет був поганий, то більшість часу працювала самостійно. Але це не проблема. То як в інституті , вчиш – здаєш, не вчиш – не здаєш. Екзамен з теорії здала з першого разу без жодної помилки. Практика вдалась не легко. Страх та невпевненість довгий період часу мене переслідували. Лише в другій половині практичного навчання (після заміни інструктора), потроху справи пішли на краще. Вадим Нарізький, саме він допоміг та навчив. Це інструктор, якого неможливо нічим роздратувати. Він завжди спокійний, урівноважений, веселий. Повторює стільки, скільки потрібно. Після закінчення навчання в школі, не поспішала здавати екзамен. Відчувала що рано. Навчання продовжила. І лише через два місяці пішла на екзамен. Для себе ще раніше вирішила, що буду пробувати здавати самостійно, принаймі два рази так точно. Хоча були люди, які казали що це зробити нереально. І неочікуваний результат для багатьох (навіть до мене) – здала, сама, з першого разу!!! Всім успіхів, вірте в себе. Велика подяка школі “Мегадрайв” та Вадиму Нарізькому. Ви найкращі!

28/05/2023, Ліана Аббасова

З вибором школи не помилилась, залишилась максимально задоволеною! Все чітко працює, завжди все пояснять і дадуть відповіді. Дякую Людмилі Йосипівні за її підхід до вивчення теоретичної частини. Здала з першого разу.
Окремо дякую своєму інструктору з водіння Золотнику Ігорю Володимировичу. З ним було легко та комфортно їздити, дуже гарний спеціаліст своєї справи. Рекомендую!:)

28/05/2023, Наталія Трембалович

Хочу подякувати автошколі Мегадрайв за хороше та якісне навчання. Як теоретичний так і практичний іспити здала з першого разу.
Окреме і щире дякую за інструкторів, які навчали мене. Заняття з Сампарою Віктором Михайловичем проходили легко та продуктивно. Він пояснює усе доступно, чітко та зрозуміло. Віктор Михайлович спокійно, без натяку на злість, реагував на мої помилки, а навпаки з гумором підходив до ситуації й пояснював чому тут помилка і як її не робити.
Інструктор з паркування: Богонович Ігор Євгенович. Терплячий та дуже спокійний. Заспокоював, підтримував, пояснював та повторяв по 100 разів, коли щось не получалося.
Дуже дякую за отримані знання та навички!

27/05/2023, Анастасія Болюх

Всім друзям та знайомим тепер щиро рекомендую Мегадрайв! Дуже професійний підхід, відчувається, що про учнів піклуються і дійсно є зацікавленність в успішному іспиту та отриманні прав. Викладачі з практики – це окрема перевага школи. На останньому занятті з Андрієм Романовичем хотілось плакати, бо не хотілось прощатись! Дуже спокійно, зрозуміло, з шаленою підтримкою проходили всі практичні заняття. А з Ігорем Євгеновичем паркування дається легко і зрозуміло!
Моя щира рекомендація!

21/05/2023, Зіновій Горбань

Пройшов, в данній автошколі, курс практичного водіння на категорію А. Сподобалось все, від легкості прийому документів, до комунікації, та побудови графіку з інструктором. Отримав практичні навички з водіння бажаним транспортним засобом, та здачі екзамену в сервісному центрі. Рекомендую усім мегадрайв! Задоволений на 100%

17/05/2023, Софія Плисюк

Рекомендую ! Автошкола з високою якістю навчання. Теорія: цікава і зрозуміла. Заняття проходили дуже пізнавально. Завжди на занятті можна задати питання, яке тебе цікавить, або що не зрозуміло. Практика відмінна! Водіння проходить спокійно! Ніхто НЕ підвищує голос. Якщо ти щось не так зробила! (найкращий бонус)
Викладачі та інструктори чудові у своїй справі!

16/05/2023, Людмила Грибінська

Недавно отримала своє заслужене посвідчення водія.Хочу сказати,якщо ви дійсно хочете навчатися,отримувати новий досвід,самостійно скласти іспити в СЦ і стати безпечними водіями на дорозі,тоді автошкола Мегадрайв для вас.Ця школа саме для тих,хто дійсно хоче отримати знання.А це найкраще,що зараз може бути!Це дуже круто!Я дуже довго не могла записатися на навчання,але жодної хвилини не шкодую,що так довго чекала.
Висловлюю свою щиру подяку своїм викладачам:Синюк Людмилі Йосипівні,Бондару Ігорю Анатолійовичу та Сампарі Віктору Михайловичу!
Людмила Йосипівна дуже класна)Це вчитель,який вміє так подати навчальний матеріал,що його просто неможливо не зрозуміти,те що було в посібнику написано складно,вона пояснювала “на хлопський розум”,повторювала по декілька разів,завжди перепитувала,чи є питання і той її вислів:”в кого немає питань,той нічого не вчить” я довго буду пам’ятати))Її методика викладання дуже ефективна,адже я змогла скласти теоретичний іспит в СЦ без жодної помилки і з першої спроби.Дякую Вам,дорога Людмило Йосипівно,завдяки Вам я тепер ніколи не забуду ПДР.
Ігор Анатолійович дуже компетентно,професійно,спокійно пояснював всі тонкощі паркування на майданчику.Його вказівки були легкі для запам’ятовування,він вміє подати все чітко і зрозуміло за дуже короткий період часу(3 уроки).Також ще одне заняття по місту з ним стало для мене дуже пізнавальним.Надзвичайно гарний спеціаліст і дуже хороша та добра людина.Дякую Вам Ігоре Анатолійовичу за переданий досвід!
Віктор Михайлович-це окрема “любов”!)Всі 20 занять з водіння принесли мені лише позитивні емоції.Віктор Михайлович дуже класний інструктор,він ввічливий,енергійний,завжди на позитиві та з дуже гарним почуттям гумору.Всі мої невдачі завжди переводив в жарти)З перших занять налаштував мене на самостійну здачу практичного іспиту,говорив,що купити водійське посвідчення може кожен,але як ж це класно самостійно їх отримати)Завдяки йому я змогла пережити ці радісні відчуття!Завжди повторював по декілька разів те,що було незрозуміло,а ті маневри,які спочатку не дуже добре получалися,відпрацьовувалися ще і ще!Він також дуже проста,добра та розуміюча людина.Завжди входив в будь яке положення,ставився з розумінням до будь яких ситуацій.Я дуже радію,що обрала саме його,адже його шалена підтримка стала для мене великим стимулом!Це дуже цінно!Дякую Вам,Вікторе Михайловичу за весь час проведений зі мною з користю та за такий великий багаж знань,які я отримала завдяки Вам!Ну і результат не забарився,звичайно)Практичний іспит в СЦ складено успішно з першої спроби і без хабарів!
P.S. Хочу побажати Вам Віктор Сампара,побільше таких учнів,як я)
У вашій автошколі дуже класна команда!Працюйте і надалі на результат,ви всі великі молодці!Я вже за вами починаю сумувати,буде не хватати мені всіх цих емоцій)Дуже тішуся,що саме ви стали причетними до здійснення ще однієї моєї маленької мрії.
Також хотіла би ще розвіяти міфи про “страшних інспекторів в сервісному центрі”))Мала змогу переконатися у зворотньому!Це добрі,порядні та адекватні люди,які спеціально вас завалювати ніколи не будуть це точно,100%!Якщо ви знаєте ПДР,орієнтуєтесь в різних дорожніх ситуаціях,вмієте відчувати автомобіль,то сміливо йдіть і самостійно здавайте практичний іспит,не хвилюйтеся і у вас все вийде!
Безмежно дякую автошколі Мегадрайв за якісне навчання,море позитивних емоцій та за такі класні нові знайомства!Успіхів вам та процвітання і лише найрозумніших,найсвідоміших та найвідповідальніших учнів!🥰

16/05/2023, Наталія Гриненко

Школа “Мегадрайв” надзвичайно хороша школа. Тут працюють ПРОФЕСІОНАЛИ !!!!
Хочу подякувати викладачу з теорії Людмилі Йосипівні за доступне і цікаве викладання матеріалу, з прикладами з життя. Не хотілося пропускати жодного заняття, що допомогло скласти теоретичний іспит з першого разу.
Також дякую Ігорю Анатолійовичу за вміння паркуватися за короткий термін.
Дуже велика подяка Івасюку Назарію Володимировичу, моєму інструктору з водіння. Назарій Володимирович МЕГА ХОРОШИЙ ІНСТРУКТОР!!!!!! Він вміє гарно професійно пояснювати, терплячий, толерантний, з ним легко порозумітися. Результат – іспит з водіння склала з першого разу.
Усім рекомендую автошколу “Мегадрайв».

13/05/2023, Oksana Yaremchuk

Нарешті і я отримала водійське посвідчення. Дякую автошколі Мегадрайв, та особливо крутим професіоналам своє справи, інструкторам Олені Василівні і Ігорю Анатолійовичу.

Олена Василівна позитивна, щира людина з якою знаходиться спільна мова та розуміння з перших хвилин спілкування, а починали ми навчання з самого нуля. Вона є надзвичайно терпелива, стресостійка та детально пояснює всі незрозумілі моменти, відповідає на всі запитання. Коли я впадала в паніку, завжди знаходила слова підтримки. Раніше я взагалі не думала, що буду керувати автомобілем, але завдяки їй на даний момент я вже впевнено почуваюся за кермом.

Ігор Анатолійович навчав паркуванню на майданчику, а також з ним їздила по маршрутах для підготовки до екзамену в сервісному центрі. Дуже спокійно, ввічливо та доступно пояснює, повторюючи все по декілька разів.На кожному занятті була комфортна атмосфера.

Завдяки професіоналізму, витримці та настановам цих людей я можу тепер сміло сідати за кермо автомобіля. Щиро їм бажаю професійного терпіння, невигорання, позитиву та старанних учнів❤️🤗☺️

11/05/2023, Людмила Скіп

Однозначно рекомендую в Автошколі Мегадрайв викладача по теорії Якубів Зоряну Богданівну. Найперший показник є той, що вона людяна, справедлива та вимоглива, це надважливо.
Дуже професійно все пояснює, якщо є запитання – обґрунтовано надає відповідь, кожна нова тема подавалася цікаво, грамотно та якісно.

Викладач вона від Бога
Всіх нас вміло згуртувала
Настанови подавала
Вчила так, щоб кожен знав
Іспит в ТСЦ з першого разу здав!!!

Від себе особисто та від усієї групи №81 щиро дякуємо Зоряні Богданівні за її професіоналізм, вміння бездоганно організувати робочий процес та любов до своєї викладацької справи!!!
Зоряна Богданівна – це ПРОФІ!!!!

09/05/2023, Володимир

Дякую за складений іспит інструкторам Безпальку Олегу Ігоровичу та Богоновичу Ігору Євгеновичу, які є професіоналами у своїй справі та готові навчити кожного, хто має завзяття і велике бажання навчитись їздити на автомобілі

08/05/2023, Таня

Дуже сподобалося навчання в автошколі Мегадрайв. Велика подяка інструктору Ярославу Ярославовичу, за якісне навчання та професійний підхід. Однозначно рекомендую

05/05/2023, Оксана Дзюбик

Неймовірно задоволена, що обрала цю автошколу. Найкраща теоретична підготовка: послідовна, вичерпна, цікава.
За умов навчання онлайн , Людмила Йосипівна гарно підготувала до іспиту, збагатила знаннями.
Адміністрація у будь-який момент на зв’язку та готова допомогти вирішити всі питання, швидко і компетентно відповідали і допомагали Попереджували завжди завчасно про іспити.
Безмежно вдячна моєму інструктору Олегу Ігоровичу за його професійність, неймовірне терпіння, доброту та позитивний підхід.
Всі уроки були цікавими, вдячна за критику і похвалу.
Дякую Ігору Євгеновичу за людяність, професійність, терплячість . В такий стислий час навчилась паркуванню.
Гарна автошкола і кваліфіковані працівники , однозначно рекомендуватиму знайомим

04/05/2023, Богоніс Аліна

Хочу висловити свою вдячність Мельничуку Сергію Івановичу – найкращому інструктору! Може все доступно пояснити і відповісти на всі запитання. Максимально зручний для мене графік, гарна та спокійна атмосфера під час заняття. Для нього важливо надати знання, необхідні не тільки для успішного складання іспиту з першого разу, а й для подальшого розуміння та застосування. Дякую за величезну моральну підтримку. Ви неймовірно круті, залишайтесь таким і надалі. Щиро вдячна за набуті знання і гарно проведений час!!!

29/04/2023, Нісевич Лілія Андріївна

Сьогодні здала практичний іспит в сервісному центрі. Отримала водійське посвідчення.Радості не має меж.Хочу подякувати автошколі за навчання.А особливу подяку приношу найкращому інструктору Сампарі Віктору Михайловичу. Це справжній професіонал своєї справи, інструктор від Бога і чудова людина. Дуже спокійний, врівноважений.Віктор Михайлович викладається на всі 100%. Я дуже рада,що попала саме до нього.Всім буду рекомендувати саме цього інструктора.

28/04/2023, Оксана Свідерська

Недавно закінчила автошколу”Мегадрайв”.Залишилися лише позитивні спогади і емоції.Школа ,яка справді хоче навчити безпечному водінню і впевненості на дорозі.
Теорія проходила онлайн,викладав її Рудік Володимир Володимирович.Навіть в умовах блекауту,заняття були за графіком,з доступним поясненням матеріалу.Після прослуханих лекцій,книжка з ПДР не була така страшна)))
В результаті теорія була здана з першого разу.
Після почалася практика,і це було дуже цікаво.Кожного дня все легше проходили заняття.
Інструктор з паркування Бондар Ігор Анатолійович-спокійний,професійний,який все пояснить і допоможе.Всі заняття на майданчику пройшли дуже легко.Дякую за здобуті навики.
Інструктор з водіння Золотник Ігор Володимирович -професіонал своєї справи, уважний, відповідальний і позитивний.В певній мірі психолог, який допоможе побороти внутрішній страх і невпевненість.Завжди підтримає.Після його уроків, стаєш впевненим і БЕЗПЕЧНИМ водієм, а це основне.Завдяки цьому практичний іспит теж здала з першої спроби 🤞 Дякую.

27/04/2023, Катерина Саламаха

Дуже задоволена роботою інструктора Ігоря Золотника, він допоміг не тільки вправно їздити, але й бути впевненою у своїх навиках!
Дякую ще раз за допомогу і навчання!

26/04/2023, Ярина Лайтар

Хочу подякувати автошколі Мегадрайв за хороше, а головне якісне навчання. Як теоретичний так і практичний іспити здала з першого разу.
Окреме і щире дякую за інструкторів, які навчали мене. Заняття з Сампарою Віктором Михайловичем проходили легко та продуктивно. Він пояснює усе доступно, чітко та зрозуміло. Віктор Михайлович спокійно, без натяку на злість, реагував на мої помилки, а навпаки з гумором підходив до ситуації й пояснював чому тут помилка і як її не робити.
Паркуванню мене навчав Богонович Ігор Євгенович. Це були найспокійніші та найдоступніші 4 уроки у моєму житті. Після занять з ним сміливо скажу, що не таке страшне паркування, як про нього говорять.

Тому дуже дякую за отримані знання та навички! Я рекомендую Мегадрайв кожному, хто хоче стати безпечним водієм!

22/04/2023, Дікальчук Олена

Обирала автошколу за відгуками в інтернеті і залишилась ДУЖЕ задоволеною! Пройшла теоретичний курс онлайн із Зоряною Богданівною, пояснює все зрозуміло, доступно, дуже цікаво, дійсно високий професіональний рівень викладання – як результат іспит з теорії без жодної помилки з першого разу! Дуже дякую її за отриманні знання))))
Окремо хочу виділити практичні заняття з Денисом Віталійовичем) Відношення було суперове, без криків, нервів і т.д, без проблем навчив їздити з 0. Завдяки його професіоналізму, витримці та настановах я змогла з першого разу успішно скласти іспит у сервісному центрі! За що велике йому дякую!
Тепер коли мене запитають яку автошколу обрати – однозначно буду рекомендувати Мегадрайв!)))))

13/04/2023, Прос Вікторія

Дякую інструктору Віталію Петровичу за отриманні знання! Уроки проходили максимально легко та продуктивно.

09/04/2023, Анастасія Бринзей

Насамперед хочу подякувати всім викладачам, які працюють у цій школі. Ви робите незамінний весок у теперішнє і майбутнє багатьох людей та нашої держави.

Автошколу я обирала за відгуками в Google. Оскільки багато людей рекомендують цю школу, то я хотіла потрапити саме в Мегадрайв. Вдалося мені це зробити не з першої спроби, якщо чесно. Тому що охочих навчатися саме тут велика кількість. Я спочатку засмутилася, але все ж таки вирішила чекати на наступний набір. І я не помилилася. Навчання у вас було варте очікування!

Я впевненно можу сказати, що викладачам тут не все одно на тебе.

Коли ми вивчали теорію з Рудіком Володимиром Володимировичем, він кожного уроку проводив опитування по пройденому матеріалу, розповідав багато нюансів, а також задавав домашні завдання! Я склала теорію з першого разу з легкістю!

Баган Олена Василівна – це взагалі моя любов. Я неймовірно щаслива, що саме ця жінка стала моїм інструктором з водіння. Олена Василівна з розумінням ставилася до моїх помилок і допомагала виправити кожну з них. Під час занять на майданчику, Олена Василівна малювала на маркерній дошці дороги, дорожні знаки, машини, а потім брала дитячі іграшкові машинки і показувала мені, як саме я повинна вчинити в тому чи іншому випадку. Це дуже спрощує розуміння того, що відбувається на дорозі. Я завжди буду згадувати Вас з теплотою в серці!

Богонович Ігор Євгенович, викладач з парковки, найспокійніший викладач, якого я колись зустрічала. Після занять з ним на майданчику, у вас більше не залишиться питань, як припаркувати машину!

Я щиро дякую всім, хто працює в цій щколі!
Рекомендую кожному майбутньому водію навчатися саме тут і на власні очі побачити, що таке справжнє якісне навчання.

06/04/2023, Менська Анастасія

Щиро дякую автошколі Мегадрайв за якісне навчання, а інструктору Кардашу Сергію Миколайовичу за терпіння і чудову підготовку до іспиту! Він допоміг доступно розібрати всі незрозумілі мені моменти на дорозі. З ним було дуже легко і весело працювати, дууже задоволена, що саме він був моїм інструктором. Він допоміг мені побороти страх виїзду у місто і зробив все можливе, шоб я успішно склала іспит!

06/04/2023, Теслюк Наталя

Закінчила навчання в автошколі Мегадрайв. Все мені дуже сподобалося. Теорія була подана онлайн ( вчитель Володимир) дуже доступно і зрозуміло все подав. Здала з першого разу. Практичні уроки проходила в інструктора Безпалько Олег Ігорович. Просто в захваті від його терпіння і врівноваження . Пояснює все по декілька раз і все дуже спокійно і доброзичливо. Дякую Вам. Уроки паркування (інструктор Ігор Євгенович) теж дуже сподобалися. Ніколи не думала , що за три заняття можна це вивчити, але інструктора дійсно професіонали. Дуже рада , що вибрала цю школу. Рекомендую всім початківцям. Велике спасибі персоналу.

05/04/2023, Василина Бригадир

Привіт!
Хочу поділитися своїми враженнями від проходження навчання в автошколі ‘Мегадрайв’ та подякувати моїм інструкторам!
Теорія:
Викладач: Рудік Володимир Володимирович. Через відключення світла та проблеми з інтернетом, які випали на час проходження нашою групою теоретичного курсу, проводити заняття було важко. Однак, Рудік В.В. робив все, що від нього залежить, щоб провести заняття згідно графіку і пояснити теорію на реальних прикладах.
Практика:
Інструктор із водіння по місту: Шинкар Павло Ярославович. Пунктуальний, завжди в доброму настрої та готовий знайти у своєму графіку зручний час для заняття. Мені сподобалося, що по ходу заняття ми зупинялися і робили “п’ятихвилинки”, щоб спокійно обговорити складні ділянки дороги або по “гарячих слідах” розібрати зроблені помилки. Завжди старався виявити та пропрацювати справжню причину, чому мені щось не вдавалося, підібрати найбільш підходящий спосіб, як це вирішити. Знаходив слова підтримки та підбадьорював мене у складні для мене моменти на дорозі.
Інструктор з паркування: Богонович Ігор Євгенович. Терплячий та дуже спокійний. Заспокоював, підтримував, пояснював та повторяв по 100 разів, коли щось не получалося.
Дуже дякую за отримані знання та навички! Рекомендую вищезгаданих інструкторів та автошколу “Мегадрайв” .

05/04/2023, Герасимчук Олена

Хочу щиро подякувати Золотнику Ігорю Володимировичу за найкращі уроки водіння. Дуже позитивний, спокійний інструктор. Заняття проходили легко, весело, вміє знайти підхід до учня. Завдяки йому я зрозуміла, що їздити за кермом зовсім не страшно і можна отримувати задоволення від водіння. Сподобалося, що інструктор йшов на зустріч і підбирав зручні години навчання.

Дякую Ігорю Євгеновичу за уроки на майданчику, все чітко і зрозуміло.

Дуже дякую Андрію Ігоровичу за підтримку під час здачі іспиту в сервісному центрі. Чисто випадково вийшло здавати іспит на машині Мегадрайв і я дуже рада, що так сталося. На ній їхати було набагато легше, ніж на РЕНО, що в сервісному центрі.

Щодо теоретичної підготовки, то на жаль в нас вона була слабенька. Уроки припали на період відключення електроенергії. Багато занять пропали, бо в викладачів не було світла, інтернету. Перші пару занять вела Людмила Йосипівна, то вона все гарно і чітко пояснювала, проходила по кожному пунтку ПДР. А от далі нам дали на заміну Шанайду Володимира. Він подавав матеріал дуже поверхнево.

Після теорії я була розчарована, але Ігор Володимирович врятував ситуацію)

04/04/2023, Гапій Сніжана

Щиро дякую чудовому інструктору – Мельничук Сергію Івановичу за те, що навчив мене керувати авто. Заняття проходили в добрій та легкі атмосфері. На заняття я йшла в хорошому настрої, а поверталась в чудовому!
Сергій Іванович завжди йшов на зустріч та старався підлаштувати графік як мені зручно, заняття були і в суботу, що також чудово підходило ( знаю що не всі інструктури в суботу працюють)
Щиро вдячна за навички, професіоналізм, терпіння, підтримку!
Рекомендую Всім такого інструктора!

04/04/2023, Каріна Вівчар

Хочу подякувати за якісне навчання♥️ Теорію навчав Зіновій Богданович дуже чітко і якісно,все сподобалось.Пройшли кожну тему і писали завжди тести,що дуже поможе при здачі. Викладач сучасний та розказував, як воно дійсно буде на дорозі,та що звернути увагу. Дякую,здала в мрео сама теорію з першого разу .
Їзду навчав Сергій М. Кардаш,також якісне і класне навчання. Окремо сподобалось,що навчали не тільки як їхати по дорозі,а і парковку,і багато іншого,що дійсно пригодиться в житті. Відношення було суперове,без криків,нервів і тд… Дійсно з цим викладачем навчилась їздити з 0,думаю з Сергієм навчиться навіть хто боїться сидіти за кермом,або чогось іншого. Дуже рекомендую саме цього викладача (АКПП) Брала всього один додатковий урок по маршруту. В мрео сьогодні здала з ПЕРШОГО РАЗУ,за що, і дякую. Їздити не боюсь і буду на постійні основі. Рекомендую школу та цих викладачів!

31/03/2023, Ірина Заверуха

Доброго дня! Дякую Гукалюку Андрію, за хорошу підготовку до здачі іспиту, ви хороший спеціаліст . Хочу побажати вам успіхів у своїй справі та слухняних учнів. Щиро дякую за знання !

31/03/2023, Андріана

Дуже вдячна автошколі за якісне навчання та за те, що мій інструктор, Віктор Михайлович, вселяв надії що я складу іспит! Я розібрала всі незрозумілі моменти і завдяки Мегадрайву відчуваю себе впевнено на дорозі🤝

30/03/2023, Наталія

Щиро вдячна автошколі за професійне навчання водінню та підготовці до практичного іспиту. Зокрема, хочу подякувати Олегу Анатолійовичу, Володимиру Володимировичу та Андрію Ігоровичу – ви професіонали своєї справи!
Хороша автошкола, рекомендую!

29/03/2023, Зозуля Роман

Я дуже задоволений що вибрав саме вашу автошколу!
Хочу сказати, що мені здавалося 20 занять це ОГО як багато, але як виявилося, з такою людиною як мій наставник, час зійшов дуже швидко, бо були настільки круті заняття, а як ми знаємо, в моменти радості час збігає швидко(😢
Я дуже вдячний своєму інструктору 🔥Безпальку Олегу Ігоровичу🔥! З першого заняття я зрозумів, що ця людина дійсно зможе мене навчити кермувати автомобілем. З ним дуже легко знайти спільну мову, пояснює він так, що любий зрозуміє🧠. В нього дуже хороший підхід до учнів. Мене дуже вразила його доброта і спокій. Жодного разу, повторююся ЖОДНОГО разу навіть не було найменшого натяку на агресію/крик🙃. Він прикладав максимально зусиль , щоб навчити кермувати авто. Незрозумілі моменти на дорозі , такі як проїхати перехрестя чи кільце малював схематично й пояснював для кращого розуміння, це дуже допомагає✍️📝. Найголовніше, що він вселяє надію і вірить в вас ЩИРО! 💚З ним дуже легко знайти спільну мову, людина дуже цікава, я вважаю це одним із головних факторів, подружитися, щоб ви довіряли один одному. Я ще ні на чиї заняття не ходив з такою радістю!😋 Я жодного разу не хвилювався , в нього є оця ‘’аура спокою’’. Я не знаю в чому секрет його терпіння, але хотів би теж мати таку витримку. Олег Ігорович завжди був в хорошому настрої , він дуже цікавий співрозмовник🙂. Я вважаю, що від того, з яким настроєм навчає вас інструктор залежить 90% успіху навчання. Саме через таких експертів в своїй справі рейтинг автошколи є великим , тому бережіть його як зіницю ока))))) щоб не вкрали.😎

Хочу подякувати ще раз автошколі за те, що після навчання я знайшов собі нового друга🤝, яким став Олег Ігорович, з яким ми будемо спілкуватися в повсякденному житті. Я вважаю, що він – найкращий на цій круглій планеті Земля💗. Саме через його любов до своєї роботи та вмінням підтримати, ця, доброї душі людина є НАЙКРАЩОЮ! 🥇🥇🥇

23/03/2023, Гриневич Юля

Щиро вдячна автошколі Мегадрайв за якісне навчання. Найбільше вдячна своєму інструктору Безпальку Олегу Ігоровичу. За його професіоналізм, подачу, врівноваженість і людяність, за віру в мене і підтримку. Це людина, яка знаходиться на своєму місці. Рекомендую, однозначно!

23/03/2023, Оля Кучерява

Навчанням в автошколі дуже задоволена.
Вельми вдячна інструктору Сампарі В.М. за цікаві та пізнавальні заняття, за те, що по 10 роз пояснював як переключати передачі та усі тонкощі водіння. Саме завдяки йому я здала практичний іспит з першого разу.
Інструктору з паркування Богонович І.Є. дякую за спокій та витримку. З тими знаннями які отримала на його заняттях, припаркувалась сама під підї’здом одразу після отримання прав.

20/03/2023, Катерина Кахнич

Хочу подякувати Андрію Гукалюку, за підготовку до здачі іспиту, ви спеціаліст своєї справи. Бажаю вам успіхів та якнайбільше вдячних учнів. Безмежно вдячна.

20/03/2023, Приходько Аліна

Доброго дня. Чудова школа, а інструктор просто неймовірний. У нього вчилася сестра, а потім я. Войцехівський Андрій Романович людина, яка чудово вміє навчити з 0, а ще він настільки стриманий , на уроки до нього я бігла як на свято. Дякую за навчання Андрію Романовичу і окреме дякую інструктору з паркування Ігору Євгеновичу. Мегадрайв ви супер.

18/03/2023, Федечко Тетяна

Здала теорію і практику з першого разу!
Особливо хочу відмітити інструктора Безпалько Олега Ігоровича. Дуже комунікабельний, професійний, добрий викладач. Завжди спокійно все пояснював, без крику.
Щиро рекомедую !!!

17/03/2023, Дарина Грешилова

Доброго дня!
Сьогодні успішно склала практичний іспит та хочу висловити вам подяку!!!
Зараз ніхто не вірить у те що можна отримати водійське посвідчення без хабарів, та чесно кажучи я і сама в це не зовсім вірила, але завдяки вашій школі я вивчила пдр, склала тести і отримала довкоочікуване «склала» від інспектора МРЕО з першої спроби!
Окрема подяка інструктору Ігору Юрійовичу Колчанову! За його терпіння, стриманість і пояснення!
Бажаю вам всього найкращого!
Ви робите цей світ безпечнішим!
Щиро дякую!

11/03/2023, Микита Рязанцев

Відгук:
Проходив навчання з вересня 2022 по січень 2023 разом зі своєю дівчиною(Варварою), тому відгук буде базуватись на враженнях двох людей.

ТЕОРІЯ:
Вів теорію у нас Володимир Володимирович. Залишив по собі нейтральне враження, розповідав доволі сухо і стисло(мабуть недостатня кількість занять не дозволила йому розкрити свій потенціал викладача), при цьому доніс всю необхідну інформацію для складання теоретичного іспиту у сервісному центрі. Щоб відповісти на якісь специфічні питання брав час на роздуми, проте не намагався видати власну думку за істину в останній інстанції.
Не сподобалось: манера викладання, недостатня кількість годин.
Сподобалось: дистанційний формат, наглядні відеприклади, можливість отримати відповіді на додаткові питання, зв’язок з викладачем у мессенджері.

ПРАКТИКА:
Михайло Йосипович:
Велика подяка від нас Михайлу Йосиповичу який вів в мене заняття по місту на Ланосі, а також давав додаткові уроки Варварі, завдяки його праці ми здали екзамен і одразу після цього змогли спокійно виїхати в місто і не розгубитися. З ним завжди цікаво і не страшно їздити. Якщо ви хочете навчитися водінню, то Михайло Йосипович зробить все аби ваше бажання здійснилося.
Не сподобалось: —
Сподобалось: невибагливе просте авто, інструктор не нервує якщо ти щось робиш не так (наприклад занадто сильно гупаєш дверима), практика не тільки по маршрутах здачі, а і по інших місцях, ретельне відпрацювання того, що не виходить(коли вже нормально їздиш то інструктор тільки підказує в незнайомих ситауціях), загалом дуже приємна в спілкуванні і ввічлива людина, яка з повагою ставиться до учнів і не дозволяє собі оціночних суджень.

Ігор Євгенійович Богонович:
Дуже спокійний і врівноважений інструктор, було спокійно та легко навчатися з ним паркуванню. В будь-якій нестандартній ситуації чи при помилці спокійно та виважено підказує, не дає шансу розгубитися. Ще б машинку трохи потужнішу)
Не сподобалось: дуже слабкий двигун на логані, було складно звикнути до ньго після ланоса, мало занять.
Сподобалось: приємна та доброзичлива людина, можна поспілкуватись не тільки про навчання, ну дууже спокійні та ввічливі поради та вказівки, гарно знає свою справу.

Андрій Ігорович(той що подає машину на іспит):
Неприємна в спілкуванні людина, що дозволяє собі оціночні судженя щодо учня(сказав дівчині, що вона нічого не вміє і не здасть іспит, доведеться платити, після чого вона пішла і сдала самостійно не на машині мегадрайву, а на машині СЦ). Також агресивно та нестримано реагував на будь-які помилки. Нічого не можу сказати про його професійні навички, але з точки зору коммунікації все на доволі низькому рівні.

Баган Олена Василівна:
Вела практику в моєї дівчини, з ЇЇ слів в мене склалось неоднозначне враження. З одного боку наче дуже досвідчена інструкторка яка знає свою справу. З іншого – після уроків з нею, довелося брати додаткові, через те що не було впевненності і знову ж таки вона дозволяла собі оціночні судження в дусі “ти нічого не вмієш і не здаш іспит”. Також на деяких заняттях інструкторка дозволяла собі більшу частину часу розмовляти по телефону. Але так як більшість занять дівчини проходили саме з нею, то можна сказати, що вона змогла підгодувати учня до здачі іспиту. Резюмуючи: якщо вам важлива комунікація та повага до себе і ви хочете з задоволенням приходити на заняття – це не ваш вибір.
Не сподобалось: оціночні судження, розмови по телефону, нестримана реакція на помилки, черезмірна турбота про новий автомобіль і на фоні цього знову ж таки нестримані зауваження, після навчання ваша самооцінка може дуже постраждати.
Сподобалось: чудове нове авто, спроможність підготувати до іспиту в технічному плані.

ЗАГАЛЬНІ ВРАЖЕННЯ: загалом в мене пнормальні враження від закінчення автошколи, але нема з чим порівнювати. Дуже приємне враження склали два інструктори з практики про яких було сказано вище. Щодо організації навчання є питання по запису в автошколу(треба сидіти на телефоні і довго дзвонити бо дуже багато охочих і мало місць) можна було це автоматизувати через сайт, або зробити попередній запис. Під час здачі іспиту на майданчику довелося стояти в черзі на морозі, це питання можна було би так само організувати краще, наприклад закріпити за кожним конкретний слот для здачі. Також неприємне враження склали менеджери які від імені автошколи відповідали в мессенджері, над культурою спілкування треба працювати. Приємно було що був постійний зв’зок через мессенджер і доволі докладні інструкції щодо наступних кроків по ходу навчання. Також хочеться відмітити що більшість учнів нашої групи які дійшли до практичного іспиту склали його с перших трьох спроб, а можливо і всі.

09/03/2023, Зоряна Ковальчук

Доброго дня!Хочу від усього серця подякувати за таку професійну команду,яка у вас є.Жодного дня не пожаліла,що вибрала саме Вашу Автошколу❤️
Теорію Зоряна Богданівна викладає просто,доступно і професійно!
Практика взагалі перевершила мої очікування я вибрала найкращого інструктора Сергій Іванович-зразок людяності,порядності,людина своєї справи і слова!Уроки проходили легко,невимушено і просто!❤️🤗
І ще Ігор Євгенович-інструктор з паркування.Це заспокійливе усіх учнів!🤗❤️
Я здала все сама завдяки безцінному досвіду,який тут отримала!Дякую Вам за таких прекрасних людей і чудових професіоналів!
Бажаю вашій школі процвітання і багато вдячних учнів!Обов‘язково буду радити однозначно тільки вашу Автошколу!

08/03/2023, Наталія Лазечко

Я дуже задоволена, що обрала саме цю автошколу. Велика подяка Зоряні Богданівні, Денису Віталійовичу та Ігорю Анатолійовичу. Вони дійсно професіонали своєї справи.

08/03/2023, Оксана Нетефор

Вчора ( 07.03.2023 ) я отримала свої омріяні права. 🥳
Подорож до їхнього отримання розпочалася ще 2022 року.
Навчалася я приблизно 5 місяців.
2.5 місяці теорія з досвідченим викладачем (Людмила Йосипівна). Після цього здача теоретичного іспиту в сервісному центрі. Здача з першого разу. ☺️
Далі навчання практики ( водіння) приблизно 2 місяці. 20 надзвичайно ВЕСЕЛИХ і ЗАХОПЛЮЮЧИХ занять по місту з людиною, яка є СПЕЦІАЛІСТОМ своєї справи . ( Віктор Михайлович).
4 заняття ( 3 на майданчику, навчання паркування і 1 по місту) з НАДЗВИЧАЙНО ВРІВНОВАЖЕНОЮ і ДОБРОЮ людиною ( Ігор Євгенович).
+ 2 додаткових заняття з інструктором, машину якого я брала в оренду на здачу екзамену в сервісному центрі (Андрій Ігорович). Це додаткова платна послуга. За бажанням.
І нарешті практичний іспит, який я здала самостійно з ПЕРШОГО разу.
😉😎
Тому хочу ЩИРО ПОДЯКУВАТИ всім задіяним.
Ви – НАЙКРАЩІ!
👍
З ВАМИ було весело , буду сумувати за ВАМИ!
😿

06/03/2023, Чуніхіна Тетяна

Дуже дякую автошколі “Мегадрайв” за якісну підготовку до складання іспитів в сервісному центрі. Теорію в мене викладала Людмила Йосипівна, всі нюанси детально пояснювала, відповідала на будь-які питання з тем стільки, скільки це було потрібно. Вона розповіла, як саме готуватися до іспиту з теорії, що дало свої позитивні результати – я склала теорію з першого разу. Найкращі інструктори – Гукалюк Андрій Ігорович та Якубець Олег Анатолійович – зробили все можливе і неможливе, аби я успішно склала іспит з водіння! Навчили мене водити з 0-ля!!! Навіть, якщо щось не вдавалося, ми відпрацьовували стільки разів, скільки це було потрібно, поки не вийшло. Інструктори спокійні, стресостійкі, пунктуальні! З ними дуже легко в спілкуванні, підбадьорять, порадять, якщо треба – втішать, надихнуть!!!))) Величезна їм подяка! Саме завдяки Андрію Ігоровичу і Олегу Анатолійовичу я склала іспит з водіння з першого разу! До успішного складання іспиту з парковки мене підготував Бондар Ігор Анатолійович. Спокійно та зрозуміло все пояснив, за 4 заняття відпрацювали все,що було необхідно!) Однозначно рекомендую автошколу “Мегадрайв”, такого підходу до організації навчання навряд чи ще десь знайдете.

03/03/2023, Копочев Федір

Хороша школа, рекомендую

02/03/2023, Соха Наталя

Доброго дня.
Хочу подякувати велике автошколі за якісне навчання. Та особлива подяка інструктору Войцехівському Андрію Романовичу за практичне навчання. Вся заслуга завдяки йому!!!
Щиро дякую і всім рекомендую саме вашу автошколу та інструктора Андрія Романовича!!!)

01/03/2023, Гудзь Марія

Хочу подякувати інструктору Михайлу Йосиповичу. Завдяки йому, його величезному терпінню, наполегливості, та вимогливості я отримала чудові навики водіння, а також успішно склала іспит !
Дякую! Бажаю вам надалі успіхів у вашій непростій роботі!

01/03/2023, Марина

Лектор був чудовий. А практичні заняття вів Володимир Мирославович і можу сказати що навчилась їздити на машині не завдяки, а всупереч йому. Бо 70% часу ми просто їздили по окружній дорозі!! Прийшлось витрачати ще купу грошей на додаткові заняття вже з іншим інструктором.

25/02/2023, Непийвода Оля

Хочу подякувати школі МЕГАДРАЙВ за вищий професіоналізм по теоретичних та практичних заняттях!
Та найкращому інструктору Михайлу Йосоповичу. І інструктору по водінню на майданчику Ігорю Анатолійовичу.
Михайло Йосипович, інструктор з яким не страшно, завжди спокійно і цікаво ,підкаже, пояснить, та навчить, додасть впевненості та легкості. Дякую за мої вміння та отримані права за першою здачею
Ігор Анатолійович, теж дуже врівноважений,спокійний,завжди знайде підхід до кожного учня!!! Дякую!!!
Щиро рекомендую!

25/02/2023, Надійка Гербіш

Вдячна дуже за добре навчання.
Сергій Миколайович Кардаш – пречудовий інструктор! Дякую!

25/02/2023, Семенюк Вікторія

Доброго дня, брала приватні уроки в цій автошколі, щоб покращити свої навики після навчання і тривалої перерви в їзді щоб здати на права, вибирала довго інструктора, і вибрала Безпалько Олега Ігоровича на шкоді фабії, все було чудово, з першого уроку було цікаво і комфортно, вчитель цікаво навчав, все показував і допомагав, знадобилось до 6 занять і я здала практичний іспит на успішно і тепер я водій, чим і вдячна Вам Олег Ігорович, безперечно буду радити хто сумнівається чи йти чи не йти, краще піти згадати свої навики чи покращити водіння, бо я ще обов’язково візьму декілька уроків, сподобалось їздити ще більше!

24/02/2023, Мокрій Наталя

Дуже дякую Ігорю Анатолійовичу.Він терплячий вічливий і спокійний, врівноважений.Дуже доступно все пояснює і підтримує , якщо не
виходить .Його уроки паркуванння дуже
доступні.Щиро вдячна йому.

24/02/2023, Мокрій Наталя

Хочу подякувати Андрію Ігоровичу за уроки водінню, також за супровід під час складання іспиту. Його підтримка і настанови дуже допомогли мені

24/02/2023, Мокрій Наталя

Хочу подякувати Михайлу
Йосиповичу за свій професіоналізм.Він вимогливий і строгий, проте терпеливо і тактовно все розʼяснює, що не зрозуміло.Він дійсно гарний наставник для водіїв початківців.Досить терпеливий і врівноважений. Щиро дякую вам за ваші уроки, настанови, рекомендації і терпіння

24/02/2023, Оксана Ільчук

Михайло Йосипович
інструктор, який мене навчив Їздити з «0»
інструктор, який має величезне терпіння❤️
Завжди налаштований на позитив, а
початківцю водію це дуже потрібно!
Підтримка на навчанні, переживання на екзамені і щира радість, коли його учні отримують посвідчення водія!
Дякую Михайло Йосиповичу за
навчання!

22/02/2023, Анастасія Кусень

У мене довгий час була мрія – отримати посвідчення водія та вміти правильно керувати автомобілем. Не задумуючись ні на хвилину обрала автошколу «Мегадрайв», чула відгуки від родичів та знайомих, а також у соц.мережах. Теоретичний курс пройшла успішно і сумлінно навчалась у Якубів Зоряни Богданівни, пояснення правил дорожнього руху викладача були чітко зрозумілі і корисні для майбутнього водія. Найцікавіша частина у процесі навчання – практичний курс! Найбільше я чекала уроків водіння з інструктором по місту. У мене був чудовий інструктор – Мельничук Сергій Іванович. Інструктор приклав максимум зусиль щоб навчити мене керувати авто. З кожним заняттям я відчувала що все більше і більше починаю дізнаватись як правильно потрібно їздити і була дуже задоволена. На заняття я приходила завжди в хорошому настрої бо знала що у мене все получиться і збоку інструктор все підкаже і пояснить.
Моя мрія здійснилась – омріяні права тримаю у руках.
Я щиро дякую за знання які отримала протягом навчання, моя щира рекомендація цієї автошколи!!!

18/02/2023, Юлія Запаранюк

Отримати права було моєю великою мрією і я щиро дякую автошколі “Мегадрайв” за таку можливість. Сьогодні на одну щасливу людину стало більше)
Окреме велике спасибі Руслану Васильовичу за викладання теорії. Шкода лише, що навчання відбувалось дистанційно. Проте, всі заняття були цікавими, пізнавальними і точно засвоїлись)
Мені дуже пощастило з інструктором з водіння. Якубець Олег Анатолійович – надзвичайна Людина і Професіонал з великої літери. З ним завжди було легко, цікаво , а відмінне почуття гумору і дружелюбність допомогла перемогти усі страхи перед дорогою. Я завжди йшла з наших занять з посмішкою. Дякую Вам, Олег Анатолійович , за всі знання і навички, які я отримала, тому що навчити людину, яка боїться і невпевнена у собі – дорогого коштує. Рекомендую Всім такого інструктора!
Дякую також Ігору Анатолійовичу Бондару за заняття на майданчику. Все пройшло дуже спокійно і виважено.
Всі організаційні питання у школі вирішувались швидко, за це окрема подяка адміністрації.
Дякую усім причетним за мою здійснену мрію ❤️

17/02/2023, Людмила Грицишина

Рекомендую навчання в автошколі “Мегадрайв”. Дякую за чудове та незабутнє навчання! Здала на посвідчення водія з першого разу)))

17/02/2023, Наталія Шевцова

Велика подяка працівникам автошколи “Мегадрайв”за добре викладання як теоретичного, так і практичного матеріалу. Гарно розроблена і відпрацьована методика надбання практичних навиків водіння автомобіля.Інструктор завжди іде на зустріч, якщо є необхідність повтору важких моментів. Дуже толерантне ставлення до учнів. Дякую!

16/02/2023, Яворська Христина

Закінчила навчання в автошколі і задоволена на всі 100. Ігор Володимирович прекрасний інструктор і позитивна людина. Зможе пояснити всім і ні разу не крикне. Маючи порівняння з іншою автошколою дуже задоволена, що таки перейшла в цю. Ігор Володимирович подолав всі мої страхи пов’язані з дорогою

15/02/2023, Юлія Павлусик

Мені сподобалось навчатися в Мегадрайві.Класно викладена теорія,здала з першого разу.Дякую мому інструктору Шмигельському Олегу Романовичу за навчання!Екзамен я здала з першого разу,навчання водінню сподобалось,гарна комфортна машина,професіоналізм та комфорт в навчанні.Рекомендую!

15/02/2023, Головченко Марія

Закінчила теоретичний курс в школі 11.02. Довго обираючи автошколу у Тернополі, насторожили дуже позитивні відгуки про цю школу, але я вирішила спробувати… це просто …, як можна бути такою класною школою? Де можна будо знайти такого викладача як Зоряна Богданівна? Хоч і заняття проходили онлайн, але знання викладач дає такі титанічні, наче вкладає тобі все в голову, попередньо тричі пережовуючи, дуже круто!!! Іспит в сервісному центрі склала з першого разу, впевнена в своїх знаннях і готова до практичного курсу! Буду тисячу разів дякувати школі і особливо викладачу Зоряні Богданівні, таких викладачів дуже мало. Раджу, рекомендую, люблю!!!

11/02/2023, Тислюк Каріна

Пройшла теоретичне навчання у вашій автошколі, викладач Якубів Зоряна Богданівна. Дуже задоволена своїм вибором автошколи, повністю відповідає відгукам та очікуванням. З викладачкою повезло 🥰 компетентна у своїй справі, підтримує атмосферу на уроках і завжди готова допомогти.
Дуже задоволена, буду рекомендувати друзям.
Дякую, автошколі )

10/02/2023, Марія Наконечна

Дуже задоволена навчанням! Дійсно якісна освіта. Інструктори супер! Олег Ігорович і Ігор Анатолійович найкращі! Рекомендую! Мегадрайв – ви супер!

07/02/2023, Владислав Остроушко

Займався у інструктора: Олег Якубець.
Здав іспит в сервісному с першої спроби без помилок. Дуже дякую за гарне навчання. Інструктор 10/10

06/02/2023, Смутніцька Ольга

Хочу подякувати школі Мегадрайв за підхід до навчання, за добре налаштовані процеси підготовки до іспитів та графіки навчання!
Хочу відмітити професіоналізм інструктора по водінню Кардаш Сергія Миколайовича, послідовність запланованих уроків, можливість попрактикуватися з фішками на майданчику, чіткі зауваження на помилки та те що терпляче повторював незрозумілі моменти підчас водіння. А також не мало важливим були його хороший настрій на заняттях, підтримка та віра в те що все вдасться на іспиті!

06/02/2023, Колосовська Світлана

”Мегадрайв” – автошкола, котру я обирала за чисельними рекомендаціями знайомих та відгуками із інформаційних сайтів. Шукала школу, що дає грунтовні знання та вміння з теорії й практики. І за чотири місяці навчання жодного разу не пожалкувала, адже час провела із стовідсотковою користю.
Юсик Зеновій Богданович зумів детально розтлумачити кожен пункт ПДР, а матеріал подавав так легко і доступно, що іспит здала з першої спроби майже уся група.
Окрема щира подяка Сампарі Віктору Михайловичу за величезне терпіння, відповідальність і бажання навчити усім примудростям водіння. Інструктор не втомлювася доступно роз’яснювати та спокійно виправляти мої чисельні помилки.
Такі практичні заняття дали можливісь впевнено почуватись за кермом, швидко орієнтуватись у дорожній обстановці та приймати необхідні рішення. Завдяки Вашим умінням, вірі та підтримці я успішно здала іспит в МРЕО та отримала омріяні права♥️

04/02/2023, Світлана Вінницька

Сьогодні отримала водійське посвідчення і хочу поділитись враженнями , навчаючись в автошколі «МегаДрайв».

За теоретичні знання хочу подякувати Володимеру Володимировичу.

Дякую Бондар Ігору Анатолійовичу за його неймовірний спокій та терпіння під час навчання парковки. 

Також надзвичайно задоволена уроками водіння разом з Якубець Олегом Анатолійовичем. Дякую за цікаві уроки, за паркування коло Маяка, дякую за терпіння, дякую за всі проговорені нюанси щодо руху на дорогах та щодо здачі у Сервісному Центрі, дякую за роботу і за Ваші старання, Олег Анатолійович.

Якщо хочете навчитись класно і без стресу для вас, навчитись керувати транспортним засобом, то рекомендую вам до Олега Анатолійовича.

04/02/2023, Оксана Кричківська

Щиро дякую усьому колективу автошколи “Мегадрайв” за надане навчання з теорії і практики водіння на найвищому професійному рівні. Особливо хочеться подякувати викладачу теорії Володимиру Володимировича та інструктору з водіння Ігору Юрійовичу.
Моя історія водіння не склалася б взагалі, і я так і б не змогла ніколи сісти за кермо автомобіля, якби не невтомна праця інструктора Ігора Юрійовича. Навчання мені давалося дуже важко через мої страхи, хвилювання і велику невпевненість у собі, тому крім навчання водінню мені прийшлося ще боротися із своїми психологічними станами… Це було доволі складно. Лише впевненість у моїх силах та віра у те, що я зможу навчитися, великий оптимізм та дружнє ставлення інструктора Ігора Юрійовича вселяли у мене надію та заставляли йти далі. Мушу зазначити що Ігор Юрійович завжди підтримував мене морально і навчав із великою терпеливістю, за що я йому безмежно вдячна. Особлива вдячність за навчання на майданчику. Ніколи не забуду те як ми вчили паралельну парковку, розворот в обмеженому просторі і гараж. Дякую за таке детальне роз’яснення матеріалу, мужню витримку і терпеливість інструктора при практичному тренуванні на автодромі. Особливо хочеться відзначити виїзди у місто. Ніколи не забуду те, як ми проходили екзаменаційні маршрути. Велике дякую за те, як інструктор зміг з такою легкістю навчити усім нюансам водіння в умовах міста. Мені далеко не завжди і не з першого разу вдавалося все зробити правильно і акуратно, але практика і цілеспрямованість завжди допомагають досягти бажаних результатів.
Я безсумнівно рекомендую усім навчатися саме у цій школі, не втрачати віри у свої сили за навіть за найскладніших обставин і тоді усі труднощі будуть вам здаватися незначними, а досягнуті результати ще довго будуть приносити вам радість.
Щиро дякую автошколі “Мегадрайв” за здійснення моєї мрії!!!

02/02/2023, Сташків Наталія

Рекомендую автошколу ,, Мегадрайв” – якісна підготовка майбутніх водіїв і по теорії, і по практичному водінню.
Рекомендую викладача теорії Якубів Зоряну Богданівну ! Щиро дякую за теоретичну підготовку.
Рекомендую мегадрайвових інструкторів :
Блінов Денис Віталійович, Гукалюк Андрій Ігорович, Богонович Ігор Євгенович, Якубець Олег Анатолійович. Щиро дякую за практичне навчання і підготовку до іспиту!
Бажаю вам хороших учнів і всього найкращого!

01/02/2023, Ілля Біда

Отож друзі, тепер я водій, і дуже вам «Мегадрайв» за це вдячний!
З задоволенням слухав лекції від Зоряни Богданівни. Не зважаючи на величезний обсяг матеріалу, все запам’ятовувалось дуже швидко. Вона шикарний лектор, викладає живо і конкретно, без зайвої водички. А про те, що «регулювальник на дорозі цар і бог» тепер знають навіть мої діти)
Вчився водінню з нуля, до цього ніколи не сидів за кермом. Віктор Михайлович вчив не просто як здати в МРЕО, а навчав культурі і правильній поведінці на дорозі. Попри свій великий стаж роботи, він ніколи не змушував мене почуватись погано, через мої помилки. Я дійсно відчував від нього велику підтримку і знав, що можу звернутись з будь якими запитаннями. Це було дуже цінно для мене!
Як теорію, так і практику здав з першого разу. Практичний іспит з водіння здавав на дев’ятці. Машина вбита, нікому не побажаю) Допомогло те, що вчились з інструктором орієнтуватись на дорозі і правильно реагувати на ситуації, а не просто завчали маршрут.
Щиро вдячний викладачам за їхній вклад!

01/02/2023, Владислав Бійчук

Хочу подякувати за якісну підготовку до теорії.
Позитивні емоції від навчання в “Мегадрайв”
Велика подяка інструктору Михайлу Йосифовичу, за чудову підготовку до практичного іспиту, справжній професіонал 😀

28/01/2023, Томашевська Наталія

Хочу подякувати працівникам “Мегадрайву”: теорія – Синюк Людмилі Йосипівні за якісне, доступне викладання, розширені відповіді на всі запитання нашої групи; практика – інструктор Шинкар Павло Ярославович чіткий, врівноважений, добрий, високопрофесіональний. Йому було зі мною непросто, але він зумів знайти точки дотику і навчити мене їздити. Особлива йому подяка за глибинний аналіз усіх моїх помилок)): майданчик – Ігор Анатолійович. Спокійний, терпеливий. Готовий завжди пояснити ще і ще. Окрема подяка автошколі за послугу подачі автомобіля на іспит. Дякую Андрію Ігоровичу за мовчазну підтримку під час здачі екзамену. Користуйтеся цією послугою. Знімає надмірну тривожність і додає впевненості. Хочу подякувати дирекції автошколи “Мегадрайв” за правильно підібраний персонал і методику викладання. Тут кожен працівник на своєму місці. Справжня командна робота! Однозначно буду рекомендувати всім.

26/01/2023, Богдан Пукас

Хочу подякувати персоналу автошколи Мегадрайв, зокрема Синюк Людмилі Йосипівні, Богоновичу Ігореві Євгеновичу та Сампарі Віктору Михайловичу. Людмила Йосипівна чітко й зрозуміло пояснювала правила дорожнього руху. Незважаючи на онлайн навчання було легко засвоїти матеріал. Їй дійсно важливий результат кожного учня. Ігор Євгенович – інструктор з паркування, навчив вміло поводитись з малопотужним Renault Logan, який може попастись на екзамені. Це дійсно може допомогти, оскільки для недосвідченого водія, який ніколи не мав справу зі слабкими авто, важко втримувати оберти й не глохнути. Зокрема мій друг, який вчився в іншій автошколі, саме по цій причині не зміг здати практичний екзамен з першого разу. Найбільшу вдячність хочу виразити інструктору практичного водіння Віктору Михайловичу. Він не лише навчив азам водіння та підготував до здачі екзамену по маршрутах, але й допоміг впевнено почуватися на дорозі в складних умовах, таких як темрява, туман чи затор. Протягом навчання, Віктор Михайлович проявив себе не лише як досвідчений водій та компетентний вчитель, але й як цікавий співрозмовник і розуміюча людина.
Також рекомендую скористатись автомобілем автошколи, оскільки на інші авто МРЕВ велика черга, і при умові повітряної тривоги можна просто не встигнути, прочекавши багато годин, (що зі мною і сталося).
Вцілому, навчання дійсно варте своєї ціни. Завдяки цій автошколі я зміг легко здати як теоретичний, так і практичний іспит з першого разу.

22/01/2023, Лихо Ігор

Про школу в мене тільки позитивні відгуки. Навчитись і потім самостійно здати і теорії і практику цілком реально. Трохи не зручно слухати теорію онлайн, але вже такі реалії цього часу. Практичні заняття проходив у Якубця Олега Анатолійовича, все класно все по ділу. Відїздили 20 занять і навчився, ходя то того за руль ніразу не сідав. Школу буду рекомендувати знайомим хотя мені здається до вас і так великий наплив учнів дуже важко записатись було)

21/01/2023, Ольга Гульовська

Задоволена навчанням в автошколі. Теоретичний та практичний іспити складено з перших спроб.
Процес організований і продуманий, завдяки адміністраціі багато моментів спрощено (наприклад, оформлення медичних довідок та запис усієі групи в сервісний центр на здачу іспиту на знання ПДР), в групі у вайбері на всі питання відповіді даються вичерпно і оперативно.
Людмила Йосипівна гарно з прикладами і супроводжуючими ілюстраціями допомагала вивчити правила.
Окрема подяку інструктору Кардашу Сергію Миколайовичу, який хоч і був строгий і вимогливий, але в той же час доступно і детально пояснював складні (на перший погляд) речі, достатньо уваги приділяв проблемним моментам у водінні, допоміг впевнено почуватися на практичному іспиті.
Навчанням у школі та здобутими знаннями і вміннями задоволена. Дякую!

21/01/2023, Сиротюк Наталія

Хочу подякувати школі Мега Драйв за знання які я отримала!!! І особисто Кардаш Сергію Миколайовичу за практичні заняття!!! Здала з першого разу))) Успіху вашій школі!!!

18/01/2023, Тетяна Домбровська

Дякую за якісне навчання та кваліфікованих викладачів! Вивчення теорії з Людмилою Йосипівною – одне задоволення! Так, як Вона пояснює матеріал, звертаючи увагу на найбільш важливих моментах у ПДР, знання отримають усі. Практику водіння освоїла з допомогою інструктора Нарізького Вадима Вікторовича. Щиро вдячна за вміння та знання, професіоналізм, терпіння, підтримку! Було дуже приємно навчатися, оскільки заняття проходили завжди позитивно та комфортно. Дуже хороший інструктор і чудова людина!

18/01/2023, Уляна

Хочу сказати велике спасибі за гідне навчання!
Іспити склала з першої спроби! Завдяки викладачу з теорії Володимиру Володимировичу, теми засвоювалися швидко. Окреме дякую інструктору з водіння Баган Олені Василівні! Позитивна, грамотна і дуже терпляча людина, яка надасть вам професійну підготовку в реальних ситуаціях їзди по місту. Найкращий інструктор! Рекомендую всім майбутнім учням! Також, хочу подякувати Ігору Євгеновичу, за навички паркування, дуже спокійний та позитивний інструктор який вміє пояснити.

17/01/2023, Зоряна

Щиро хочу подякувати школі “Мегадрайв” за високий професіоналізм в навчанні.Я з першого разу склала теоретичний і практичний іспити в сервісному центрі.
Окрема подяка інструктору, Сампарі Віктору Михайловичу,дуже ввічливий,терплячий,професіонал своєї справи,з задоволеннням приходила на уроки водіння.Також, дякую за теоретичні знання,Людмилі Йосипівні,чудовий педагог,дуже змістовно та доступно пояснює матеріал.
Без сумнівів можу сказати,що автошкола “Мегадрайв-найкраща!!!

14/01/2023, Каплан Ліля Романівна

Дякую автошколі МегаДрайв за можливість навчатися і отримати посвідчення водія!
А особливо за терпіння і навчання від інструкторів, Андрія Ігоровича і Олега Анатолійовича!
Це було тільки в задоволення!!!
Дякую!!!

12/01/2023, Дар‘я Яковенко

Найкраща школа! На теорії все будо зрозуміло і гарно підготували до іспиту)
По практиці найкращий інструктор Павло Ярославович Шинкар! Навчив їздити, давав гарні поради, вказував на помилки) не просто крутий вчитель, а ще й гарна людина)

12/01/2023, Купич Ольга

Обрала цю автошколу дивлячись на позитивні відгуки і зручність графіку і не пошкодувала.
Результат навчання в Мегадрайві – успішно складний іспит з першого разу. +1 безпечний водій .

Особливо завдячую інструктору з водіння Безпальку Олегу .

03/01/2023, Вікторія Марчук

Мега позитиву, мега драйву! І ось після кількох місяців тестів, практичних занять, помилок, успіхів , системного повторювання – успішне закінчення навчання) Дякую керівництву автошколи за серйозний підхід і знання! Окрема подяка найкращим інструкторам Безпальку Олегу та Бондару Ігорю!!! Жодного негативу, криків з їхньої сторони, лише спокійне, професійне пояснення, ще раз, ще раз і ще раз. Не знаю, де ви черпаєте таке терпіння)))) Впевнено можу сказати, що навчитися з нуля теорії та практики цілком можливо. Дякую за крутий досвід! Успіхів та процвітання!)

 

 

 

 

 

Відгуки минулих років:

2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016