Відгуки

Як працює автошкола: відгуки наших випускників

За 6 років існування тернопільської філії автошколи “Мегадрайв” ми отримали багато приємних слів на свою адресу. Найкращою ж оцінкою нашої роботи є те, що випускники минулих груп рекомендують нас своїм родичам, друзям, знайомим. Це означає, що ми рухаємось у правильному напрямку 🙂 .

Якщо і ви хочете залишити свій відгук про автошколу, скористайтесь наступною формою:

Ваше ім'я та прізвище (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш відгук

15/05/2022, Ірина Мосійчук

Дуже задоволена вибором автошколи в Тернополі. Прийшовши без жодних знань, через три місяці я самостійно керую автомобілем.
Щиро вдячна викладачам:
Людмилі Йосипівні за теоретичні знання, захоплюючу подачу інформації, коли навіть онлайн уроки були цікавими))) І всі слова про наші майбутні навички сказані нею здійснились)))
Застосовувати на практиці всі отримані знання допомогли інструктори:
Сампара Віктор Михайлович веселий, комунікабельний і привітний викладач. Спокійно пояснював все без крику, а часто в жартівливій формі, тоді і навички водіння ставали кращими з кожним заняттям. Переживання були, але його легкість і невимушеність допомогали справлятись з труднощами.
Ігор Анатолійович Бондар відкритий і щирий чоловік, з першого заняття спілкуватись легко. Він з розумінням виправляв помилки і підтримував, що дуже мотивувало.
Щиро вдячна за знання, я довго вибирала для себе автошколу і жодного разу не пошкодувала.
Дякую МегаДрайв!

15/05/2022, Артем Кононенко

Не можу узагальнювати про всю школу, але ті люди, з ким довелося контактувати і співпрацювати в ній — люкс! Подзвонив за контактним номером, оператор надала всю необхідну інформацію, чітко і детально (вельми вдячний!). Уроки пощастило брати в Андрія Ігоровича (Renault Logan, механіка). Треба було поновити навички водіння, бо не сідав за кермо майже 8 років. Андрій виявився чудовим інструктором і професіоналом, з яким приємно спілкуватися і обговорювати різні питання. Він не лише допоміг мені відновити й удосконалити всі необхідні навички, але й додав упевненості в своїх силах на дорозі. Окрім того, я був приємно вражений тим як Андрій чітко розуміє та виокремлює проблемні моменти і проґалини у навичках і знаннях, а потім будує уроки таким чином, аби їх усунути на практиці.
Загалом, рекомендую!

15/05/2022, Бібик Наталія

При виборі школи зважала на відгуки знайомих які вже закінчили навчання і на 100% рекомендували Мегадрайв!Після першого уроку здавалося що не потягну але викладач Зоряна Богданівна заспокоїла що то так у всіх на початку.Взагалі Зоряна Богданівна дуже сподобалася як людина, професіонал своєї справи, завжди наголошувала на ключові слова завдяки яким легко запам’ятовуються правельні відповіді в тестах.Інструктором з водіння у мене був Олег Романович,для нього в мене особливе ДЯКУЮ!по перше за стресостійкість)він багато мене навчив.За кермом я почувалася впевнено і страху дороги не було!На відрізках дороги де не має ям-а такі в Тернополі є)я максимально насолоджувалася їздою.Я однозначно всім рекомендую саме Мегадрайв!

13/05/2022, Марія Онихрів

Велике дякую автошколі «Мегадрайв» Лектору по теорії Якубів Зоряна Богданівна.Вона з душею підходить до студентів,вчить дуже зрозуміло,правила запам’ятовуються легко завдяки її поясненням.Людина любить свою справу,що й дає свої результати.Дякую інструктору Шмигельський Олег Романович.Навчить не просто водити автомобіль,а й відчувати себе впевнено та оцінювати ситуацію на дорозі.Дякую за терпеливість.Автошколу -рекомендую на 100%

10/05/2022, Людмила Потапова

Дякую автошколі “Мегадрайв” за отримані знання та практичні навики водіння! Особлива подяка інструктору Сергію, надзвичайно талановитий вчитель! Під його керівництвом всього за декілька занять ви навчитесь вправно керувати автомобілем та паркуватись в реальних умовах!
Рекомендую!!!!

07/05/2022, Сніжана Кійко

“Мега Драйв”,назва школи говорить сама за себе.
1. Теоретична частина, послідовна, логічна, із постійним зворотнім зв’язком. Дякую Зоряні Богданівні за такі цікаві та інформативні заняття, які були цікавими і веселими, оскільки вона завжди вміла підібрати правильну асоціацію для кращого запам’ятовування.
2. Щодо практичних занять, то велике дякую, Олегу Романовичу, за те що навчив мене водити, хоч це було не легко, оскільки мені важко вдавалось, проте Олег Романович зміг знайти підхід. Дуже відповідальний та компетентний Я рада, що потрапила саме до нього. Інструктор має колосальне терпіння. Кожне заняття відпрацьовувалось по повній. Бажаю успіхів та процвітання Автошколі “Мега Драйв” та всім працівникам! Ви найкращі!

05/05/2022, Кривальчук Любов

Дякую автошколі “Мегадрайв” за здобуті знання і навички!!! По рекомендації своїх колег обрала саме цю школу і задоволена вибором на всі 100%. Окрема вдячність викладачу теорії Вавричуку Руслану Васильовичу і інструктору Гукалюку Андрію Ігоровичу – професіонали своєї справи і просто хороші люди!!! Дуже доступно і легко передають свої знання учням, в результаті чого скласти іспити не склало труднощів. Однозначно раджу автошколу для тих, хто хоче закінчити навчання і сміливо сідати за кермо!!!

04/05/2022, Павлюк Христина Ігорівна

Я дуже щаслива що обрала школу «Мегадрайв» , і жодного разу про це не пошкодувала!
Хочу подякувати найкращій викладачці Зоряні Богданівній яка дуууже доступно подає матеріал та роз’яснює його. Знаходить підхід та спільну мову до кожного, що не менш важливо. А також що я виділила для себе , це те що перед кожним теоретичним уроком вона окремо виділяє кожнісінького учня і вказує на яку тему потрібно більше закцентувати увагу, де потрібно більше підівчити, а де навпаки підтримати людину за те що в неї такі хороші результати. Власне це дуже мотивує!

А також хочу виділити і подякувати за практичні знання інструктору Шмигельському Олегу Романовичу! Він навчить будь-кого з 0! Дуже легко та доступно пояснює всі принципи їзди, та паркування що зрозуміла навіть такий чайник як я:) Також хотілось би звернути увагу на паркуванні,адже він вчить чітко розуміти габарити машини і легкий принцип послідовних дій за допомогою яких ви припаркуєтесь 100%. І ще що є не менш важливо для мене ,це пунктуальність. Жодного разу він не запізнився , а як ми знаєм точність ввічливість королів. Як результат завдяки Олегу Романовичу я на наступний день після того як отримала права , вже сама поїхала в центр, так щей запаркувалась і нікого не бахнула. Тому думаю після цього речення аргументів більше не потрібно:)

03/05/2022, Наталія Чабан

Рекомендую інструктора з паркування Ігора Анатолійовича. Спокійний,веселий та доступно пояснює. Рекомендую !

03/05/2022, Наталія Чабан

Хочу подякувати за навчання Олегу Ігоровичу. Дуже класний і компетентний інструктор. Чітко пояснював та підтримував. Відповідав на всі запитання, які виникали протягом кожного уроку. Рекомендую 🙂

03/05/2022, Зоряна Дв М

Хочу подякувати автошколі Мегадрайв за якісну подачу матеріалу та навчанню їзди на авто. Хочу сказати велике спасибі інструкторам, які навчили мене водити авто практично з 0. Та викладачу за його дійсно цікаве та зрозуміле пояснення матеріалу. Загалом автошколу рекомендую!!!

01/05/2022, Жара Софія

Кожен в житті має мрію! І будь якими силами прагне цю мрію здійснити! Одна з моїх на початку 2022 року була – отримати водійське посвідчення!
Наприкінці лютого результат роботи і старань був вже в моїх руках. Мрія стала реальністю! І я навіть не сподівалась, що за 4 дні після отримання водійського посвідчення з моїм невеликим практичним досвідом, зранку 24 лютого у зв’язку з початком війни на Україні буду долати дорогу в сотні кілометрів самостійно!
І знаєте, це не було на стільки страшно коли ти розумієш, що відмінно підготовлена і знаєш, що робити на дорозі!
І цьому потрібно завдячити інструкторам і викладачам автошколи «Мегадрайв».

Щиро дякую Людмилі Йосипівній за відмінну теоретичну підготовку!
Як старанний учень намагалась виконувати усі ваші тестові завдання, аби досягнути максимального результату і почерпнути чим більше інформації.

Ігору Євгеновичу за практичний етап підготовки на майданчику та закріплення екзаменаційних маршрутів по місту!

І найголовніше, Віктору Михайловичу щиро дякую за терпіння і навчання практичного етапу підготовки.
Коли навчили не просто тримати кермо, а впевнено керувати автомобілем! І не менш важливо поєднувати теорію з практикою!

З радістю рекомендую близьким і знайомим автошколу «Мегадрайв».
Не шкодую, що обрала саме її!
Це не просто для нас автошкола, це вже частинка життя кожного учня!

І так, зараз у Всіх мрія одна – мирне небо над Україною!
Але автошкола «Мегадрайв» здійснила мою маленьку мрію!

Щиро дякую!
Ваші Мегадрайвові!

30/04/2022, Вербіцький Олександр

Вибрав я цю школу якраз завдяки відгукам, тому, я буду сподіватися, що і мій коментар комусь допоможе із вибором. Не буду багатослівним, зразу скажу, що школа мені дуже сподобалося, теорію викладала Людмила Йосипівна- надзвичайно добра та чудова викладачка, спокійно та зрозуміло пояснює, можна й 100 разів її запитати те саме, вона дасть відповідь :).
Практику я проходив у Сампари Віктора Михайловича, повністю задоволений цим інструктором. В мене навички водіння були на абсолютному 0, думав-гадав, що буду дуже довго вчитися, щоб хоча б зрушити з місця, та тут я помилявся, він все зрозуміло пояснює і вчить, головне, уважно слухати! Вже на 2 занятті, на майданчику, я зробив своє перше коло, чому був дуже здивований. Я з впевненістю рекомендую даного іструктора.
Також я вдячний автошколі за все навчання та хороших викладачів, я дуже радий, що вибрав вас.

27/04/2022, Діана Колесник

Сама неочікувала що здача на права пройде настільки легко. Спасибі велике інструктору по водінню Кекішу Ігору Петровичу, чудовий викладач з Великої літери, після якого зрозуміла, що можу за кермом відчувати себе впевнено. Також, спасибі викладачу з теорії Руслану Васильовичу, за доступне пояснення матеріалу, легкі заняття, та хороше почуття гумору, із таким підходом матеріал сприймався ще краще)
Теорію і водіння здала самостійно – з першого разу, і це надає крила, адже розумієш що з такою підготовкою ти на 100% впевнена у своїх силах,
Мега драйв – самі круті! Спасибі Вам.

27/04/2022, Гіщак Наталія

Дякую автошколі «МегаДрайв», ви чудові)
Ні разу не пожаліла, що навчалась саме у вас👌🏻зручний сайт де все чітко і зрозуміло написано)
Приємний і вічливий колектив))
Щиро рекомендую викладача теорії Зеновія Богдановича, весь матеріал пояснив чітко і якісно) Окремо хочу виділити і подякувати своєму інструктору Кардаш Сергію Миколайовичу, який має надзвичайно хороші якості: почуття гумору , людяність, честість і терплячість! Дякую викладачам за простоту і доброту) якби потрібно було пішла б ще раз до вас навчатися)))

25/04/2022, Ковпа Ольга

Без сумніву НАЙКРАЩА автошкола в Тернополі. Дуже дякую Людмилі Йосипівні за теоретичну підготовку. Уроки проходили цікаво, не просто суха теорія, я приклади з життя та життєві поради. Хвилювалася за кожного та давала маленьких копнячків для тих, хто трішки розслабився, тому я з впевненістю можу сказати, що здати теоретичний іспит в сервісному центрі з першого разу буде простіше простого. Також окрема подяка інструктору з водіння. Сампара Віктор Михайлович – просто найкращий з найкращих.Можна тільки позаздрити його терпінню. Уроки проходили швидко та інформативно, з ним завжди було весело, цікаво і легко спілкуватися. Жодного разу не підвищив голос, а в легкій жартівливій формі вказував на помилки, за рахунок чого в мене не було бажання вийти з машини в той самий момент. Це для мене було дуже важливо. Дуже раджу Віктора Михайловича тим в кого є страх перед водінням та страх зробити щось не так. Перед іспитами в сервісному центрі підтримував та вселяв спокій, за що теж окреме дякую. Андрій Ігорович – ще один чудовий інструктор Вашої автошколи. Дуже чітко і зрозуміло пояснював як керувати автомобілем на майданчику, завжди підтримував, вказував на помилки і одразу пояснював як їх не допустити наступного разу.
Всім хто ще вагається і вибирає автошколу, я від щирого серця раджу МЕГАДРАЙВ!!!!!!

21/04/2022, Наталя Карпова

Доброго дня!!!Хочу залишити відгук про вашу школу та вчителів у ній)Я щаслива що навчалась у вас😊Окреме дякую Людмилі Йосипівні, Сампарі Віктору Михайловичу та Ігорю Анатолійовичу😊 за їхній труд та знання.Однозначно що буду рекомендувати всім!!! Дякую вам величезне!!! Великого процвітання вашій школі💐💐💐

20/04/2022, Соломія Андрійчук

Дуже задоволена школою “Мегадрайв”.
Щиро вдячна Людмилі Йосипівній за доступно викладений матеріал з теорії. Окрема подяка Ігору Петровичу за навчання їзди, за терпіння та спокій💪
Іспит з теорії та практичного водіння в сервісному центрі здала з першого разу самостійно.
Усім рекомендую “Мегадрайв “

20/04/2022, Кулішова Н.В.

Хочу сказати велике дякую за підготовку!
Здала все з першого разу.
Теорію викладають цікаво і доступно,мотивують багато проходити тести -це допомогло впевнено їх здати.
Окреме дякую інструктору з водіння, Ігору Петровичу за його витримку та професіоналізм.
Мегадрайв ви супер!!!! Здійснилась моя мрія !!!

20/04/2022, Донченко Наталя

Нещодавно закінчила навчання в автошколі “МегаДрайв”.Сміливо рекомендую всім тим, хто прагне отримати теоретичні знання та досконало освоїти техніку водіння!
Три місяці цікавих лекцій із Русланом Васильовичем, і дуже ефективних практичних занять з Ігорем Петровичем, і ось результат – складання іспиту і отримання посвідчення з першого разу!!!
Щиро вдячна за цікаві та доступні лекції Руслану Васильовичу. Окрема подяка інструктору з водіння Ігорю Петровичу, завдяки якому повірила в себе, завдяки якому зник страх…страх перед дорогою.
Рекомендую усім хто хоче отримати посвідчення водія або маючи здобути практичні навички!
Дякую автошколі “МегаДрайв”

16/04/2022, Жарська Уляна Василівна

Дякую, автошколі Мегадрайв,за інструктора Кардаш Сергія Миколайовича-який навчив мене з нульових знань водіння на машині,до відмінного результату на іспитах.
Все чітко і доступно і зрозуміло,я навчилась як поводити себе на дорозі,які правильні дії в машині робити,як не створювати перешкоди для інших.
Дякую,за навички.+1 безпечний водій на дорозі.
Рекомендую школу Мегадрайв!!!

16/04/2022, Жарська Уляна Василівна

Дякую,за відмінні знання у правилах дорожнього руху,і за відмінні навички з водіння.
Синюк Людмила кваліфікований викладач з теорії по ПДР.
Кардаш Сергій кваліфікований інструктор з водіння все чітко і ясно.
Дякую,за вашу роботу.

14/04/2022, Торончук Дмитро

Людмила Йосипівна дуже хороший викладач із теорії, все дуже легке для сприйняття, а сама головна риса – відповідальність з її боку, кожен учень буде готовий. Окрема подяка інструктору із водіння Павлу Ярославовичу завдяки якому дійсно можна стати хорошим водієм, навчить як правильно вести себе на дорозі, розкаже багато цікавого та чимало мікроелементів які допоможуть у майбутньому, всі заняття проходили на позитиві, тому рекомендую! І дякую за навчання!

14/04/2022, Гладка Христина

Дякую школі “Мегадрайв” за знання, інструктору Андрію Войцехівському- за практичні навички, терпіння, знання які він мені дав, навіть після 2-х місяців без практики – залишилися в пам’яті.
Дуже приємно було навчатися у цій школі

14/04/2022, Сухінська Діана

Слава Україні! Хотіла б висловити величезну подяку усім Вам, колективу автошколи Мегадрайв, адже після здачі іспитів у сервісному, знову ж, переконалась, що обрала найкращих!

Дякую викладачу теорії, Руслану Васильовичу, за теоретичний матеріал, який було викладено на найвищому рівні, доказ тому, здала теоретичний іспит у сервісному центрі з першої спроби !

Окрема і величезна подяка інструктору з практичних занять Павлу Ярославовичу , дуже щаслива, що обрала найкращого)) все дуже доступно, весело і професійно! навчив мене всього, з моїми нульовими навичками водіння на механічній коробці передач, і результатом був успішно складений практичний іспит. Дякую Вам за терпіння, емоції і віру в мене.

Тепер усім знайомим буду рекомендувати Вас, та автошколу Мегадрайв, дякую за такі важливі знання, і що втілили мою мрію♥️

24/03/2022, Яцишин Михайло Мар’янович

Слава Україні!! Навчанням від інструктора по водінню Олега Ігоровича Безпалько дуже задоволений . Це майстер своєї справи!!! Всі заняття проходили на позитиві, з гарним настроєм) Олег Ігорович легко іде на контакт та доступно пояснює,людина спокійна і врівноважена. Велике спасибі йому за навчання!)

23/03/2022, Олександра Кравчук

Дякую Руслану Васильовичу за хороше та зрозуміле пояснення теоретичного матеріалу та Безпалько Олегу Ігоровичу за практичні заняття , дуже спокійний інструктор, все чітко пояснює, якщо не виходить то пояснює по декілька раз, це супер, рекомендую)!!

21/03/2022, Курнатович Олег

Надзвичайно сподобався навчальний процес. Теорію викладав Юсик Зеновій Богданович. Весь теоретичний матеріал був дуже доступно і якісно викладений. Також дуже професійні інструктори із водіння. Ігор Анатолійович та Роман Володимирович.

18/03/2022, Олег Матвійчук

Навчанням задоволений на всі 120%. Викладацький склад на висоті! Напевно найкраща автошкола в Тернополі

19/02/2022, Городецька Марія

Хто ще не оприділився з вибором школи – рекомендую”МЕГАДРАЙВ”.
Тут працюють професійні люди, віддані своїй справі. Хочу виразити свою подяку викладачу теорії Синюк Людмилі Йосипівній, яка доступно і професійно викладає матеріал наводячи при цьому життєві приклади. Дякую за основи водіння інструктору Сампарі Віктору Михайловичу і за його терпеливість. Велике і щире дякую інструктору від Бога Кардашу Сергію Миколайовичу який жодного разу не сказав нічого поганого коли у мене щось не виходило, а навпаки підбадьорював і допомагав впоратись з емоціями, давав корисні поради і був для мене хорошим наставником. Завдяки старанням і наполегливій праці Сергія Миколайовича я склала практичний іспит в МРЕО і отримала посвідчення водія.
Бажаю успіхів школі “МЕГАДРАЙВ”!
Рекомендую цю школу усім хто хоче вправно навчитись водити автомобілем і знати правила дорожнього руху.

18/02/2022, Мар‘яна Коростіль

Вдячна за професіональний підхід всіх викладачів автошколи, роботу над помилками та надання потрібних навиків. Хочу виділити інструктора Андрія Ігоровича, в якого залізне терпіння, максимальна підтримка, хороше почуття гумору. Завдяки цьому я зрозуміла наскільки легко та класно керувати автомобілем. Дякую автошколі «Мегадрайв»

17/02/2022, Юлія Біяк

Хочу сказати велике дякую за підготовку!
Здала все з першого разу)
Теорію викладають цікаво і доступно,використовують багато відео і прикладів з життя,мотивують багатократно проходити тести,це допомогло впевнено їх здати.
Окреме дякую інструктору з водіння,Сергію Миколайовичу,за його професіоналізм і вимогливість.
Ви просто ТОП❤️
Дуже переживала за здачу,але з вашою підтримкою,і з роз’ясненням різних дорожніх ситуацій, усе вдалося!🥳

17/02/2022, Руденька Тетяна

Закінчила навчання в автошколі “Мегадрайв”. Підготовка на вищому рівні, тут працюють професіонали своєї справи.
Дуже дякую Людмилі Йосипівній за прекрасну теоритичну підготовку. Це прекрасний викладач, дуже доступно і зрозуміло пояснює.
Особлива подяка Павлу Ярославовичу – прекрасна, добра і мегаспокійна людина і чудовий інструктор. Жодного стресу і страху перед дорого, на заняттях немає. Дуже доступно пояснює про тонкощі керуванням автомобілем.
Бажаю Вам процвітання та розвитку!!!

16/02/2022, Тетяна Град

Щиро дякую Мега-драйву за те що ви є.В вашій школі можна здобути знання і навчитись впевнено себе почувати за кермом,навіть якщо тобі на початку це здавалось не можливим.
Дякую Зоряні Богданівна Якубів ви дуже крутий викладач не знаю як ви це робите але ми все запам’ятовуємо і розуміємо а не завчаємо,а це дуже важливо.В вас настільки цікаві уроки, буду сумувати за ними🥰.
Бордун Роман Романович дякую вам, в вас було найважче завдання навчити водити авто.І ви це зробили.Дякую вам за ваше терпіння , за почуття гумору і найголовніше за вашу віру в учнів.Були уроки після яких здавалось це не моє,але ви вірили і це заставляло не здаватись.,🥰
Дякую Богонович Ігору Євгеновичу за те що навчив паркуватись і звертав увагу на важливі моменти в парковці 🥰
Дякую Гукалюк Андрію Ігоровичу за те що підтримав на іспиті в сервісному центрі.Без вас було б ще страшніше.🥰
Бажаю вам тільки хороших і вдячних учнів,безмежного терпіння і міцного здоров’я.
А майбутнім водіям які думають яку школу обрати не сумнівайтесь Мегадрайв найкраща перевірено на собі.Тут працюють тільки професіонали своєї справи.

15/02/2022, Царик Оксана

Дуже дякую за чітко та доступно викладений навчальний матеріал. Особливо вдячна найкращому інструктору Войцехівському Андрію Романовичу. Ця людина дійсно професіонал своєї справи. Завжди готовий допомогти, підтримати, навчити, якщо потрібно навіть 100 разів повторити одне і те саме, як краще зробити в тій чи іншій ситуації на дорозі. Завжди під’їжає куди зручніше учням і потім відвозить куди потрібно. Має свій особливий підхід до навчання та вірить в своїх учнів, навіть більше ніж вони самі. Я дуже вдячна за отримані навички водіння.

15/02/2022, Сергій Стадник

Дякую автошколі “Мегадрайв” за хороше навчання!
Дуже класні заняття по теорії, вчили все, що необхідно, і нічого зайвого. Інструктори з водіння – вищий клас! Дуже терплячі, спокійні, і добре навчають всіх практичних аспектів правил та водіння)
Хай Бог благословить!

11/02/2022, Ірина Стадник

Чудова школа! Вчать водити з нуля. Особлива повага за чесність, прозорість і відсутність корупції. Тут дійсно навчають безпечному водінню і всім правилам дорожнього руху. І самі викладачі та інструктори не раз наголошують і вчать не порушувати ПДР!
Дякую Людмилі Йосипивній за доступний виклад усієї теорії, за пояснення складних моментів так, що стає все зрозуміло і просто. Ви чудовий викладач!
Подяка Олегу Ігоровичу, який навчив мене їздити , підбадьорював і не втомлювався повторяти, терпеливо пояснювати, коли щось не виходило. Завжди усміхнений, добрий і зовсім не вміє сваритись 😄.
Також Ігор Анатолійович, дякую Вам, за уроки на майданчику, за Вашу витримку і терпіння. За те, що навчили виконувати всі маневри. Теж завжди з гарним настроєм, завжди пожартує і підбадьорить!
Божого благословіння Вам усім!

10/02/2022, Крилова Діана

Велике дякую автошколі “Мега Драйв” за якісне навчання. Теорія і практика на високому рівні і за адекватну ціну! Дуже задоволена навчанням! Вдячна своєму інструктору Олегу Ігоровичу за терпіння і тактовність. Всім рекомендую! Ви найкращі!

05/02/2022, Валерій Нагаєнко

Як напевно і більшість я пішов саме у мегадрайв щоб реально навчитись водінню. Інструктор Ігор Петрович з нуля і дуже професійно навчив як правильно себе поводити на дорозі, з поясненням всіх деталей у кожному окремому випадку, ще хотів би відзначити гарну подачу теоретичної частини Людмилою Йосипівною.

02/02/2022, Ольга Колодзінська

Хочу подякувати за професійне навчання у автошколі. Реально школа потужна, жодного разу не пожалкувала, що вибрала саме Мегадрайв. Там вдійсності навчають керувати автомобілем, а не просто сидіти на місці водія, а за тебе машиною керують та на педалі тиснуть.
Людмила Йосипівна дуже класно доносять теоретичну інформацію, доступно.
Особливу подяку висловлюю Войцехівському Андрію Романовичу. Дуже крутий і толковий інструктор, людина суперова!!! Допоміг побороти свої страхи відносно керуванням авто.Навчання водіню з ним проходить без стресу, на заняття йдеш як на свято.
Бондар Ігор Анатолійович та Гукалюк Андрій Ігорович також класні інструктора і вони внесли свою позитивну лепту в навчання.

28/01/2022, Роман Ніверовський

В свій час попав на заняття до Віктора Михайловича, все що я тоді знав про автомобіль і водіння, то хіба з якого боку знаходиться руль 😂
За відведений час занять він з абсолютного нуля прокачав мої навички до рівня впевненої їзди (на скільки це було можливо). Віктор абсолютний професіонал своєї справи, спокійний, виважений, завжди з розумінням до всього відноситься. На пальцях здатен розкласти будь-яке складне правило чи ситуацію. Ні разу не пошкодував, що обрав дану автошколу та потрапив до даного інструктора. Всім рекомендую!

28/01/2022, Tanya Tsyupa

Неймовірно рада, що вибрала для навчання саме автошколу “Мегадрайв”. Велике дякую викладачці теорії Людмилі Йосипівній, дуже змістовно та доступно пояснює матеріал, інструкторам з водіння Віктору Михайловичу та Ігору Анатолійовичу які допомогають набути корисних навичків й готують до реальних ситуацій, що можуть статися на дорозі. Раджу абсолютно всім, хто хоче стати вправним водієм! ❤

28/01/2022, Наталія Сулима

Щиро хочу подякувати школі «Мегадрайв» за здобуті знання та навички!
Безмежно вдячна Балтарович Тетяні Миколаївні за змістовне та доступне пояснення теорії, саме завдяки її підготовці, я здала теорію в сервісному центрі з першого разу і без жодної помилки.
Хочу висловити величезну подяку своєму улюбленому інструктору з водіння Войцехівському Андрію Романовичу! Занять з практики з Андрієм Романовичем я завжди чекала з нетерпінням, заняття проходили з такою швидкістю, що складалося таке враження, що ти тільки сів в машину, а вже потрібно виходити. З Андрієм Романовичем ми об’їздили все місто, і тепер завдяки йому, я можу їздити впевнено по всіх дорогах міста, а не лише по екзаменаційних маршрутах. Завдяки йому я змогла перебороти свій страх виїзду на дорогу!
Якщо ви вибираєте інструктора Андрія Романовича, то знайте, що вас на кожному занятті підтримають, зрозуміють, не осудять і саме головне навчать їздити правильно та впевнено. Дякую Андрію Романовичу за підтримку, за те, що заставив повірити в себе, за навички водіння, за те, що навчив приймати самостійно правильні рішення на дорозі, за те, що навчив чути машину, за терпіння і за те, що ні разу не підвищив голос, а завжди спокійно все пояснював! Дякую Андрію Романовичу за підтримку перед кожним іспитом і в школі, і в сервісному центрі, я її ніколи не забуду!
Хочу також подякувати інструктору по водінню на майданчику Бондар Ігорю Анатолійовичу. За три заняття він навчив мене правильно паркуватися та заїжджати в гараж, а також як поступити в ситуації, як викрутити руля, якщо щось пішло не по-плану. Дякую за відповіді на усі мої питання та за пояснення всіх нюансів.
Завдяки тим навичкам, яких мене навчили на практичних заняттях інструктори Андрій Романович та Ігор Анатолійович, я здала іспит і в школі, і в сервісному центрі з першого разу!
Дякую усьому колективу автошколи «Мегадрайв»! Ви дійсно варті високих оцінок!

28/01/2022, Вікторія Заблоцька

Коли я не зуміла записатися в школу з 1го разу, бо вже всі місця були зайняті, була здивована. Але тепер, коли я вже завершила школу, сміливо заявлю:
“Ця школа чесно заслужила свій статус”.
Рекомендую усіх викладачів і окрему подяку напишу тим що працювали зі мною і моєю 118 групою.

Теорію викладала Людмила Йосипівна, яка з відповідальністю віднеслася до матеріалу, який нам подавала. Завжди привітна і пропонує гарячу каву, яка так була необхідна в неділю о 9 ранку. (Не бійтеся дружити з викладачами)
Лекції, які я не змогла відвідати – дуже важко довчалися самостійно.
Тому відвідуйте сумлінно!!!

Окреме дякую інструктору Олегу Ігоровичу за практичні навички. Завжди спокійний, сконцентрований, і відповідав на всі питання. Усі заняття проходили комфортно й позитивно. Що дуже важливо було для мене, оскільки з ним я не боялася їздити. А це на дорозі важливо. Без страху відчувати ситуацію.
Я рада, що Безпалько Олег Ігорович став моїм інструктором.

Боднар Ігор Анатолієвич класний інструктор з паркування. Після отримання хорошої бази практичного курсу, я змогла їздити на майданчику вже з другої половини ,1го заняття майже не хвилюючися. Не боялася перепитати “що там в дзеркалі має бути видно” навіть 50 разів. Це нормально. Й інструктор завжди все пояснював 🙂
І на здачі паркування усе було чудово.

___________________________
Вас тут навчать!
Допоможуть зрозуміти те що ви не розумієте.
Основне сумління, терпіння, пунктуальність. І проходьте побільше тестів!

27/01/2022, Еліна Марущак

Хочу щиро подякувати за навчання в Вашій школі!
Особливо інструктору Гукалюк Андрію Ігоровичу,дуже ввічливий,терплячий,професіонал своєї справи,з задоволенням приходила на уроки водіння!
Також дякую за теоритичні знання Людмилі Йосипівній,чуйна,розумна і завдяки її науці,іспит склала без проблем!

25/01/2022, Анатолій Слободяник

Радий, що навчався у автошколі “МегаДрайв”.
Місце де працюють професіонали!
З першого разу склав теорію і практику у Сервісному центрі! (Не вірив, що це можливо!!!)
Всім задоволений, все на вищому рівні, сучасне авто, чудові викладачі і інструктори.
Тетяна Миколаївна – людина, яка знає як подати і пояснити теорію, моментами підкріпити це ситуаціями із власного досвіду. Все супер, дякую Вам!
Андрій Ігорович – величезне “ДЯКУЮ” Вам за ваші знання, досвід і хороше почуття гумору, особливо хочу виділити терпіння, що би не відбувалось на дорозі, все під контролем професіонала. Все що треба пояснить, як працює авто, як ним керувати, яку педальку нажимати, а яку навпаки не треба 🙂 і всі інші нюанси на дорозі.
Чудовий підхід викладання, як результат вже з 4-5го заняття їздили по місту, все просто СУПЕР!
Автошкола має чудовий автопарк, Білий Логан знайшов місце у моєму серці і залишився там назавжди)) Це любов:)
Дякую за все! Так тримати!
РЕКОМЕНДУЮ!

24/01/2022, Коцаба Денис

Закінчив цю автошколу на відмінно, прийшов з повним 0 знань. Три місяці тому я обрав автошколу “Мегадрайв” і не шкодую про цей вибір. З перших хвилин навчання і знайомства з педагогічними працівниками цієї школи я був вражений. Директор школи одразу розповів про принципи роботи автошколи і сказав слова :” При бажанні навчитися керувати автомобілем ви станете впевненим водієм, а наші інструктори вам у цьому допоможуть”. Теоретичні заняття з Людмилою Йосипівною проходили на одному подиху, всі пояснення були чіткими та по темі. Теоретичний іспит склав з першого разу та без помилок. Головне бажання.
Стосовно практичних занять. Мій інструктор Павло Ярославович це просто людина – спокій😹. Таких спокійних інструкторів я ще не зустрічав. Практичні заняття були цікавими і пізнавальними. Дуже часто їздили по складним перехрестям щоб поступово побороти страх їзди у великому місті та щільному трафіку. Блискавична реакції повний контроль ситуації, вміння знайти підхід до кожного учня, а найголовніше це бажання навчити свого учня всього того що знадобиться при керуванні автотранспортом цими словами можна охарактеризувати Павла Ярославовича. Безмежна подяка вам за ваше терпіння ❤️.
Практичні заняття на майданчику. Інструктор Ігор Анатолійович з перших хвилин дав чіткі настанови які допомогли скласти чіткий план дій для успішної здачі практичної частини іспиту на майданчику.
Загальний висновок. В автошколі “Мегадрайв” працюють професіонали своєї справи. Навчання в школі відповідає всім принципам які вказані на сайті. Мегадрайв це любов ❤️. Успіхів вам та вашим учням на дорогах і в житті 🥰❤️

23/01/2022, Прус Ніна

Хочу щиро подякувати найкращому, найуважнішому та найлюдянішому інструктору, Олегу Ігоровичу!  Його відповідальне відношення до процесу навчання просто вражає. Співпереживав зі мною кожен етап, всі  мої невдачі та успіхи у водінні. Завжди знаходив потрібні слова підтримки та віри в свої сили. Пунктуальний, компетентний, терпеливий. Кожне заняття старався доступно пояснити та відпрацьовувалось “від” та “до”.  Дуже рада, що потрапила саме до Олега Ігоровича!Чудовий інструктор та прекрасна людина, від душі рекомендую! З повагою та величезною вдячністю, Прус Ніна!

23/01/2022, Катерина Панченко

Моїм інструктором був Олег Ігорович. Машина Dawoo lanos
Надзвичайно позитивний,врівноважений і приємний викладач.Майстер свої справи.
Дуже рада,що навчалась у нього.Завжди вміє підтримати ,якщо щось не виходить,також вміє похвалити в потрібний момент.
Не інструктор,а скарб,який я шукала😊
Всім рекомендую))))

23/01/2022, Худа Олена

Школа «мегадрайв»,це не тільки високий рівень практичних та теоретичних навиків,ай гармонійний колектив інструкторів. Кожний інструктор готовий поділиться з тобою своїм досвідом,життєвими історіями та зарядити позитивним настроєм. Моїм інструктор був Олег Ігорович. Для мене,це людина з великої літери,він завжди підбирав потрібні слова аби краще запамятовувся матеріал,підтримував коли щось не виходило,ділився своїм досвідом та знаннями. Неймовірно,рада що мала можливість навчатися у школі «мегадрайв» та познайомитися з такими хорошими людьми.
Бажаю школі,ще багато вдячних учнів,а інструкторам: зеленого світла,чемних пішоходів.

20/01/2022, Iryna Sadivnyk

Хочу подякувати школі ” Мегадрайв” за найкращого викладача з водіння Колчанов І.Ю.
Це прекрасна Людина і Найкращий вчитель.
Толерантний, вічливий, виважений, Терплячий настільки просто і зрозуміло пояснює, а головне – Перший !!! хто вірить в успіх свого учня. Навчить не боятися, приймати правильні рішення у будь – якій ситуації і бути впевненому на дорозі.
Невимовно вдячна, що саме Ігор Юрійович зумів з такою легкістю навчити усіх тонкощів на дорозі, допоміг розпрощатися з страхом і найголовніше бути впевненому в собі!!!.

20/01/2022, Христина Будна

Щаслива, що обрала саме МегаДрайв!
Хочу висловити подяку найкращому для мене інструктору – Войцехівському Андрію Романовичу! На заняттях з вами завжди було весело, цікаво, мегадрайвово! 👍🏽 Майбутнім учням рекомендую довго не думати і без жодного сумніву обирати саме цього автоінструктора!
Також вдячна Людмилі Йосипівній за теорію, знання ПДР, а Богоновичу Ігору Євгеновичу за навички паркування! 😎
Усім рекомендую МегаДрайв, автошколу, де навчать бути впевненим і безпечним учасником дорожнього руху! 👍🏽👍🏽👍🏽

15/01/2022, Юлія Наголюк

Хочу подякувати автошколі Мегадрайв за меганавчання. Я з першого разу склала теоретичний і практичний іспити у Сервісному центрі.
Гнучкий графік, прозора оплата, професійний адміністратор.
Окрема подяка викладачці з теорії Людмилі Йосипівні. Ви викладач від Бога, заняття просто “пролітали”, приклади з життя. Тут неможливо не знати ПДР))
І подяка найкращому інструктору з водіння Кардаш Сергію Миколайовичу, який навчив мене водити “з нуля”. Ви професіонал своєї справи!
Однозначно рекомендую автошколу!!!

15/01/2022, Юля Цвігун

Дуже рада що обрала саме дану автошколу! Тут дуже добре навчають і справді зацікавлені у передачі знань учням. Сьогодні успішно здала екзамен і отримала посвідчення, дуже щаслива, дякую!!!
Окремо дякую викладачам Людмилі Йосипівній і Сергію Миколайовичу!!!

06/01/2022, Марія Сіянчук

Щиро хочу подякувати школі МЕГАДРАЙВ за вищий професіоналізм по теоретичних та практичних заняттях!
Особливо викладачу теорії Людмилі Йосипівні.
Та найкращому інструктору Сампарі Віктору Михайловичу.І інструктору по водінню на майданчику Ігорю Анатолійовичу.
Людмила Йосипівна, вчителька від Бога, її інформація є настільки доступною, настільки це можливо.. Щире дякую їй!!!
Віктор Михайлович, інструктор з яким не страшно, завжди спокійно ,підкаже, пояснить, та навчить.Додасть впевненості,та легкості. Дякую за мої вміння,та отримані права за першою здачею🙏
Ігор Анатолійович, теж дуже врівноважений,спокійний,завжди знайде підхід до кожного учня!!! Дякую!!!
Щиро рекомендую!

06/01/2022, Лілія Гнатів

Без сумніву можу сказати, що автошкола Мегадрайв – найкраща! Жодного разу не пошкодувала, що обрала саме цей навчальний заклад і впевнено рекомендую хто в пошуку автошколи.
Щиро вдячна Людмилі Йосипівній за всі ті знання та досвід які вона передає учням. Це прекрасна людина і професіонал своєї справи. А також найкращий інструктор з водіння Сергій Миколайович – велике дякую за ваш професіоналізм, за вміння знайти підхід до кожного учня та навчити його, за ваше розуміння, поради і досвід якими ви ділитесь зі своїми учнями.

 

 

 

 

Відгуки минулих років:

2021 2020 2019 2018 2017 2016

 

 

Ознайомитись із відгуками про автошколу Тернополя (чи висловити свою думку) можна не тільки на нашому сайті, а й на довідкових ресурсах міста чи сторінках школи в соціальних мережах. Для переходу на ці сайти просто клікніть на їх логотипи:

TERNparta   0352 FB