Як працює автошкола: відгуки наших випускників
За 10 років існування філій автошколи “Мегадрайв” ми отримали неймовірно багато приємних слів на свою адресу. Найкращою ж оцінкою нашої роботи є те, що випускники минулих груп рекомендують нас своїм родичам, друзям, знайомим. Це означає, що ми рухаємось у правильному напрямку 🙂 .
Якщо і ви хочете залишити свій відгук про автошколу, скористайтесь наступною формою.
Залишайте свій відгук за посиланням 🚗 Надіслати відгук 🚗
Також можете залишити відгук на порталі instructor.in.ua 🚗
Усі відгуки, надіслані нам на сайт, за період з 2015 року по 2025 рік можна почитати на цій ⇩ сторінці ⇩ або за посиланням у сайдбарі “Архів відгуків” ⇨
Надалі відгуки залишаються на -> google maps
Архів відгуків з сайту 2015 – 2025 роки!
7/12/2025, Гудак Ірина
Я навчалась жовтень-грудень у викладача Якубів Зоряни Богданівни . Хочу порекомендувати всім цю надзвичайну людину для навчання правил дорожнього руху. Лекції проходили цікаво, легко , швидко і зразу можна було здавати теми, бо все було зрозуміло. Зоряна Богданівна для мене ,вчителя початкових класів, стала зразком і наслідуванням у методиці викладання: неодноразово повторювала , завжди створювала дружню атмосферу, була доброзичливою, жартівливою, терплячою. Я маю за велику честь, що була знайома з такою людиною. Бажаю всім здоров’я, процвітання ”Мегадрайву” , перемоги і миру усім нам!!!
4/12/2025, Гудь Оксана
Хочу висловити величезну, щиру подяку своєму інструктору з водіння Безпальку Олегу Ігоровичу 👏Це людина, яка перевершила всі мої очікування від навчання: неймовірно терплячий, розумний, уважний і надзвичайно добрий фахівець, який вміє пояснити навіть найскладніші моменти просто й доступно.Спокій і врівноваженість Олега Ігоровича — це окрема цінність. Кожне заняття проходило в комфортній атмосфері й абсолютній доброзичливості. Він помічав навіть найменші проблемні місця і виправляв їх дуже професійно. Відчувалося, що інструктор справді хоче навчити, а не просто «відкатати години». А ще Олег Ігорович — дуже людяна, світла, відкрита і надзвичайно порядна людина. Саме такі люди роблять навчання комфортним, приємним і результативним. Рекомендую всім, хто хоче справжнього якісного навчання, професійного підходу і максимально комфортної атмосфери! Це інструктор, з яким відчуваєш, що як новачок ти маєш право щось не розуміти, помилятися, і тебе не засудять ) Дуже дякую за терпіння, знання та величезну роботу, яку Ви робите! 👏
3/12/2025, Богданна Сидор
Всім щиро рекомендую мегадрайв! Хочу подякувати Якубів Зоряні Богданівній, яка завжди доступно пояснювала матеріал та знаходила відповіді на будь-які запитання.Дуже вдячна інструктору Бордуну Роману Романовичу за терпіння, зрозумілі пояснення, завдяки йому навчилась не боятись дороги. Заняття проходили комфортно, з посмішкою та розумінням. Роман Романович надзвичайно підтримував та вірив в мене більше, ніж я сама, завжди розʼяснював всі ситуації на дорозі та вчив їздити не лише «по маршрутах», а й по всьому місту. Вважаю, що Роман Романович справжній професіонал та мені дуже почастило з інструктором.
1/12/2025, Христина Брезніцка
Хочу висловити щиру подяку автошколі «МЕГАДРАЙВ» за якісне та професійне навчання. Теоретичні заняття проходили легко і цікаво завдяки викладачу Якубів Зоряні Богданівні! 💐
Щиро дякую інструкторам з водіння! Кардашу Сергію Миколайовичу за професійний підхід, терпіння та підтримку, завдяки Вам я почуваюся впевнено за кермом! Дуже ціную Ваші поради та досвід!🥰
Золотнику Ігорю Володимировичу за терпляче ставлення, спокій і вміння пояснити кожен крок, особливо під час паркування!🥰
Завдяки Вам я тепер водій! 🚘
Рекомендую цю автошколу всім та крутих інструкторів, хто хоче отримати не лише знання, а й справжні навички водіння!
26/11/2025, Ірина Глух
Хочу подякувати автошколі Мегадрайв за навчання. Ось і я отримала посвідчення водія. Велике дякую крутим інструкторам – Кардаш Сергію Миколайовичу та Золотнику Ігорю Володимировичу за навчання. На заняттях завжди все зрозуміло та доступно пояснювали, допомагали та підтримували. Завдяки професіоналізму та підтримці інструкторів я успішно склала іспит, та почуваюся впевнено за кермом.
Усім щиро рекомендую!
26/11/2025, Ілона
Навчалася у Мегадрайві і я мега задоволена.
Перший етап теорія: навчалася у Юсик Зеновій Богданович – завдяки йому я не тільки знаю теорію, а ще й її розумію, він завжди пояснював так, щоб кожен учень його зрозумів. Найкращий вчитель 💗 Теорія з 1 разу.
Другий етап практика: обрала інструктора Папуга Михайло Йосифович іііі, це найкращий інструктор, мені дуже не хотілося з ним прощатися, уроки проходили дуже класно, завжди все доступно пояснював, з ним я навчилася аналізувати поведінку інших водіїв, завдяки Михайлу я не боюся машин, я комфортно почуваюсь за кермом, я можу писати ще дуже довго і багато, але я дуже і дуже вдячна Михайлу Йосифовичу, він крутий інструктор і я дуже тішуся, що обрала саме його.
Такі люди як Михайло Йосифович і Зеновій Богданович – це мега круті вчителі, які завжди підтримували, допомагали коли були невдачі
Ви супееееер💗
Завдяки Вам, мені – я тепер водій 👍🏻🥳
Вони передали мені все, що потрібно, все що знали і тепер я впевнено можу кататися вулицями міста. Дякую вам
25/11/2025, Уляна Чубик
Хочу подякувати інструктору з водіння Безпальку Олегу Ігоровичу. Дуже уважний, з розумінням поставиться до кожного, все чітко пояснює та підтримує під час навчання. Надзвичайно спокійна людина, навіть якщо потрібно буде повторити 10, чи 20 разів, головне щоб зрозуміла☺️ Також хочу відзначити інструктора з паркування Бондара Ігоря Анатолійовича — пояснює доступно для кожного, завдяки міні-лайфхакам тепер я не боюсь паралельного паркування 😅 Загалом мені вже дуже сподобалась, кожен урок був дуже цікавим, завжди дізнавалась щось нове для себе, рекомендую цю автошколу та інструкторів ☺️
15/11/2025, Анастасія Солдатова
Хочу подякувати автошколі «МЕГАДРАЙВ» за якісне навчання! Зрозумілі уроки, уважні інструктори та майстри своєї справи: БЕЗПАЛЬКО Олег Ігорович та ЗВЕРУХА Василь Богданович!!! Рекомендую всім, хто хоче навчитися водити впевнено й без страху!
12/11/2025, Золотник Вероніка
Навчалася в цій автошколі і я залишилася задоволеною. Хочу подякувати своєму інструктору Вадиму Вікторовичу, який підтримував, пояснював, давав корисні поради і робив неймовірну атмосферу заняття. Завдяки його навчанню, я склала практичний іспит з першого разу, за це окреме дякую. Дуже вдячна всьому колективу за чудову підготовку. Рекомендую всім цю автошколу, а особливо цього інструктора, всім хто хоче якісну підготовку.🤗
08/11/2025, Юлія Кузь
В даній школі проходила практичну підготовку на МКПП і всім рекомендую тут навчатися) Особливо вдячна найкращому інструктору Мельничуку Сергію Івановичу!) Він справжній професіонал своєї справи, завжди доступно та професійно пояснював усі моменти, правила та нюанси на дорозі. Він навчив орієнтуватися в будь-якій ситуації, бути уважною і впевненою за кермом. Його терпіння, підтримка і гарний настрій не давали впасти у відчай коли помилялася, а навпаки – бажання все виправити і довести до досконалості. Безмежно вдячна йому за все)))❤️
08/11/2025, Ольга Оберлейтнер
Дякую за навчання. Навчалася у Шмигельського Олега та Дичко Василя. Професіонали своєї справи! Заняття проходили легко та насичено. Дякуючи їхнім заняттям іспит був складений з першого разу
07/11/2025, Невська Єлизавета
Хочу висловити подяку інструктору Дичко Василю. Дуже спокійний, врівноважений і уважний до деталей. На заняттях з ним завжди була комфортна атмосфера: без поспіху, без зайвого тиску, але з чітким розумінням того, що і для чого ми відпрацьовуємо.
Василь завжди знаходив правильні слова, щоб пояснити складні моменти простими і зрозумілими прикладами. Він уважно стежив за технікою керування, допомагав виправити помилки і підтримував, коли щось виходило не відразу. Завдяки його підходу з’явилася впевненість у собі та в автомобілі.
Щиро рекомендую Дичко Василя тим, хто шукає інструктора, який не просто «відкатає години», а дійсно навчить їздити спокійно, безпечно і правильно.
07/11/2025, Єлизавета
Я дуже вдячна інструктору Олегу Романовичу Шмигельському за навчання та підтримку під час підготовки до категорії С. З першого заняття відчувалося, що це викладач з великим досвідом і справжнім умінням навчати. Він завжди спокійно та зрозуміло пояснював кожен маневр, звертав увагу на деталі, які на дорозі мають вирішальне значення, і допомагав виробити правильні звички водіння.
Особливо ціную його терпіння та вміння підтримати у моменти, коли щось не відразу виходило. Кожне заняття проходило впевнено і без напруги, але водночас дуже результативно. Завдяки такому підходу я навчилась не просто “під іспит”, а дійсно впевнено керувати транспортним засобом.
Іспит здала без жодної помилки — і це найкращий доказ того, наскільки професійно й якісно проводилося навчання. Щиро рекомендую Олега Романовича всім, хто хоче отримати не просто права, а відчувати себе впевнено за кермом.
06/11/2025, Наталя Ковальчук
Проходила навчання на категорію С, дуже вдячна школі та інструктору Олегу, все було на висоті💪
04/11/2025, Софія Тарнопольська
Хочу щиро поділитися своїми враженнями від навчання в автошколі МегаДрайв — це неймовірне місце, де мрія стати водієм справді стає реальністю! ❤️
З самого початку все чітко, зручно, зрозуміло. Відчувається, що тут дійсно піклуються про учнів і хочуть, щоб кожен не просто “здав”, а став впевненим і свідомим водієм
Але окремо хочу висловити величезну подяку своєму інструктору — Коцур Петру Михайловичу♥️
Це найкращий інструктор, якого можна собі уявити! Його професіоналізм, терпіння, спокій і доброзичливість створюють чудову атмосферу на кожному занятті.
Петро Михайлович завжди підтримував, пояснював кожну ситуацію на дорозі, розбирав усі помилки, давав цінні поради та ділився досвідом. Він навчив мене не просто їздити по маршрутах, а думати як справжній водій, орієнтуватися у будь-якій ситуації, бути уважною і впевненою за кермом. Перед іспитом він дуже підтримував, давав чудові настанови і навіть ділився цікавими матеріалами для підготовки.
Ми дійсно здружилися, і на кожне заняття я йшла з усмішкою 😊. А головне — ми це зробили. Ми разом пройшли цей шлях до успіху, і я безмежно вдячна за все, що він мене навчив.
Також хочу подякувати інструктору з паркування — Бондар Ігорю.
Пояснив усі тонкощі, розкрив секрети і допоміг подолати страх перед паркуванням. Завдяки його порадам я тепер паркуюся впевнено й без паніки.
Дякую автошколі МегаДрайв за вашу підтримку, професійність.
Тепер я з гордістю можу сказати — я водій, і це завдяки вам! ❤️
Автошколу МегаДрайв рекомендую всім.
02/11/2025, Світлана Стоянова
Щиро дякую автоінструктору Мельничук Сергію Івановичу за величезний запас терпіння, високий професионалізм. З ним навчання водінню проходило комфортно, без напруги.Рекомендую всім, хто починає свій шлях до впевненого водіння та шукає відповідального та досвідченого автоінструктора!
28/10/2025, Коршунова Ельвіра
Хочу подякувати автошколі «Мегадрайв». Завдяки автошколі склала теоретичний і практичний іспит з першого разу. Окрема подяка найкращому інструктору з механіки Сергію Івановичу за чудові заняття по місту — все чітко, спокійно і зрозуміло. Також дякую Ігору Анатолійовичу за корисні уроки з паркування — тепер почуваюся впевнено в будь-якій ситуації. Дуже задоволена навчанням, рекомендую «Мегадрайв» усім.
02/10/2025, Ірина Глух
Дуже задоволена навчанням в автошколі Мегадрайв.
Особлива подяка найкращому інструктору Кардаш Сергію Миколайовичу. Завдяки його професіоналізму і чітким поясненням я навчилася кермувати з нуля.
Сергій Миколайович це професіонал своєї справи, спокійний, врівноважений, а також і вимогливий до речей які є вкрай важливими на дорозі, що дуже мотивує, завжди був терплячий до мого “ой затупила”😀 Уроки завжди проходили легко, а головне чітко та зрозуміло. Його підтримка, спокій та впевненість дуже допомагали у будь-яких ситуаціях.
Після навчання у Сергія Миколайовича в мене є хороші знання і позитивні емоції.
Тому всім щиро рекомендую класного інструктора, та автошколу Мегадрайв 🤩
07/10/2025, Савченко Анастасія
Андрій Романович найкращий інструктор в місті і це без перебільшень. Я була в чотирьох, маю з чим зрівняти. Навчання легке, доступне, комфортне. Атмосфера навчання – кращої не придумаєш. Андрій Романович дає безцінні поради, не лише для складання, а й для їзди «по справжньому». Буду всім рекомендувати, бо це справжня знахідка і рідкість.
04/10/2025, Наталія Пащак
Хочу залишити відгук про дуже хорошу автошколу “Мегадрайв”, яку я доречі обрала через відгуки в інтернеті. Мій шлях розпочався в середині травня з теоретичного курсу, який вів Юсик Зерновій Богданович. Дуже хороший викладач, на заняттях завжди було цікаво і час пролітав дуже швидко і матеріал сприймався легко. Тому іспит в СЦ склала з першої спроби 20/20.
Далі було цікавіше, вибір інструктора і початок практичного курсу. За порадами обрала Войцехівського Андрія Романовича, і не пожаліла. На уроках завжди була підтримка, розуміння, і гарний настрій . Андрій Романович дійсно навчив безпечному і впевненому керуванню ТЗ. Тому практичний іспит в СЦ склала з першої спроби.
Також хочу відзначити інструктора з паркування. Василь Богданович спокійно, впевнено вчив алгоритму дій пін час паркування, і це мені дуже допомогло на іспиті.
Дякую автошколі “Мегадрайв” за круту підготовку. Ще один безпечний водій на дорозі.
02/10/2025, Колесник Галина
Щиро хочу подякувати Віктору Михайловичу! Інструктор вимогливий, але саме це допомогло мені швидше навчитися. Жодних поблажок, зате впевнено почуваюся на дорозі. Професіонал своєї справи! Заняття проходили організовано і без затримок, завжди знаходив час для мене перед іспитами. Більше вірив в мене, аніж я сама) Віктор Михайлович навчив не лише водити, а відчувати себе спокійно та впевнено в будь-якій ситуації! Це безцінно! Щиро рекомендую!
02/10/2025, Заяць Тетяна
Відверто кажучи, дійсно найкраща автошкола! ❤️Задоволена навчанням як з теорії, так і з практики) Це чудово підтверджує результат, що обидва іспити склала з першої спроби!🥳 За доступне і цікаве подання теоретичного матеріалу дякую Зеновію Богдановичу Юсику. Дуже позитивний, завжди відкритий до запитань і готовий розʼяснити будь-яке питання) На уроках практики кожного заняття вдосконалювалися мої навички водіння, була комфортна дружня атмосфера, що навіть коли було хвилювання – не боялась іти на урок, а навпаки найкращий інструктор Андрій Романович Войцехівський завжди мотивував не здаватися, підтримував і намагався допомогти з усіх сил! Дуже вдячна йому за навчання, яке справді готує до життєвих ситуацій на дорозі. Завдяки його людяності і відданості свої справі я досягла такого результату! Паркуванню навчав Василь Богданович Заверуха – дуже доступно і спокійно все пояснював, допомагав зрозуміти весь алгоритм дій. Дякую автошколі «Мегадрайв» за якісне навчання!❤️
01/10/2025, Христина Хімейчук
Найкращий викладач – Шмигельська Людмила Степанівна! Це людина, чия віра і підтримка додає тобі впевненості, рішучості та допомагає долати свої страхи. Навчання в Людмили Степанівни – це про розуміння, небайдужість, легкість та професіоналізм. Пояснення – завжди чіткі та зрозумілі, дружня позитивна атмосфера та неабияка підтримка!
Велика подяка за знання, досвід та мотивацію!)
30/09/2025, Терещук Ірина
Хочу подякувати автошколі “МЕГАДРАЙВ” за навчання!
Величезна подяка вчителю теорії Якубів Зоряні Богданівній! Надзвичайно класні уроки: чітко, лаконічно, цікаво і головне – зрозуміло. Завжди дружня атмосфера, кожне заняття згадую з усмішкою) Завдяки цим урокам, детальним поясненням, прикладами із реального життя та підтримкою теоретичний іспит здала з першої спроби 20/20
Щира подяка інструкторам, які вчили практичного водіння! Андрію Івановичу за терпіння, професіоналізм та лояльне ставлення під час навчання, а також величезну підтримку, яка допомагала рухатися далі. Усі заняття проходили в спокійній і приємній атмосфері. Ігорю Анатолійовичу за детальні пояснення та витримку під час навчання паркування.
Раджу обирати саме цю школу, для навчання)
28/09/2025, Ховалко Оленка
З першого заняття стає зрозуміло, що кращого інструктора, ніж Людмила Степанівна годі і шукати,тому навіть не намагайтеся – всеодно не знайдете!
Це були максимально комфортні заняття. Настільки просто говорити про складні речі – це талант, який неможливо описати!
Я безмежно вдячна за ту впевненість на дорозі, яку всього за декілька занять Людмила Степанівна змогла розвинути, за безмежну підтримку і віру!
Я дуже ціную наше знайомство, отриманий досвід і проведений час разом на дорогах міста!
Тому без вагань раджу обирати саме її, оскільки вона найкраща з кращих!🥰
26/09/2025, Людмила Свергун
Хочу щиро подякувати за таку професійну команду яка є у Вашій школі. Жодного разу не пожаліла що обрала саме Мегадрайв. Теорію викладала Зоряна Богданівна, все доступно і професійно Практика взагалі перевершила мої очікування, я вибрала найкращого інструктора Олег Романович-зразок порядності, людяності, своєї справи. Уроки проходили легко і просто. Я здала все сама завдяки безцінному досвіду який тут отримала. Обовʼязково буду радити усім знайомим тільки вашу школу😍😍😍
22/09/2025, Гуменюк Наталія
Людмила Степанівна, щиро дякую Вам за Вашу науку! Завдяки Вашому терпінню, професіоналізму та підтримці, я навчилася не просто керувати автомобілем, а відчувати себе впевнено на дорозі. Кожне заняття було продуктивним, Ваші пояснення були зрозумілими, а Ваша віра в мої можливості давала сили не здаватися, навіть коли було складно. Ви навчили мене не тільки техніці водіння, а й правилам безпеки та спокійній реакції на дорожню ситуацію. Дякую Вам за отримані знання, навички та неймовірно позитивну атмосферу на заняттях. Тепер я впевнено сідаю за кермо своєї машини завдяки Вам! Бажаю Вам багато вдячних учнів та успіхів у Вашій професії!”
21/09/2025, Бойко Ірина
Хочу подякувати автошколі Мегадрайв за досягнення своєї мети, отримання водійського посвідчення!!! Чудова школа, робота в якій налагоджена від адміністрації до викладацького складу.
Теорія Якубів Зоряна Богданівна, пояснює все чітко, доступно і зрозуміло «на хлопський розум» одразу видно, людина на своєму місці. Результат теоретичний іспит складено з першого разу 20/ з 20
Практика Колчанов Ігор Юрійович, дуже спокійний, врівноважений і терплячий інструктор, жодного разу не підвищив голос, навіть на пів тона, на мої помилки і «затупи». Пояснює все спокійно і доступно, якщо не розумієш повторює ще, малює схеми. Його слова « я вам даю сто відсотків, що ви навчитеся водити» дали мені ще більший стимул до навчання. І я навчилася водити!!! Результат іспит складено з першої спроби, посвідчення отримано. Рекомендую
Окрема подяка адміністрації автошколи і інструктору Золотнику Ігорю за можливість випробувати свої навички водіння на автомобілі Renault Duster, як у сервісному центрі ( дуже крута опція)
Мій висновок Мегадрайв мега крута автошкола!!!
21/09/2025, Сергій Гродзкий
У мене дуже позитивні враження від процесу навчання в автошколі “Мегадрайв”. Зокрема, від викладання Якубів Зоряни Богданівни. У процесі навчання були розглянуті всі теми. Кожне заняття було насичене зрозуміло, доступно, у легкій формі викладеною теорією, враховуючи всі актуальні зміни в законодавстві, з використанням фото- та відеоматеріалів, які значно спрощували сприйняття. Кожне незрозуміле питання було ще більш детально пояснене на запит учнів. Дуже дякую за все!
21/09/2025, Роман Куций
Викладачка з теорії Якубів Зоряна Богданівна – це не просто викладач, а справжня знахідка для студентів. Вона не лише чудово пояснює матеріал, а й робить заняття цікавими та незабутніми. Її почуття гумору створює легку атмосферу, а жарти завжди піднімали нам настрій. Особливо запам’яталася фраза про те, що «жаби будуть мозги лизати» – ми ще довго сміялися з цього!
Зоряна Богданівна вміє поєднати серйозне навчання з веселістю, тому на її заняттях час пролітає непомітно. Вона настільки щиро ставиться до студентів, що кожен відчуває себе важливим і залученим до процесу.
Такі викладачі дарують не лише знання, а й позитивні емоції, які залишаються з нами надовго. Дякуємо Вам за Вашу харизму, професіоналізм і теплу атмосферу на кожному уроці!
21/09/2025, Роман Куций
Хочу висловити щиру вдячність викладачці з теорії — Якубів Зоряні Богданівні. Вона подає матеріал надзвичайно зрозуміло, доступно та структуровано. Кожна її лекція цікава, логічно побудована та легко сприймається.
Зоряна Богданівна завжди пояснює так, що навіть складні теми стають зрозумілими. Вона вміє знаходити підхід до кожного учням, відповідає на всі запитання та підтримує дружню атмосферу на заняттях.
Окрім високого професіоналізму, вона вирізняється доброзичливістю, терпінням та щирим бажанням допомогти учням у навчанні. Саме завдяки таким викладачам хочеться навчатися ще більше.
Щиро дякую за працю, знання та натхнення!
18/09/2025, Кузьмак Соломія
Хочу висловити безмежну вдячність Шмигельській Людмилі Степанівні. Ваші уроки-найкраща інвестиція у себе як водія.
Завдяки Вашому ангельському терпінню, професіоналізму та підтримці, я навчилася не просто керувати автомобілем, а відчувати себе впевнено на дорозі (при тому, що на початку у мене був величезний страх водити авто)
Сісти у машину і поїхати самій без будь-кого поряд допомогла Ваша підтримка та віра у мене ❤️
Завжди коли сідаю за кермо памʼятаю про Вас і всі наші заняття)
Бажаю Вам багато вдячних учнів та подальших успіхів! Ви найкраща!!! Я дуже ціную отриманий досвід і проведений час разом з Вами)
Дякуууюю 🙏
17/09/2025, Ткачук Тетяна
Вітаю🤗
Хочу поділитись своєю історією навчання у вашій автошколі і подякувати всім причетним до мого водійського посвідчення 🩷
Теорія-Зоряна Богданівна, все легко і дуже доступно, багато класних “фішечок”
Навчання пройшло на одному подиху)
Запам’яталось, як Зоряна казала,щоб там пси траву їли🤣-мусите здати іспит з першого разу
І ми таки ,заставили тих псів,їсти траву😄
Іспит з теорії-з першого разу 20/з 20
Практика-Михайло Йосифович, мега крутий інструктор,рекомендую👍
Все зрозуміло,чітко ,пояснює і по 100 разів😊 якщо потрібно. Заняття були дуже цікаві і веселі (дякую Михайлу, за пояснення ,що при недостатній оглядовості потрібно висовувати мордочку машини,а не свою в лобове скло😂 )
Перша спроба практичного іспиту-проїхала весь маршрут тільки з 2 помилками,при в’їзді на стоянку сервісного відчула себе Шумахером🤦♀️ і влітала на швидкості на 3 передачі ,ну і звичайно втручання інспектора 🤷♀️
Друга спроба -іспит складено🥳 ні одної помилки
Паркування-Ігор Анатолійович 🔥
Раніше думала,що добре паркуватись вміють тільки водії з багаторічним стажем, але ж ні- все реально навчитися і за пару занять,коли хороший інструктор 🫶
Заняття проходили легко ,спокійно і зрозуміло
Щиро вдячна Вам:за професіоналізм ,щиру і дружню атмосферу під час навчання!
Успіхів, багато учнів і рівних доріг!🥰
10/09/2025, Іван Шворак
Я навчався водінню у Людмили Степанівни й дуже вдячний їй за цей досвід. Вона завжди спокійна, уважна й терпляча, пояснює все просто та зрозуміло. Завдяки її підтримці я почувався впевнено навіть у складних ситуаціях на дорозі. Атмосфера на заняттях була дружньою, без напруги, і це дуже допомогло швидше освоїти водіння. Щиро рекомендую!
01/09/2025, Базюк Юлія
Дуже задоволена навчанням в автошколі! Теоретичний і практичний іспити здала з першого разу.
Хочу висловити особливу подяку своєму інструктору — Войціховському Андрію Романовичу. Дуже класний викладач, який вміє знайти підхід до кожного. У мене був сильний страх перед водінням, але завдяки його спокійній подачі та підтримці я змогла перебороти його вже з перших уроків.
Рекомендую всім, хто хоче навчитися впевнено і без страху сісти за кермо! 🚘✨
28/08/2025, Наталія Березовська
Чудова автошкола, яка працює як один злагоджений механізм! З перших днів навчання відчула, що професіоналізм присутній у всьому! Від адміністративної роботи до викладу матеріалу, та засвоєння практичних навичок! Особливу, та безмежну вдячність я хочу висловити свому інструктору-Мельничуку Сергію Івановичу! Не знаю чого я більше боялася при першій зустрічі-машини, чи інструктора?! Насправді, коли знаходиш правильного інструктора, тобі вже нічого не страшно!
Сергій Іванович професіонал своєї справи! Дуже доступно та легко пояснює усі нюанси, які потрібні для бездоганного водіння! Помилки , які я робила сприймав з усмішкою та жартами! В той же час, він знає коли потрібно говорити серйозно, про речі, які є життєво важливими на дорозі!
Ми завжди сплановували графік, щоб обом було зручно!
Я впевнена, що кожен, хто сяде за кермо із Сергієм Івановичем відчує такий спокій і впевненість, яку відчула я!
Його підтримка безцінна! Він вірить у своїх учнів більше, ніж вони в себе!
Вибирайте правильного інструктора 😉!!!
13/08/2025, Уляна Пашкова
Хочу подякувати інструктору Олегу Романовичу за чудове навчання! 🚛 Я проходила курси на категорію С (вантажівка), і завдяки його терпінню, зрозумілим поясненням та підтримці навіть у складних моментах, змогла впевнено сісти за кермо такої “махіни”. Пояснював усе просто і доступно, завжди підказував і мотивував. І результат — іспит здала з першого разу! Рекомендую всім, хто хоче навчитися кермувати не лише легковиком, а й справжнім велетнем дороги.
06/08/2025, Ірина Мриглод
Кажуть,що інструктор — це половина успіху в автошколі.А у моєму випадку — мабуть, і всі 90%. Бо мені випала неймовірна можливість навчатися у Віктора Михайловича Сампари.Саме завдяки йому водійське посвідчення я отримала з першої спроби ☝🏻
Я безмежно вдячна йому за всі зняння.
Його терпіння, спокій і вміння підтримати в будь-який момент — безцінні. Він виховав у мені справжнього водія. Він навчив мене не просто «їхати», а думати як водій, передбачати ситуації і впевнено приймати рішення.
Там, де я хвилювалась — він підтримував. Там, де здавалося,що нічого не вийде — він вірив у мене більше, ніж я сама.
Зараз, коли я вже на дорозі самостійно, я не боюсь нічого. Я спокійно зупиняюсь у заторах під гірку,бо знаю що 100% зможу рушити без відкату,впевнено проїжджаю кільця, нерегульовані перехрестя, розвороти — усе те, що ще недавно здавалося мені страшним сном.
І за це я щиро дякую Віктору Михайловичу. Саме він дав мені не лише навички, а впевненість і спокій за кермом.
А ще з ним нереально весело! Його гумор, легкість у спілкуванні й позитивна атмосфера на заняттях робили кожну поїздку в кайф.
Безмежно вдячна Віктору Михайловичу 🙂
Найкращий інструктор 😁
05/08/2025, Сорока Аліна
Хочу залишити щирий відгук про інструктора з водіння Войцехівського Андрія Романовича.
Пройшла з ним весь курс навчання, і можу з упевненістю сказати — це саме той інструктор, якого хочеться рекомендувати всім.
Андрій Романович не просто навчає кермувати — він вміє вселити впевненість, спокій і віру в себе навіть тоді, коли сам ще не до кінця віриш у свої сили.
Його терплячість, витримка та позитивне ставлення допомагають розслабитись навіть у стресових ситуаціях на дорозі.
Він завжди пояснює все чітко, доступно та спокійно, не підвищує голосу, не тисне — а підтримує і мотивує.
Кожне заняття проходило з користю і в комфортній атмосфері. Було видно, що йому дійсно важливо, щоб учень не просто “проїхав”, а навчився.
Особисто для мене це був величезний крок — подолати страх і почати почуватися впевнено за кермом.
І в цьому велика заслуга саме Андрія Романовича.
Щиро дякую Вам за професіоналізм, спокій, підтримку та людяність.
Рекомендую на 100%!
05/08/2025, Арсен Ч
Хочу подякувати Олегу Романовичу за професіоналізм і чудову організацію навчального процесу. Інформація завжди подавалась чітко та якісно, що дозволяло легко засвоювати матеріал. Починав вчитись ʼз нуляʼ. Інструктор терпляче пояснював кожен момент, коригуючи помилки та надаючи корисні поради. Завдяки йому, я зміг скласти іспит з першої спроби, що здавалось спочатку неможливим. Дуже вдячний за підтримку та впевненість, яку він мені дав!
25/07/2025, Павлусь Ольга
Хочу подякувати своєму інструктору з водіння Шмигельському Олегу Романовичу за професіоналізм та вимогливий підхід до навчання. Завдяки його чітким поясненням, наполегливості та увазі до деталей я повірила в себе.
Інструктор був уважним до моїх помилок і завжди знаходив слова, щоб пояснити, як їх виправити. Його вимогливість спочатку трохи лякала, але згодом я зрозуміла, що саме завдяки цьому я отримала знання та навички.
Рекомендую всім, хто хоче не просто “відкатати години”, а дійсно навчитися безпечно і грамотно керувати авто. Такий інструктор – це гарантія того, що після навчання ви будете готові до будь-яких дорожніх ситуацій.
24/07/2025, Аліна Власенко
Від усього серця дякую Олегу Романовичу Шмигельському!
Він не просто інструктор — він наставник з великої літери.
Той, хто не просто навчає, а пояснює так, що я чую.
Його слова доходять не лише до розуму — вони додають впевненості, спокою і віри в себе.
З ним кожен урок — це підтримка, розуміння і ще один крок до мрії.
Бомбезний учитель, бомбезна Людина!
Він вірить у тебе навіть тоді, коли ти сам сумніваєшся.
Його терпіння, спокій і досвід — це золото.
Дякую за все: за знання, за людяність, за вашу силу і тепло.
Олег Романович— вчитель, якого хочеться радити кожному! 🚗💙
24/07/2025, Вікторія Фурсєєва
Щиро вдячна за кожну хвилину практичного навчання Олегу Романовичу Шмигельському. Він справжній учитель і наставник, професіонал своєї справи, він той – хто дає знання і допомагає відпрацювати навички. Він вкаже на помилку, і пояснить як її виправити. Він навчає, а я чую – і все вдається!
17/07/2025, Грендаш Тетяна
Усім доброго дня і доброго здоров’я! Хочу висловити щиру подяку моєму інструктору з водіння Папузі Михайлу Йосифовичу за те, що навчив мене кермувати і добре підготував до здачі іспиту в МРЕО.
Михайло Йосифович — фахівець своєї справи; головне — уважно його слухати і виконувати те, що він каже. Мені було досить складно, давалося взнаки хвилювання. Але він терпляче повторював мені безліч разів, пояснював, малював схеми, щоб я все зрозуміла.
Я здолала довгий шлях до своєї мети. Іспит складено, посвідчення водія отримано. Щиро вдячна Вам за науку, Михайле Йосифовичу!
Усім бажаю не здаватися, вдосконалювати свої навички, тримати емоції під контролем — і все вийде, адже результат вартий зусиль!
08/07/2025, Вікторія Остапчук
Хочу щиро подякувати автошколі за якісне навчання, відповідальний підхід та приємну атмосферу, яка супроводжувала мене протягом усього курсу. І теоретична, і практична частини були на високому рівні.
Теоретичні заняття були змістовними й доступними — матеріал був поданий не просто «для іспиту», а так, щоб залишився в голові й справді став у пригоді в реальному житті. Відчувається досвід і бажання навчити, а не просто «відбути» програму. Пояснювали логіку правил, розбирали складні ситуації на дорогах, давали корисні поради — все було дуже практично й цінно.
Окрему подяку хочу висловити викладачу з водіння — Віктору Михайловичу Сампарі. Це людина, яка з першого заняття створює спокійну і впевнену атмосферу. Навчати водінню — це не просто передати навички, а й зняти страх, пояснити, підтримати, підказати вчасно і при цьому не демотивувати. Віктор Михайлович саме такий інструктор: привітний, терплячий, спокійний, професійний і дуже уважний до деталей. Кожне заняття було цікавим, продуктивним і проходило з користю — я реально відчула впевненість за кермом. Водіння проходило в комфортному темпі, з гумором і водночас з дисципліною. Атмосфера була приємною, а викладач завжди знаходив особливий підхід. Відчувається, що тут дійсно хочуть навчити, а не просто “відчитати програму”.
Щиро рекомендую цю автошколу всім, хто хоче не лише скласти іспит, а й дійсно навчитись керувати автомобілем з розумінням, впевненістю і повагою до правил дорожнього руху. Велике дякую всьому колективу автошколи Мегадрайв!
06/07/2025, Олена Демків
Щиро вдячна Сенюк Людмилі Йосипівні- за цікаві уроки з теорії ПДР, Богоновичу Ігорю -за уроки з паркування. А окрема подяка інструктору з водіння Безпалько Олегу- за величезне терпіння під час навчання, детальні пояснення по водінню авто та віру в своїх учнів. Дякую Вам всім за знання. Тепер я + 1 безпечний водій!
04/07/2025, Вікторія Фичак
Найкраща автошкола з найкращими викладачами та інструкторами!
Щира подяка викладачу теорії Якубів Зоряні Богданівній за якісне та доступне навчання! Матеріал подавався зрозуміло, з прикладами з реального життя, що дуже допомогло краще засвоїти правила дорожнього руху.
Також дуже рекомендую автоінструктора:
Шмигельський Олег Романович
Заняття завжди проходили спокійно, чітко та по суті. Пояснював все доступно, без тиску та з повагою. Особливо вдячна за підтримку, увагу до деталей та корисні поради!!!
03/07/2025, Вікторія Ваврічен
Якубів Зоряна Богданівна, чудовий викладач) Матеріал пояснює настільки доступно і цікаво, що навіть книжку можна не перечитувати. Атмосфера на парах дуже дружня і прикольна. Кожний наступний урок чекаєш з нетерпінням 😊! Дякую, Зоряні Богданівні за підтримку і настанови!
03/07/2025, Каріна Шмигун
Хочу подякувати автошколі за можливість навчатися в справжніх професіоналів. Зоряна Богданівна найкращий викладач з теорії, мега доступно навчає. Теоретичний іспит склала з першого разу . Сергій Іванович найкращий інструктор !!! Дуже позитивна людина , уроки з ним завжди були на вищому рівні , підтримка 24/7 . Практичний іспит скала з другого разу. Буду рекомендувати саме цю автошколу! Залишилась задоволеною на всі 💯
03/07/2025, Марія Лазорко
Дуже сподобалися теоретичні заняття у викладача Якубів Зоряни Богданівни. Чіткі, зрозумілі, в доступній формі роз’яснення тем, детальний розбір питань, викладач активно реагує на всі запитання аудиторії, пояснює та просить зворотньої відповіді, щоб переконатися, що всі зрозуміли. Доступний відео матеріал.Також зручний графік занять.Дякую.
01/07/2025, Андрій Борох
Безмежно вдячний інструктору Віктору. Максимально ввічливий, компетентний та просто найкращий вчитель. Його методики реально навчають їздити, а не лише скласти “для галочки”.
Це людина яка має індивідуальний підхід до кожного. Всім рекомендую. Дуже дякую Вам, Вікторе.
29/06/2025, Павлюс Володимир
Дуже дякую автошколі та своїм вчителям за те що дали мені дуже хороші знання та практику,а саме вчителю теорії Якубів Зоряні та вчителю практики Бульчак Андрій Іванович,чудові вчителі,все легко та доступно пояснюють,дуже класно вчитись і сприймати знання,всім обовʼязково буду рекомендувати МЕГАДРАЙВ,все просто шикарно.Здав на права дуже легко)
Окремо хочу виразити подяку Бульчаку Андрію Івановичу,дуже хороший вчитель,рекомендую!
27/06/2025, Тетяна Романець
На права я здала у жовтні 2023 року. Мій чоловік загинув, захищаючи Батьківщину, в липні 2022 року. Тому я змушена були піти на навчання, адже залишилась машина-механіка. Практика давалась нелегко, я це визнавала. Моїм інструктором був Папуга М. Й. По відношенню до мене поводився нетерпляче, знервовано, підвищував голос. Після четвертого заняття я просила школу поміняти на іншого інструктора, того, хто, як мені підказали є більш врівноваженим. Але мене переконали, що інструктор змінить свій підхід. Його вистачило на 4 заняття, потім знов почалось. Я потім знайшла більш терплячих ігстукторів,, приватно брала в них уроки, поки не, відчула, що можу їхати. Тому не рекомендую нікому Папугу М. Й. Не писала, думала, що пройде. Але ні. Хочу, щоб майбутні учні знали, що не, все так ідеально. Інструкторами рекомендую бути терплячим, якщо не можете знайти спільну мову з учнем, то пробуйте мінятись, а не мучити людину. Я була ще дуже в травмі, тому не могла боротись до кінця, щоб поміняли мені на когось іншого. Зараз би наполягала. Мені зробили символічну знижку. Але краще б було нормальне відношення до мене. Хлопці, будьте більш терплячими до учнів, беріть приклад у Ігоря Анатолійовича. Треба сто раз повторити, він це зробить. Спокійна і позитивна людина. Всім миру.
24/06/2025, Вейко Діана
Дуже дякую школі МЕГАДРАЙВ за навчання. Теорію навчала дуже цікаво, зрозуміло з усіма поясненнями Людмила Йосипівна! Дякую вам щиро за теоретичні знання. Склала теорію з першого разу (20/20), дуже задоволена! За практичне навчання дякую Сергію Миколайовичу. За терпіння, зрозуміле та чітке пояснення всіх запитань, за те, що навчили впевнено почувати себе за кермом і завжди вірили! Все чітко, зрозуміло, професійно! Залишилося здати іспит і урааа!
16/06/2025, Слівінська Христина
Щиро дякую викладачам школи Мегадрайв, Войцехівському А.Р. Та Якубів З.Б. Усі уроки проходили на позитиві, і зараз немає страху сісти за кермо! Найкращі викладачі! Отримала не лише знання, а й чудових людей в своєму житті ❤️
12/06/2025, Яблонська Каріна
Хочу подякувати Сампарі Віктору Михайловичу , інструктору який зумів мене навчити їздити на механіці та не боятися ні дороги ні самої механіки. З цим інструктором ви зрозумієте що означає впевненість – впевненість в собі і в своїх діях за кермом , адже він майстер своєї справи , і виконує свою роботу на всі 100%✅ще раз дякую !
04/06/2025, Ілля Нагорнюк
Хтів би почати з початку, автошкола дуже приємна і адміністрація допомагає з підготовкою документів, відповідає на всі питання і в принципі дуже гарно підходить до виконання своєї роботи. Навчання в автошколі було теж приємним, я сам займався у Сергія Миколайовича, дуже класний інструктор яки вам розкаже і пояснить всі тонкості водіння автомобілем.
Загалом дуже рекомендую. 10/10
03/06/2025, Ксенія Осіпчук
Щиро дякую автошколі “МЕГАДРАЙВ” за чудове навчання!
Теоретичний курс у Руслана Васильовича Вавричук дав міцну основу знань, а практичні заняття з Ігорем Петровичем Кекіш допомогли впевнено почуватися за кермом.
Це дійсно найкраща школа з професійними та уважними викладачами, які надихають і підтримують.
Рекомендую всім, хто хоче навчитися не просто здавати іспит, а безпечно й упевнено керувати автомобілем!
03/06/2025, Наталія
Школою дуже задоволена, теорію викладали дуже цікаво і що саме головне просто і тим самим легко запамʼятовувалося . Здала з першого разу і приступила до практичних занять, дуже шкода що на коробку автомат дали тільки два інструктора, чоловік і жінка
Жалію що вибрала саме чоловіка, навчання було напружене і інколи з підвищенням голосу, після занять взагалі не було бажання до водіння
Але на щастя взяла ще декілька занять в іншого інструктора Ігора,який навчає на рено дастер, це сама школа його порекомендувала,чим дуже задоволена,небо і земля між манерою навчання
Здала з другого разу
28/05/2025, Андрій Польовий
Дуже дякую автошколі Мегадрайв за навчання
Ви всі великі професіонали, які помогли мені здійснити мою мрію
Дякую за цікаве навчання теоретичного курсу,а саме Зоряні Богданівній. Яка цікаво розказували
Дякую їй за веселі уроки та надану інформацію
Дякую за навчання за кермом, за настанови,терпіння та навички
Денис Віталійович ви кращий
І звісно за навички паркування Ігор Анатолійович
Дуже вам дякую за цікаві заняття та веселі історії
24/05/2025, Кудрова Ольга
Мені дуже сподобалося вчитись водіню з Віктором Михайловичем. Він був уважним, терплячим і завжди пояснював усе зрозуміло. Завдяки йому я здала з першого разу і все що в мене не виходило він спокійно пояснював ще раз.Всім рекомендую саме цього інстуктора.
24/05/2025, Левицька Ірина
Хочу висловити щиру подяку Віктору Михайловичу за його професіоналізм, терплячість і людяність. Він справжній майстер своєї справи, який не лише досконало володіє матеріалом, але й уміє донести його доступно та зрозуміло. Уроки з ним проходили в комфортній.
Щиро рекомендую Віктора Михайловича як інструктора, на якого можна покластися. Велике спасибі за вашу працю!
16/05/2025, Кульчицька Людмила
Хочу подякувати авто школі Мегадрайв , також інструкторам з практичних занять Шмигельському Олегу Романовичу , та Шмигельській Людмилі Степанівні за професійне навчання !!! Рекомендую !!!
16/05/2025, Анна Маркова
Хочу висловити щиру подяку Зоряні Якубів — неймовірному викладачеві теоретичного курсу. Дякую Вам за терпіння, чітке пояснення матеріалу, цікаві приклади з життя та професіоналізм. Завдяки Вам теорія стала зрозумілою і навіть захопливою!
Окрема подяка інструктору Андрію Бульчаку — за спокій, витримку та впевненість, яку Ви передавали на кожному занятті. Ви не просто навчили керувати автомобілем, а допомогли відчути себе безпечно та впевнено на дорозі.
Щиро дякую також інструктору з паркування Ігорю за корисні поради, чіткі пояснення і практичні навички, які точно стануть у пригоді в реальному житті.
Дякую всім вам за знання, підтримку і віру в учнів! Ви робите велику справу!
15/05/2025, Карпʼюк Аліна
Дякую Зоряні Богданівні за доступне пояснення правил, цікаві заняття та
мотивацию вчитися.
Щиро вдячна Михайлу Йосифовичу за терпіння, підтримку та віру в мене протягом усього навчання. Кожне заняття з Вами було кроком до впевненості й спокою за кермом.
Дякую Василю Богдановичу за терплячість і уважність. Ваші поради й підтримка допомогли мені розібратися з паркуванням
15/05/2025, Мар‘яна Бучківська
Хочу подякувати команді автошколи «Мегадрайв» за класну атмосферу та якісне навчання!
Теоретичні заняття були змістовними, чітко структурованими та цікаво поданими.
Особлива подяка моєму інструктору Шмигельській Людмилі Степанівні— за терплячість та професіоналізм!
Завдяки практичним заняттям я навчилась не лише керувати авто, а й думати на дорозі, оцінювати ситуації та відчувати себе впевнено за кермом.
Рекомендую автошколу всім, хто хоче отримати не лише права, а й справжні знання та навички! 💙💛
15/05/2025, Грищишена Марія
Навчалась на водійку категорії С. Про школу і чудового інструктора з водіння, Василя Олеговича, лишились тільки приємні враження. Людина явно на своєму місці і дуже любить свою роботу. Спокійний, врівноважений, повторював стільки разів, скільки мені було потрібно. Жодного разу не підвищив голос, лиш казав , що в мене все вийде! Вселив впевненість і я здала практику з першого разу і без жодної помилки! Дуже вдячна долі, що попала саме сюди. Також хотіла висловити свою подяку інструкторці , яка вела у нас теорію, пані Людмила. Доступне і зрозуміле пояснення, приклади з життя а не суха теорія. Все зрозуміло і доступно.
Також хочу щиро подякувати пані Марії, яка була з нами перед здачею і морально підтримала дуже. Вона переживала за всіх наших дівчат з групи, які здавали, як за рідних.
Однозначно рекомендую школу —це майже сім’я.
13/05/2025, Ірина Кулик
Безмежно вдячна інструктору Шмигельській Людмилі Степанівній!
Прекрасний майстер своєї справи.
Дуже зрозуміло і чітко все пояснює. Одне задоволення так вчитися❤️
13/05/2025, Оксана Бойко
Доброго дня! Мене звати Оксана.Я сьогодні склала практичний іспит з другої спроби,за що безмежно вдячна Віктору. Я змінила інструктора і ні грама про це не шкодую. Це професіонал своєї справи,який з нуля ,можна сказати,навчив мене.Я дякую за терпіння,цінні поради,професійне навчання.Завдяки йому я впевнено себе почуваю за кермом,в мене немає страхів,які були раніше. Він повірив в мене мабуть більше,ніж я сама.Ще раз велике дякую! І всім його рекомендую!
10/05/2025, Ноготков Назарій
Добрий день. Проходив перепідготовку на категорію С, інструктор був Олег Романович. Дуже задоволений результатом, за практичний курс чудово навчив їзді по місту, паркуванні та екзаменаційні маршрути. Хочу відзначити спокійність, кваліфікацію, підтримку та розуміння свого інструктора( бувало з самого ранку тривали заняття перед екзаменом) . Іспит склав з другого разу, без помилок. Рекомендую, з Олегом ви точно отримаєте хороший результат.
09/05/2025, Марина Загурська
Цього тижня отримала вже постійне посвідчення водія, і все завдяки автошколі Мегадрайв.
Дякую Зоряні Богданівні за гарне викладання теорії і доступні пояснення. Також дуже вдячна Богоновичу Ігору Євгеновичу за практичні заняття з парковки, незамінна навичка при їзді по місту.
І особливо дякую своєму інструкторові Бордуну Роману Романовичу за прекрасні практичні заняття, спокій, терплячість і комфорт, пояснення і практичні поради. Завдяки Вам я склала практичний іспит з першого разу, і їжджу без страху і з впевненістю у своїх навичках.
06/05/2025, Потихач Вікторія
Добрий день)
Закінчила теоретичний курс в автошколі “Мегадрайв” і рада, що обрала саме цю школу. Вибрала онлайн курс, який викладала ЯКУБІВ ЗОРЯНА БОГДАНІВНА, матеріал подає дуже зрозуміло і з гумором. Видно, що людина знає свою справу на всі 100%. І підтримка від Зоряни Богданівни, як і під час занять, так і коли ми складали з групою теорію в сервісному була шалена, не знаю чи ще хтось так вболіває за своїх.
Теорію здала з першого разу. Рекомендую цю автошколу, а Зоряні Богданівні, велике дякую, ви супер🥰😍
04/05/2025, Мілінчук Олеся
Дуже вдячна автошколі Мегадрайв за круту і комплексну підготовку для отримання посвідчення водія. Дякую викладачу теорії Якубів Зоряні Богданівні за цікаві та зрозумілі лекції. Теоретичний іспит з першого разу 💪🏻.
Окрема подяка інструкторці з практичних занять
Шмигельській Людмилі Степанівні за легкість у викладанні, за професійність, за круті і комфортні уроки, і за те, що вірила в мене! І що взялася мене навчати на останніх місяцях вагітності ))
Практичний іспит теж з першого разу у сервісному центрі 💪🏻!
03/05/2025, Катрій Надія Ігорівна
Хочу щиро подякувати всьому колективу автошколи за чудову підготовку та підтримку протягом усього навчання!
Особлива подяка Якубів Зоряні Богданівні за цікаві, доступно викладені та структуровані теоретичні заняття — завдяки їй правила дорожнього руху стали зрозумілими й логічними.Завдяки вам,теорію здала з першого разу.
Велика вдячність Голяшу Роману Васильовичу — основному інструктору з водіння — за терпіння, професіоналізм, спокій та вміння чітко пояснити і навчити навіть у найскладніших ситуаціях. Саме завдяки його практичним порадам я почала впевнено почуватися за кермом.
Окрема подяка Бондару Ігорю Анатолійовичу за якісне навчання паркуванню та корисні лайфхаки, які допомогли мені під час іспиту.
Завдяки вам усім я успішно склала практичну частину з першого разу та отримала водійське посвідчення! Щиро дякую за знання, підтримку та віру!
29/04/2025, Юля Студенна
Хочу подякувати Віктору Михайловичу за його професіоналізм на вміння пояснити складне простими словами. Завдяки йому я не лише опанувала керування автомобілем, але й відчуваю себе за кермом абсолютно впевнено. Окремо хочу подякувати за навчання паркуванню – раніше я вважала це для себе надскладним завданням! На кожному уроці я отримувала цінні поради щодо поведінки в різних дорожніх ситуаціях, що значно покращило мої навички водіння.
Я щиро рекомендую та буду рекомендувати Віктора Михайловича всім своїм знайомим.
29/04/2025, Марія Помилуйко
Хочу поділитися своїми враженнями від навчання в автошколі та особливо подякувати своєму інструктору Віктору. Це дійсно професіонал своєї справи! Пояснює все чітко, по суті, без зайвих слів. Особливо цінно, що він детально показує, як правильно працювати з щепленням, коли і як його тримати. Після занять із Віктором не потрібно нічого перевчати — ти вже повністю готовий до реального водіння на дорозі.
Щиро рекомендую автошколу та свого інструктора всім, хто хоче не просто отримати права, а стати впевненим і відповідальним водієм.
26/04/2025, Теребінов Владислав
Велике дякую працівникам автошколи “МЕГАДРАЙВ”, а особливо викладачу теорії Синюк Людмилі Йосипівні та викладачам практики Безпальку Олегу Ігоровичу та Богоновичу Ігору Євгеновичу.
Викладання теорії було якісним, чітким та доступним, саме те що потрібно!
Практична частина проходила спокійно, доступно та насичено, інструктори дуже уважні до практикантів та вміло передають свої знання.
Рекомендую здобувати знання саме в цій автошколі!!!
26/04/2025, Дзюма Людмила
Щиро дякую за професіоналізм інструктора Віктора Михайловича при підготовці до здачі іспиту.,за допомогу і якісне навчання. Мені все вдалося!Дякуююю!
23/04/2025, Надія Хома
Вітаю!
Мене звати Надія Хома. Завершую теоретичний курс навчання в автошколі “МЕГАДРАЙВ”.
Щиро дякую викладачу ЯКУБІВ ЗОРЯНІ БОГДАНІВНІ!
В першу чергу за професіоналізм.Відчутно,що вона любить те,що робить.Навчальний матеріал подавався таким чином, щоб краще було не тільки зрозуміти, але і запам’ятати,а ще з гумором.
Рекомендую “МЕГАДРАЙВ”!
ЗОРЯНІ БОГДАНІВНІ респект!
17/04/2025, Мельниченко Діана
Дуже задоволена навчанням у автошколі МЕГАДРАЙВ!🥰
Щиро дякую Якубів Зоряні Богданівні за теоретичні знання.
Навчання обрала онлайн,матеріал подає чітко,дуже цікаво та доступно,
Зоряна Богданівна ви найкраща!!! Викладач вищого рівня
Дякую вам!!!!! 😍🥰💓
17/04/2025, Юлія
Дуже задоволена теорією у викладача Нетефор О.А.
Практичні заняття у Кекіш І.П. – повне розчарування…
Хороший інструктор з водіння не стане, під час уроку їздити у своїх справах, говорити на підвищених тонах або кричати, відправляти текстові повідомлення або спілкуватися по телефону.
06/04/2025, Ленько Ростислав
Навчався в Віктора на Toyota Corolla,навчає бездоганно,здав іспит з першого разу!
05/04/2025, Дзюрдзевич Тетяна Романівна
Хочу висловити щиру подяку своєму інструкторові з водіння Бордуну Роману Романовичу, найперше за високий професіоналізм, пунктуальність за надзвичайне терпіння, за вміння дуже легко пояснити ситуації на дорозі. Часто в нас як в водіїв початківців є дуже багато страхів і запитань і одне з них, а може це не моє, Роман Романович інструктор який підтримує навіть тоді коли ви самі вже в себе не вірите. Уроки водіння проходили на позитиві в максимально спокійні обстановці без жодних неприємних слів.Роман Романович без перебільшення найкращий раджу усі хто стоїть перед вибором інструктора
04/04/2025, Юлія Шевчук
Довго думала між Антаресом і Мегадрайвом. Антарес пропонував безкоштовну теорію, а я як людина – “вічний учень”, не вірю в якісну безкоштовну освіту, тому пішла в Мегадрайв. І це, певно, було одне з найкращий рішень в моєму житті.
Теорію читала Синюк Людмила Йосипівна, це не просто Людина, це Викладач з великої літери. Теорія – 20/20 з першого разу.
Почалася практика. Тут було трохи сумно спочатку. Потрапила до свого першого інструктора (не хочу розголошувати хто), але відїздивши з ним 13 занять, зрозуміла, що м’яко кажучи не моє. (Таке буває))
Пішла до менеджменту, пояснила ситуацію і вони за 1 годину (!!!!) на моє прохання поставили мені Людмилу Йосипівну. Це велика рідкість, коли до тебе так прислухаються і йдуть на зустріч.
Пару слів про Людмилу Йосипівну.
Шановно адміністраціє Мегадрайву, як Ваша випусниця, дуже прошу Вас берегти і триматися за даного Викладача. Ця Людина – це тендітне поєднання людяності, доброти, спокою і професіоналізму. Вона прибрала всі мої страхи, посіяла в мені впевненість і найголовніше – довела, що здати без хабара можливо!
Це викладач заняття з яким, чекаєш з нетерпінням і навіть після отримання прав хочеться ходити ще 🙂
Буду радити тепер тільки Мегадрайв і викладача Синюк Людмилу Йосипівну всім)
03/04/2025, Людмила Гринда
Дуже задоволена навчанням у автошколі МЕГАДРАЙВ!🥰
Щиро дякую Якубів Зоряні Богданівні за теоретичні знання.Навчання обрала онлайн,чим і задоволена.Для мене було це зручно,матеріал подано дуже цікаво,чітко і зрозуміло.💗
Подяка моєму інструктору Бульчаку Андрію Івановичу за навички водіння, за хороший підхід до навчання.
Пунктуальний,добрий,було дуже комфортно і спокійно з ним їздити.
Дякую за підтримку🤗
Вдячність іструктору з паркування,Богоновичу Ігорю Євгеновичу за хороше ставлення.Терплячий,легкий у спілкуванні,дуже гарна людина.
Іспит складено з першого разу як теоретичний так і практичний🙂
Цим завдячую саме Вам!❤️
Спасибі за Ваш професіоналізм!!!
03/04/2025, Марія Лясковець
Дякую автошколі “Мегадрайв”! Завдяки спільним зусиллям я здала теоретичний та практичний іспит з першої спроби. Дякую Якубів Зоряні Богданівні за цікаву та зрозумілу подачу теоретичного матеріалу. Величезне ДЯКУЮ моєму інструктору Мельничук Сергію Івановичу, за терпіння і вимогливість, за можливість навчитись керувати автомобілем з нуля, за виправлення помилок та за величезну підтримку.
01/04/2025, Marta Kutsobina
Навчалась на теоретичному курсі у Якубів Зоряни Богданівни. Дуже задоволена подачею матеріалу, ставленням і наполегливістю викладача. Рекомендую!
01/04/2025, Ленько Ростислав
Вчився в автошколі МегаДрайв на MAN-і Олега Романовича,навчив мене їздити бездоганно,без зауважень,я вже з водійським посвідченням!
24/03/2025, Наталія Зелінка
Автошкола Мегадрайв – це місце, де навчання водінню стає справжнім задоволенням! Завдяки викладачці теорії Зоряні Богданівні Якубіа складні правила стають простими й зрозумілими, а заняття проходять легко та цікаво. А інструктор з практичного керування Людмила Степанівна Шмигельська не лише навчить впевнено керувати, а й прищепить справжню шану до автомобіля. Як результат чудової співпраці і розуміння усі іспити склались з першого разу! Рекомендую всім, хто хоче якісного навчання та комфортної атмосфери!
18/03/2025, Світлана А.
Дуже вдячна автошколі « Мегадрайв» !!!
Все на вищому рівні ! Дуже гарна подача теоретичного матеріалу ( Вавричук Руслан Васильович ). А інструктор Остапів Михайло – НАЙКРАЩИЙ !!! Пунктуальний, врівноважений, людина на своєму місці !!! Велике дякую !
17/03/2025, Наталія Березовська
Щиро вдячна Якубів Зоряні Богданівні за теоретичний курс! Дуже доступний та високо педагогічний підхід до подачі матеріалу! Все зрозуміло, а головне запам’ятовується. Іспит здавала аж через два місяці після закінчення курсу, все правильно! Чудово!
Ще раз велике дякую!
11/03/2025, Сисак Наталія
Хочу висловити щиру подяку своєму інструктору з водіння Войцехівському Андрію Романовичу! Це справжній професіонал своєї справи, який не тільки відмінно знає правила дорожнього руху, але й уміє доступно пояснити їх учням.
Заняття проходили спокійно і впевнено, без стресу та зайвої напруги. Навіть у складних ситуаціях Андрій Романович завжди зберігає спокій і допомагає розібратися, як правильно діяти на дорозі. Завдяки його терпінню та підтримці я навчилась впевнено керувати автомобілем і відчувати себе комфортно за кермом.
Рекомендую всім, хто хоче навчитися водити без страху та сумнівів! Дякую вам за знання, досвід і позитивний настрій на кожному уроці!
08/03/2025, Пштир-Подусовська Оксана
Дякую автошколі “Мегадрайв”! Завдяки тим людям, які в вас навчають я здала теоретичний та практичний іспит з першої спроби. Дякую Якубів Зоряні Богданівні за класну подачу матеріалу. Ваші уроки проходили легко і цікаво. Величезне ДЯКУЮ моєму інструктору Кравченко Олександру Миколайовичу, який навчав мене водінню “з нуля”. Дякую за Ваше терпіння, за все чого Вам вдалося мене навчити, пояснити (а це було не легко😄)
Класний інструктор і людина! Також дякую Бондар Ігорю Анатолійовичу! Чудовий інструктор, мені дуже допомогли його поради. Для тих, хто обирає автошколу для навчання, йдіть в “Мегадрайв”, ви не пожалкуєте, що обрали саме її.
05/03/2025, Марія Добрянська
Дуже задоволена навчанням, щиро вдячна Войцехівському Андрію Романовичу за підхід, неймовірну підтримку та віру в мене, прекрасні навички їзди, та цікаві історії)
Інструктор на вагу золота, рекомендую усім🤗
04/03/2025, Іванна Княжева
Хочу подякувати автошколі «Мегадрайв» за якісне навчання водінню з нуля.
Дякую викладачці теорії Якубів Зоряні за цікаву та зрозумілу подачу матеріалу (теорію здала з першого разу). Окрема подяка моїй інструкторці з водіння Шмигельській Людмилі Степанівній за її спокій, терпіння та вміння легко пояснити найскладніші та незрозумілі моменти водіння і, особливо, парковку). Заняття проходили спокійно, без крику. Це моя щира рекомендація!
Також дякую інструктору Золотнику Ігорю за ефективне відпрацювання навичок на такій машині як в сервісному центрі та цінні поради.
Сьогодні здала іспит з другої спроби! За першим разом перехвилювалася і наробила дурних помилок, але цього разу зібралася. Попався найсуворіший екзаменатор, але навіть отримала похвалу від нього))
Безмежно вдячна за вашу працю. Дякую за безцінні навички та впевненість за кермом!
28/02/2025, Тетяна Сясько
Щиро дякую Олегу Ігоровичу за змістовне навчання. Інструктор від Бога. Хто довіриться йому у навчанні ніколи не пожалкує. Чудова людина , дуже хороший учитель , чуйний , терплячий , спокійний , відчуття рідної людини . Після навчання у Олега Ігоровичу екзамен здала без помилок , просто чудово . Дякую Богу за Олега Ігоровича. Най йому Бог допомагає та благословляє в роботі і у житті . З повагою учениця Тетяна А.С.❤️🙏
27/02/2025, Дарія
Автошкола дуже класна , від чистого серця рекомендую!!!
З теорії Якубів Зоряна дуже круто пояснює , все зрозуміло, приводить класні приклади
З практики Олег Ігорович дуже спокійний , все пояснює чудово і зрозуміло , дуже веселий
Здала з другої спроби успішно!!!!
22/02/2025, Ірина Бойчук
Золотник Ігор Володимирович, найкращий інструктор) викладає якісно і зрозуміло, дає корисні поради, мотивую, вірить в кожного учня і додає віри. Обгронтовує кожну помилку, також хвалить) я щиро йому вдячна за навчання, без нього я б не здала) Рекомендую хоча б взяти в нього один урок і ви переконаєтесь, що це той самий інструктор якого ви шукали. Я йшла на уроки до нього з великим бажанням, адже кожен урок давав великий досвід!
21/02/2025, Любов
Я нещодавно завершила теоретичний курс в “Мегадрайв” і залишилась дуже задоволена. Викладачка Якубів Зоряна Богданівна чудово пояснювала матеріал, роблячи складні теми зрозумілими та цікавими.
На уроках панувала невимушена атмосфера, що сприяло кращому засвоєнню матеріалу. Завдяки її професіоналізму та ентузіазму я не тільки відчула себе впевненою та підготовленою, а й успішно склала теоретичний іспит.
Рекомендую цю школу всім, хто шукає якісну теоретичну підготовку.
21/02/2025, Христина Полева
Хочу подякувати АВТОШКОЛА”МЕГАДРАЙВ за якісне навчання!!
Викладач з теорії Зоряна Богданівна Якубів, доступно пояснює. На її уроках сумно не буває, розказує все по суті і все зрозуміло.
Інструктор Андрій Романович Войцехівський
Уроки практики проходили дуже легко.
Я навчалася водінню з нуля, і мені було дуже легко. Все було чітко і по правилах.
Вдячна адміністраторам які також йшли мені на зустріч, і я завжди могла звернутися за допомогою!!!
20/02/2025, Аліна Рижик
Дуже задоволена автошколою «Мегадрайв», завдяки знанням та підтримці свого інструктора Мельничука Сергія Івановича, здала практичний іспит з першого разу!) Найкращі з кращих, дякую!!!)))
20/02/2025, Мар’яна Кутна
Хочу подякувати за якісне навчання в Вашій автошколі!!!
Чудові викладачі, інструктори та адміністратори.
Викладач з теорії Вавричук Руслан Васильович – доступно і зрозуміло пояснював ПДР з прикладами на наших дорогах, щоб можна було візуалізувати і в подальшому легко орієнтуватися на практиці.
Велике ДЯКУЮ інструктору Папузі Михайлу Йосифовичу за терпіння і вимогливість, за можливість навчитись керувати автомобілем з нуля, за виправлення помилок та за величезну підтримку на шляху до отримання водійського посвідчення.
Як висновок: теорія з першого разу (20 з 20-ти правильних відповідей); іспит з водіння з 2го разу ( що я вважаю також крутий результат)!
19/02/2025, Катерина Ватруба
Хочу висловити свою подяку та низький уклін Синюк Людмилі Йосипівна, яка втілює мою мрію в реальність ! Була в неї і на теорії і зараз на практиці . Не разу не пошкодувала, що вибрала МЕГАДРАЙВ і Людмилу Йосипівну ! Терпіння в людини залізне 🙂 Спокійна , урівноважена. Вся інформація засвоюється з легкістю ! Дякую за підтримку та гарний настрій 😊
18/02/2025, Аліна Дольник
Проходила теорію у Якубів Зоряна Богданівна, дуже хороший викладач, цікаво пояснює. Уроки проходили в дружній та комфортній атмосфері, завжди можна було поставити запитання та отримати детальне пояснення. Дуже вдячна за отримані знання та якісну підготовку!
18/02/2025, Марія Мартинюк
Щиро дякую автошколі за теоретичні заняття.Велика подяка вчителю Якубів Зоряні Богданівні – хороший викладач, який доступно і легко навчає!Терпеливо ставиться до учнів!Рекомендую автошколу «Мегадрайв»
15/02/2025, Барановська Вікторія
Хочу висловити подяку інструктору Мельничуку Сергію Івановичу за чудове навчання та підтримку!Його спокій, професіоналізм і вміння пояснювати навіть найскладніші моменти зробили навчальний процес максимально комфортним і зрозумілим.Дякую за терпіння, мотивацію та віру в мене!🫶🏼
14/02/2025, Воркун Віка
Зоряна Богданівна ,найкраща ❤️Золота людина ,теорію здала з першого разу ,але все завдяки їй ,дякую вам ❤️
09/02/2025, Іванна Іваник
Хочу подякувати автошколі “Мега Драйв” і особливо викладачці Якубів Зоряні Богданівні! Вона пояснює матеріал чітко, доступно, а іноді ще й з гумором, що допомагає краще засвоїти інформацію. Але якщо думаєте, що можна розслабитися — дарма! Зоряна Богданівна дає такого доброго копняка мотивації, що точно мусиш вивчити тести. Ще готуюсь до іспиту, але з таким викладачем впевнена, що все складеться добре. Дякую за підтримку та круту подачу матеріалу!
08/02/2025, Юлія Коваль
Хочу подякувати Сампарі Віктору Михайловичу, адже він навчив мене їздити з нуля. Уроки проходили на позитиві, завжди відповідав на всі мої запитання, допомагав і ніколи не підвищував голос, навчив мене почуватись впевнено за кермом, підтримував та вірив в мене, навіть приїжджав у сервісний центр підтримати. Він навчить вас не боятись їздити та почуватись впевнено, розповість як краще зробити в різних ситуаціях, усі помилки й виправить їх, тому ви навчитесь їздити ідеально. Я завжди чекала наступних занять, адже вони були продуктивні, цікаві та з позитивом. Я отримала багато корисного досвіду та навчилась класно їздити.
Тому рекомендую Віктора Михайловича – це найкращий інструктор!
01/02/2025, Ірина Склярик
Щира вдячність моєму іструктору з практичного водіня Папузі Михайлу Йосифовичу . Доступне і чітке пояснення керування,міцну нервову систему (ситуації були різні), підтримку твоїх сил та впевненості. Рекомендую всім хто хоче впевнено їздити. Дякую.
31/01/2025, Анастасія Сирляк
Навчалась теорії у Якубів Зоряни Богданівни.
Склала іспит на 20/20 з першої спроби, і це велика заслуга нашої викладачки! Вона не просто чудово знає матеріал, а й вміє подати його легко, цікаво і з гумором. На заняттях завжди було весело, атмосфера невимушена, а пояснення – максимально зрозумілі. Завдяки її підходу все запам’ятовувалося дуже легко. Рекомендую автошколу всім, хто хоче не просто здати іспит, а й справді зрозуміти правила дорожнього руху!
30/01/2025, Ірина
Хотілось би подякувати викладачам і інструкторам автошколи «Мегадрайв» за якісне і професійне навчання.
Обрала її за відгуками в інтернеті та особистими рекомендаціями знайомих і не пошкодувала.
В першу чергу хотілось би зазначити, що навчальна програма та усі практичні години, як входять в оплачену вартість навчання повністю відповідають заявленим , усе чітко і прозоро.
Теорію викладав Юсик Зеновій Богданович, який з легкістю і в доступній зрозумілій формі пояснював правила, розглядаючи їх і на конкретних життєвих прикладах. Навчання проходило цікаво і весело. В результаті теорія була здана 20/20 з 1 разу .
Практична частина: тут все було не так просто, як з теорією🙂 Навчання проходила в інструктора Остапів Михайла Євгеновича. Оскільки навчання доводились починати з «нуля», спочатку доводились дуже непросто, але дякуючи мега терпінню, відповідальності та підтримці Михайла Євгеновича, все-таки моя мрія навчитися водити авто збулася. Даний інструктор дуже пунктуальний, ввічливий і не підвищує голос, навіть коли ви злі і недобрі самі на себе, психуєте, бо не все вам вдається одразу, то вам в черговий раз, професійно і наполегливо пояснять ваші помилки і навчать швидко реагувати, щоб стати безпечним водієм.
Після закінчення навчання продовжила брати ще уроки з водіння, оскільки особисто мені не хватило цих годин, щоб почуватися настільки впевнено щоб йти здавати іспит (хоча з особистого досвіду зазначу, що ця впевненість навряд чи колись настане). Рекомендую всім брати уроки додатково і в інших інструкторів, бо це свого роду як екзамен для вас, а також це поїздка на іншій машині, яка дозволяє виявити ваші слабкі сторони, це думка і поради інших інструкторів, які допоможуть вам підкоригувати деякі моменти вашого водіння та підтягнутися перед екзаменом
Їздила ще додатково з кількома інструкторами цієї автошколи. Були різні серед них, зокрема і такі, що забували за призначені уроки та були деякі інші проколи (спишемо це все на людський фактор та інші життєві обставини), але більшість з них професіонали своєї справи.
В результаті навчання в даній автошколі вдалося отримати такий бажаний гарячий пластик (хто вже його отримав, розуміє про що я 🙂) під назвою «посвідчення водія», тому дякую усім причетним і щиро рекомендую дану автошколу!!
29/01/2025, Олександр Лучко
Сампара Віктор Михайлович – найкращий інструктор в світі!!! Якби не він, мене би ніхто не навчив їздити. Щиро вдячний!
26/01/2025, Кузьмин Марʼяна
Проходила уроки з паркування в інструктора Бондар Ігор, дякую за здобуті знання та навички з паркування, хороший спеціаліст та людина👍
25/01/2025, Кузьмин Марʼяна
Проходила практичну підготовку в інструктора Голяш Роман. Дуже рада, що обрала Вас.
Неймовірний інструктор та чудова людина, я вдячна за всі Ваші зусилля, терпіння та розуміння.
Дякую, що допомагали та пояснювали все, що мені важко вдавалося, дякую за уроки безпечного володіння, Ви найкращий👍
23/01/2025, Соломія Мацишин
Щиро дякую Якубів Зоряні за неймовірно цікаве та зрозуміле подання теорії, через цікаву подачу та пояснення все швидко запам’яталося, через що склала теоретичний іспит з першого разу!
Також дякую Бульчаку Андрію за терпіння та допомогу в опануванні автомобіля, навчилася їздити з нуля і реагувати на любі ситуації.
Інструктору з парковки Бондару Ігору щиро дякую за пояснення усіх аспектів парковки і маневрів в обмеженому просторі, паралельна парковка не така страшна коли тебе навчає такий крутий інструктор.
Дякую адміністрації Мегадрайву що супроводжували протягом усього навчання і відповідали на усі питання
однозначно рекомендую!!!
23/01/2025, Ірина Кучер
Щиро дякую школі «Мегадрайв» і особливо своєму інструктору ,Кравченко Олександру Миколайовичу. Його підхід, цінні поради, терпіння, доступне розʼяснення до найменших дрібниць, допомогли освоїти механічну коробку передач і не кидати щеплення)), а також подолати страх водіння. Завдяки Вам я отримала омріяне посвідчення водія! ДЯКУЮ!
21/01/2025, Ігор
Просто нереальна подача матеріалу від Зоряни Богданівни Якубів. Її вміння пояснювати складні речі простою та зрозумілою мовою викликає справжнє захоплення. Навіть я, вже маючи водійське посвідчення, неодноразово ловив себе на думці, що разом із дружиною з великим захопленням слухаю її уроки. Відчувається, що Зоряна Богданівна вкладає душу в кожен урок і щиро хоче, щоб її учні не лише здали іспити, а й стали свідомими, впевненими водіями. Її доброзичливість, терпіння і професіоналізм створюють атмосферу, в якій навчання приносить справжнє задоволення. Раджу всім, хто шукає найкращого викладача!
21/01/2025, Шумейко Оксана
Хочу поділитись позитивними враженнями від мого інструктора Людмили Степанівни!
Профі своєї справи!
Особливо для дівчат вона найкращий вибір… спокійна, врівноважена, на любі питання дасть зрозумілу відповідь, у міру строга і в міру вимоглива!
Ще важливе… машина і сам інструктор у відмінному стані! Ми ж любимо щоб було чисто та гарно пахло)
Усім її рекомендую!
19/01/2025, Ірина Болонська
Коли обирала автошколу, це був вибір без вибору, бо знала, що це буде Мегадрайв – автошкола, яка не потребує реклами, адже має сотні позитивних відгуків і щирих рекомендацій своїх випускників.
Юсик Зеновій Богданович – викладач теорії, який не тільки допоможе розібратися в складному, а й навчить розуміти і застосовувати на практиці. Якщо до цього правила дорожнього руху були для вас нудними і нецікавими, то після проходження курсу, ви легко і впевнено складете іспит на 20/20.
Богонович Ігор Євгенович – інструктор з паркування. Про Ігоря Євгеновича вже ходять легенди: надзвичайно добрий, спокійний, терпеливий, вміє і знає, як знайти підхід до кожного. Він не тільки навчить паркуватися, а й поділиться лайфхаками і власним досвідом. Внутрішній іспит з паркування в автошколі – легко і без хвилювань, завдяки Ігорю Євгеновичу.
Папуга Михайло Йосифович – інструктор з водіння, обраний серцем 🫶 Перший інструктор, як перший вчитель – дуже важливо, щоб ви знайшли спільну мову, чули і розуміли одне одного, бо протягом навчання ви проживатимете повний спектр емоцій: від захвату та перших успіхів до розчарувань і навіть сліз через помилки і невдачі. Слухайте і слухайтесь, ловіть кожне слово і не бійтесь запитувати, адже ваш інструктор закладає міцний фундамент, а будуєте вже ви самі. Щиро вдячна Михайлу Йосифовичу за професіоналізм і вимогливість, цікаві заняття, безцінний досвід і тотальну підтримку, яка відчувалась навіть без слів. Як результат, успішно складений іспит в сервісному центрі.
Якщо ви хочете навчитись водити і отримати посвідчення водія, знайте, ви на шляху до успіху, бо обрали автошколу, де працюють справжні професіонали, які дають якісні знання, мотивують, підтримують і щиро радіють вашим успіхам. Мегадрайв – ви найкращі!
19/01/2025, Галина Рачинська
Отримала водійське посвідчення і хочу подякувати чудовим інструкторам школи “Мегадрайв”, зокрема Синюк Людмилі Йосипівні та Новаку Василю Сергійовичу. Теоретичні заняття у Людмили Йосипівни цікаві, навчальний матеріал подається дуже доступно, часто ілюструється реальними прикладами з життя. Хочу порадити тим, хто вагається, чи вивчати теоретичну частину у школі. Звісно, правила можна вивчити, але ж їх ще потрібно розуміти та використовувати осмислено! Я рада, що секрети водіння мені передали Людмила Йосипівна та Василь Сергійович. Якщо Вам важливо навчитись правильно кермувати, бути впевненим і відповідальним водієм, а ще хочете, щоб атмосфера заняття була цікавою і ненапруженою,то щиро раджу моїх інструкторів! Ще секрет: Людмила Йосипівна дуже радіє за кожного свого учня!
15/01/2025, Zoriana Luhova
Хочу подякувати найкращому, терплячому інструктору Івасюку Назарію. Дякую Вам за навики, за віру, і звичайно за переборений страх на дорозі. На Ваші уроки хотілося ходити і вивчати щось нове. Буду рекомендувати знайомим автошколу і звичайно найкращого інструктора. Велике Дякую
15/01/2025, Турта Христина
Хочу подякувати автошколі «Мегадрайв» за чітку організацію навчального процесу, навчання пройшло чудово та зрозуміло.
Мій інструктор був Босий Василь Ярославович. І йому моя Велика Подяка!!!!Доступно пояснював всі нюанси водіння авто на механіці. Їздити з ним було легко та просто. Уроки проходили спокійно, без криків. Кожен маршрут та нюанси в них були пояснені дуже добре, запамʼятала їх швидко.
Його підтримка та віра в мене, як учня, зробили велику лепту в те, що я здала практичний екзамен в сервісному з першого разу.
Дякую за навчання Богонович Ігорю Євгеновичу, інструктору з паркування
Завжди підтримає, коли не все вдається одразу. Водіння проходило спокійно та з гумором.
Теоретичний курс викладав Зеновій Богданович. Лекції проходили легко, зрозумілою мовою, з життєвими прикладами та гумором. Будь-які незрозумілі питання, ситуації – все проговорювали до найменших деталей.
Екзамен – теорію в сервісному здала з першого разу без труднощів.
11/01/2025, Марія Смолій
Я задоволена навчанням у цій школі, уроки проводились онлайн, як для мене це дуже зручно.
Уроки проходили цікаво, а основне зрозуміло і легко запам’ятовувалась теорія. Особливо вдячна викладачу Якубів Зоряні Богданівній! Вона дуже чудово та доступно пояснює матеріал.
11/01/2025, Каріна Прика
Хочу щиро подякувати автошколі “Мегадрайв” за неймовірну підготовку, завдяки якій я здала практичний іспит на механічній коробці передач з першого разу!
Особлива вдячність інструкторам Сампарі В. М. і Богоновичу І. Є.
Віктор Михайлович — доступно пояснював усі тонкощі водіння, давав чіткі поради і завжди підтримував, навчив все з «нуля» на механічній коробці передач, заняття завжди проходили корисно, дуже весело та зрозуміло.
Ігор Євгенович — розібрав усі складні моменти, навчив правильно маневрувати і впевнено паркуватися, заняття проходили завжди спокійно, навіть моментами я заздрила терпінню Ігоря Євгеновича.
Навчання пройшло легко та без зайвого стресу, завдяки найкращим інструкторам. Щиро рекомендую “Мегадрайв” усім!! І ще раз дуже дякую найкращим інструкторам!!))
10/01/2025, Юлія Кривінська
Хочу подякувати Сампарі Віктору Михайловичу за професіоналізм і терплячість. Його методика навчання була дуже зрозумілою та доступною, завдяки чому я швидко і без стресу освоїла навички водіння. Віктор Михайлович завжди підтримував і давав корисні поради. Заняття проходили в спокійній та позитивній атмосфері. Дуже рекомендую цього інструктора всім, хто хоче стати впевненим водієм!
31/12/2024, Діана Чорній
Хочу подякувати і всім порекомендувати викладачку Зоряну Богданівну,за цінні знання,неймовірно щиру і класну подачу матеріалу.Кожного уроку чекала з нетерпінням🥰👍
30/12/2024, Марʼяна Пастущак
Дуже дякую автошколі «Мегадрайв»!
Окремо хочу подякувати інструктору з водіння Безпальку Олегу Ігоровичу. Це справжній професіонал своєї справи, який вміє доступно та зрозуміло пояснити все своїм учням!
З першого заняття була спокійна і комфортна атмосфера, де не страшно запитувати чи робити помилки. Олег Ігорович терплячий, уважний і дуже добрий, тому навчання легке й зрозуміле. Він завжди спокійний і готовий пояснювати навіть найскладніші моменти стільки разів, скільки потрібно.
Особливо сподобалося цікаве пояснення складних ситуацій, які можуть трапитися: теоретично (малюнками, схемами, машинками) та практично.
Щиро дякую Олегу Ігоровичу, рекомендую всім, хто шукає досвідченого, надійного, відповідального та уважного інструктора!
Дякую за чудовий досвід!
26/12/2024, Лазута Ольга
Щиро дякую автошколі “Мега Драйв “за теоретичні і практичні заняття.
Теорія – Людмила Йосипівна, найкращий викладач! Доспупно і цікаво подає матеріал,завдяки їй теорія з першої спроби,без жодної помилки.
Інструктор – Олег Ігорович, надзвичайно добра і спокійна людина, справжній професіонал. Водіння завджи проходило цікаво і на найвищому рівні, з увагою до деталей та терпінням).
Інструктор з паркування – Ігор Євгенович, спокійний, терпеливий і майстер своєї справи.
Завдяки вам отримала своє омріяне посвідчення водія)
26/12/2024, Ірина Мельник
Зовсім не пошкодувала, що обрала автошколу “Мегадрайв”!
Окреме велике ДЯКУЮ інструктору Шмигельській Людмилі Степанівні! Дякую за цінні поради, настанови і за те, що повірили у мене, навчили круто їздити, допомогли подолати усі страхи дороги і правильно оцінювати ситуацію, за те, що зробили мене впевненим водієм! (здала іспит без жодної помилки). Людмила Степанівна – професіонал своєї справи, чудова, розумна та терпляча людина, яка знайде індивідуальний підхід до кожного! Заняття пролітали з величезною легкістю і швидкістю!
Також хочу подякувати Якубів Зоряні Богданівні за доступно і чудово поданий теоретичний матеріал!
Рекомендую усім автошколу “Мегадрайв”! Це беззаперечно найкраща школа з найкращими спеціалістами своєї справи!
22/12/2024, Taras Kramar
Брав приватні уроки у Вітора Михайловича. Інтруктор чітко все пояснював, спокійно вказував на помилки і слабкі сторони, які треба було пропрацювати. В результаті, склав практичний іспит з першого разу. Щиро дякую, Віктору Михайловичу за навчання і рекомендую іншим!!!
20/12/2024, Олена Ваврів
Щиро дякую найкращій автошколі “Мегадрайв” за доступне та змістовне навчання теорії та практики.
Спочатку це були лекції з ПДР у Людмили Йосипівни, на які ми ходили, як на свято, адже 2,5 години пролітали дуже швидко.
Людмила Йосипівна завжди доступно і лаконічно , а головне ‘цікаво пояснювала матеріал. Як результат вся наша група теорію здала з першого разу!!!!!
У виборі інструктора з водіння я щиро дякую долі, адже у списку Олег Ігорович Безпалько був передостанній, але саме до нього я подзвонила першим, і я не помилилася, адже це найкращий , найдобріший та найспокійніший інструктор, який вдало вміє навчити водити авто , як ,кажуть ” з нуля”, допоміг подолати мої страхи водіння.
Олег Ігорович завжди знаходить індивідуальний підхід до кожного, допомагає подолати труднощі у водінні, пропрацьовує ті чи інші помилки до тих пір поки , ти на 100% не зробиш так, як треба, але все це відбувається під такою аурою спокою, що таке враження, ніби побував у психолога.
Щира рекомендація всім Олега Ігоровича,, як відповідального, тактовного і найкращого професіонала у навчанні водінню авто.
Окреме велике дякую Ігорю Євгеновичу, інструктору з паркування , це дивовижна людина, настільки вміє підтримати і доступно пояснювати все , що стосується головних моментів паркування. Завдяки Ігорю Євгеновичу навчиться паркуватися будь-хто))) бо коли в мене опускалися руки і я не вірила у свої можливості, він вірив у мене, підбадьорював, і як результат- у мене все вийшло!!!!!!
Дякую Вам щиро ви – крутий!!!!
Бажаю автошколі “Мегадрайв ” процвітання, розвитку та побільше вдячних і здібних учнів.
Моя 100 % рекомендація всім автошколи “Мегадрайв ” .
ВИ – НАЙКРАЩІ!!!
19/12/2024, Анастасія Кушнір
Завдяки автошколі «МегаДрайв» класно здала теоретичний іспит. Окремо хочу подякувати найкращому інструктору Ігору Юрійовичу за те, що здала з першого разу практичний іспит.
08/12/2024, Яніна Музика
Мегадрайв – чудова школа. Зручний графік навчань, оплата частинами, підтримка і професіоналізм.
Хочу подякувати за теоретичний курс, який викладав Юсик Зеновій Богданович. Це були дуже конкретні, зрозумілі лекції, де я отримала 💯 знання ПДР і теорію в сервісному центрі здала з першого разу. Дуже Вам дякую!
За практичне навчання, професіоналізм і за витримку з моїм нульовим досвідом дуже вдячна Папузі Михайлу Йосифовичу!
І окрема подяка Бондару Ігорю Анатолійовичу, завдяки якому я повірила в себе. Його спокій, терпіння та цінні поради допомогли мені не лише подолати страх, а й набути важливих навичок для безпечної їзди та здати іспит. Дякую за отримані знання, щиро рекомендую!
05/12/2024, Оксана Гіджак
Хочу залишити відгук про роботу інструктора Сампари Віктора Михайловича у зв’язку з тим, що брала, певний період , у нього уроки з водіння.
Я задоволена роботою пана Віктора: чітко пояснює, контролює роботу під час їзди, після кожного уроку називає типові помилки і причини їх допущення.
Чітко відпрацьовує назначені для заняття години.
Йде назустріч учневі, підлаштовуючись під графік його роботи.
За короткий термін я досягнула бажаного результату і сьогодні, успішно склавши іспит, отримала посвідчення водія.
Рекомендую звертатися до Віктора Михайловича з питань уроків з водіння! Швидко отримаєте навички та знання з водіння автомобіля на механічній коробці передач!
Дякую вам, пане Вікторе, за сумлінну працю!
05/12/2024, Ірина Марин
Дякую автошколі ” Мегадрайв” за чудову організацію навчального процесу, все чітко, зрозуміло та без зайвої метушні. Окрема подяка найкращому інструктору Шмигельській Людмилі Степанівні,- вона справжній професіонал своєї справи, відповідальна, пунктуальна, а ще дуже хороша людина яка завжди підтримувала та допомогла повірити в себе. Додадкові уроки брала також на такому автомобілі як у сервісному центрі у Золотника Ігора Володимировича,- теж хороший, спокійний інструктор, давав влучні поради та підтримував. Успіхів Вам та хороших учнів!❤️
05/12/2024, Світлана Хоменко
Доброго дня. Нещодавно проходила навчання у Вашій автошколі на категорію “С”. Велике дякую за організацію навчання. Марія Ви супер, любі питання вирішувалися дуже оперативно. Окрема подяка нашім інструкторам Василю і Олегу. Це були дуже емоційні і кльові практичні заняття. Буду рекомендувати Вашу школу всім знайомим. Ви супер🤗. Дякую🫶🤝
04/12/2024, Любомир Кулик
Хочу висловити щиру подяку автошколі за чудову організацію навчального процесу! Теоретичний курс був викладений на найвищому рівні: матеріал подавався доступно, чітко і зрозуміло.
Особливо хочу відзначити практичне навчання. Спочатку було важко подолати страх водіння, але завдяки професіоналізму та підтримці інструктора Шмигельського О.Р. вдалося впевнено сісти за кермо. Його підхід, терпіння та цінні поради допомогли не лише подолати страх, а й набути важливих навичок для безпечної їзди.
Рекомендую цю автошколу всім, хто прагне отримати якісну підготовку та впевненість за кермом!
03/12/2024, Вікторія Вікторівна Онишко
Я дуже вдячна школі Мегадрайв,а саме по теорії Людмилі Йосипівні ,інструкторам Олегу та Василю і куратору нашої групи ReskillingTernopil OnTrack5 ,Марії
Професіонали своєї справи ….☺️☺️☺️
Рекомендую всім школу Мегадрайв!!!
03/12/2024, Людмила Кравчук
Добрий день! Хочу подякувати автошколі «Мегадрайв» та особисто моєму найкращому інструкторові Папузі Михайлу Йосифовичу за результативне навчання з практичного водіння (теоретичну частину курсу я освоїла самостійно).
У своєму поважному віці я вперше в житті сіла за кермо. Скажу відверто: було дуже складно побороти страх, який паралізував мої рухи й думки. Але завдяки Михайлу Йосифовичу, його терпінню, розумінню, людяності, доброті й водночас ВИМОГЛИВОСТІ, що були присутні на кожному занятті, я досягла успіху. Мій інструктор вірив у мої здібності більше, ніж я сама. Він кваліфікований знавець своєї справи та добрий психолог, який відчував мій настрій і, попри мої сумніви, намагався мене навчити всьому, що знає сам. Разом із ним я опановувала не тільки технічні можливості автомобіля, але і вчилася аналізувати обставини на дорозі та приймати рішення згідно з ПДР.
Швидко минули заняття в автошколі. Я зрозуміла, що поки не готова до складання практичного іспиту, не готова взяти на себе відповідальність за власну безпеку й безпеку інших учасників дорожнього руху. Тому без вагань продовжила навчання з Михайлом Йосифовичем.
Й ось омріяне водійське посвідчення у мене в руках! У свої 58 років лише з другої спроби (учні автошкіл мене зрозуміють!) я без жодної помилки подолала екзаменаційний маршрут! Безумовно, це велика заслуга Михайла Йосифовича, який ретельно готував мене до іспиту, вказував на помилки, давав настанови й підтримував. І ще хочу подякувати йому за чітко складений графік занять, адже це теж позитивно вплинуло на їх результативність.
Також висловлюю вдячність інструктору з паркування Богоновичу Ігорю Євгеновичу за його врівноваженість, витримку й професіоналізм, адже на іспиті я вдало запаркувала авто заднім ходом.
Щиро дякую автошколі за кваліфікований підбір інструкторів. Буду рекомендувати вас усім знайомим. Бажаю всім міцного здоров’я, мирного неба, перемоги і щасливої дороги!
03/12/2024, Шевців Оксана Ярославівна
Навчалася в mega-drive. Теорію викладала Людмила Йосипівна а практику Олег та Василь. Велика подяка всім їм за навчання і терпіння. Кожен з Вас професіонал у своїй роботі! Дякую!
Велика подяка Марії за організацію і підтримку! Тернопіль 5 не проти зустрітись ще й на CE!
02/12/2024, Марія Ключик
Нарешті здійснилась моя мрія і я тепер можу обирати, ким мені бути – пішоходом чи водієм)) !
Щиро вдячна за це Шмигельським Олегу Романовичу та Людмилі Степанівні, бо саме вони мене навчили, доступно все пояснювали, допомагали та підготували до іспиту (який, до речі, здала з першої спроби!). Дякую за ваші терпіння, підтримку, розуміння і що з вами було так комфортно навчатися !!!
02/12/2024, Юлія Семченко
Богоновичу Ігорю Євгеновичу присвячується 😁:
Ні криків, ні підвищеного тону,
Ні слів образ, іронії, підколу,
Зі спокоєм, який мало хто має 😇-
Ігор Євгенович навчає.
Безпечних водіїв готує,
Як не виходить щось – жартує,
“Складні випадки” виправляє.
“Чи добре все?” -завжди перепитає,
Всі тонкощі парковки знає😎
І відеоматеріали має.
І то для нього не проблема-
Спокійно й просто пояснити,
Як щось виходить – похвалити
(навіть як мало є за що😁).
Часом прохає ” не тупити “,
Аби увагу відновити,
Хронотип жаворонка має,
Тому заняття починає
Із ранку раннього☀️ й допізна⭐,
Парковку з учнями вивчає.
Крутий інструктор, що казати,
Екзамен легко з ним здавати.
Дякую вам!)
Чемних учнів!)
Усім раджу тільки такого інструктора!)
02/12/2024, Максим Берник
Щиро хочу подякувати автошколі Мегадрайв, за навчання теорії і практичної їзди по місту.
Окремо хочу сказати дякую:
Людмилі Йосипивній, завдяки вам, я навчився розрізняти дорожні знаки, дорожню розмітку та різні випадки на дорозі.
Олегу Романовичу, завдяки вам, я переміг страх велико габаритних автомобілів, особливо коли сів за кермо MAN, я почав більше орієнтуватись по габаритах авто і паркуванню, ще раз дякую.
Сергію Івановичу, вдячний за те, що ви показали мені трішки більше деталей у водінні авто, нюанси паркування у Тернополі і за позитивні моменти!!
Адміністраторші Марії, дякую що консультували мене у будь яку годину, коли виникали питання, без вас, я би ніколи не записався у автошколу, яку подарує мені стільки емоцій.
Так що, хто хоче навчитись їздити, сміло вибирайте Автошколу Мегадрайв, тут вибір великий, можете вибирати на якому авто хочете практикуватись їздити, інструктора також.
Бажаю всім успіху, хто вчиться у Мегадрайв!!
30/11/2024, Вікторовська Наталя
Щиро дякую, автошколі Мега Драйв та найкращому викладачу теорії, Якубів Зоряні Богданівні, за прикрасно поданий теоретичний матеріал! Всі уроки проходили легко, зрозуміло та на вищому рівні. Дякую за подання важкої теорії в зрозумілій формі, якомога доступніше. Усі заданні запитання розглядались одразу та пояснювались до моменту коли учні зрозуміють інформацію.
Розглядались та пояснювались різні ситуації, які не тільки в книжці прописані а й реальні події які можуть трапитись і що з цим робити.
Навчанням 100% задоволенна. Дуже рада, що обрала саме цю автошколу.
З нетерпінням чекаю на практичні заняття!!!
29/11/2024, Світлана
Щира подяка автошколі “Мегадрайв” за якісне та професійне навчання водінню!
Теорію викладала Якубів Зоряна Богданівна. Навчання обрала онлайн, і незважаючи що навчання припало на період відключення електроенергії, робила все можливе, щоб не пропустити ні хвилини уроку, оскільки це було цікаво, доступно, професійно і з нотками гумору, що допомогло краще зрозуміти та запам’ятати інформацію та скласти іспит з першого разу.
Мегавелика подяка інструктору з водіння Мельничук Сергію Івановичу, який навчив мене керувати автомобілем «з нуля» та аналізувати дорожню обстановку. Не думала, що після першої не здачі в СЦ буду така щаслива, адже я вважаю що для себе я цей іспит склала адже впевнено почувала за кермом, не склала поки що для посвідчення водія. Проїхати більшу половину маршруту без помилок і почути від інспектора “Ви добре їхали і були всі шанси скласти іспит, але склалася така ситуація на дорозі” – це МЕГАДРАЙВОВО і це заслуга Сергія Івановича, а в нездачі підвела моя емоційність і хвилювання! Я ні хвилини не пожаліла, що мені випала така можливість навчатися в Сергія Івановича, адже, чесно, ПЕРЕД ПОЧАТКОМ НАВЧАННЯ наслухавшись від знайомих інформації про практичне навчання в інших автошколах, була налаштована, що потрібно буде змінювати інструктора, щоб навчитися їздити, але Сергій Іванович – досвідчений інструктор, ввічливий, добрий, веселий та мегаспокійний, навіть коли я конкретно тупила і «зависала» -завжди ввів себе коректно і ніколи не підвищив голос. Його підтримка і настанови додали впевненості в собі при водінні автомобіля.
Також подяка за професіоналізм та навики паркування Ігорю Анатолійовичу та урок водіння на іншому автомобілі, а також всій команді автошколи «Мегадрайв» за допомогу в реєстрації та супровід впродовж навчання.
Якщо Ви ще в роздумах, яку автошколу обрати – однозначно тільки «Мегадрайв»!!!
29/11/2024, Мар’яна
Велика подяка інструктору, Синюк Людмилі Йосипівній🥰, чудовій людині та професіоналу своєї справи.
Людмила Йосипівна знайде правильний підхід до кожного і навчить їздити без страху і з задоволенням.Помічає місця де саме більше помилялася,знаходила слова щоб мені пояснити,так,щоб я зрозуміла і пропрацьовували ці частини доріг.Це саме той викладач з яким не страшно зробити щось не так.Вона щиро хвилюється за усіх своїх учнів і вірить у них,напевно, більше ніж вони самі у себе.Склала успішно з першого разу😊.
Рекомендую усім Людмилу Йосипівну,хто хоче щоб його мрія навчитися керувати автомобілем збулася!!!
27/11/2024, Іра
Хочу написати хороший відгук про Дениса Віталійовича Блінова.
Уроки водіння проходили в позитивній атмосфері, з гумором, без підвищеного тону, з поясненнями, похвалою. Було дуже легко знайти спільну мову.
Рекомендую і дуже вдячна за всі відпрацьовані моменти, коли щось було важко! Це все дуже допомогло при складанні іспиту у сервісному центрі і ось я пишу цей відгук уже з правами:)
27/11/2024, Дзюрдзевич Тетяна Романівна
Хочу подякувати за теоретичний курс навчання Якубів Зоряні Богданівні, за її професіоналізм, за цікаві уроки і доступні пояснення кожної ситуації, за наполегливість та індивідуальний підхід до кожного. Зізнаюся з нетерпінням чекала кожного уроку ну і як результат іспит з теорії здала з першого разу. Дякую!
26/11/2024, Кузьмин Марʼяна
Проходила теоретичний курс у Якубів Зоряни, дуже задоволена, я щиро дякую за отримані знання і за те як Ви все доступно і цікаво пояснювали❤️
23/11/2024, Ірина Кровіцька
Мої найщиріші рекомендації, та подяка інструктору Заверусі Василю Богдановичу.
Це дуже досвідчений інструктор, професіонал своєї справи, надзвичайно спокійна, впевнена у свої діях людина. Він навчив мене керувати автомобілем з «нуля». Пояснює та розказує все дуже доступно, вчить що і як робити корок за кроком ( іноді по декілька разів повторювали одне і те ж, щоб закріпити ту чи іншу навичку). Навчив аналізувати дорожню обстановку, швидко реагувати та приймати рішення. Завжди підтримував і підказував як робити в тій чи іншій ситуації.
І найголовніше – Василь Богданович вчить бути безпечним водієм, адже безпека на першому місці!
Також хочу подякувати викладачці з теорії – Людмилі Йосипівні, за її цікаві та змістовні лекції. Завдяки їй іспит з теорії був складений легко і з першого разу.
Богоновичу Ігору Євгеновичу за уроки паркування.
Дякую автошколі «Мегадрайв» за навчання та таких чудових викладачів.
22/11/2024, Марія
Хочу подякувати інструктору Віктору Михайловичу, (Toyota Corolla, «механіка»”)
Взявши декілька додаткових занять, він зміг доповнити мої знання та навички, завдяки чому я склала іспит. Дякую!
19/11/2024, Тесля Оксана
Сампара Віктор Михайлович, інструктор, який допоможе вам стати гарним водієм, а не просто підготуватися до іспиту. Також хотілося б виділити його терпіння і почуття гумору. Але попри дружню атмосферу він залишається дуже вимогливим. Всі бачили фільм”Таксі”, то після занять у Віктора Михайловича будете водити так само круто. Однозначно рекомендую. Віктор Михайлович ви найкращий, велике дякую!!!
17/11/2024, Марія Фостата
Золотник Ігор Володимирович, це просто унікальний інструктор!
Із першого практичного заняття, вірив у мене та завжди підтримував, навчив паркуватися та впевнено почувати себе на будь-яких дорогах!
Надзвичайно вдячна за досвід яким поділився, за допомогу, за гарний настрій та професіоналізм.
Дуже рада що обрала саме Ігоря Володимировича☺️
15/11/2024, Мар’яна Поглод
Прийшла в автошколу практично без навиків у водінні. Теорію склала самостійно, проте їздити дорогами серед інших машин – це не вибирати по картинках хто в конкретній ситуації проїде першим. Тому, дякую за пояснення теоретичних основ на практиці своєму інструктору Безпалько Олегу Ігоровичу, який з нуля навчив водити машину. Надзвичайно спокійний інструктор. Якщо Ви боїтеся, що на вас будуть кричати – обирайте його. Я не помічала як пролітає час на занятті.
Неймовірно вдячна ще Богоновичу Ігору Євгеновичу, з яким спочатку вчилась паркуватись, а потім добирала додаткові заняття з водіння по місту. Мені було важливо вміти їздити не лише на одній машині, так як коли пересіла зі шкоди на рено – зрозуміла, що на деяких автомобілях набагато складніше рушити. Так як боялась заглохнути на іспиті – прийняла рішення, що таки потрібно додатково потренуватись на авто, з яким були труднощі. Взяла додатково десь 5 годин (3 з яких в денну пору і 2 у вечірню). Ми проїжджали найскладніші (для мене) маршрути, і на іспит я йшла значно спокійнішою. Впевнена, що з Ігорем Євгеновичем Ви знайдете спільну мову, так як він надзвичайно комунікабельна людина.
Завдяки навчанню у цих інструкторів (і каплі везіння – бо мені попав не найскладніший маршрут) – здала водіння з 1-го разу, здавала на Дастері.
Щиро рекомендую спробувати водіння на різних автомобілях (це точно додасть Вам впевненості) – не пошкодуйте грошей на додаткові заняття, особливо, якщо Вам бракує впевненості (бо інакше прийдеться платити за перездачі), добре підготуйтесь до іспиту (кожному потрібно різна кількість часу на це), і удачі (вона ніколи не буває зайвою).
15/11/2024, Соломія Мацишин
Проходила навчання у Якубів Зоряни, неймовірна викладачка!! Доступне пояснення всього матеріалу, все чітко та зрозуміло, завдяки жартівній формі викладу матеріалу навчання було не лише легким а і цікавим. Дякую за отримані знання, щиро рекомендую!
14/11/2024, Олег Гораль
Проходив теоретичне навчання в викладача Якубів Зоряни. Цього викладача мені порекомендували мої друзі, які вже успішно здали всі іспити та водять машину.
Ні разу не пожалів про вибір саме цього викладача, пояснює все чітко та водночас зрозуміло, дає відповіді на всі запитання, та працює на совість, щоб студенти дійсно зрозуміли все.
Навчанням задоволений, дякую вам!
14/11/2024, Вікторія Геляс
Мала онлайн теорію з Зоряною Якубів, вересень-листопад.
Чудова викладачка! І чудові заняття!
Дякую
09/11/2024, Клименко Людмила
Обравши автошколу “Мегадрайв”, я зробила правильний вибір!
Надзвичайно вдячна викладачам.Навчання буле насиченим, на теоретичних заняттях з Зоряною Богданівною ми розглянули різні ситуаційні задачі, які допоможуть краще орієнтуватись на дорозі уже за кермом.
А інструктор,Кардаш Сергій Миколайович допоміг із практичним застосуванням теорії: я навчилась аналізувати дорожні обставини, самостійно приймати рішення згідно із ПДР та впевнено керувати автомобілем.
09/11/2024, Клименко Людмила
Навчитися керувати автомобілем може бути як простою справою, так і складною (або
навіть «непідйомною»). Все залежить від інструктора, що трапиться на Вашому шляху !І
тут мені справді пощастило: Кардаш Сергій Миколайович -надзвичайний фахівець,майстер своєї справи, який знає про автомобілі і дорожні ситуації все на світі; а з іншого боку, він чудовий педагог, який бачить конкретного учня, і знаходить для нього правильні слова, що надихають. Саме тому, кожне наступне заняття, чекаєш як невеличке свято, захопливу пригоду під назвою «Я і Автомобіль». Саме тому після чергового заняття довго не можеш заснути, бо хочеться подумки ще раз проїхатися сьогоднішнім маршрутом: згадати помилки, порадіти успіхам. Саме тому всі набуті знання не вивітрюються, як якийсь ролик з інтернету, а надовго залишаються в пам’яті. Всіляко рекомендую Сергія Миколайовича, не пожалкуєте!
06/11/2024, Діана Семак
Зоряна Богданівна Бог теорії. Йдіть до неї всі здадуть)
06/11/2024, Кадиляк Віталія
Щиро дякую автошколі МЕГАДРАЙВ за якісне навчання.
Теорія з першого разу, дякую Людмила Йосипівна!
Практичний іспит з першого разу. Сампара Віктор Михайлович ви крутий . Просто найкращий інструктор!!!Богонович Ігор Євгенович паркування на вищому рівні!!!
Рекомендую всім!
06/11/2024, Семак Світлана
Хочу подякувати Якубів Зоряні за надзвичайно дієвий метод викладання теорії. Майже вся група здала з першого разу. Всім рекомендую!
04/11/2024, Ольга Мищенко
Добрий день. Хочу залишити відгук про інструктора Віктора Михайловича (Toyota corolla). Брала в нього додаткові години після першої нездачі іспиту. Дуже чемно, по справі коригував мої навички, після водіння з ним екзамен був зданий одразу!
Велике дякую, Віктору!
01/11/2024, Захарків Тетяна
Дуже вдячна інструктору Людмилі Степанівні Шмигельській за навчання їздити на машині. Вдячна за терпіння, за людяність. . За індивідуальний підхід до кожного курсанта. Завдяки Людмилі Степанівна навчалась їздити з нуля!!!!!
Щиро вдячна за навчання!!!!!
01/11/2024, Вікторія
Брала приватний урок в Сампари. Перед тим проїздила всі 20 годин з іншим інструктором з цієї ж автошколи, але не хватало практики, тому прийшла до Сампари, саме через те, що в нього навчальна машина схожа як в мрео.
Отож мені ця людина була максимально неприємна людина. Почав зразу тикати, не приємний і безтактовний в спілкуванні.
Я брала уроки для практики, шо йому сказала. Перший інструктор мене вчив по одному, цей засміював як я їжджу. Брав своїми руками мої руки переставляє, ноги. Плюс на переважну більшість моїх питань, які стосувались водіння відповідав з ухмилкою і сарказмом. Питання до вас, якшо у вас не має терпіння, нервів, для чого ви йдете навчати інших людей. Думаю далеко не кожен до вас приходить з досвідом і просто аби вас покатати, то або вкладайтесь нормально або не навчайте інших людей з тими вашими псіхами. Я плачу гроші за урок, де хочу шоб мене навчили і підказали якісь моменти
31/10/2024, Василик Наталія
Віктор – чудовий автоінструктор ,з яким навчання проходило легко та комфортно. Його підхід до навчання сповнений терпіння та професіоналізму. Він детально пояснював всі аспекти водіння на дорозі ,які допомагали скласти іспит і стати впевненим водієм. Рекомендую всім хто шукає надійного і компетентного інструктора
29/10/2024, Дергачова Ріта Володимирівна
Дуже вдячна інструкторам Олегу і Василю за практичні навчання на категорію С. Бажаю їм терпіння і наснаги в їхній праці, щиро вдячна!!!
28/10/2024, Коровіна Тетяна Ігорівна
Бажаю висловити щиру подяку автошколі та, зокрема, інструктору Олегу Романовичу.
Завдяки саме його професійній підготовці я набула впевненості за кермом. Особливо хочу відзначити індивідуальний підхід Олега Романовича, який допоміг мені подолати страх перед водінням та головне навчитися самостійно приймати рішення на дорозі. Завдяки його вимогливому але терпеливому навчанню я тепер можу впевнено їздити в міському потоці, аналізувати дорожню ситуацію та керувати автомобілем безпечно, також усвідомлювати свої дії, швидко реагувати на дорожню ситуацію.
Рекомендую цю автошколу всім, хто прагне не просто отримати права, а стати справжнім, свідомим водієм.
Дякую !
26/10/2024, Соломія Коцай
Щиро вдячна автошколі Мегадрайв за всі здобуті знання і навички водіння, які я отримала.🫶🏻
Особлива подяка Кардашу Сергію Миколайовичу за навчання з практики водіння! Завдяки Вам, я навчилася керувати автомобілем з нуля!
Дякую за терпіння, розуміння, підтримку та професійну підготовку водінню! 🫶🏻
26/10/2024, Регіна Ямельська
Хочу висловити найщиріші слова подяки інструктору Кардаш Сергію Миколайовичу!
Брала заняття на протязі пів року. Завжди уважний, терплячий, відповідальний, вміє вчасно і правильно вказати на помилку, вимогливий, але це надзвичайно необхідно в навчанні.Адже бути водієм це дуже відповідально! При потребі відгукується і зараз, завжди щиро ділиться своїми знаннями, підкаже.Для мене в даний момент, як водія початківця дуже важливо,що я грамотно проізжаю кільця, а їх в Тернополі не мало. Пам’ятаю ваші настанови Сергій Миколайович, щиро вам вдячна за навчання!. Вдячна школі Мегадрайв за інструктора Професіонала!
Всім рекомендую інструктора Кардаш Сергія Миколайовича!
25/10/2024, Ірина Скрипаль
Щиро рекомендую автошколу Мегадрайв! Обрала по відгуках в інтернеті, про свій вибір ні разу не пошкодувала!
Дуже дякую інструкору Безпалько Олегу Ігоровичу! Навчив мене водінню авто “з нуля”. Дуже хороший інструктор, врівноважений, спокійний, ввічливий. Має, напевно, безкінечний запас терпіння, пояснить все стільки раз, скільки буде потрібно. Навчатися було комфортно і цікаво!
Дякую за навчання Богонович Ігорю Євгеновичу, інтсруктору з паркування! Також дуже спокійний, врівноважений, позитивний, підтримає коли не все вдається одразу.
Також, дякую, викладачу Зоряні Богданівні Якубів, за максимально доступні та цікаві уроки теорії!
Дуже зручно, що можна навчатися онлайн, дистанційно.
Зрештою, однозначно рекомендую саме цю автошколу! Тут навчають найкращі! І навчання лише в задоволення)))
24/10/2024, Наталія Олійник
До Людмили мене направило саме провидіння!
Вона не тільки комфортний інструктор, а й добра і привітна людина
Дякую щиро! Навчила всього, від самого елементарного до найважливішого, що враховується при складанні іспиту
Завдяки її порадам зловила швидко талон і з першого разу здала на права. Дякую щиро🖤
24/10/2024, Ірина Романишин
Дуже вдячна інструктору Валясу Юрію Юрійовичу за професійність, уважність та ввічливість, тактовність. Це мій 2-ий інструктор у цій школі. Про першого інструктора, Кардаша Сергія Миколайовича, на жаль , такий відгук надати не можу, оскільки дуже себе некоректно вів, дуже шкода, що провела з ним аж 10 занять, тому що кричав, принижував, цитую його слова “для чого ви йдете в ту авто школу”, мені дуже несправедливо було чути такі слова, оскільки я дуже відповідально ставилась до навчання, склала теоретичний іспит з першого разу, без жодної помилки, вникала у всі нюанси, щоб дійсно навчитись та мати знання. Дуже прикро, що з таким непрофесійним ставленням стикнулась, що це відбивало бажання ходити на практичні заняття, перед заняттям сильний стрес, після заняття ще більший, після такого ставлення.
Я відчула кардинальну різницю, коли мені змінили інструктора на Валяса Юрія Юрійовича, який не тільки передає свої професійні знання, а ще й підтримує, надає впевненість, дуже йому дякую.
Окреме дякую Якубів Зоряні Богданівні, людина дійсно на своєму місті, доступно, зрозуміло все викладала, була відкрита до всіх додаткових запитань, викладач від Бога.
Загалом, дякую авто школі Мега Драйв, але прикро лише за інструктора Сергія Миколайовича, який дуже некоректно себе поводив.
24/10/2024, Сергій Чернов
Практичне водіння на категорію С – подяка Олегу Романовичу, все ОК, здача з першого разу
21/10/2024, Юлія Пастух
Хочу висловити щиру подяку інструктору Безпальку Олегу Ігоровичу. Він справжній професіонал та найспокійніша людина у світі. Завдяки його терплячості, всі складні моменти були розжовані до найдрібніших деталей, а увага до кожної потреби учня справді вражала. Якщо я відчувала невпевненість у певних маршрутах, ми їх проїжджали стільки разів, що потім я могла вже їхати по них із закритими очима. 😄 Жартую, звісно, але на уроки до Олега Ігоровича завжди хотілося йти як на свято)
Завдяки його підтримці та щирій вірі в мої сили, я змогла здати практичний іспит з першого разу. Я щиро рекомендую Олега Ігоровича всім, хто шукає якісного інструктора. Він дійсно найкращий!!
20/10/2024, Іруся
Хочу подякувати автоінструктору Василю Богдановичу за приватні уроки водіння,це вчитель від Бога спокійний врівноважений, який вміє доступно пояснити матеріал донести до учня інформацію,допомогти в стресових ситуаціях,знайти підхід до учня ,побороти страх на дорозі…..Щиро Вам дякую за вашу науку….І рекамендую всім звертатися до Василя Богдановича ….
19/10/2024, Серові
Чудова автошкола. Прекрасне викладання теоритичної підготовки та практичного водіння ! Завдяки цьому здав на категорію С з першого разу. Рекомендую всім !
18/10/2024, Лілія Бучинська
Добрий вечір.
Можливо, хтось зараз шукає і вагається яку обрати для навчання автошколу, то можу із радістю сказати, що кращої школи за ,,Мегадрайв” немає. По рекомендації знайомих, обрала саме цю школу і не пожаліла.
Навчання з теорії проходила в групі Зоряни Богданівни Якубів. Кожного разу, ці дві години навчання пролітали , як той білий лебедик – швидко, весело, цікаво, доступно та зрозуміло. Іспит склала з першого разу, за що Вам, Зоряно Богданівно , щиро ДЯКУЮ.
А також хочу подякувати, Марічці, яка реєструвала , супроводжувала , підтримувала і переживала за нас в сервісному центрі.
Бажаю всій команді автошколи ,,Мегадрайв” завжди мати багато хороших учнів.
P.S. Інструктора з водіння обрала Василя Богдановича Заверуху. Сподіваюсь , що уроки теж будуть цікаві та зрозумілі .
Далі буде….😉
18/10/2024, Вероніка Михайлів
Доброго дня! Хочу подякувати автошколі “Мегадрайв” та інструктору за здобуті навчання! Школу підбирала за рекомендаціями друзів.
Хочу висловити велику подяку Сампарі Віктору Михайловичу за практичні уроки з водіння.
Інструктор – ПРОФЕСІОНАЛ 🔝
Неймовірно позитивна людина, з дуже гарним почуттям гумору, завдяки якому кожне заняття проходило на позитиві і з легкістю. З нетерпінням чекала наступного уроку.
Дуже доступно все розказував і показував.
Людина, яка дійсно щиро хоче і зробить все для того щоб ви навчились їздити і здати іспит з першого разу!
Віктор Михайлович – Ви найкращий інструктор!☺️
Щиро раджу саме його!
Дуже рада, що вибрала для себе саме цю автошколу!
Дякую за все! 🥰
18/10/2024, Зоряна Шайген
Щиро вдячна інструктору Сампарі Віктору за навчання завдяки якому я сьогодні успішно склала іспит! Прийшла до нього після навчання в іншій автошколі в маленькому містечку. Навички і вміння їздити якщо чесно були в мене на низькому рівні. Але завдяки Віктору я навчилася вправно водити авто , виконувати різні маневри а також паркуватися за короткий термін. Щиро рекомендую цього інструктора ! Дуже задоволена!!!
18/10/2024, Стефановський Денис
Дуже хочу подякувати Якубів Зоряні Богданівні,
просто прекрасний викладач,дуже гарна подача інформації,завдяки їй я здав іспит з першої спроби
17/10/2024, Семченко Юлія
Дуже вдячна інструктору Ігорю Євгеновичу Богоновичу! Неймовірно класний інструктор! Професіонал своєї справи. Парковку на майданчику пояснює просто і доступно. Не знаю чи ще є такі інструктори з терпінням, як у Ігоря Євгеновича. Спокійно пояснить помилки і підбадьорить, якщо щось не виходить, а це – дуже важливо, коли вчишся з нуля. Усім раджу, він кращий))
17/10/2024, Полева Христина
Доброго дня!
Відгук від себе.
Сьогодні був іспит з теорії в МРЕО.
Здала з першого разу!!
І все завдяки Викладачці ЯКУБІВ ЗОРЯНІ БОГДАНІВНІ.
Пояснює дуже доступно, повторює багато разів щоб всі зрозуміли!
Я дуже рада що саме до неї потрапила на теорію.
Безмежно вдячна їй і адміністраторам які про всі нюанси вчасно повідомляли.
Я дуже задоволена що саме цю школу вибрала для навчання!!!
Дякую МЕГАДРАЙВ!!!!
15/10/2024, Поправська Наталія
Доброго дня !
Щиро хочу подякувати викладачу з теорії – Якубів Зоряні Богданівні. Уроки проходили доступно, цікаво та пролітали дуже швидко!Чекала на кожне заняття з нетерпінням!Викладач дуже терпляча, вміє зацікавити та тримати увагу групи. Також хочу відмітити гарне почуття гумору))).Завдяки йому здала іспит з першої спроби. Успіхів Вам і щира подяка за Вашу працю та підтримку! ♥️
(Зоряна Богданівна заслуговує на премію 😉)
14/10/2024, Наталя
Дуже вдячна автоінструктору Валясу Юрію Юрійовичу, який навчив мене всього з нуля! Його професіоналізм і підтримка зробили мою підготовку до практичного іспиту надзвичайно приємною і результативною. Юрій Юрійович завжди уважно ставився до моїх потреб, адаптовуючи навчальний процес до мого рівня підготовки.
Він детально пояснював всі аспекти водіння на автоматі, а також допомагав розвивати впевненість за кермом.
Дякую вам за вашу терплячість , за те що підтримували мене та вірили в мене до останнього. Рекомендую Юрія Юрійовичв всім, хто хоче навчатися водінню, а також рекомендую школу Мегадрайв ☺️✅✅
Безмежно рада , що вибрала для себе саме, цю автошколу.
Дякую за все!
14/10/2024, Наталя
Я хочу дуже подякувати автошколі Мегадрайв за навчання з водіння, а особливо щиро дякую викладачу теоретичного матеріалу це – Людмилі Йосипівна кращого викладача по правилам ПДР я ще не зустрічав !!! 50+і, та інструктору з практичного навчання – Юрію Юрійовичу зрозуміло, доступно, якісно, відповідально і практично пояснював і навчив практичному водінню ! 100+ P.S,. Дякую Вам за чудове, а тим більше за якісне навчання. На теоретичних заняттях Людмила Йосипівна “розжовує” всім і кожному кожен пункт в ПДР. Я ніколи не думав, що екзамен з теорії можна так просто здати, а крім здачі виїхавши на дорогу знати і правильно виконувати ПДР. Тільки вчора закінчився практичний іспит в СЦ де дійсно не просто здати іспит по місту з практичного водіння. Завдяки порадам, підказкам та навчанню практичного водіння від інструктора Юрію Юрійовича, виїхавши на іспиті ти дійсно розумієш і знаєш як зробити ту чи іншу вправу ! Дякую.
11/10/2024, Ірина Склярик
Щира подяка Якубів Зоряні Богданівні за доступний і легкий курс теорії. Викладач з великої букви. Дякую.
10/10/2024, Науменко Тетяна
Щиро дякую за терпіння та професіоналізм під час мого навчання водінню! Після невдалого практичного навчання в автошколі « АНТАРЕС», я звернулася в Автошколу « МЕГАДРАЙВ» . Інструктор, Віктор Михайлович проявив терпіння та увагу, завжди пояснював усе доступно і зрозуміло, а завдяки його підтримці я змогла впевнено здати практичний іспит та отримати права. Його Індивідуальний підхід допоміг мені швидко освоїти всі необхідні навички без стресу та хвилювань. Рекомендую цього інструктора всім, хто хоче навчитися водінню швидко та якісно! Не гайте час, йдіть одразу в « МЕГАДРАЙВ»!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
10/10/2024, Лугова Зоряна
Пройшла курс теорії у Зоряни Богданівни. Дуже ефективно поданий матеріал, швидко сприймався, дуже хороший викладач все на вищому рівні., людина душа на її уроки просто хотілося ходити.
09/10/2024, Кучер Ірина
Пройшла курс теорії у Якубів Зоряни Богданівни. Дуже професійно поданий матеріал, доступно, все до найменших дрібничок і деталей, а головне цікаво. І просто хороша людина! Іспит по теорії здала без проблем! Дякую Вам!💝
07/10/2024, Вінницька Олена
Хочю подякувати школі ,,Мегадрайв ,, за прекрасного інструктора Шмигельську Людмилу Степанівну !!!Завдяки їй я успішно здала іспит !! Людмила Степанівна СУПЕР-іНСТРУКТОР.!!!!!!Вдячна їй особисто , побільше б таких людей добрих, чуйних і справедливих !!!! Вона вміє доступно навчити , підтримати , порадити- це важливо !!!!!
05/10/2024, Мирослава Мудрик
Дуже задоволена навчанням в інструктора Людмили Степанівни. Саме вона знайшла підхід, допомогла побороти страх та спокійно, без крику пояснювала .
По екзаменаційних маршрутах все доступно та чітко пройшли. Це допомогло успішно здати екзамен. Дуже дякую Людмилі Степанівні за підтримку та за те що підтримувала при невдачах.
04/10/2024, Рибій Мар’яна
Хочу поділитись своїм досвідом навчання з Віктором Михайловичем. Його професіоналізм і підтримка зробили мою підготовку до практичного іспиту надзвичайно приємною і результативною. Віктор завжди уважно ставився до моїх потреб, адаптовуючи навчальний процес до мого рівня підготовки. Він детально пояснював всі аспекти водіння на механіці, а також допомагав розвивати впевненість за кермом. Рекомендую Віктора всім, хто хоче навчатися водінню! Дякую за все!
03/10/2024, Катерина Кіпень
Хочу подякувати за теоретичний курс, який викладав Юсик Зеновій Богданович. Лекції проходили доступною, зрозумілою мовою ( легко було навчатися, оскільки розглядалися життєві ситуації).
Теорію в сервісному центрі здала з першого разу.
Дуже вам дякую.
02/10/2024, Таня Пилипчук
Хочу подякувати автошколі Мегадрайв за якісне навчання. Завдяки Людмилі Йосипівні чудово засвоїла теоретичний матеріал та склала іспит з першого разу. Курс практичного водіння проходила під керівництвом Василя Богдановича Заверухи. Він спокійно та виважено крок за кроком ознайомив мене з автомобілем, три заняття ми відпрацювали навички рушання, маневрування, руху заднім ходом, паркування на майданчику, заїзд заднім ходом в гараж. На четвертому занятті виїхали в місто, і я вдячна за кожне заняття, продумане до найменших дрібниць. Ми вчились рушати під гору без відкату назад, тренували навик повільної їзди в заторах. На заняттях не лише вивчали маршрути, а й практикували їзду по місту, де Василь Богданович ділився особистими напрацюваннями і давав поради як краще проїхати ту чи іншу вулицю. Мій інструктор завжди нагадував про культуру водіння і наголошував що я маю стати безпечним водієм. Безмежно вдячна йому за ввічливість, терпіння, професіоналізм, спокій та виваженість. За віру в мої сили та нагадування що в мене все вийде. На кожне заняття я приходила з великим бажанням вдосконалити свої навички і після кожного отримувала задоволення від їзди. Також дякую Ігорю Анатолійовичу за уроки паркування на майданчику.
Мегазадоволена навчанням в автошколі Мегадрайв. 🫶
02/10/2024, Софія Бойко
Дякую інструктору Сампарі В. за насичене та професійне навчання водінню, яке проходило, наскільки це можливо, легко та без стресу! Завдяки індивідуальному підходу інструктора до мене, вдалось побороти свої страхи та невпевненість та успішно скласти іспит!!!
01/10/2024, Божена Михальчишин
Хочу подякувати школі «Мегадрайв» за класних викладачів та професіоналів своєї справи!
Теорія була у Якубів Зоряни Богданівни. Щиро дякую Вам за доступну і зрозумілу інформацію, дуже цікава подача! Іспит з першого разу.
Практику проходила у Шмегельської Людмили Степанівни. Терпляча, щира та позитивна інструкторка. Заняття проходили легко і в задоволення! Людмила Степанівна навчила мене впевнено почуватись за кермом, постійно підтримувала і була терплячою, за що я дуже вдячна! Як результат — після отримання ще тепленьких прав відразу за кермо😊
Дуже задоволена, що обрала саме Вашу школу! Усім рекомендую!
29/09/2024, Маргарита Цимбала
Щиро дякую викладачам автошколи Мегадрайв. Якубів Зоряна Богданівна
Ви найкращий викладач з теорії. Все легко і зрозуміло, іспит з першого разу без жодної помилки.
Блінов Денис Віталійович, дякую за терпіння, Ваш оптимізм і настанови.
Богонович Ігор Євгенович, мега cпокійна людина, дякую Вам за це.. Паркування на майданчику для мне важкувато, але впевнена, що з Вами все вийде. Я ще в процесі навчання, але вже рекомендую автошколу “МЕГАДРАЙВ”!
28/09/2024, Литвинюк Наталія
Якщо ви вагались чи йти в Мегадрайв то не задумуйтесь , все чітко і ясно , інструктори з відгуків і особисто мій дуже класні. Навіть якби так вийшло що вам не підійшов інструктор по якихось причинах ви можете його поміняти головне про це говорити .
Босий Василь, дуже доступно все пояснює не злиться, морально з ним було дуже легко і просто .
Виїздили як і мали 40 годин
Також проходили суто парковку ( великий + що це було на іншій машині до якої теж потрібно знайти підхід )
P.S здала практичний іспит в Тернополі з першого разу, хоча була скептично налаштована і думала що це майже нереально
28/09/2024, Ліза
Хочу висловити величезну подяку моєму інструктору з водіння Сампарі Віктору Михайловичу, за професіоналізм, терпіння та підтримку протягом усього навчання. Він завжди доступно пояснював навіть найскладніші моменти, допомагаючи відчути впевненість за кермом. Щиро рекомендую цього інструктора всім, хто хоче навчитися водінню без стресу та з задоволенням!
26/09/2024, Балан Олена
Дуже задоволена даною школою, обрала саме її навіть не роздумуючи, гарні відгуки!
Теорію викладав Вавричук Руслан Васильович, дякую за доступні прості приклади на уроках. Практику проходила у Шмигельської Людмили Степанівни, дуже задоволена що обрала саме її!
Пунктуальна, вимоглива (у навчанні це справді потрібно), але водночас щира, весела, уроки пролітали швидко і результативно! Навчання було з “нуля”, досвіду водіння не було, але з Людмилою Степанівною жодного разу не виникало страху, вона завжди підстрахує! Дуже приємно, що навіть перед самим іспитом, вона телефонувала і давала настанови! За це їй окреме ДЯКУЮ!!!
Як наслідок – теорія і практика з першого разу без жодної помилки!
21/09/2024, Нижник Галина
Дуже задоволена теоретичним курсом який викладала Якубів Зоряна Богданівна,все доступно і зрозуміло пояснено,вчитель просто супер!!!!!
19/09/2024, Іванна Гуцуляк
Я дуже задоволена навчанням в даній автошколі. Теоретичний іспит здала з першого разу, 0 помилок. Якщо слухати викладача та приділяти час навчанню, то все можливо. Практичне навчання – це взагалі топчик. Йшла в цю школу виключно, щоб навчатись в Шмигельської Людмили Степанівни. Хто хоче навчатись на автоматі, то раджу саме дану інструкторку, ви не пошкодуєте. Практичний іспит здала з другого разу (першого були свою нюанси). Загалом мені все сподобалось та цю школу я б радила всім. Дякую вам!
18/09/2024, Шкодзінська Руслана
Нещодавно я склала іспит з водіння та отримала права . Навчалась у школі мегадрайв. Хочу висловити щиру подяку моїй інструкторці Шмигельській Людмилі Степанівні за чудові уроки , підтримку та докладні пояснення . Одразу видно , що інструктор від Бога , відповідально ставилась до занять та відносилась до мене з повагою . Дякую за все, завдяки вам я здійснила свою мрію!!!! 🫶🏻💖
18/09/2024, Зварич Соломія
Безмежно вдячна вашій автошколі за отримані знання.
Кожен викладач зробив великий вклад в те, щоб я комфортно відчувала себе на дорозі.
Вдячна Зоряні Богданівні за зрозумілі пояснення важких тем)))
Ігору Євгеновичу за парковку на майданчику і той спокійний тон, ше досі дивуюсь, не бачила в житті більше таких спокійних людей😂
І звичайно своєму інструктору – Блінову Денису Віталійовичу. Ви навчили мене не просто їхати, а думати за кермом, аналізувати ситуацію, приймати рішення, не скажу що зразу виходило все😂але чим раз, тим краще)))
Знаю, що ви вірили в мене)) і вкладали всі знання, щоб я їздила безпечно. Дуже дуже Вам дякую🚗
Однозначно рекомендую всім дану автошколу і викладачів❤️
18/09/2024, Скурська Анастасія
Хотіла б висловити свої щиру подяку ,усій команді автошколи ”Мегадрайв ”,кожному викладачу та кожному майбутньому володарю прав .Теоритичні уроки проходили у найкращого викладача Якубів Зоряни ,це диво жінка ,так захопливо і цікаво про здавалося б нудні правила вам не розповість ніхто ,її уроки хотілося слухати із великим захоплення ,освоїть ”Ази” паркування допоміг Ігор Євгенович ,це чоловік з великим терпіння та витримкою ,який завжди готовий допомогти і підтримає у всі важкі моменти .
Уроки водіння це окрема історія ,адже найкращий викладач Мельничук Сергій Іванович справжній професіонал своєї справи ,на уроки мені хотілося бігти як захоплюючи вони проходили ,він навчив мене любити автомобіль ,не боятися його ,і відчувати себе впевнено на дорозі ,він завжди допомагав та підтримував ,не дивлячись ,що ідеальним учнем я не була ,але він не зупинився і дякуючи йому я отримала довгоочікувані права і зараз на дорозі +1 новий водій .
12/09/2024, Марин Ірина
Пройшла курс теорії у Якубів Зоряни Богданівни,- МЕГАкласний викладач. Теорію подає доступно, детально, пояснює, розжовує, створює асоціації…і все це подається з гумором та легкістю. Щиро рекомендую саме цього викладача!
12/09/2024, Грицан Ольга
Добрий день!
Нещодавно практично завершила курс теоретичної підготовки з ПДР. Хотіла б подякувати Якубів Зоряні Богданівні за спільно пройдений шлях та підтримку, хороші пояснення( ну дуже простими словами).
12/09/2024, Оксана Мусієнко
Навчалася у школі Мегадрайв за безкоштовною програмою On Track на категорію С – водійка вантажних автомобілів. Навчання відбувалось у комфортному темпі. Окрема подяка для Людмилли Синюк за цікаві лекції з теорії. А також інструкторам Олегу та Василеві – за їх терпіння та професіоналізм. Завдячуючи їм я склала іспит з першої спроби. Також подяка Марії за реєстрацію і супровід у сервісному центрі 6141 м. Тернопіль.
Рекомендую однозначно!
12/09/2024, Оксана Котенко
Хочу подякувати автошколі вцілому за навчання. Бо це Ваша командна робота! Але окремо подяка менеджерці Марії, яка вела OnTrac 3 м. Тернопіль. Також подякувати Людмилі Йосиповні за начитку та повторення теорії правил дорожнього руху. Зрозуміло, конкретно і корисно! Ну і найбільша подяка нашим інструктора практики водіння це Василю та Олегові! 20годин практики категорії “С” завершила складанням іспиту. А це означає, що дана автошкола дійсно навчає та зацікавлена зробити з Вас дійсно професіоналів! Дякую
11/09/2024, Анастасія Орловська
Дуже дякую автошколі МЕГАДРАЙВ! Вибрала цю школу по відгуках і взагалі не пошкудувала. Інструктори дуже класні і хороші люди, навіть трішки психологи і друзі. На водіння завжди йшла із задоволенням і з нетерпінням чекала наступного уроку.
Окремо дякую Олегу Ігоровичу та Ігору Євгеновичу за зрозумілі пояснення, терпіння та хороший настрій.
Навіть трішки сумно, що так швидко пройшов час.
Рекомендую! Не вагайтеся, точно не пожалієте.
10/09/2024, Мирон Кошитар
Якубів З.Б. хороший викладач. Рекомендую. Все чудово роз’яснює. Легко доносить інформацію. Тим самим можна здати сервісний іспит ще до закінчення школи)
10/09/2024, Юлія
Звернулась до Шмигельської Людмили Степанівни, аби освіжити навички, так як водійське посвідчення вже маю давно, але хотілось ще попрактикуватись, перед тим як самостійно сідати за кермо.
Людмила Степанівна – це чуйна, уважна інструкторка, яка не тільки слідкує за технікою, та підказує нюанси поведінки на дорозі, а ще й підбадьорює в процесі уроку, заняття проходили на одному диханні. Тепер маю хороші навички у кермуванні та паркінгу, буду рекомендувати усім знайомим звертатись до неї при потребі.
Бажаю успіхів автошколі “Мегадрайв” та усім інструкторам!
06/09/2024, Вікторія Чурпій
Щиро хочу подякувати автошколі МЕГАДРАЙВ за професійне навчання.
Також хочу подякувати викладачу Володимиру Володимировичу за теоретичну частину, яка була чітко і доступно пояснена. Теорію здала з другого разу.
Була в мене така проблема( не знала про неї поки не сіла за кермо) як страх водіння, але інструктор Івасюк Назар допоміг мені позбутися цього страху. Це було складно, але дякуючи його терпінню все получилося.
Також хочу подякувати інструктору Сампарі Віктору за його підтримку, спокій та вміння доступно пояснити, навіть якщо пояснювати треба було декілька разів, ще дякую за паркування.Заняття проходили в спокійній і веселій атмосфері.
Інструктори ввічливі, терплячі, жоден не підняв голос.
Щиро вдячна Володимиру, Назару і Віктору за навчання, кожен з вас доклав великих зусиль.
04/09/2024, Сагайдачна Іра
Віктор Михайлович – топ інструктор, всім раджу, дуже гарно пояснює все.
31/08/2024, Кривінська Юлія
Вивчала теорію у групі Якубів Зоряни Богданівної. Чудова викладачка, легко й зрозуміло пояснює, повторить та роз’яснить незрозумілі моменти. Заняття проходили цікаво й різноманітно( теоретичні пояснення, відео- та фотоматеріали, тести). Теорію склала з першого разу.
29/08/2024, Лесюк Ярослава
Сьогодні 29.08 здала практичний іспит з 1-го разу!!
Хочу подякувати Синюк Людмилі Йосипівні за доступне пояснення теорії
Та вдячна автоінструктору Сампара Віктору Михайловичу , який навчив мене всього з нуля!
Дякую вам за вашу терплячість , за те що підтримували мене та вірили в мене до останнього .
Рекомендую школу Мегадрайв ☺️✅✅
Безмежно рада , що вибрала для себе саме, цю автошколу
28/08/2024, Тетяна Мотика
Звернулась в МЕГАДРАЙВ після навчання у іншій автошколі для удосконалення навичок та здачі практичного іспиту. Щира подяка інструкторові Віктору Михайловичу!!! Дуже швидко та професійно допоміг виправити помилки. Дуже терплячий, доступно пояснює, заняття проходили досить цікаво а основне продуктивно. Віктор Михайлович дякую за ваше терпіння, витримку та розуміння!
Рекомендую!!!
P.S. Сьогодні завдяки вам досить легко здала практичний іспит та отримала права водія😊
28/08/2024, Процишин Ніна
Автошколу вибрала випадково і не шкодую. Теорію здала з першого разу, а практику з другого, за що хочу щиро подякувати моєму інструктору ГОЛЯШ РОМАНУ ВАСИЛЬОВИЧУ. Дякую за його безмежне терпіння, за те що допоміг мені подолати невпевненість в собі, Роман Васильович вірив в мене більше ніж я, його слова:
-Ми команда, у нас все получиться.
допомогли мені подолати всі перешкоди і отримати права. ДЯКУЮ…
22/08/2024, Марта Голиш
Дякую школі мегадрайв за навчання на вищому рівні! Якщо вчитися, то тільки тут!
Якби не найкраща викладачка Зоряна Богданівна, я ніколи б не подумала, що вчитися теорії може бути так цікаво і доступно, а як результат – здала теорію з першого разу на 20/20.
Пояснення настільки доступні, що жодних запитань не залишається!
Дякую інструкторам!
Золотник Ігор Володимирович та Богонович Ігор Євгенович,
які навчили їздити практично з 0, паркуватися в різних ситуаціях, почуватися впевнено на дорозі та подолати страх водіння і швидкості.
* і мене досі цікавить секрет спокою інструктора з паркування 😅
Хоч я і майже була впевнена, що це не для мене, я все ж змогла підкорити механіку і подружитися зі зчепленням 😅
Я пройшла велику трансформацію від людини, яка на першому занятті була готова розплакатися, бо не могла налаштувати дзеркала 😅 до водія 🥹
Хоча і скласти практичний іспит з першого разу завадило сильне хвилювання, я склала його успішно з другого!
Я дуже рада, що навчалася саме у мегадрайв! Рекомендую ✨
20/08/2024, Катерина
Після перегляду всіх автошкіл Тернополя, я зупинилась на «МЕГАДРАЙВІ» і не пожаліла. На сайті є вся потрібна інформація щодо навчання, безліч позитивних відгуків, великий вибір навчальних автомобілів. Теорію викладав Вавричук Руслан Васильович, все було доступно і зрозуміло. Склала теоретичний іспит з першого разу. Для підготовки до практичного іспиту обрала Папугу Михайла Йосифовича. Він спокійно і зрозуміло все пояснював, відповідав на запитання. Вимогливий, але в той же час терпеливий, позитивний, заняття пролітали швидко. Паркуванню навчав Богонович Ігор Євгенович, теж спокійний інструктор, доступно пояснив, навчив правильно паркуватися, підтримував при невдачах. До практичного іспиту мене підготували відмінно, тож в результаті склала теж з першого разу. Вдячна інструкторам за їхню не легку працю та знання, які вони мені дали.
18/08/2024, Торбіна Світлана
Добрий вечір, я дуже вдячна вашій школі, окремо Бульчак Андрію Івановичу,за його терпіння, за його нелегку працю,за ті знання,що він мені дав і за ту впевненість, якої я не мала. Нині з першого разу здала практичний іспит і отримала посвідчення водія. Дякую вам за все 🥰
17/08/2024, Уляна Плотнікова
Дуже рекомендую цю автошколу.
Тут навчався мій брат і я з великим задоволенням прийшла також навчатись
Навчальний матеріал зрозумілий ,усе пояснили розжували,щось було не зрозуміло пояснювали ще раз .
Викладачка нашої групи була Якубів Зоряна Богданівна ,це золота жінка ,уроки пролітали блискавично ,з жартами ,доступно ,відео уроки ,тести ,усе зрозуміло .
Ці 2 міс навчання пролетіли зі швидкістю світла
Рекомендую і ще раз рекомендую чудова школа
14/08/2024, Анастасія Полєхіна
Хочу відзначити роботу Якубів Зоряни Богданівни. За її підхід до навчання був надзвичайно ефективним і зрозумілим, теоретичне навчання пройшло легко у дружньому колективі, вона створила дуже приємне атмосферу у нашій групі.
Кожен урок проходив в атмосфері професіоналізму та взаємоповаги. Вона кожен урок зацікавлювала нас матеріалом, пояснюючи всі нюанси правил дорожнього руху і можливих ситуацій на дорозі. Завжди приділяла час, щоб додатково роз’яснити складні моменти, що допомогло мені краще засвоїти матеріал.
Дуже вдячна Зоряні Богданівні за її роботу і рекомендую її для тих хто ше вагається у виборі викладача!
14/08/2024, Юлія Цюприк
Дуже рада що обрала саме автошколу Мегадрайв. Завдяки Зоряні Богданівні теоретичний іспит склала з першого разу, дуже доступно та легко поданий матеріал дозволив одразу вникати в всі тонкощі які пояснював викладач. Вдячна також Денису Віталійовичу за його терпеливість, підтримку, спокій та вміння доступно пояснити, навіть якщо пояснювати треба буде декілька разів. Завдяки заняттям з ним я навчилась спокійно та без страху сідати за кермо, та успішно склала практичний іспит з першого разу
14/08/2024, Криворучко Наталія
Хочу подякувати своєму викладачу Якубів Зоряні Богданівні за цікаві і змістовні заняття, за доступне і зрозуміле пояснення матеріалу, за чудове почуття гумору і розуміння кожного з нас. За стимул до проходження +30, +40 додаткових іспитів. Це дійсно допомогло при здачі теорії в сервісному центрі
14/08/2024, Гарькаєва Юлія
Дякую школі Мегадрайв та Червоному Хресту за можливість навчатись водінню. Окрема подяка Якубів Зоряні Богданівні за успішно пройдений і складений теоретичний курс.
13/08/2024, Смольська Людмила
Пишу про НАЙКРАЩОГО інструктора – МИХАЙЛА ЙОСИПОВИЧА ПАПУГУ. Це – Неймовірний, добрий, надихаючий, вимогливий, справедливий інструктор. Людина, яка викладається у своїй діяльності на 1000%.Я безмежно щаслива, що мені довелося навчатися саме з ним. Кропітка праця інструктора завжди дає свої плоди, як результат – іспит складено успішно. Спасибі за вашу працю, терпіння та вдячних учнів.🥰
09/08/2024, Іванна Левицька
Доброго дня! Хотіла б поділитися враженнями від інструктора -Сампари Віктора Михайловича) Я прийшла до нього після іншого інструктора -це просто був мій порятунок. Інструктор від Бога і професіонал своєї справи! Зумів чітко і зрозуміло пояснити мені мої помилки за короткий час. Завжди готовий допомогти і навчити не тільки звичайним навичкам водіння,а й якщо мені було потрібно пояснював і екстремальне водіння. Віктор Михайлович дав мені віру у себе і свої знання . Також він дуже приємна людина ,яка робить комфортним ваше навчання .Всім щиро рекомендую починати свій шлях у водінні саме з цього інструктора!✨
08/08/2024, Олена Сосніцька
Звернулась до цієї автошколи за порадою друга і не пожаліла !!!
Дякую автошколі «МЕГАДРАЙВ» та інструктору Безпалько Олегу Ігоровичу та Богоновичу Ігору за професійне, наполегливе та терпляче виконання своєї роботи.
А головне, подолала страх та навчилася водити автомобіль!
Школі бажаю процвітання та уважних і мотивованих до навчання учнів!
08/08/2024, Анастасія Рейко
ДЯКУЮ автошколі МЕГАДРАЙВ за справді драйвове навчання. Теорія від чудової Зоряни Богданівни, уроки водіння від найкращого, найбільш розуміючого та спокійного Нарізького Вадима Вікторовича, паркування з Ігорем Богоновичем: усе це- мій шлях до такого довгоочікуваного посвідчення водія!
Теорію склала з 1 разу, з практикою в сервісному центрі були труднощі саме з психологічним налаштуванням і опануванням себе, проте врешті-решт я це зробила!
Дякую! Ви- найкращі і МЕГАдрайвові❤️🏎️
06/08/2024, Наталя Петришин
Щирі рекомендації! Андрій Ігорович Гукалюк – це знахідка для мене. Добрий, терплячий, врівноважений і в той же час веселий із вмінням мотивувти, що все получиться! Навчалась у нього після іншого інструктора! Це дійсно професіонал своєї справи, який вміє знайти підхід до кожного!
06/08/2024, Наталя Бойко
У вашій школі я додатково проходила навчання по водінню після іншої школи то му що там звісно не так ідеально викладають водіння як навчає ваш інструктор Андрій Гукалюк він навчає нас як найкраще що б ми могли без нього на дорозі почуватися на 100% і не боятися . Щиро дякую за його професіоналізм і надалі так тримати і гарно викладати .
04/08/2024, Наталія Газилишин
Я обрала автошколу «Мегадрайв» за порадою своєї колеги по роботі і не пожалкувала. Два місяці навчання теорії пролетіли непомітно. 03.08.2024 теоретичний іспит здала успішно з першого разу. Тому хочу подякувати своєму викладачу Якубів Зоряні Богданівні за цікаві і змістовні заняття, за доступне і зрозуміле пояснення матеріалу, за чудове почуття гумору і розуміння кожного з нас. Дякую за усі +30, +40 проходження додаткових іспитів. Ми не просто проходили іспити – ми змагалися між собою, бо кожен хотів підняти свій рейтинг і успішно підготуватися до іспиту в сервісному центрі.
03/08/2024, Марія Грень
Нові автівки, схожі з тими, на яких здають практичні іспити в сервісному центрі м.Тернополя, чудові інструктора з водіння і паркування, які старанно намагаються вселити віру в себе, і в свої можливості. Особлива подяка інструктору з водіння Андрію Гукалюку та інструктору з паркування Ігору Богоновичу.
01/08/2024, Оксана Цирук
🏆Ще одне досягнення в житті – посвідчення водія!🚗
Не “куплене”, не “подароване”, здобуте через довге навчання, шляхом спроб і помилок.☝️
Категорія В, механічна коробка передач. Виявляється не так вже й складно!
✨ Однозначно рекомендую автошколу “Мегадрайв” !
Теорія – Юсик Зеновій Богданович – доступно і зрозуміло і не нудно😀.
Практика – Голяш Роман Васильович, Андрій Романович Войцехівський – ці люди люблять свою роботу і роблять те, що люблять, поважають і вболівають за своїх учнів.☝️
Інструктори вірили в мене більше ніж я сама🫶 І я це зробила!😊
І нічого страшного, що не вийшло ні з першого, ні з третього разу🤷. Підтримка інструктора і години практики дають позитивний результат!
26/07/2024, Олена Федорович
Хочу висловити велику подяку Віктору Михайловичу, який є найкращим вчителем та професіоналом своєї справи. Однозначно всім рекомендую
Дякую за допомогу у втілені мрії
25/07/2024, Оля
Давно мріяла навчитись керувати автомобілем і коли з’явилася така можливісь, то обрала для себе автошколу “Мегадрайв”, чим дуже задоволена!
Хочу відзначити, що теоретичні заняття з викладачем Людмилою Йосипівною були дуже змістовні, цікаві та професійні, завдяки тому теорію вдалося скласти з першого разу.
Практичні заняття проводив інструктор Василь Сергійович Новак. Не зважаючи на те, що у мене не все іноді виходило з першого разу, саме завдяки Василю Сергійовичу вдалося подолати всі страхи і відчути впевненість за кермом.Рекомендую .
24/07/2024, Мирослава Шкарапута
Добрий день! Хочу висловити подяку Безпальку Олегу Ігоровичу за практичні заняття з водіння. Це інструктор з величезним терпінням і спокоєм, толерантний до учня. Він подає матеріал доступно- – до справи долучаються машинки, малюнки, пояснювати одне і те саме буде стільки разів, доки не засвоїться))). Рекомендую його для впевненості за кермом.
Бажаю успіхів автошколі “Мегадрайв” та усім інструкторам!!!
17/07/2024, Казюра Галина
Хочу подякувати школі МЕГА -ДРАЙВ за здійснення моєї мрії 😊 Я воджу авто 😊
Надзвичайно вдячна викладачу теоретичних занять Рудік Володимиру Володимировичу, все чітко, ясно, іспит здала з першого разу без жодної помилки ДЯКУЮ!
Надзвичайно вдячна інструктору з водіння Войцехівському Андрію Романовичу за терпіння,за те, що позбулася усіх своїх страхів. Дуже вдячна,що підчас навчання об’їздили все місто,тому після практично іспиту без труднощів їжджу усюди.Велике ДЯКУЮ!
Також дякую за уроки паркування Боднар Ігору Анатолієвочу.
Дякую вашій школі МЕГА -ДРАЙВ за здійснення мрії 😊
08/07/2024, Оля Гураль
Щиро хочу подякувати автошколі МЕГАДРАЙВ за професійне навчання.
Особлива подяка інструктору КЕКІШ ІГОРУ ПЕТРОВИЧУ за практичні заняття з водіння. Завжди серйозний, спокійний, не втомлювався пояснювати по декілька разів. Він допоміг мені подолати хвилювання, а головне навчив від нуля впевнено їздити по всіх правилах, за що дуже дякую.
Ще хочу подякувати КАРДАШУ СЕРГІЮ МИКОЛАЙОВИЧУ, який навчив мене паркуватися, за його професіоналізм, за терпіння, він пояснював стільки разів, щоб я могла зрозуміти.
Також дякую викладачу з теорії СИНЮК ЛЮДМИЛІ ЙОСИПІВНІ. Пояснювала дуже доступно з наведенням прикладів життя.
Дякую автошколі МЕГАДРАЙВ і рекомендую всім, хто хоче бути водієм, за отримані знання, як результат – ІСПИТ склала з ПЕРШОГО РАЗУ!!!
28/06/2024, Діана Ядчишин
Велике дякую Папузі Михайлу Йосифовичу, за неймовірно якісні уроки водіння!!!!
Дуже задоволена уроками водіння, доступно і якісно все пояснювали, рекомендую всім своїм знайомим до вас на уроки😁💪🏻 було мегакруто.,
Захоплююсь тим як Михайло Йосифович ставився до моїх помилок та невдач, бо навіть коли я засмучувалася що чогось не виконала, він завжди підбадьорював, і це мотивувало ще більше навчатися.
Спокійно і толерантно ставиться до учнів, було комфортно навчатися 😍
20/06/2024, Роман Завидовський
Велика подяка чудовій тернопільській автошколі МЕГА-ДРАЙВ за чудові уроки, гарне ставлення, терпіння і підтримку!!! Саме ці якості допомогли мені перебороти старий страх і стати Водієм!!!
Окрема подяка моїм вчителям – Остапів Михайло Євгенович та Сампара Віктор Михайлович!!!
Михайло Євгенович – перший з ким я сів за кермо у великому місті при великому трафіку!!! Навчив мене та допоміг у всьому розібратися!!!
Віктор Михайлович – чудовий викладач, профі, знає купу тонкощів і класних речей, які допомогли освоїти дорогу!!! Дякую за підтримку!!!
Ну і звичайно Людмила Йосипівна – викладач теорії !!! Надзвичайно крутий викладач з яким навіть найскладніше можна зрозуміти !!!
Рекомендую САМЕ ЦЮ школу!!! Воно того варте!!!
18/06/2024, Зоряна Бойко
З великим задоволенням хочу залишити відгук про автошколу. Завдяки високому професіоналізму інструкторів я склала іспити з першого разу)
Особлива подяка Сампарі Віктору Михайловичу, який є надзвичайно хорошим інструктором з водіння. Його терпіння, чіткі пояснення та підтримка допомогли мені стати впевненим водієм. Віктор Михайлович завжди знаходив час, щоб детально пояснити кожен маневр, відповісти на всі мої питання і підтримати в моменти, коли я сумнівалася в своїх силах. Його професійний підхід та вміння створити дружню атмосферу на заняттях зробили процес навчання приємним і ефективним. На його заняття я йшла як на свято, адже знала, що кожен урок принесе нові знання і впевненість за кермом.
Також хочу висловити велику вдячність Людмилі Йосипівні за відмінне викладання теорії. Її детальні пояснення та структурований підхід зробили процес навчання цікавим і зрозумілим. Завдяки її старанням я легко засвоїла правила дорожнього руху та інші важливі теоретичні аспекти водіння.
І окрема подяка Святославу Ігоровичу, який навчив мене майстерності паркування. Його поради та практичні заняття стали неоціненними в процесі підготовки. Завдяки його навчанню я тепер можу впевнено і безпечно паркуватися в будь-якій ситуації.
Щиро дякую всій команді автошколи за професіоналізм і підтримку! Рекомендую цю автошколу всім, хто прагне швидко і якісно навчитися водінню.
15/06/2024, Юля Хміль
Дякую вашій автошколі, завдяки вам я змогла здати екзамен з першого разу
14/06/2024, Христина Днесь
Хочу щиро подякувати найкрутішій автошколі «Мегадрайв»
Окреме дякую, викладачам:
Якубів Зоряні Богданівній- за теорію. Вивчати її з Вами- було одне задоволення, оскільки всі заняття були дуже веселими та найголовніше- зрозумілими.
Заверусі Василю Богдановичу- за практику по місту. Якщо ви хочете їздити безпечно, чітко та по ПДР- тоді цей інструктор саме те, що потрібно. Жодного разу не підняв голос, завжди врівноважено та спокійно пояснював кожну помилку. Настільки хороше ставлення, говорив тільки « Христинка», незважаючи на те, що не завжди мені все вдавалось . Я дуже щаслива, що навчалась саме у Вас, Василь Богданович!!!
Богоновичу Ігорю Євгеновичу- за паркування. Настільки позитивна та класна людина, завжди підтримував, з жартами реагував на те, що часто глохла на заняттях. Кожного разу заспокоював і говорив, що з часом все буде вдаватись набагато краще.
Щиро дякую кожному , завдяки Вашій праці я здала теорію та практику з першого разу , одразу сіла за кермо своєї машини без жодного страху.
Автошколу рекомендую на всі тисячу процентів. Ви – любов❤️
12/06/2024, Марічка
Проходила в цій школі курс навчання з теорії та практичного водіння. Навчання з теорії досить ефективне. Інструктори з водіння ввічливі та терплячі.
Особливо дякую Віктору Михайловичу. Вимогливий інструктор, але дає крутий результат. Після занять із ним здала практичний іспит з водіння без додаткових спроб.
05/06/2024, Галина Турок
Щиро дякую, автошколі “МегаДрайв”, п. Юрію Орестовичу, п. Марії, п. Людмилі за теорію, та найкращим інструкторам п. Василю та п. Олегу за найкращі практичні заняття на категорію “С”! 🥰 Дякую Вам, за вашу роботу!
04/06/2024, Лясота Юлія Володимирівна
Щиро вдячна вашій автошколі за професійне навчання 🫶
Безмежна вдячність Людмилі Йосипівні за теоретичний курс, все чітко , зрозуміло, за уроки з паркування – Ігорю Євгеновичу , уроки завжди проходили в спокійній і позитивній атмосфері
Також окреме дякую найкращому інструктору Сампарі Віктору Михайловичу , який вчив мене з абсолютного нуля, за його терпіння , пояснював , повторював стільки , скільки потрібно було, вірив в мене , підтримував , коли руки опускались , і були думки – а можливо ,це не моє ?!
Вчив всіх тонкощів на дорозі, паркуванню , уроки завжди проходили на позитиві , йшла на них , як на свято )
Відкритий , позитивний, з відмінним почуттям гумору)
Найкращий з кращих .
Щиро рекомендую вашу автошколу , і дякую вам, ви найкращі 🫶
03/06/2024, Марія Павлюк
Хочу подякувати своїм інструкторам за те, що навчили керувати вантажівками. За 20 годин інтенсивного навчання я дізналася більше, ніж за всі роки після отримання категорії В. Через 2 дні після екзамену я вже керувала цією машиною. Так що, рекомендую Автошколу Мегадрайв. Також мушу відмітити лектора теорії, пані Людмилу, дякую за ті знання, що в нас вклала.
01/06/2024, Барицька Марія
Сьогодні моя мрія стала реальністю. Сталося це завдяки школі “МЕГАДРАЙВ” , а саме самому найкращому мегаінструктору КАРДАШУ СЕРГІЮ МИКОЛАЙОВИЧУ. Що можу сказати: неймовірно терплячий, спокійний і одночасно вимогливий, який допоміг подолати страх до водіння. Я дякую Богу, що дав мені такого інструктора. Хочу побажати кожному учневі саме такого вчителя. Безмежно Вам вдячна.
31/05/2024, Христина Маліцька
Ходила на водіння до інструктора Людмили Шмигельської.
Дуже задоволена!
Людмила досвідчений спеціаліст та дуже приємна в спілкуванні.
Зрозуміло пояснить правила та нюанси водіння, алгоритми парковки. Де потрібно скорегує та підкаже як краще діяти та водити щоб не порушувати, не нашкодити собі, комусь і вашому автомобілю.
Рекомендую!
30/05/2024, Ірина Грицан
Доброго дня.Хочу висловити подяку Сампарі Віктору Михайловичу за практичні уроки з водіння.
Він майстерсвоєї справи. На всіх заняттях Вікторр завжди дуже спокійно пояснює що і як треба робити, як правильно зробити той чи інший маневр. Якщо щось не виходило то завжди розтлумачить що не так було зроблено і на що потрібно звернути увагу. Заняття проходили завжди на позитиві, без страху. Підтримка відчувалась протягом всього навчання та здачі іспиту.Просто в захваті від його терпіння і врівноваженності. Дякую за якісне навчання, розуміння, підтримку!
27/05/2024, Бобесюк Тетяна
Хочу подякувати школі “Мегадрайв” за хороших, компетентних викладачів. Теорію здала без жодної помилки ,завдяки подачі матеріалу Якубів Зоряні Богданівній. Іі уроки чекала з нетерпінням (настільки було доступно ,весело та чітко). Уроки водіння проходили з інструктором Бордуном Романом Романовичем .Я дякую Богу, що дав мені такого інструктора. Професійний підхід, безмежне терпіння, багато потрібних порад та пояснень . Ще хочу подякувати за уроки паркування Святославу Ігоровичу за його терплячість та пояснення .Скільки разів показував на машинках та креслив на листку, як за паркуватися щоб було зрозуміло. Мегадрайв ви дійсно МЕГА🥇
24/05/2024, Хеінріх Наталія
Я досі в ейфорії і хочу поділитись з вами своєю радістю і мрією, яка стала реальністю.
Дякую автошколі МЕГАДРАЙВ , що ви є.
Окрема величезна нескінченна подяка моєму найкращому інструктору САМПАРІ ВІКТОРУ МИХАЙЛОВИЧУ. Пояснює дуже все ретельно, дає корисні поради та справді вчить водити автомобіль як це треба, а не для галочки, аби здати іспит, а також хочу відмітити його терплячість, адже знаю, як зі мною буває складно. За його спокійне ставлення до учня треба ставити памʼятник, бо професія інструктора наааадскладна, як на мене! Кожен день, кожну годину-дві нова людина і його ресурсу, знань і всього що тільки можна, щоб дати учню, вистачало на всіх. Він професіонал, яких ще треба пошукати. Я вдячна за ці 40 з хвостиком годин практичних занять, було класно, місцями стрьомно (перші виїзди на дорогу, ох як згадаю), весело, цікаво, знаєте так по-дружньому, я думала, що я безнадьога, але його підтримка і віра в мене постійно дуже підбадьорювали і змушували рухатися вперед і не зупинятись.
Я склала іспит!, це для мене було дуже важливо. Раджу інструктора ВІКТОРА та автошколу МЕГАДРАЙВ! Всім учням приємних іспитів, удачі, наполегливої праці і успіхів в досягненні своєї мрії, тому що мрії мають збуватися!
18/05/2024, Курило Надія
Доброго дня. Моїм інструктором з водіння був Сампара Віктор Михайлович. Хочу йому ПОДЯКУВАТИ за нелегку працю, адже навчав мене з нуля 🙂. Що можу сказати: неймовірно позитивна людина, терплячий, спокійний але і вимогливий, що не вдавалось з першого разу, його гумор, професійні поради надавали впевненості і все получалось. Це інструктор – ПРОФЕСІОНАЛ, це людина, яка знаходила підхід, доступно розказував і показував, терпляче пояснював все до найменших деталей, допоміг подолати страх до водіння. Настанови перед іспитом, його підтримка та спокій надавали впевненості, що свідчить про справжній професіоналізм і любов до своєї професії.
І окрема ДЯКА Богоновичу Ігорю Євгеновичу ( викладав паркування). За його доброту, позитив і терплячість. Професіонал своєї справи!
18/05/2024, Ірина Ридзай
Хочу подякувати за навчання. Вибирала автошколу довго і не помилилася.
Теорія – з першого разу без жодної помилки. Сама була в шоці, якщо чесно. Але це закономірно, бо навчання на високому рівні, головне вчитися і не боятися перепитували, якщо щось не знаєш.
Практика – спочатку було страшно, потім думала, що не зможу, але Сергій Миколайович має неймовірне терпіння і дуже гарно пояснює все! Не розумієш – перепитуєш, ще раз все пояснює, знову ж таки, головне не боятися перепитували. Дуже тішуся, що потрапила саме до нього на навчання, воно принесло свої плоди і омріяне посвідчення водія в мене в кишені. Дякую. Буду рекомендувати знайомим.
07/05/2024, Артур Смакула
Дякую неперевершеній автошколі «Мега Драйв» за хорошу подачу, як і теоретичного матеріалу так і практичного!
Хочу подякувати викладачу теорії Людмилі Синюк, за хорошу подачу матеріалу на хлопський розум, навчання проходило чудово, було використано багато історій з її особистого досвіду, які допомогли усвідомити і зрозуміти ті чи інші поняття в процесі навчання. Завдяки цьому і позитивному і серйозному характеру викладача і моїх старань теоретичний іспит в сервісному центрі було складено успішно, 19/20, допустив одну помилку і то через переживання й неуважність.
Ще дуже хочу подякувати інструктору з ізди, а саме Сампарі Віктору Михайловичу. Завдяки його позитивному, серйозному настрою, вдалось скласти практичний іспит з першої спроби. Ніколи не забуду ранкові практичні маршрути по місту і веселі й одночасно серйозні розмови по темі їзди. Не знаю, щоб я робив без такого хорошого інструктора, всім його рекомендую, адже ні разу не сидячи за кермом автомобіля він зможе вас навчити правильно і легко керувати ним. Ну але тут також потрібна ваша наполегливість і бажання навчатися. 20 уроків пролетіли не замітно і з користю. Також він навчив мене великої кількості корисних і крутих фішок, які полегшили проходження практичного іспиту. Ще дякую йому за його терпіння, адже моментами були речі, за які було обідно навіть на самого себе.
Паркування у мене викладав – Богонович Ігор Євгенович. Дуже добрий, позитивний і терплячий викладач. Професіонал свого діла, як і вище перечисленні викладачі.
Звісно дуже сумно, що все так скоро пролетіло і назад вже нічого не повернеш. Но я дуже радий, що завдяки їхнім старанням я здав на права і на вулицях міста Тернопіль стало на 1 водія більше, хоть і початківця. Дякую вам за все!!
Рекомендую автошколу «Мега Драйв» для отримання водійського посвідчення, адже вона виконує ваші мрії і бажання!!
07/05/2024, Румак Катерина
Доброго дня, хочу залишити відгук про НАЙКРАЩУ автошколу в м.Тернопіль, я щиро так вважаю.
Я хочу подякувати Синюк Людмилі Михайлівній за підготовку до теоретичного іспиту, всі заняття спрямовані не тільки, щоб здати тести, а для того, щоб все розуміти на дорозі. Вона все чітко і доступно пояснює до найменших деталей, якщо якісь моменти були не зрозумілі, вони завжди пояснювались на зрозумілих прикладах.
І особливу подяку хочу виразити Войцехівському Андрію Романовичу🫶🏻, це людина заняття з якою я запам’ятаю на все життя, все було чітко, зрозуміло і в особливо дружній атмосфері. Андрій Романович навчив мене впевнено і без страху керувати автомобілем, розуміти як працює автомобіль і його складові, давав корисні поради, якими я обов’язково буду користуватися в повсякденному житті. Щоразу на заняття я йшла з задоволенням і не хотіла йти додому 😅. Це людина з великої букви, яка змінила моє світобачення, щиро рекомендую його як професіонала, який любить свою роботу і своїх учнів. 🤗Дякую вам за такі позитивні уроки, за знання, терпеливість і підтримку! 🫶☺️
Також хочу сказати окреме дякую Балтаровичу Святославу Ігоровичу, за паркування на найвищому рівні, після занять з ним – жодна парковка не страшна! Завжди був спокійним та терплячим, а це дуже важливо.
Мегадрайв я вже порекомендувала своєму знайомим і буду далі це робити. Ви топ!
06/05/2024, Ірина
Завдяки автошколі “Мегадрайв” на одного водія в Тернополі стало більше!
Однією з переваг автошколи для мене стало те, що є можливість самостійно обирати час та дні навчання теоретичного курсу і воно проходить в онлайн-форматі. Викладачем теорії у мене була Якубів Зоряна Богданівна – професіонал своєї справи, мега позитивна, весела та розумна викладачка. Матеріал подавався легко, іноді жартівливо, по декілька разів ми розбирали незрозумілі ситуації задля розуміння правил безпечної їзди. Під час виконань домашніх завдань ми мали змогу спілкуватися в робочому чаті, де вона пояснювала нам незрозумілі тести із “Green-way”. Результатом навчання теоретичного курсу в Зоряни Богданівни стало успішне складання теоретичного іспиту в сервісному центрі без жодної помилки! Дякую!
Практичний курс водіння у мене викладав Шмигельський Олег Романович – чудовий водій, розумний, терплячий та вимогливий. Не втомлювався пояснювати мені по 100 разів одні і ті самі питання, малював схеми, після закінчення заняття ми його обговорювали та аналізували мої помилки та незрозумілі ситуації. Графік занять Олег Романович підлаштовував під мої потреби, за що йому теж велика подяка! Коли навчання дійшло до паркування автомобіля, то його віра в мене була, напевно, більшою, ніж у мене)))Після декількох занять по паркуванні на майданчику, ми почали паркуватися по місту, і сказати, що мені було страшно, це нічого не сказати))) Звичайно, що не все вдавалося з першого разу, але його поради додавали впевненості, що все получиться)
Настанови Олега Романовича перед іспитом, його підтримка та спокій відчуваються навіть тоді, коли вони разом з інспектором Їдуть з тобою мовчки на екзамені))) Як результат – успішна здача іспиту (з другої спроби, бо під час першої – допустила декілька помилок).
ДЯКУЮ Зоряні Богданівні Та Олегу Романовичу за професіоналізм, навчання, терпіння та віру в своїх учнів!
02/05/2024, Андріанна
Вибирала я свого інструктора по залишених відгуках і не помилилась, це Безпалько Олег Ігорович, спокійний навіть дуже), були ситуаціі, що я злилась,нервувала, розуміла як я туплю на дорозі, проте в ці моменти Олег Ігорович вмів підтримати, заспокоіти, навчити іздити не боятись, не панікувати, за це дуже вдячна!. А ще великий + те, що ми кожного заняття вчились, як по місту іздити так і паркуватись, що додало впевненості на іспиті і допомогло. Так як зараз дають маршрути + паркування. Ще дякую інструктору Бондар Ігорю Анатолійовичу за навчання паркування, дуже спокійно чітко терпеливо все пояснює!
24/04/2024, Анастасія
Інструктор з водіння у мене був Блінов Денис Віталійович. На жаль я запізно почала вибирати інструктора з водіння, і місце було лише до нього. Тому раджу вибирати інструктора чим по-швидше, і ні в якому разі не обирати даного інструктора. Дуже псіхований, постійно намагався принизити, як тільки щось не виходило починав матюкатись та погрожувати що висядить і більше не буде зі мною їздити, і буду я шукати собі іншого інструктора за додаткові гроші. Ледь дотягнула ті двадцять занять, і пішла брати додаткові у Романа Васильовича, то це просто небо і земля.
Тому уважніше обирайте інструктора, якщо не хочете щоб ваша практика перетворилась на каторгу…
22/04/2024, Віктор Хлистун
Привіт 👋😎
Хочу подякувати директору автошколи МЕГАДРАЙВ за то що він зібрав сильну команду професійних викладачів по теорії ПДР , інструкторів по водінню і паркуванню а також і по медицині !!!
Дякую Якубів Зоряні Богданівній за професійний виклад матеріалу і підготовку до здачі екзамену в сервісному центрі , на екзамені трошки переживав але те як нам подали матеріал то було просто і легко здати з першого разу , головне уважно слухати і виконувати Д/З так як говорить викладач і все здасте з першого разу . Тому рекомендую викладача Якубів Зоряну Богданівна .!!!
Також хочу подякувати ІНСТРУКТОРУ по водінню Блінову Денису Віталійовичу за навчання і також дуже професійно і толково розказав про автомобіль як і що потрібно робити щоб підготуватися до керування автомобілем , розказав і показав сліпі зони автомобіля , навчив рушати під гору і професійно підбадьорював коли шось не получалося . Не дивлячись на то що я не вмів їздити, інструктор зі школи МЕГАДРАЙВ Денис Віталійович за 20 занять навчив керувати автомобілем і на екзамені в сервісному центрі я здав ВОДІННЯ з Першого Разу !!!
Інструктора Блінова Дениса Віталійовича РЕКОМЕНДУЮ !!!👍😎
Також хочу подякувати ІНСТРУКТОРУ Балтаровичу Святославу Ігоровичу за професійне навчання по паркуванню все пояснив і розказав що і як треба робити, за чотири заняття я навчився без проблем паркуватися , розвертатися на малій ділянці і паркуватися заднім ходом між конусами у гараж .
Інструктора Балтаровича Святослава Ігоровича РЕКОМЕНДУЮ !!!
Також РЕКОМЕНДУЮ ,,Автошколу МЕГАДРАЙВ ” всім хто хоче навчитися і здати все з першого разу !!! Всім успіхів і міцного здоров’я !!! 👋😎
20/04/2024, Наталія Матла
Всім, хто хоче навчитися добре водити автомобіль, рекомендую тільки Мегадрайв, всіх, кого знаю, що тут вчилися, здають успішно іспити і безпечно їздять. Дякую школі за сервіс, за суперові умови, за те, що по термінах все вчасно (4 місяці) . Дякую Людмилі Йосипівні Синюк за підготовку до теоретичного іспиту, всі заняття спрямовані не тільки, щоб здати тести, а для того, щоб все розуміти на дорозі.
Особлива подяка інструкторові Сергію Миколайовичу Кардашу, тому що всі заняття спрямовані на те, щоб реально знати і вміти їхати на будь-яких дорогах, а не тільки скласти іспит. Інструктор мега чіткий, строгий і вимогливий, але це тільки на користь учням, бо відшліфовує за заняття всі помилки. За паркування можна писати ще один відгук, ніколи не думала, що зможу так добре паркуватися). Якщо у вас є страх, як їздити по дорогах в місті і паркуватися, то вам у Мегадрайв. Якщо ви хочете, так як я, здати теорію і практику за перший раз, то вам точно сюди.
18/04/2024, Інна
Хочу подякувати за теорію Зоряні Богданівні, весела викладачка, пояснює все доступно зрозуміло і на хлопський розум
Також інструктор з паркування Святослав, дуже спокійний та врівноважений, пояснює доступно та не втомлюється повторювати, дуже задоволена
А от інструктор з водіння Денис Віталійович НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Перші заняття ще менш більш нормально було, а далі агресивний, не врівноважений, не хотілось йти на заняття, портив настрій на весь день. Постійно кричав міг матюкатись коли щось не так було, казав, що висадить. закінчував заняття на 15 хв раніше.
Не терплячий казав, що не буде повторювати по 100 раз і також казав, що не здам в МРЕО (хоча має бути навпаки впевнений та вірити в своїх учнів)
Дуже ним не задоволена, якщо не хочете отримувати поганий настрій після заняття, то оберіть краще іншого
16/04/2024, Романова Наталя
Хочу дуже подякувати інструктору Сампарі Віктору Михайловичу!!
За те що навчили керувати автомобілем з нуля, за мій хоч і не великий, але такий важливий досвід у водінні, за те що мій страх з кожним уроком ставав все менший, що вірили і підтримували ( бо моментами в голові було тільки одне, нашо мені та механіка була =) ), за ваш позитив , аж шкода що навчання закінчилось.
Дякую що приїхали і підтримали мене на екзамені! Дуже ціную це!
За сім кругів по маршруту центр за один урок, такого напевно не робив ніхто! ))) Все заради того, що я б не тупила на тому повороті до катедри ! І не даремно)
Зручний графік, дякую що ніколи не відмовляли, коли от треба щось придумати, і знайти час на урок.
Щиро рекомендую!
09/04/2024, Ірина
Добрий день, “чудовий початок”. Щойно подзвонила, щоб дізнатись додаткову інформацію, на цей офіційний номер, що на сайті, Мені нахамили і кинули трубку, сказали “жіночко, завтра все дізнаєтесь на сайті!!!”
06/04/2024, Іван
Дякую автошколі “Мега драйв”за отримані знання! Синюк Л.Й. за теоретичний курс та інструктору з паркування Богоновичу І.Є.
Окрема потяка інструктору з водіння Безпальку Олегу Ігоровичу за професіоналізм, як результат теорію і практику здав з першого разу.Навчанням задоволений.
Однозначно рекомендую!!!
05/04/2024, Чиканівська Анна
Доброго дня, хочу від щирого серця подякувати Вам, безмежно рада що не прогадала з вибором автошколи😍
Хочу подякувати за викладача теорії Людмилу Йосипівну яка все дуже чітко та доступно пояснює, просто до найменших деталей. Як результат – теорія з 1-го разу✅
Окремо велике дякую за інструктора на вагу золота Войцехівського Андрія Романовича – це золота людина яка знайде особливий підхід до кожного учня, пояснить все до найменших деталей, подолає стах до водіння, та завжди підтримає і допоможе. Андрій Романович навчив впевнено і головне безпечно керувати авто, завжди підбадьорював та вірив в успіх своїх учнів. Створював різні ситуації з якими вчив правильно справлятись, що свідчить про справжній професіоналізм та любов до своєї роботи❤️ Завдяки його вірі в мене та професіоналізму зараз маючи посвідчення водія, впевнено себе відчуваю на дорозі.
Також хочу сказати окреме дякую Балтаровичу Святославу Ігоровичу, за паркування на найвищому рівні, після занять з ним – жодна парковка не страшна! Завжди був спокійним та терплячим, і все доступно пояснював.
Як результат роботи інструкторів практичний іспит – з 1-го разу✅
Ці люди створили атмосферу доброзичливості та взаєморозуміння, завдяки якій навчання було ефективним та приємним.
Щиро рада, що обрала саме вашу автошколу.
Мегадрайв – ви 🔝❤️
05/04/2024, Вікторія Веретко
Автошколу Мега Драйв рекомендую!
Поки проходила навчання, від своїх знайомих чула «з першого разу важко здати», «щоб здати, треба хабар дати», і всяке інше.
Але! Завдяки таким прекрасним викладачам, як Людмила Йосипівна та Сампара Віктор Михайлович – я склала і теорію і практику з першого разу!
Людмила Йосипівна чудово, легко та зрозуміло веде лекції. Наводить приклади з свого життя, та спокійно по декілька раз пояснить одне і теж, щоб всі все зрозуміли
Віктор Михайлович за два місяці мені став вже як рідний. Неймовірно позитивна людина. Заняття проходили невимушено. Кожен раз з нетерпінням чекала наступного уроку.
Якщо щось не виходить, він це просто так не залише. Відпрацьовуємо, поки не буде ідеально.
В день іспиту приїхав мене підтримати та коли я сказала, що успішно склала, радів, мабуть, більше за мене🥰
Людина, яка дійсно щиро хоче, щоб ви навчились їздити та здали з першого разу ( а з ним ви обовʼязково здасте за першим разом!)
Дякую вам за такі позитивні уроки, за знання, терпеливість і підтримку! 🫶☺️
31/03/2024, Мар’яна Олексишин
Один із найголовніших критеріїв цікавого та ефективного навчання це коли ти не відчуваєш, як пролітає 2 години їзди. Безумовно, дякувати за це варто Шмигельському Олегу Романовичу – мудрому, тактовному, чуйному, строгому але терплячому, насамперед, професійному інструкторові, який трапився мені на шляху опанування водійської науки. Мої страхи та невпевненість з кожною поїздкою ставали меншими, і я повірила, що можу керувати автомобілем! Тепер я не боюсь Збаразького кільця та перехресть 😅 Ще раз дякую Олегу Романовичу та автошколі Мегадрайф за якісне навчання, буду щиро рекомендувати вас усім своїм друзям та знайомим.
31/03/2024, Оксана Цирук
Вітання! Автошколу Мегадрайв рекомендую однозначно!
Навчання в автошколі добре організоване, за що велика вдячність адміністрації. Все вчасно, чітко і зрозуміло.
Теорію в мене викладав Зеновій Богданович – дуже харизматичний викладач. ПДР пояснював доступно і зрозуміло. Але коли навчання онлайн, то хотілося б якоїсь презентації . Бо, наприклад, проїзд перехресть, дуже важко вивчати лише на словах 🤷. Але нічого – іспит склала з першого разу!
Інструктором з водіння в мене був ГОЛЯШ РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ. (Mitsubishi Outlander Sport) Спокійний, врівноважений і тактовний. За весь час ні разу не підвищив голос. Уроки спочатку розбирали на малюнках, які він сам малював☝️, а вже потім практично! Його слова “Нічого не бійтеся, ми ж команда! Все буде добре!” додавали впевненості в собі. Потрібно було лише уважно слухати і запам’ятовувати, все що каже інструктор і не боятися перепитати! Уроки проходили легко, а час пройшов дуже швидко.
Доречі, хто хоче підтягнули розмовну англійську, то вам до Романа Васильовича! І водити авто навчитесь і зможете порозмовляти на водійські теми англійською😉
Паркуватися вчив Святослав. Це мега спокійний інструктор. Все показав, розказав і вперед виконувати паркування самостійно! І це добре, бо коли більше самостійності, то тоді голова думає куди ті колеса крутити 🤦.
Єдине, щоб хотілося, і, повірте, це важливо, щоб той один урок з паркування, коли ми їздимо по місту, передбачав і реальну парковку!!!! Бо, коли мені на іспиті інспектор сказав знайти місце і припаркуватися біля Катедри, то повірте, це був ще той стрес! Я все виконала, але хвилювання було настільки велике, що вже дальше допустила інші помилки. На превеликий жаль, іспит з першого разу не вдалося скласти 🤷. Хоча в кінці іспиту сам інспектор сказав, що до Катедри все було добре.
Можливо для автошколи це мінус, але я не розчарована, навпаки, я відчула, що можу самостійно їздити навіть на іншій машині. За що щиро дякую Роману Васильовичу!
А ще б хотілося щоб в Тернополі був ВЕЛИКИЙ автодром з різного типу перехрестями, дорожніми знаками, щоб на автодромі можна було відпрацювати рушання на рівнині і під гірку; рух на самій мінімальній швидкості; рух по колу; рух на задній передачі, повороти, розвороти і вже тоді в місто!
Отож, автошколою Мегадрайв я задоволена, завдяки їй маю ще одне досягнення в житті!
РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ 🤗
29/03/2024, Коцан Ірина
Проходила навчання у Андрія Гукалюка,дуже хороший викладач,здала іспит з першого разу
Людина дійсно горить своєю справою. Моя щира рекомендація
Також дякую автошколі і всім викладачам. ВИ НАЙКРАЩІ!!!!
26/03/2024, Руслана Шкодзінська
Доброго дня , дякую автошколі “Мегадрайв ” за здобуті знання з теорії . Навчанням я задоволена . Хочу подякувати викладачеві Зеновію Богдановичу , він добре викладав та доступно пояснював матеріал , лекції були легкими та цікавими .
Щиро дякую Вам.
23/03/2024, Ірина Кацюбій
Хочу подякувати автошколі «Мегадрайв» за здобуті навички і знання! А особливо ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ інструктору Кардашу Сергію Миколайовичу! Він навчив з нуля впевнено водити, вміло паркуватися, не боятись інших машин на дорозі, уже на третьому занятті самостійно їздила з точки А в точку Б. Завжди спокійно пояснював стільки разів, скільки треба було, щоб дойшло)) розказав всі нюанси водіння в різних ситуаціях. Вимогливий, але справедливий. На кожне заняття йшла з задоволенням, дуже комфортно себе почувала, по одному погляду уже могла розуміти де накосячила, а де вправно вирулила)) На екзамені дуже підтримував, що і не прийшлось переживати. За це окреме ДЯКУЮ! Як результат – здача з першої спроби. Аж навіть шкода, що цих 2 місяці навчання так швидко пролетіли.
Щиро рекомендую Сергія Миколайовича тим, хто хоче дійсно навчитись впевнено їздити! І однозначно буду рекомендувати «Мегадрайв» усім друзям і знайомим!
22/03/2024, Ярославська Оксана
Доброго дня! Хочу подякувати автошколі “Мегадрайв” викладачам та інструкторам за здобуті навчання! Школу підбирала за рекомендаціями знайомих та друзів.
Викладач з теорії була Заряна Богданівна, неймовірний викладач, лекції проходили дуже цікаво, легко і на позитиві, велике Вам ДЯКУЮ!
інструктор з водіння був Сергій Миколайович. Чесно сказати я взагалі не знаю як можна бути таким спокійним, вріноваженим і терплячим як Сергій Миколайович.завдяки йому я змогла подолати страх водіння, ніколи не втомлювався повторювати по кілька разів якщо я не розуміла, навчив орієнтуватись в різних дорожніх обстановках, різні види паркувань, розворот в обмеженому просторі. І як результат – іспит з першої спроби. ДЯКУЮ ВАМ!
Автошколу “Мегадрайв” однозначно РЕКОМЕНДУЮ!!!
18/03/2024, Шкафаровська Оксана
Дякую автошколі Мегадрайв за здобуті знання. Задоволена навчанням на всі 💯
Хочу подякувати викладачеві,Рудику Володимиру Володимировичу,який доступно і зрозуміло пояснював нам теорію.Дякуючи вам, іспит здала з першого разу.
Також велике спасибі інструктору ,Бондару Ігору Анатолійовичу, за витримку і зрозуміле пояснення паркування на майданчику.
Окрема велика подяка інструктору,Синюк Людмилі Йосипівній,чудовій людині та професіоналу своєї справи.
Людмила Йосипівна знайде правильний підхід до кожного і навчить їздити без страху і з задоволенням.Помічає місця де саме більше помилялася,знаходила слова щоб мені пояснити,так,щоб я зрозуміла і пропрацьовували ці частини доріг.Це саме той викладач з яким не страшно зробити щось не так.Вона щиро хвилюється за усіх своїх учнів і вірить у них,напевно, більше ніж вони самі у себе.Дякую вам за вашу підтримку на іспиті.Склала успішно з першого разу .
Рекомендую усім Людмилу Йосипівну,хто хоче щоб його мрія навчитися керувати автомобілем збулася!!!
17/03/2024, Винничук Діана
Доброго дня, хочу щиро подякувати автошколі « Мегадрайв». Протягом всього навчання ні разу не пожаліла у своєму виборі! За навчання теоретичного матеріалу велике дякую Зоряні Богданівній, кожне заняття було подане цікаво , легко та зрозуміло. Це дозволило скласти іспит з першої спроби.
Особливо дякую інструктору з водіння Людмилі Степанівній . Вражає своїм професіоналізмом та терплячістю. Її професійний підхід та велика увага до деталей допомогли мені відчути себе впевнено за кермом. Я вдячна за її вміння створювати комфортне навчання та за цінні поради. Дякую Людмилі Степанівній за її підтримку та віру в мене . Успішно складений практичний іспит з першого разу! Рекомендую Людмилу Степанівну всім, хто цінує професіоналізм та якість навчання!
14/03/2024, Надія Добровольська
Дякую автошколі за гарне навчання. Здала теорію і практику з першого разу.
Зоряні Богданівні за доступне та якісне викладання теорії. Ви супер!!!
Людмилі Степанівні та Денису Віталійовичу за хороші знання, підтримку, терпіння. Ви мене навчили їздити з нуля. Дякую Вам за професійність, чіткість ви найкращі інструктори!!!
Бажаю Вам багато хороших учнів.
12/03/2024, Віктор
Пройшовши курс практичного водіння в автошколі “Мегадрайв” та здавши іспит з другої спроби, можу з впевненістю рекомендувати цю автошколу та інструкторів які навчають у ній. Мій інструктор – Михайло Папуга, професіонал своєї справи, який не просто підготує вас до практичного іспиту а дійсно навчить їздити, від’їздивши 40 годин практики я впевнено та спокійно сідаю за кермо власної автівки! Михайло дуже чітко, спокійно та якісно зміг донести усі важливі нюанси та деталі водіння, за що йому велике дякую! Підсумовуючи, дуже радий що обрав саме цю автошколу, і всі кошти витрачені з максимальною ефективністю.
11/03/2024, Меснікович Олена
Хочу поділитись своїм досвідом взаємодії зі школою Мегадрайв. Протягом всього навчання ні разу не пожалкувала у своєму виборі. Курс з теорії місткий, викладач підкреслював всі важливі моменти і доступно пояснював матеріал. Це дозволило скласти іспит з першої спроби.
Так само було і з практичною частиною навчання. Тут величезне дякую своєму інструктору Коту Дмитру Михайловичу. Хочу відзначити його компетентність як викладача, вчитись було легко через спокійну атмосферу і виважений підхід до мене. Метою був не просто успішно складений іспит, а здобуття реальних навичок водіння в будь-яких умовах та розуміння як все влаштовано і всередині авто, і на дорозі. Дякую, що іноді навіть витягували з мене питання 😅 Це пришвидшило процес навчання.
Результатом ваших зусиль є успішно складений практичний іспит з першої спроби і відчуття певності на дорозі!
Тому ще раз дякую❤️
Щиро раджу Мегадрайв всім!
08/03/2024, Тенюх Тетяна
Хочу подякувати школі “МЕГАДРАЙВ” за навчання. Теорія від Оксани Андріївної дуже класно сприймається, вона добре вміє пояснювати складні речі й ситуації простими словами, і завдяки їй теоретичний іспит я склала з першого разу. Практичні заняття виявилися надзвичайно корисними, вони дозволили мені реально відчути себе за кермом та вдосконалити свої навички кожного разу. Інструктори Безпалько Олег Ігорович і Богонович Ігор Євгенович проявляли велику терплячість і розуміння, ретельно навчаючи мене керувати машинами та реагувати на складні ситуації на дорозі. Кожне заняття було підготовлене з урахуванням моїх індивідуальних потреб та здібностей. Я отримала не лише практичні навички водіння, а й глибоке розуміння правил дорожнього руху та безпеки. Школа “МЕГАДРАЙВ” створила для мене комфортну та дружню атмосферу, де я могла відчути себе впевнено та підготовленою на кожному етапі навчання. Після успішного завершення курсу я відчуваю себе готовим до водіння на дорозі будь-якої складності. Щиро рекомендую школу “МЕГАДРАЙВ” усім, хто прагне стати впевненим та відповідальним водієм.
02/03/2024, Софія Левандівська
Доброго дня, хочу щиро подякувати автошколі Мегадрайв! Дякую Синюк Людмилі Йосипівній за курс теорії, це було пізнавально та цікаво. Викладач вкладає всю душу у кожного студента, пояснює все легко і доступно.
Особливо дякую інструкторові з водіння Золотникові Ігореві Володимировичу. Навчає водінню не тільки щоб скласти іспит, а найголовніше – дає дуже корисні поради їзди в реальному житті! До автошколи жодного разу не була за кермом, але Ігор Володимирович не просто навчив ” водити машину”, а пояснив все до деталей, навчив орієнтуватися в дорожній обстановці, заздалегідь аналізувати її та почувати себе вільно за кермом, по пару разів малював схеми, показуючи де саме потрібно повернути чи зупинитись, спокійно пояснював все що було не зрозуміло, підтримував. Заняття проходили у чудовій, спокійній та веселій атмосфері. Щиро дякую Ігореві Володимировичу за терпіння, витримку, розуміння та набутті навички!
Дякую також інструкторові Бондарові Ігореві Анатолійовичу який навчив вправно виконувати парковку, пояснював все спокійно і зрозуміло!
Дякую Вам найкраща школа Мегадрайв❤️
28/02/2024, Совик Леся
Сьогодні я склала практичний іспит !!! Це для мене було надзвичайно важливо! Я досягла своєї мети!!! Мені дуже хочеться подякувати людині, яка навчила мене вправно керувати автомобілем, не боятися дороги, вміти долати перешкоди. Це – неперевершений інструктор – Гукалюк Андрій. Надзвичайно доступно, зрозуміло у спокійній атмосфері він зумів навчити мене опановувати себе в дорозі під час руху транспорту. Величезне спасибі пану Андрію Гукалюку за навчання!
28/02/2024, Герцунь Оксана
“Мегадрайв”-справді драйвова автошкола. Тут якісне навчання і зручний графік. Окремо хочеться відзначити інструктора Войцехівського Андрія Романовича,він неймовірно спокійна , врівноважена і добра людина, професіонал своєї справи.
Інструктор, який вірить в свого учня більше ніж сам учень.
27/02/2024, Ласа Марія
Хочу подякувати автошколі «Мегадрайв» за те, що у моєму житті настав той день, коли я отримала омріяне звання- водій.
Жодного разу не пошкодувала, що обрала саме цю автошколу, за навчання теоретичного матеріалу велике дякую Людмилі Йосипівні, кожне заняття було подане цікаво та доступно, із життєвими прикладами, та у моєму випадку мега зручний варіант дистанційного навчання.
Водінню практично навчалась у інструктора Андрія Ігоровича. ВПЕВНЕНО МОЖУ СКАЗАТИ ВІН КРАЩИЙ З КРАЩИХ!
Надзвичайно врівноважений, спокійний, ввічливий та позитивний. Навчив мене водінню на механічній коробці передач з нуля, дуже велике дякую за це. Із ним приємно та легко працювати, я жодного разу не йшла на заняття з відчуттям власного примусу. Кожна моя помилка під час водіння була детально пояснена (не одноразово, а по сто пʼятсот разів, до тих пір, доки я не зрозуміла), пояснення завжди без підвищених тонів та критики.
Щиро рекомендую «Мегадрайв» усім, хто бажає дійсно навчатись та стати безпечним водієм.
27/02/2024, Біткіна Анастасія
Ні разу не пожаліла , що обрала школу Мегадрайв! Супровід учнів від початку і до кінця ( інформація подається вчасно і зрозуміло, надають допомогу в будь яких ситуаціях і питаннях) .
Особливо вдячна Синюк Людмилі Йосипівній. Це золота викладачка та людина) Навчить їздити з повного нуля, дуже зрозуміло і доступно пояснює , завдяки їй успішно складена теорія і практичний іспит! Ви не тільки здасте екзамен , а справді будете впевнено почуватися на дорозі. Усі не зрозумілі для мене моменти і помилки були відпрацьовані доки не навчилась. Щира рекомендація!
26/02/2024, Ілона Ушкало
Подяка адміністрації за організацію.У цій школі бюрократичного навантаження ви не відчуєте зовсім.І,якщо,навіть виникне питання,воно буде вирішено.
Окрема подяка за знижку на навчання як дружині військового.Саме не за гроші,а за участь.Перед багатьма жінками сьогодення поставило нові вимоги і наявність прав одна з таких вимог.
Теорія у сервісному центрі здана без помилок з першого разу.Подяка Рудику Володимиру. Було цікаво і змістовно. Дуже коректний викладач. Сама не зрозуміла,як підготувалася до іспиту,навантаження не відчувається,викладається дуже доступно.
Але питання яке найбільше хвилює це водіння – практика.
Колчанов Ігор Юрійович інструктор автоматична КП.
Якщо ви обрали цього інструктора, то будьте впевнені,що кожна хвилина вашого заняття буде відпрацьована на 100%.Жодних сторонніх розмов або дій,які б не відносились до навчання.Пунктуальний,вимогливий,досвідчений.Навчає вас їздити культурно,безпечно,впевнено.Де б я не набиралася досвіду у майбутньому,я буду спиратися на ті навички,що отримала від Вас ,Ігоре Юрійовичу.
22/02/2024, Марія Крупніцька
Доброго дня! Автошколу шукала в інтернеті за відгуками. Зрозуміла,що хочу навчатись тільки тут. Коли прийшла в офіс,то місця уже не було в найближчу групу,а для мене час був дуже важливий,но адміністратори все ж втиснули мене( дуже добрі дівчата, велике ДЯКУЮ їм). Найбільше сподобалось,як працює автошкола: все чітко по графіку, ніяких лишніх витрат, повідомлення в групі, можна спланувати свій день. Жодного дня не пожаліла,що обрала “Мегадрайв”☺️. Теорію здала з першого разу. Велике спасибі Людмилі Йосипівні🥰 Не пропустила жодного уроку, цікаво,доступно, із життєвими прикладами. Вона не просто хороший викладач,а й добра людина. Практику проходила у Василя Богдановича. Ніколи не забуду перший урок ( починала з нуля) коли він сказав,що я його обманула і уже сідала за руль. В кінці уроку він сказав,що я буду хорошим водієм. Завжди серйозний, спокійний, не втомлювався кожного разу повторювати ” насичений пішохідний перехід, дзеркало кілька разів….” Хотів,щоб я вміла все ідеально, вірив в мене, підтримував, завжди на зв’язку. Но саме більше мені сподобалось,як він пояснює і коли мені все получалось, то я отримувала таке очікуване “молодець”. Іспит здала з другого разу. Хвилювання ніяк не подолати як не старалась😅. Ніколи не забуду ці чотири місяці. Зичу автошколі тільки процвітання🥰
22/02/2024, Микола
Одна з самих поганих
14/02/2024, Ілона Протаковська
Хочу подякувати викладачам та інструкторам! Вони майстри своєї справи!
Викладач теорії Рудік Володимир Володимирович дуже доступно та зрозуміло пояснює усі дорожні правила. Розповість про усі ньюанси та відповість на всі запитання. В результаті успішно складений теоретичний іспит з першого разу.
Велике дякую хочу сказати інструктору з водіння Безпалько Олегу Ігоровичу! Від нуля навчив вправно керувати авто. Дуже доступно та найголовніше спокійно пояснював та вчив крок за кроком. Однозначно найкращий інструктор ! Успішно складений практичний іспит теж з першого разу!
Радію, що не помилилась з вибором автошколи та сміло раджу усім!
09/02/2024, Ольмезова Юлія Юріївна
Доброго дня,хочу подякувати вашій автошколі! Дуже рада що потрапила саме до вас,я дуже задоволена!Все чітко пояснюють,працюють справжні професіонали! Особливо велика подяка Безпалько Олегу Ігоровичу,за його терпіння,за підтримку,за професіоналізм !Ще хочу подякувати Бондар Ігору Анатолійовичу , який навчив паркуватися,це для мене мабуть саме тяжке було!Але він допоміг і навчив !Бажаю вам всього найкращого,так тримати!
09/02/2024, Юлія Сафанюк
Щиро дякую за здобутті знання!
Теорія легко освоювалась через чітке та логічне пояснення. Теоретичний матеріал був ідеально викладений завдяки фахівцю свого діла Синюк Людмилі Йосипівні. Особливо задоволена уроками водіння. Сампара Віктор Михайлович навчив керувати автомобілем з нуля, терпеливий , позитивний, його поради та настанови завжди доречні та зрозумілі🤍
Впевнено та на 100% рекомендую саме його!
06/02/2024, Катерина Морозова
Прийшла сюди за рекомендацією подруги, а залишаю вже свою рекомендацію 🙂 Школа для тих, хто хоче грунтовно підійти до знання ПДР та отримати впевнені навички водіння авто. За теорію, зрозумілу, з гумором дякую Зоряні Богданівні.
За практику хочу подякувати Роману Васильовичу! Те, що на перших заняттях здавалося нереальним, освоїла з ним без проблем, з великою цікавістю і завжди у гарному настрої. Машина також чудова, так що спішіть записатись саме до цього інструктора!
Мою підготовку добре характеризує слово “ідеально” від екзаменатора сервісного центру МВС на практичному іспиті 🙂
06/02/2024, Зоряна Дроцик
Доброго вечора. Сьогодні склала практичний іспит та отримала посвідчення водія. Це дуже хвилююче і радісне відчуття і разом з тим відчуття відповідальності.
Щиро дякую Богу, що мала можливість навчатися в інструктора Гукалюк Андрія. Він дуже спокійний та врівноважений, що було надзвичайно важливо для мене, весь період навчання. Кожна моя помилка під час водіння була детально пояснена, з наведенням прикладів, щодо можливих наслідків. Це дало мені можливість краще розуміти, що не слід робити і чому.
Мушу визнати, що не раз наступала на ті самі граблі, проте жодного разу, не почула невдоволеної критики в свою сторону.
Гукалюк Андрій, не єдиний мій інструктор, оскільки брала ще додаткові уроки у Львові. Проте, саме він допоміг мені подолати хвилювання та невпевненість в собі під час водіння. Багаторазово та детально пояснював різні теоретичні аспекти водіння, а для мене це виявилося дуже і дуже важливо.
Знаю, що мій позитивний результат на практичному іспиті сьогодні, це багато в чому його заслуга. Рада, що мала можливість навчатися у кращого з кращих.
04/02/2024, Березівська Лілія Миколаївна
Доброго дня. Хочу подякувати автошколі «Мегадрайв» за якісне навчання і професіоналізм викладачів. Особлива подяка інструктору – Сампарі Віктору Михайловичу. Він вірить в своїх учнів навіть більше, ніж учні вірять в себе! Зробив неймовірне, тому що не лише навчив мене водінню з нуля, але й допоміг подолати страх на дорогах. Його почуття гумору, спокій та підтримка — це саме те, без чого я б не отримала не лише права, а дещо набагато важливіше — навички водія! Людина, яка однозначно працює на результат. Дякую Вам за Вашу роботу, час, знання та вміння! Щиро рекомендую!
03/02/2024, Сосна Марія
Дякую автошколі за круте навчання. Здала теорію і практику з першого разу.
Найкраща викладачка теорії Зоряна Богданівна. Професіонал в своїй справі, знайде підхід до кожного. Якщо хочете легкості в навчанні то тільки до неї.
Інструктор Денис Віталійович. Навчив їздити з нуля. Професійність, чіткість і підтримка. Якщо хочете здати іспит з першого разу тоді вам до нього.
І звичайно інструктор з парковки Ігор Євгенович. Я не могла і подумати що зможу паркуватися вже після першого заняття. Чітко пояснює, його легкість допомагає розслабитися і не боятися.
Рекомендую школу Мегадрайв. Ви не пошкодуєте)
03/02/2024, Парасюк Наталя
Хочу подякувати автошколі МЕГАДРАЙВ за навчання. Теоретичний і практичний іспит з першого разу! Дякую Синюк Людмилі Йосипівні за доступно поданий матеріал.
Сампара Віктор Михайлович найкращий інструктор, професіонал своєї справи ! Дякую за підтримку, терпіння, знання, та веселі уроки!
31/01/2024, Діана М
Юху! Тепер і я водій. Все вийшло не одразу, проте вдалося.
Дуже вдячна своєму інструктору з водіння – Дмитро Кіт – спасибі за Ваш професіоналізм і спокій під час навчання. Ви допомогли подолати мій страх і дали мені базу. А ще вірили в мене і це дуже допомагало під час навчання.
Вважаю, що мені дуже пощастило з інструктором. Дякую Вам!
30/01/2024, Яна Магденко
Доброго дня. Проходила практику у Сампара В.М. Всі страхи на рахунок водіння розвіялись. У Віктора Михайловича надзвичайно професійний підхід. На урок ідеш, як на свято! Надзвичайно добра, чуйна, позитивна, спокійна, професійна людина. Щира рекомендація від усього серця. наприкінці навчання Ви будете вражені, своїми навичками водіння. Щиро радію, що обрала Віктора Михайловича, це уроки, які запам’ятаєш на все життя. Вікторе Михайловичу, дякую Вам за навчання і терпіння, коли щось не виходило. І дякую школі «Мега Драйв» за надане навчання.
27/01/2024, Олександр Хомич
Навчався у Василя Богдановича, задоволений на 110%. Викладач відповідальний, спокійний, вимогливий, дуже уважно слідкує за учнем помічаючи і допомагаючи виправляти багато помилок (як відсутність погляду у дзеркала, неправильну роботу з педалями, кермом, тощо).
Чітко і зрозуміло пояснює, проговорює нюанси ситуацій, навчає етиці водіння, а також маючи великий досвід акцентує увагу на певних ділянках дороги і можливих ситуаціях (наприклад, попереджаючи що тут водії люблять обганяти з обох боків / тут для безпеки краще зміститись / тут бути уважним бо може їхати порушник по забороненій частині дороги і т.д.). Ці пояснення дуже корисні, адже за 20 занять майже усі з перерахованих ситуацій зустрілись на практиці.
Дуже вдячний за якісне навчання!
27/01/2024, Юлія Атаманець
Доброго дня! Дякую автошколі Мегадрайв за класних викладачів, починала з нуля, теорію і практику здала з першого разу. Дуже дякую своїм наставникам: теорія Синюк Людмила Йосипівна; практика Сампара Віктор Михайлович; паркування Бондар Ігор Анатолійович.
18/01/2024, Наталка Хамуляк
16.01.2024 я склала практичний іспит (з 2-ї спроби) і отримала водійське посвідчення, юху!
До навчання у мене не було ані найменших навичок водіння, тому я, звісно, хочу подякувати інструкторам, які мене навчали 🙂
БОНДАР ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ, 4 заняття паркування на майданчику творять дива ))) Дуже рада що навчалась саме у нього, бо навіть уявити складно у кого є більше терпіння і спокою )))) На першому занятті з паркування я ніяк не могла повірити, що вже на наступному паркуватимусь сама без інструктора в машині! Але так було.
САМПАРА ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ, уроки водіння. Попала я “в руки” Віктора Михайловича аж на 10-му занятті але навіть за такий короткий час він зумів мене навчити керувати автомобілем! На кожен урок я йшла як на свято, а це повірте, дуууже важливо. Важливо не боятись інструктора, важливо щоб в машині не було напруженої атмосфери, важливо щоб у вас вірили навіть коли ви витворяєте всякі чудЕса )) З Віктором Михайловичем дуже комфортно навчатись, тому мої рекомендації щодо нього однозначні!
P.S. і ще! Віктор Михайлович завжди дбає про комфорт своїх учнів: підвезе, забере, пригостить мандаринкою, зустріне після екзамену і підтримає перед ним…. Словом – ЛЮДИНА!
16/01/2024, Олеся Сотник
Доброго дня, хочу щиро подякувати вашій автошколі за крутих інструкторів.
Але особливе моє дякую Андрію Романовичу – саме він найкращий з кращих. Він навчив мене водінню з абсолютного “0”. Я до кінця не можу описати свою вдячність словами, але скажу відверто і щиро, що на заняття я бігла наче на свято кожного разу. Він завжди радів моїм успіхам і засмучувався через невдачі. Ніколи не дозволяв опускати руки, а знаходив особливі слова підтримки, які знову окриляли. Коли потрібно було Андрій Романович і 100 раз повторював одне і теж, щоб я зрозуміла свої помилки і жодного разу не крикнув після моїх затупів, а їх, повірте, було не мало. Вірив у мене завжди, навіть коли я сама в собі сумнівалася. Однозначно РЕКОМЕНДУЮ його всім, хто виявить бажання стати безпечним водієм, тому що Андрій Романович заслуговує найвищої похвали і найщирішої вдячності.
16/01/2024, Марія Яцишин
Хочу подякувати вашій автошколі 🚗за професійне і доступне навчання.Рекомендую вашу школу всім хто прагне якісно та відповідально навчатися.Особливо велика подяка інструктору Безпалько Олегу Ігоровичу за його професіоналізм,терпіння,підтримку.Ви супер.👍Ви втілили мою мрію.Рекомендую всім такого класного інструктора .☺️
15/01/2024, Уляна Ярема
Урааа!!! + 1 водій!
Новий 2024 рік почався з хороших новин! Нарешті збулась моя мрія! Сьогодні я отримала
водійське посвідчення!
Коротко про те, як я йшла до своєї мети.
Моя історія отримати водійські права почалася 11 вересня 2023 року.
Я записалася в автошколу. Теорію викладав Вавричук Руслан Васильович.
Дуже цікаво і доступно, розяснює, на життєвих прикладах.
Не пропустила жодного заняття. Тому теорію здала з першого разу!)
А далі – практична їзда з Кардаш Сергій Миколайович -завжди позитивно, весело і інформативно)) не було якось “занадто серйозно”, а навпаки легко та класно, проблем з небажанням ходити на заняття не було ніколи, я безмежно вдячна йому за його підтримку, за підхід та віру у мене, (вірив бульше у мене, ніж я сама у себе)), за науку, професіоналізм, пояснює доступно ти розумієш з першого разу, якщо ні, знову без всяких притензій і стресів спокійно пояснить, дуже хороша, справедлива та добра людина.
А найголовніше – що Сергій Миколайович навчив мене почуватись за кермом завжди впевнено.
Звісно, мені ще потрібно багато практики, але найголовніше, що я хотіла сказати – база, яку дає вам Ваш інструктор, – це найважливіший момент у Вашому впевненому водінні після закінчення автошколи, і дуже важливо, щоб вона була якісною.
Мегадрайв, дякую Вам за такого професіонала, цінуйте )!
Всі ці уроки пройшли не марно.
13.01.2024 з першого разу!!! я здала і практику!
Я дуже задоволена, що обрала саме МЕГАДРАЙВ)!
Дякую автошколі МЕГАДРАЙВ за якісну підготовку та отримані знання!
Однозначно – РЕКОМЕНДУЮ!
Дякую коханому чоловікові за підтримку!
І дякую нашим ЗСУ за можливість вчитися і працювати!
15/01/2024, Павло Хариш
Хочу подякувати за якісну та змістовну підготовку до керування автомобілем. Теорія – Синюк Людмилі Йосипівні за якісне та доступне викладання; практика – Войцехівському Андрію Романовичу – досвідченому і кваліфікованому інструктору, який знає свою справу. Він завжди був добрим, терплячим і уважним. Чітко пояснює навіть найменші дрібниці, а якщо потрібно то по кілька разів. Андрій Романович не поспішає, а дозволяє поступово засвоювати новий матеріал. Завдяки його підтримці я зміг успішно завершити практичний курс і отримати водійське посвідчення.
13/01/2024, Максимчук Наталія
Автошкола справді дуже класна. Після навчання з першого разу здала і теорію і практику.
Викладачка теорії Якубів Зоряна Богданівна класно пояснює, якщо щось комусь не зрозуміло, повертається і пояснює стільки разів, скільки потрібно, щоб зрозуміти.
Практику викладав Шмигельський Олег Романович. Вчилася з нуля, спочатку дуже боялася, після його занять їздити не боюсь. Пояснює, показує і розказує як що працює і що потрібно робити у різних ситуаціях.
Школою задоволена, дякую за навчання!
10/01/2024, Олена Чепіль
Записувалась в іншу автошколу й розчарувалась ще на етапі теорії🥲 Тому коли розпочалась практика почала ходити на заняття до Андрія Романовича Войцехівського, який з Мегадрайву. Якби не він, їздити я б так і не навчилась, напевно)) Дуже імпонувала манера спілкування, вміння все зрозуміло пояснити та розповісти. Він бачив як сильні, так і слабкі мої сторони у водінні, тому знав на що звернути увагу. Зараз я вже з правами і тішусь, що зробила правильний вибір з інструктором. Всім від щирого серце рекомендую!!
10/01/2024, Мех Антоніна
Дуже дякую Андрію Ігоровичу за навчання, підготовку до практичного іспиту. В мене було з чим порівняти підхід, розʼяснення, комунікацію( прийшла до Андрія Ігоровича після іншого інструктора)😅, Зараз я вже сідаю в машину і впевнено себе почуваю, знаю, що ще багато досвіду і вдосконалення попереду, але дуже рада, що мене трохи перевчили і довчили як треба. Дякую)
31/12/2023, Софія Малігловка
Якщо Вам хтось каже, що отримати водійське посвідчення з першого разу і без хабаря неможливо- не вірте.
З «Мегадрайвом» і Сампарою Віктором Михайловичем- можливо все.
Віктор Михайлович людина своєї справи. Кожне заняття з ним проходило легко, без жодних криків і з хорошим гумором. Він постійно заряджав на позитив і вірив в мене, напевно, більше ніж я сама. І завдяки йому я отримала посвідчення водія з першого разу. Щиро дякую, Віктору Михайловичу, за всі знання, які він мені дав і звичайно автошколі «Мегадрайв»❤️
30/12/2023, Віка Балк
Хочу подякувати автошколі за професійну підготовку.
НАЙКРАЩИЙ ІНСТРУКТОР- Сампара Віктор Михайлович!!! Справжній професіонал.
Він з «нуля» навчив мене керувати автомобілем з механічною коробкою передач. Коли я робила якісь помилки, ми відпрацьовували їх до ідеалу, щоб їх більше не було. Коли я питала одне й те саме, він без «нервів» все пояснював знову і знову. Коли я складала практичний іспит, він приїхав, щоб підтримати. Ця людина справді зацікавлена в тому, щоб ви склали іспит. Вчились ми і вдень, і вночі, і в дощ, і в сніг, що дуже класно, адже тепер в усіх цих випадках я знаю як діяти на дорозі. Він досвідчений водій, цікавий співрозмовник і загалом дуже позитивна людина. Якщо у вас буде можливість обрати Віктора Михайловича, то без вагань, заняття проходять легко та весело. Дякую Вам.
30/12/2023, Вероніка
Щиро вдячна інструктору, Людмилі Степанівні, за допомогу в підготовці до практичного іспиту. Вона вірила в мене більше, ніж я сама в себе, і все вдалося! Здала практичний іспит з першої спроби!
Людмило Степанівно, дякую вам за практичні поради, які допомогли не тільки іспит здати, а й, що найважливіше, впевнено почувати себе на дорозі.
30/12/2023, Дяків Софія
Навчалась з інструктором Людмилою Степанівною .
Дуже хороша і професійна людина 👍🏻
Машина нова та комфортна для навчання
Всім рекомендую!
Навчанням дуже задоволена )
23/12/2023, Віктор
Щиро вдячний Віктору Михайловичу за чудове пояснення усіх нюансів водіння та виправлення моїх помилок. І як результат, одразу після завершення навчання успішно складений практичний іспит.
Однозначно рекомендую!
23/12/2023, Віталій
Висловлюю щиру подяку автошколі Мегадрайв!
Консультанти дуже щирі та привітні, змістовно дають відповіді на будь-які питання, а також рекомендації щодо отримання посвідчення водія
Теоретичний курс був цікавим, змістовним. Викладачка була дуже хороша, надавала відповіді на будь-які питання щодо ПДР
Практичний курс – пройшовши його, я засвоїв вміння керувати транспортним засобом відповідної категорії, внаслідок чого іспит був складений з ПЕРШОГО разу без помилок
Послугами автошколи користуюся не вперше, дуже задоволений що звернувся саме до Мегадрайв, буду рекомендувати однозначно!
Рекомендую!
🤝
20/12/2023, Харчук Олександр
Навчався у школі Мегадрайв як теорії, так і практики і сказати, що я задоволений – це нічого не сказати. Кожен працівник на кожній ланці справжній професіонал, і до того ж, дуже приємна людина.
Тут справді тебе хочуть навчити. Тут справді розуміють всю відповідальність того, чому важливо класно знати як теоретичні та практичні знання. Тобі допоможуть, підкажуть і дадуть відповіді на всі твої запитання і зроблять так, щоб ти справді був класним водієм. Дуже дякую кожному, хто допомагав на цьому шляху, ви дуже мені допомогли і я буду радити вашу школу всім, хто буде ставити собі питання “Де мені здавати на права?”!
16/12/2023, Парила Соломія
Щиро вдячна автошколі «Мегадрайв» за можливість навчатись у Вас. Найкращі викладачі та інструктори, яких тільки можна знайти.
Теорію викладала Людмила Йосипівна Синюк. Все дуже гарно пояснювала, відповідала на запитання та допомагала зрозуміти правила.
Практику викладав Олег Романович Шмигельський. Навчив водінню з 0, доступно пояснював усе, був терпеливим і спокійним. Гарно пояснював особливості водіння та як поводитись на дорозі у різних ситуаціях.
Все склала з першого разу, за що хочу ще раз подякувати школі та рекомендувати її усім!
14/12/2023, Ситник Любов
Практику проходила у Блінова Дениса. Приємна людина і хороший інструктор. Навчання проходила з нуля.Дуже сподобалося що давав можливість вчитися на своїх помилках без попередніх підказок і коли потрібно сто раз повторити одне і те саме спокійно повторював. Їздила по місту по різних маршрутах. Там де не виходило добре їхати ,то їздила поки не стало добре😄. Спуску не давав. Дякую🫶
13/12/2023, Лілія Музичук
Привіт)) хочу залишити відгук про моє навчання в автошколі Мегадрайв.
Теорію здала з першого разу✅
Практику — з другого (ну бо перший сама сильно натупила🤪)
А ще, в мене був дуууже класний інструктор.
Сампара Віктор Михайлович!!!
Людина, яка справді закікавлена в тому, щоб ти здала на ті права.
Розказує і показує всі нюанси, які можуть бути на іспиті.
Цікавиться, чи взяла ти білет в МРЕО, на яку годину, день (бо насправді це дуже важливо).
Навіть коли я не здала за першим разом, Віктор Михайлович все одно цікавився як там мої справи))
Перед другою спробою подзвонив, дав настанови і зарядив на класний результат. Повірте, це надзвичайно цінно🤍
Так от всім дуууже раджу цього інструктора ( в більшості в нього всі здають з першого разу, але хтось жеш має підпортити статистику😂)
11/12/2023, Сидяга Олена
Хочу подякувати Шмигельській Людмилі Степанівній, у якої проходила практичне навчання , адже завдяки їй, склала практичний іспит з першого разу, що являється для мене великим досягненням, адже неодноразово чула від знайомих що це майже нереально, але з хорошим інструктором та вашим бажанням реально все!)
Навчанням більш чим задоволена, проходило воно комфортно, спокійно, Людмила Степанівна все доступно та зрозуміло пояснювала, навчила всього, що потрібно для безпечної, акуратної, впевненої та комфортної їзди!
Однозначної рекомедую саме її при виборі інструктора!)
09/12/2023, Марія Новіцька
Щиро вдячна за навчання в автошколі Мегадрайв, особлива подяка інструктору Людмилі Степанівні Шмигельській, ви мега професіонали!
07/12/2023, Мазило Валерія Олексіївна
Хочу подякувати автошколі і інструкторам за їх роботу , я дуже задоволена вибором автошколи і ні разу не пошкодувала . Теорію викладали максимально зрозуміло , викладач Рудік Володимир .
Окремо дякую інструктору з водіння Заверусі Василю Богдановичу , коли обираєте інструктора , обирайте його . Навчання проходила дуже комфортно , інструктор дуже спокійний , завжди старався підказати , направити , жодного разу не підвищив голос чи не сказав що щось там не виходить, лише хороші враження про нього , а головне навчив впевнено їздити по всіх правилах , і машина дуже дуже зручна .
А інструктор Балтарович Святослав Ігорович , навчив паркуватися , що в інших школах не передбачено , і тепер парковка для мене не страшно , хоча до того думала це не моє
Тепер всім знайомим раджу Мегадрайв
07/12/2023, Бариловський Владислав
Хочу дуже подякувати цій автошколі за професійну підготовку! Я зміг з першого разу пройти всі екзамени (теорію, внутрішній та практичний іспит в сервісному центрі) і це повністю заслуга мого інструктора та викладача теорії. Було дуже приємно та комфортно на уроках, не відчувалось такого пофігізму з їхньої сторони, вони справді хотіли тебе навчити. Я дуже довго вагався, вибираючи автошколу, але більшість мого оточення вчилось тут ну і я послухавшись їх пішов сюди і ні граму не жалкую. Тепер я водій і вірю, що кожен 100% буде ним, а з мегадрайвом і на всі 200% впевнений.
07/12/2023, Оксана Гужда
Хочу подякувати інструктору з водіння Шмигельській Людмилі Степанівній за урок приватного водіння, який залишив враження надзвичайного професіоналізму, спокою, впевненості від інструктора!!! Також дякую за унікальні підказки, які зберегла собі у письмовому вигляді та приділений час мені!!!
Однозначно рекомендую!!! Дякую!!!
07/12/2023, Оксана Гужда
Завершила курс приватних уроків водіння з інструктором Шмигельським Олегом Романовичем, сказати що це хороший інструктор, нічого не сказати. Це самий крутий інструктор з водіння!!! Навчив впевнено водити автомобіль, спокійно, безпечно та уважно поводити себе за кермом, а саме головне, позбулася усіх страхів!!! Тепер водити автомобіль одне задоволення!!!
Якщо хочете круто водити авто, вам однозначно до Олега Романовича!!!! Дякую!!!
04/12/2023, Пастух Тетяна
Навчання практичними уроками по водінню задоволена .Все пройшло на високому рівні .Дякую пану Андрію Гукалюку.
01/12/2023, Іваник Аня
Щиро дякую Олегу Ігоровичу за навчання і професійний підхід❤️
Надзвичайно
приємний , спокійний, все доступно і зрозуміло пояснює , додає віри в себе.
Дуже задоволення що обрала саме його і здала практичний іспит з першого разу!!!❤️
30/11/2023, Шинглович Роман
Оцінюю МЕГАДРАЙВ 10 з 10
Найкраща викладачка Людмила Йосипівна може навчити теорії кожного , це людина по якій дійсно можна сказати що вона на свому місці ! Дуже гарно пояснює теорію !
Також інструктор з водіння Денис Віталійович надзвичайно добрий як людина і як інструктор !
Я дуже задоволений що обрав МЕГАДРАЙВ !
Особливо раджу тим хто хоче отримати кат . А!
30/11/2023, Таня Атаманчук
Я здавала на права ще в жовтні, але руки дійшли написати відгук тільки зараз. АЛЕ, це й на краще – розкажу трохи про життя та досвід після автошколи))
Отже, теорію в мене викладав Юсик Зеновій Богданович. Пояснював все доступно та зрозуміло, за що дуже вдячна, бо теорію здала на 20/20 з першого разу)
Заняття на майданчику проводив Богонович Ігор Євгенович. Це, мабуть, найспокійніша людина, яку я зустрічала)) Мега хороша людина, все спокійно пояснював і підтримував всіх навіть на екзамені з паркування. Ну і класно навчив, бо на першому занятті, побачивши як треба проїхати я сказала, що це нереально і я ніколи такого не зроблю) Зробила!))
І найцікавіше – практика) За час навчання я змінила інструктора, тому що з першим “не склалося”. Не буду негативити, супер критичних ситуацій не було, мені не сподобалась манера викладання та з’явився страх механіки, якого до цього в мене не було)) Це порада майбутнім учням детальніше обирати інструкторів і не боятись щось змінити, якщо вам не ок)
Так от, я змінила інструктора, і вважаю, що потім в мене був найкращий інструктор з водіння, якого тільки можна собі уявити – Сампара Віктор Михайлович)) Я думаю, по кількості приємних відгуків про Віктора Михайловича можна зрозуміти, що він класний інструктор, але якщо вам їх недостатньо – то читайте ще мій дуже довгий відгук))
По-перше, він навчив мене абсолютно всього, що потрібно для гарної та впевненої їзди) Повернув бажання їздити на механіці, бо навчив їздити по місту і в заторах так, що це все вже робила “на автоматі”, і найголовніше – з РОЗУМІННЯМ своїх дій, дорожньої обстановки та вмінням мислити і аналізувати самостійно, а це дуже потрібно потім, коли збоку інструктора не буде) Навчив класно рушати під гірку (найбільший страх тих, хто вчиться їздити на механіці), спокійно та навіть весело пояснював всі деталі, і чому правльно зробити так, а не інакше. Ну короче, зробив все і навіть більше, за що я йому дууууже вдячна))
По-друге, атмосфера на заняттях з Віктором Михайловичем – це окрема тема) Завжди позитивно, весело і інформативно)) не було якось “занадто серйозно”, а навпаки легко та класно, проблем з небажанням ходити на заняття не було ніколи, навпаки чекала завжди настпуного)) про таке як підвищити голос навіть мови бути не могло, навпаки якісь мої затупи завжди сприймав окей і пояснював знову і знову) А ще Віктора Михайлович завжди мене підтримував і вірив в мене напевне більше, ніж я сама)) Був впевненим, що здам водіння з 1 разу і заспокоював, коли хвилювалась, тому на здачу я йшла налаштована, що здам без проблем, і це відіграло дуже велику роль))
Ну і, по-третє,результати, які я отримала. Здала водіння сама з 1 разу, що вважаю великим досягненням і класним показником, бо всі лякали, що це нереально. І вже 1,5 місяці їжджу за кермом без страху)))
Звісно, мені ще треба багато практики, але найголовніше, що я хотіла сказати – база, яку дає вам ваш інструктор, – це найважливіший момент у вашому впевненому водінні після закінчення автошколи, і дуже важливо, щоб вона була якісною. Тому ще раз дякую Сампарі Віктору Михайловичу, що дав мені цю базу і допоміг здійснити мені мою маленьку мрію, він найкращий інструктор!!))
P.S. а ще він вчить їздити на зручній і класній тойоті, що викликає бажання купити таку і собі, тому обережно))
Сподіваюсь, тепер майбутнім учням автошколи стане легше обрати собі інструктора) Успіхів всім, хто навчатиметься і подяка автошколі “Мегадрайв” та інструкторам за роботу)
29/11/2023, Савіцька Тетяна
Щиро дякую школі Mega-drive за хороше і якісне навчання.
Окрема подяка інструктору по практиці Заверусі Василю Богдановичу. Це дійсно вчитель і наставник від Бога. Я прийшла на навчання з нульовими знаннями по практиці і ще великичезним страхом до машини. Завдяки Василю Богдановичу я навчилася добре їздити і втратила страх перед дорогою. Він є вимогливий інструктор, але водночас дуже справедливий, добрий і людяний. Під час навчання я себе почувала дуже комфортно. Як результат, я маю права з другої спроби (при першій спробі заважало лише величезне хвилювання).
Величезне дякую школі і дуже хорошому інструктору Василю Богдановичу!
29/11/2023, Хоронжук Руслан Леонідович
Хочу подякувати за якісну підготовку як до теоретичного іспиту – склав з першого разу, так і до практичного – також з першого разу. Окрема подяка інструктору Остапів Михайлу Євгеновичу за якісну підготовку не тільки до іспиту в СЦ, але й за навички їзди по місту в різних ситуаціях.
З найкращими побажаннями🤝
25/11/2023, Софія Лебідь
Хочу подякувати Андрію Романовичу Войцехівському за терпіння, мотивацію і підтримку на всіх етапах навчання. Інструктор який вчить не тільки їздити по правилах, а і виходити з різних життєвих ситуацій про які не пишуть в теорії. Після отримання прав просто сідаєш і їдеш без страху))
25/11/2023, Софія Масна
Хочу висловити подяку школі “МЕГАДРАЙВ” за якісну підготовку з теорії та практики)
Я дуже рада, що обрала саме цю школу!
Кардаш Сергій Миколайович – найкращий викладач з практичного водіння. Він вірив в мене більше, ніж я в себе сама. Завдяки його професіоналізму, я подолала страх до водіння і здала практику з першого разу)
Дуже рекомендую викладача, як великого професіонала і дуже хорошу людину))
Дякую, за Ваше терпіння і працю!))
25/11/2023, Лариса Гоголь
Найкраща школа! Найкращі інструктори. А особливо Кардаш Сергій Миколайович!!!
Професіонал своєї справи. Індивідуальний підхід, професійні лайфхаки!! Відмінне почуття гумору) Якщо ви “з нуля” і хочете бути впевненим водієм за кермом, тоді вам у Мегадрайв!! До Сергія Миколаєвича!!! Рекомендую всім. Теорія та практика з першого разу. Вдячна всім викладачам за інтенсивний курс навчання! Дякуююю!!!
24/11/2023, Вікторія Левицька
Вчилась водінню в Андрія Гукалюка. Дуже задоволена! Це чудовий інструктор, дуже експертний, уважний, спокійний. Має гнучке мислення, підбирає різні методи і пояснення, проектує та малює ситуації, на дорозі звертає увагу на важливі моменти. Дозволяє відпрацювати навичку стільки разів, скільки треба. Відповідає на будь-які запитання дуже доступно. З ним я нарешті перестала боятись зламати машину, а почала думати та їхати. Навчання в Андрія дуже ефективне, всім його рекомендую!
24/11/2023, Бучко Андріана
Дуже вдячна за терпіння інструктору Андрію Івановичу, який спокійно реагував на велику кількість моїх питань та помилок. Дуже гарно підготував по маршрутах до здачі практичної частини.
24/11/2023, Галина Бачинська
В призначену дату заняття, мені було на стільки страшно, що планувала як мінімум 10 разів вернутись. Однак прийшовши на заняття інструктор з водіння Андрій Гукалюк заспокоїв і з того часу почалось наше навчання, яке тільки приносило задоволення. І вже на наступні заняття йшла твердо переконана, що я сяду за кермо автомобіля. Звісно, навчання не обходилось без моїх косяків, однак іструктор вміло виправляв мої помилки та детально і МЕГА СПОКІЙНО роз”яснював, що я роблю неправильно.
Окремо слід заначити, що Андрій Гукалюк це інструктор з сталевими нервами, які розхитати ще дуууже варто постаратись. Єдиний мінус не ділиться таємницею такої міцної нервової системи )))).
Щиро рекомендую школу “Мегадрайв” та інструктора Андрія Ігоровича Гукалюка. Так тримати “Мегадрайв”.
22/11/2023, Юліана Хаварівська
Щиро вдячна інструктору з водіння Гукалюк Андрію за якісне та відповідальне навчання.
5 років я боялася сісти за кермо і мала достатньо слабкі знання та навички з водіння.
Завдяки якісній перепідготовці змогла подолати свій страх і отримати якісні навички «з нуля» та чітким розумінням автомобіля та транспортних розв’язок.
18/11/2023, Наталія Дерень
Дуже рада що обрала школу «Мегадрайв», викладачі дууже зацікавлені в тому щоб учні здали успішно екзамени, це помітно)
Дуже рада що потрапила на практичне водіння саме до Кардаш Сергія Миколаєвича, дуже доступно пояснює і повторює декілька разів, переймається за своїх учнів)
Здала екзамен з практичного водіння з першого разу))
17/11/2023, Надія
Прийшла на заняття без найменшого поняття, як водити і що робити в машині😅😂
Вважала це чимось супер складним і недосяжним (вчилася на механіці!).
Але дякую Сампарі Віктору Михайловичу! Який спокійно навчив і поясним все з 0. Вибрала його по відгукам на сайті школи і попри все – не пожаліла 👌🏼 Завжди були веселі заняття😄 Трохи емоційний, веселий і експресивний. Професіоналізм 6/10.
Машина дуже крута, на схожій тойоті здавала в мрео, і це величезний +
14/11/2023, Світлана
Про те, що обрала школу Мегадрайв жодного разу не пожалкувала. Викладачі Зоряна Богданівна (теорія) та Сергій Іванович ( практика) підтримували від першого уроку до здачі екзаменів в МРЕО. Дякую за вашу відданість , терпіння та працю!
13/11/2023, Надія Цвях
Хочу висловити слова подяки найкращій школі по навчанні водіїв, в чому сама переконалась. Я дуже ретельно вибирала автошколу і зупинила свій вибір на «Мегадрайв», про що не шкодую, а задоволена що зробила правильний вибір. Особливу подяку хочу висловити інструктору з водіння – Кардаш Сергію Миколайовичу. Це інструктор, який навчив їздити з «нуля», як було в моєму випадку. Я дуже боялась сідати за кермо, перед першими уроками йшла з почуттями тривоги та страху, але познайомившись з інструктором і довірившись йому , його порадам, я не лише подолала свій страх, я з нетерпінням чекала наступного уроку з водіння. Вдячна Сергію Миколайовичу, за професійність, цікаві уроки, підхід до навчання, вміння бачити недоліки у водінні та строгість, з якою він іноді відносився до мене, завдяки чому я отримала водійські права з першого разу.
Сергію Миколайовичу, хочу щиро подякувати за дуже хорошу роботу і щире, неформальне ставлення. Ви не тільки вчите людей правил дорожнього руху і навичок їзди, ви даєте їм віру у власні сили. Щиро дякую вам! Здоров’я вам і наснаги у вашій нелегкій праці!
11/11/2023, Іванна Блавіцька
Найкраща автошкола!!!
Практичні заняття проходила з інструктором Кардашем Сергійом Миколаєвичем і дуже задоволена, оскільки він пояснює все доступно і просто, іспит склала з першого разу!
Дякую за знання!
Тепер усім рекомендую цю автошколу!
09/11/2023, Світлана Олар
Пройшла практичні заняття з інструктором Кекіш І.П. Всі заняття проходили мега продуктивно, інструктор все зрозуміло та спокійно пояснює. За всі заняття позбулась страху водіння і сьогодні вже отримала посвідчення! Загалом дуже рекомендую цю автошколу і даного інструктора
07/11/2023, Вербій Ельвіра Андріївна
Сампара Віктор Михайлович, найкращий вчитель!!! Рекомендую саме його, бо він цікавий викладач, добре пояснює, смішний, веселий) З ним були найкращі уроки! Здала с першого разу, дуже підтримував мене!!)
05/11/2023, Марія Рудько
Якщо бажаєте навчитись водити авто, то Вам однозначно необхідно прийти у цю автошколу!
Я обрала її по рекомендації знайомої, та, на той час, учениці автошколи….і жодного разу не пошкодувала. Зараз розповім чому…..
Спершу про адміністраторів та дирекцію автошколи — уся потрібна інформація подавалась вичерпно, лаконічно та завжди вчасно; допомагали у вирішенні будь-яких питань.
Наступний етап — це підготовка до теоретичного іспиту. ДЯКУЮ моєму викладачу із теорії РУДІКУ Володимиру Володимировичу за подання матеріалу доступно, цікаво, із прикладами з власного досвіду та багаторазовим повторенням вже вивчених тем та розділів. РЕЗУЛЬТАТ — теоретичний іспит складено з першої спроби!
І завершальний етап — це практичний курс водіння, що включав у себе також і уроки на майданчику по паркуванню автомобіля. Мистецтву паркування я навчалася разом із інструктором Святославом Ігоровичем. Спокійний та врівноважений, доступно, чітко та зрозуміло пояснив та допоміг опанувати усі тонкощі парковки авто. ДЯКУЮ Вам за це!
Та окрема, велика ПОДЯКА, моєму інструктору із практичного водіння Віктору Михайловичу САМПАРІ. Це професіонал своєї справи та МЕГА ПОЗИТИВНА ЛЮДИНА!!! Невимушено, легко, доступно, а головне завжди із почуттям гумору він навчав та пояснював усі деталі керування авто. Він терпляче описував кожен маневр, вчив бути уважною, читати дорожню обстановку та прораховувати свої дії наперед. Віктор Михайлович має великий досвід і вміє передати знання учням, до кожного знайде свій підхід. Він щиро вболівав за мої вміння і навички та вірив у мене і мій результат, інколи, навіть більше аніж я сама. І ось, 04.11.2023, я склала практичний іспит із водіння автомобілем з МКПП з першої спроби та одержала, таке бажане, посвідчення водія!
Віктор Михайлович — ВИ НАЙКРАЩИЙ!!!
Отож, якщо обирати автошколу, то мої рекомендації, лише МЕГАДРАЙВ —- і ловіть від життя КАЙФ….ЗА КЕРМОМ АВТО!!!
02/11/2023, Лідія Павлюк
Вітаю! Проходила навчання в автошколі починаючи з теорії закінчуючи практикою.
Викладачі мені попались суперові 🫶🏻 Теорію викладав Юсик Зеновій Богданович: відповідав на усі запитання, які ми йому ставили, гарно пояснював)
Щодо інструкторів з водіння та парковки – я виграла справжній джекпот🥳 Моїм інструктором з водіння був Безпалько Олег Ігорович – це свята людина😅Його терпінню немає меж. Навіть в моменти, коли здавалось, що ти таке вчудила, що гірше нікуди, або вкотре зробила помилку, яку ми пропрацьовували не раз, він завжди зберігав спокій. Жодного разу не підвищив голос. СЕРЙОЗНО ЖОДНОГО РАЗУ ) Вміє все прекрасно і спокійно пояснити, головне дослухатись і у вас все вийде🫶🏻
Інструктор з парковки Бондар Ігор Анатолійович – також як інструктор, так і як людина хороший:) Пояснює все швидко, зрозуміло і по ділу) З першого заняття почала виконувати усі вправи👍🏻
Дякую, викладачам за чудове навчання🫶🏻
29/10/2023, Леся Дмитришин
Щира вдячність автошколі «Мегадрайв» м.Тернопіль за якісну підготовку майбутніх водіїв.
Теорію викладала в мене Зоряна Богданівна Якубів, це фантастична жінка і викладач. Їй можна памʼятник ставити заживо. Завдяки її небайдужості теоретичний іспит в МРЕО складено без помилок і з першого разу.
Практичні навики водіння мені пощастило здобувати з не менш фантастичним інструктором Бордуном Романом Романовичем, який вірив у мене більше, ніж я сама. З першого і до останнього заняття – це була колосальна підтримка, обʼєктивна критика помилок і просто дуже багато цінних порад та інформації. Дуже рада, що натрапила на «свою людину» так би мовити, бо від хорошого інструктора залежить багато чого. Завдяки йому та його вірі в мене практичний іспит з водіння в МРЕО складено також з першого разу.
Навики паркування викладав Бондар Ігор Анатолійович, людина зі сталевим терпінням та цінними порадами.
Також дякую колективу автошколи за чіткість інформації, за змогу орендувати автомобіль на здачу іспиту, за прозорість і лояльність.
Не оминула стороною інструктора Андрія Ігоровича, який власне подає свій автомобіль для здачі іспиту в сервісному центрі. Взяла приватний урок напередодні здачі іспиту, щоб так би мовити познайомитися із машиною, щепленням, кермом. І без цінних порад також не обійшлось. Не нехтуйте такою можливістю ( це для майбутніх учнів).
Особисто мені поталанило тут із вчителями дуже, тому що супровід та переживання викладачів були з першого заняття до моменту здачі іспитів. Я дуже щаслива, що саме ці люди навчали мене, і закінчила цю автошколу.
Усім хто вагається досі із вибором автошколи, однозначно рекомендую!
Надіюсь, мене мої викладачі запамʼятали також тільки з хорошої сторони!)
28/10/2023, Звірков Сергій
Хочу подякувати інструктору з водіння Золотнику Ігорю Володимировичу не тільки за уважність, терпіння, спокій при навчанні а й за його позитив і людське ставлення. Людина завжди готова допомогти, щось підказати і поділитися своїм досвідом. Було приємно навчатись і при цьому не відчувати якогось непотрібного тиску чи інших негативних речей в процесі, в цілому залишились тільки позитивні враження. Дякую!
28/10/2023, Островський Володимир
Хочу висловити свою вдячність автошколі “МЕГАДРАЙВ” та інструкторам – Безпальку Олегу Ігоровичу та Богоновичу Ігору Євгеновичу. З їхньою професіональністю та терпінням я здав практичний іспит з водіння з першої спроби, що стало для мене великим досягненням. Олег Ігорович завжди спокійний та доброзичливий інструктор, який терпляче та доступно пояснював всі нюанси водіння. Його підтримка та віра в мене як водія стали справжньою мотивацією для досягнення успіху. Щодо інструктора з паркування, Ігор Євгенович завжди залишався спокійним і допомагав засвоїти навички паркування, навіть коли мені було важко адаптуватися до іншої машини. Високий стандарт навчання в автошколі “МЕГАДРАЙВ” і допомога адміністрації зробили цей навчальний досвід ефективним і приємним. Я рекомендую цю школу всім, хто шукає високоякісну підготовку до водіння. Дякую всім, хто сприяв цьому захоплюючому досвіду!
27/10/2023, Шинкарик Тетяна
Дякую за класне і якісне навчання автошколі “Мегадрайв” і як результат практичний і теоретичний іспит здала з першого разу.
Дякую дуже інструктору Безпалько О.І. за терпіння, за те що не втомлювався повторяти ,,зчеплення-газ-зчеплення,,.Завжди привітний,спокійний, ніколи не підвищує голос, все пояснить і розкаже.
Інструктор з паркування Бондар І.А. – хороший,привітний інструктор.
Рекомендую 100%
27/10/2023, Діана Каплун
До отримання прав залишився лише останній крок, є хвилювання, але його перекривають лише позитивні емоції після навчання у Вашій школі! ❤️ Окрема дяка інструктору з водіння, Олегу Ігоровичу, за впевненість на дорозі, спокій під час “дорожніх пригод” та хороший настрій і віддачу на заняттях! А ще за дієві поради, які 100% допомагають в найрізноманітніших ситуаціях 🙂
Також інструктору з паркування, Ігору Анатолійовичу, за пояснення (незалежно від того скільки разів це прийшлося зробити 😂), знову ж таки впевненість (що найголовніше ☺️) та супер настрій!
26/10/2023, Осипчук Світлана
Дякую автошколі “Мегадрайв” за чудову атмосферу і знання!
Особлива подяка інструктору з водіння – Олегу Ігоровичу за терпіння, уважність та почуття гумору. Всі заняття проходили дуже комфортно, завжди вселяв впевненість у собі. Їздили по різних маршрутах – давав багато корисних порад на дорозі. Дякую інструктору з паркування-Ігору Анатолійовичу за доступні пояснення і за вміння навчити, практично з першого уроку, паркуванню!
Автошколу рекомендую всім, хто дійсно хоче навчитись водінню.
26/10/2023, Наталія
Дякую за навчання найкращій автошколі в Тернополі! Інструктор Олег Ігорович – самий спокійний і тактовний! Дякуючи його професіоналізму і особистим якостям я подолала страх і таки навчилася практичному водінню. Рекомендую 100%.
14/10/2023, Товпига Олена
Добрий день, хочу залишити відгук про своє навчання в школі” Мегадрайв”.Теоретичний курс викладав Юсик Зеновій Богданович. Заняття проводились дистанційно, все було чітко, доступно, зрозуміло, уроки були цікаві, викладач досвідчений, ввічливий та зацікавлений у прогресі учня. Де було щось не ясно – пояснював. Результат, здача теорії в МРЕО 20 з 20. Дякую ♥️
Наступний етап практичний курс, інструктор Колчанов Ігор Юрійович(АКПП). Сподобалась спокійна манера спілкування, професійний та оперативний підхід до різних ситуацій на дорозі. Загалом гарний спеціаліст та добра людина. Рада, що потрапила саме до нього. Можу впевнено рекомендувати Ігора Юрійовича як чудового інструктора з водіння. Здала практичний іспит з першого разу. Дякую за навики та знання!♥️
11/10/2023, Дичко Наталя
Величезне дякую школі Мегадрайв за знання ,які я тут отримала.
Зоряна Богданівна -класний викладач теорії, все чітко і зрозуміло пояснює до найменших деталей.
Олександр Миколайович -навчив їздити на механіці з нуля. Спокійний, врівноважений, ніколи не кричав, пояснював всі незрозумілі ситуації, навіть малюнки малював)
Ігор Євгенович навчив паркуватися, теж дуже хороший та привітний інструктор.
Як результат теоретичний і практичний іспит я склала з першого разу.
Мегадрайв Ви круті!!! Успіхів Вам!! Вашу школу буду рекомендувати своїм знайомим.
Ще раз дякую!
09/10/2023, П`ясковська Анна
Доброго дня 🤗Хочу написати відгук про свого інструктора з водіння .Кекіш Ігор Петрович ,чудовий інструктор з водіння ,все доступно пояснив і показав на практиці .Підготував до здачі іспиту на всі 100% ,за що йому дуже вдячна .П.С.іспит в сервісному центрі здала з першого разу 🤗.Також дякую вашій автошколі ,за круте навчання 🥰
07/10/2023, Таня Чадович
Щиро дякую викладачу Шмигельській Людмилі Степанівні за моє навчання! Я здала на автомат з першого разу і сама! При тому, що попереднього чи додаткового досвіду в мене не було. Людмила Степанівна дуже детально і терпляче навчила мене від азів до “примудростей” і поділилась досвідом – мені це дуже допомогло на іспиті!
Ця викладачка – це знахідка! Щиро рекомендую її та цю школу тим, хто шукає у навчання чудову організацію, професіоналізм, індивідуальний підхід та реальні знання.
04/10/2023, Соломія
Доброго дня. Нещодавно завершила навчання в вашій автошколі. Хочу сказати велике дякую автоінструктору Безпальку Олегу Ігоровичу за те, що навчив водити автомобіль. Завжди привітний, спокійний підтримає якщо потрібно, професійно все пояснить, а ще має одну особливість (віру в свого учня, навіть якщо сам учень періодично її втрачає). Олег Ігорович саме той автоінструктор на заняття до якого ідеш як на свято. Завдяки його навчанню змогла здати практичний іспит з першого разу.
25/09/2023, Євген Кочєтов
Краще написати відгук пізніше, ніж не написати зовсім)
Автошкола.
Обирав серед, мабуть усіх автошкіл Тернополя.
Єдине, що не давало спокою, це кількість позитивних відгуків. Якось звик , що в таких ситуаціях зазвичай щось не так. Можливо Мегадайв виключення, але зараз я і сам пишу щирий позитивний відгук!
Прозора, поетапна система оплати. Відсутність прихованих платежів. Навчальна література. Супровід від початку й до самого практичного іспиту. Повна навчальна програма – як теоретична, так і практична, яка відповідає вимогам законодавства по кількості годин! (в інших школах пропонували теорію вивчити за місяць, а практичних занять – та хоч одне і йди здавай)
Теорія.
Чітко, без претензій.
Викладач – Людмила Йосипівна.
Оскільки обирати викладача теорії Ви не будите, тому нема сенсу розповідати про теорію. Певен всі викладачі професіонали, бо автошкола такого рівня не може дозволити собі іншого.
Паркування.
Оце ще один величезний плюс цієї автошколи!
Інструктор – Ігор Анатолійович.
Окрім того, що Ви навчитесь азам паркування (щоправда лише з лівого боку)) ), буде ще можливість хоч трохи покерувати іншим автомобілем.
Викладачу окрема подяка і моя повага. Доброзичлива і позитивна людина в якої вистачає сил на безмежну кількість учнів!
Практичні навчання.
Тут у Вас вже з’являється право обмеженого вибору)
Інструктор – Михайло Йосипович.
Професійна людина, що знає свою справу! Інструктор з величезним запасом терпіння, сталевими нервами, стриманий, врівноважений. Викладач, який може розкласти по полицях, пояснити, роз’яснити, донести. І при всьому, що ти будеш витворяти (а ти будеш) з коробкою і щепленням, поворотами, гальмами і кермом, не зірватись на крик – це дорого вартує. В мене ніколи не вистачило б стільки терпіння, стільки спокою! Я не знаю, чого іще можна вимагати від інструктора з водіння.
Просто приємна людина із правильним і тверезим поглядом на світ.
Щиро вдячний Михайлу Йосиповичу! Радий що всліпу обираючи інструктора, потрапив саме до нього. Довгих років, міцного здоров’я, добробуту й мирного неба!
25/09/2023, Оксана Пилипчук
Кілька днів тому закінчила вашу автошколу . З першого разу успішно здала теоретичний і практичний іспити в сервісному центрі. Дякую за ваш професійний підхід до навчання. Особлива подяка викладачці з теорії Людмилі Йосипівній та інструктору з водіння Андрію Романовичу. Завдяки йому я переборола свій страх водіння і вже вправно керую автомобілем. Добрий, привітний, веселий. Заняття з ним завжди проходили в спокійній і невимушеній атмосфері. Підтримував мене і вірив в мене більше, ніж я сама. Справжній професіонал своєї справи. Я дуже рада, що обрала автошколу Мегадрайв. Буду рекомендувати вас всім друзям і знайомим.
25/09/2023, Роксолана Калинович
Щиро вдячна за навчання практики на механіці Войцехівському Андрію Романовичу!
Навчив їздити з нуля, і як результат- здача практичого іспиту з першого разу!
Дуже задоволена навчанням, адже, Андрій Романович пояснює все доступно і терпляче, завжди дає важливі поради при їзді. Для мене це був дуже цікавий досвід, і я жодного разу не засумнівалась у виборі інструктора. Дякую безмежно.
22/09/2023, Ладика Вікторія
До інструктора Андрія Романовича 😘пішла після закінчення курсів в іншій автошколі. Дуже крутий інструктор. Терпляча людина,яка гарно та доступно пояснює,чого ти “тупик🤦”))) після занять з Андрієм Романовичем здала іспит , без проблем. Рекомендую саме цього інструктора,однозначно!!!!😘😘😘😘
20/09/2023, Попіль Софія
Хотіла б залишити відгук про Олега Романовича)
Ця людина, навчить їздити на машині з 0. Ваші заняття пройдуть класно, з гумором, але і інколи бували непорозуміння, але це не головне)
Ви будете впевнено їхати на машині біля цього інструктора, і ніякого страху, як потрібно щей захистить, і скаже ми праві хай йдуть вчити правила і посміємся разом)
Хочу йому подякувати що навчив мене з повного нуля, що терпів мене коли я просто тупила і не могла зібратися з думками) іспит з водіння складено з 1 разу)
Дякую вам Олег Романович☺️
19/09/2023, Світлана
Записалась на приватний урок після іншої автошколи та проваленої першої спроби здати практику. Записалась до Олександра Миколайовича. Одразу кажу, що не читала відгуки, а більш була націленна попробувати сісти на іншу машину, яка може бути у сервісному центрі( Шкода там точно була та Рено) + в моїй школі паркування не вчили зовсім. То був ще такий запит. Але, коли сіла до Олександра Миколайовича на першому занятті, то зрозуміла, що буду у нього вчитись. Дуже його рекомендую. Пояснив все за 5 занять з азів до парковки. Не просто пояснив, а так, що я реально зрозуміла чому так, а не інакше. Розвіяв страхи, які з’явились. Він їх спочатку ідентифікував у мене) А потім пояснив чому вони в мене і алгоритм дій, щоб їх не було.
Були ситуаціі, що тяжко доходило до мене) Ще й як навчили не так. То він з таким спокоєм пояснював ще й ще допоки не дійшло) Дуже йому вдячна. Він вселив в мене впевненість за кермом.І іспит здала сама на Рено, але мені було вже всеодно яка машина. Якщо хтось обирає інструктора собі і читає відгуки- раджу обов’язково спробувати поїздити з Олександром Миколайовичем!
19/09/2023, Анастасія Дишкант
Хочу висловити щиру подяку автошколі за успішно складені іспити в сервісному центрі, а особливо інструкторам – Руслану Івановичу Мохун, який завжди відповідально підходив до кожного заняття, доступно, чітко все пояснював і навчав не лише правильно їздити, а й з повагою і уважністю відноситись до усіх учасників дорожнього руху. Завдяки його урокам і також машині ( на якій мені дуже сподобалось їздити:) ) я зрозуміла, що в мене і не такий вже великий страх водіння. Також дякую Рудіку Володимиру Володимировичу за доступний теоретичний курс, легкі пояснення і завжди спокійне пояснення, навіть якщо питання було задане 10 раз за урок 🙂 Дякую за можливість і також навчитись паркуванню в Бондара Ігорю Анатолійовичу і його чіткі настанови, що потрібно покращити. Не всі школи вчать паркуванню у воєнний час, тому дякую! І окрема подяка – Андрію Ігоровичу Гукалюку! Велике дякую за його підтримку, поради, уроки перед здачею в сервісному центрі і підтримку до самого отримання водійського посвідчення. Це одна з сильних переваг школи – мати можливість проїхатись навіть одну годину і потім здавати на ті й же машині іспит. Тому всім велике дякую і бажаю старанних учнів, хорошої дороги і розширення маштабів школи!
18/09/2023, Кіндратенко Діана
Щиро вдячна Мохуну Руслану Івановичу за професійні приватні уроки з водіння. Завдяки його поясненням я змогла здати практичний іспит з першого разу.
Мохун Руслан Іванович терплячий, веселий та професійний інструктор. Все спокійно пояснить, розкаже як діяти в тій чи іншій дорожній ситуації. Підтримає та добавить впевненості на дорозі.
Якщо вибираєте інструктора по водінню, то обирайте Мохуна Руслана Івановича😉
Дякую😊
17/09/2023, Марія
Дякую автошколі за круту підготовку до іспитів!
Як результат обидва іспити складені з першої спроби .
А окрема подяка моєму інструктору ,Сергію Миколайовичу ,за всю витримку та терпіння. Дуже крутий інструктор!!!
Навчання з ним пройшло легко та комфортно ,поборені всі можливі страхи за кермом .То найкращий інструктор !!! Людина,яка викладається на всі сто!!!ДЯКУЮ!!!
16/09/2023, Даниленко Ірина
Хочу подякувати автошколі Мегадрайв за здійснення моєї маленької мрії! Всі іспити склала з першого разу. І це завдяки таким хорошим викладачам!
Практику проходила в Шмигельської Людмили Степанівни – величезна подяка! Чудовий вчитель та людина! Спокійно та терпляче все пояснювала. Опановувати водіння з нею було зовсім не так страшно, як я собі уявляла!
Також велика подяка Якубів Зоряні Богданівні! Уроки теорії завжди були цікаві, веселі та легко запам’ятовувались!
Однозначно рекомендую цю автошколу і бажаю процвітання Мегадрайву!
12/09/2023, Вікторія
Добрий день, вже отримала посвідчення водія і можу поділитись своїми враженнями😊
Цю автошколу мені рекомендували родичі і я жодного разу не пожаліла, що навчалась саме тут.
Теорія:
Якубів Зоряна Богданівна – неймовірний викладач, який на своєму місці, пояснювала все зрозуміло і як часто казала «на хлопський розум».😄 Якщо було незрозуміло, то шукала інші підходи, щоб пояснити, і наводила приклади з практики. Ну і це неймовірно щира і позитивна людина.
Практика:
Кравченко Олександр Миколайович – професіонал своєї справи.😍 Навчив водити з нуля. Зрозуміло все пояснював і навіть малював малюнки (хоча казав, що не Пікассо😄). А ще я захоплююсь його спокійності, жодного разу не було такого, щоб на мене підвищували голос (навіть в ті моменти, коли я сама себе була готова вбити😄). Якщо щось робила неправильно, ми просто спокійно пробували ще раз і все вдавалось.
Бондар Ігор Анатолійович – найкращий інструктор з паркування.😊 Все зрозуміло та спокійно пояснив, тому я вже з третього разу могла паркуватися сама. Також дуже спокійна, щира та позитивна людина.
Як результат:
Теоретичний іспит – з першого разу✅
Практичний іспит – з першого разу✅
Найкраща автошкола, яка тільки може бути.😍 Буду всім рекомендувати!
12/09/2023, Рижих Вадим
Дякую автошколі Мегадрайв і особливо інструктору Сампарі Віктору Михайловичу за професійний підхід, терпіння і підтримку.
Він зможе “достукатися” і навчити, навіть якщо вам самим буде здаватися, що у вас нічого не виходить, і вождіння не для вас. Результат – здав з першого разу.
Щиро рекомендую і інструктора, і школу.
10/09/2023, Надія Крохмальна
Хочу написати відгук про школу «Мегадрайв», а особливо про викладачів Сампару Віктора Михайловича та Синюк Людмилу Йосипівну.
Щиро дякую за ваш професіоналізм, за підтримку, за вміння правильно донести інформацію.
Коли я вперше сіла за кермо автомобіля, я дуже хвилювалася, але Віктор Михайлович допоміг мені перебороти страх та вселив впевненість в моїх діях.
Завдяки такому викладачу я здала практичний іспит з першого разу.
Навіть в день іспиту Віктор Михайлович приїхав підтримати, щоб я не хвилювалася.
Щиро рекомендую школу «Мегадрайв» і моїх викладачів!
09/09/2023, Соломія Крайник
Дуже вдячна інструктору Сампарі Віктору Михайловичу , за професійний підхід, позитивні та цікаві уроки, опитмізм та підтримку. Навчив їздити з нуля та впевнено почуватись на дорозі!!)
09/09/2023, Лучка Анастасія
Всім привіт 👋🏻
Насамперед хочу подякувати автошколі «Мегадрайв», жодного разу не пожаліла, що обрала саме вас, ви дійсно круті!
Теоретичний іспит здала з першого разу. Дуже вдячна Синюк Людмилі Йосипівній за доступно подану інформацію, за ваше терпіння та відданість, бо навіть позаробочий час завжди відповідала на будь-які запитання групи та з радістю допамагала вирішити.
Практичний іспит теж здала з першого разу! Завдяки найкращому інструктору з водіння Сампарі Віктору Михайловичу. Уроки проходили в супер позитивній атмосфері, легко та комфортно. Вдячна за його витримку, професіоналізм та вміння все чітко та спокійно пояснити. Навіть у день складання іспиту Віктор Михайлович прийшов підтримати мене, саме це дало мені впевненість та всі переживання пройшли.
Всім буду рекомендувати тільки Мегадрайв🫶🏻
06/09/2023, Сивак Людмила
Навчалася у Олега Романовича ,та мала кілька уроків у Людмили Степанівної -здала практичний іспит з першого разу,на наступний день після іспиту сама без страху сіла за кермо і поїхала в місто !!! Щиро рекомендую саме цих інструкторів ,адже окрім того що навчать гарно ще й додадуть впевненості на дорозі !!!!
04/09/2023, Оксана Музика
Щиро дякую Блінову Денису Віталійовичу за професійне навчання водінню, за його терпіння та зрозуміле пояснення на дорозі. Завдяки його навчанню я легко змогла скласти іспит в сервісному центрі з першого разу.
02/09/2023, Ірина
Хочу подякувати школі Мегадрайв за всі знання, які я отримала і застосувала на іспитах з теорії та водіння в Сервісному центрі.
Теоретичний іспит здала з першого разу. Вдячна викладачу Рудіку Володимиру Володимировичу, за доступність викладання теорії, за його терпіння, бо завжди хтось перепитував одне і те ж саме по декілька раз)) Завжди охоче відповідав на всі запитання, гарно вміло все пояснював, мега спокійна людина, дуже хороший викладач.
Практичний іспит в Сервісному я теж здала з першого разу!!! Без жодного зауваження в Екзаменаційному листі! Без жодних «нюансів», самостійно! Досі не вірю))
Практиці я навчалася в Кардаша Сергія Миколайовича. Я трохи сентиментальна людина і часом могло здаватися, що викладач аж занадто строгий до мене, але я його розумію, він хотів, щоб до мене таки дійшло))) А я вміла трохи натупити на дорозі. Дуже вимогливий, але думаю це потрібно в цій справі, хоча часом бракувало похвали чи підбадьорення))), пунктуальний, відповідальний до своєї роботи, дуже доступно все пояснює. Вчилася на автоматичній коробці. Паркування на майданчику автошколи теж здала без проблем, без жодної помилки. Дякую за його роботу.
Радію, що вже всі іспити позаду і омріяні права в мене в руках)
31/08/2023, Шило Зоряна
Рекомендую автошколу “Мегадрайв”, теоретичний і практичний іспит склала з першого разу.
Зоряна Богданівна мега хороший, позитивний, вимогливий викладач з теорії .
Роман Романович інструктор з водіння.Його витримці, професіоналізму, вміння зберігати спокій можна тільки позавідувати. Це завжди підтримка і вміння пояснити.Це людина, яка любить свою роботу і хоче щоб всі його учні були впевнені в собі водії.
Ігор Євгенович інструктор з паркування.Завдяки його спокійності, терпливості, вмінні пояснити на другому занятті я вже паркуватися пробувала сама.
Дуже дякую за отримані знання і навички!
30/08/2023, Галина Обшанська
Теорію викладала Зоряна Богданівна – пояснювала дуже просто і доступно, та зрештою, хто б як не пояснював, тести потрібно проходити дуже багато, інакше ніяк не здати. Я здала з першого разу.
Паркування навчав Ігор Євгенович Богонович, рівень його стриманості та спокою надзвичайно вражає, бо я так страшно нервувалася, їздячи на тому рено, що то страх, ті три заняття і одне по місту на тому авто – це просто жах був для мене, тому будьте готові, що вам буде дуже складно звикнути, якщо ви їздили в свого основного інструктора на “сильнішій” машині. Правда, паркування, я здала успішно))
Практику їзди навчав Сергій Іванович, якому я вдячна за легкість в поясненнях. Їздили по маршрутах практично кожне заняття, що вивчаєш їх на ура! Також особливо корисні були його поради щодо здачі практичного іспиту в сервісному центрі. Він підтримує своїх учнів до самого кінця!
Здала я з першого разу!
30/08/2023, Наталя Підгірська
Хочу написати слова подяки всім, хто допоміг мені пройти цей ввжливий етап в житті.
Найперше школа, ні разу не пожаліла, що обрала саме “Мегадрайв”. Динамічне, якісне навчання, оплата частинами, можливість обрати інструктора, та можливість взяти машину з інструктором на екзамен👍, одні плюси))
Велика подяка Якубів Зоряні Богданівні! Викладач теорії. Чітко, по суті, з гумором, ви точно не забудете її уроки.
Богонович Ігор Євгенович- інструктор з паркування, я не вірила в існування настільки спокійних людей. Дякую велике за терпіння, підтримку та приємне спілкування!
Гукалюк Андрій Ігорович(інструктор, що подає автомобіль на екзамен)- додаткове заняття з ним, також зіграло роль в моїй здачі екзамену. Раджу, бо отримала від нього поради, та досвід водіння іншим авто.
Ну і найбільша, найщиріша подяка моєму інструктору з водіння- Войцехівському Андрію Романовичу. Дійсно якісні уроки, по суті зауваження, спокійна реакіця на помилки, весела атмосфера під час занять та просто розмови на різні теми. А такої потужної підтримки, я ні від кого не отримувала, навіть в день екзамену приїхав мене підтримати особисто😊. Тільки Андрій Романович вселив у мене надію, що я зможу навчитися водінню та здати екзамен сама, і я це зробила!!! Мені буде бракувати занять з ним!
Всім раджу і буду радити школу і Андрія Романовича❤️
29/08/2023, Ірина Мельник
Автошкола вищого рівня!
Вдячна викладачу теоретичного курсу Зоряні Богданівні та інструкторам з водіння Сергію Івановичу та паркування Ігорю Євгеновичу! Зоряна Богданівна вміє доступно, зрозуміло та правильно подати матеріал, завдяки чому теоретичний іспит склала з першої спроби.
Мельничук Сергій Іванович – найкращий інструктор, вміє знайти підхід до учня, на заняттях панує атмосфера спокою, максимальної підтримки і, що не менш важливо-гумору))) Дякую за передані навички, С.І. – майстер своєї справи! Завдяки знанням, які він мені передав, практичний іспит в СЦ склала з першого разу. Повірив в мої сили, підтримував до самого іспиту, за що безмежно йому вдячна!
29/08/2023, Лотоцька З. Л.
Довго намагалась потрапити до автошколи «МЕГАДРАЙВ» і не пошкодувала, склала всі іспити з першого разу !Мені дуже сподобалась організація і підхід до процесу навчання . Все чітко, конкретно, прозоро та зручно.За теоретичну підготовку на навчанні онлайн – спасибі Вавричук Р.В.Особлива подяка інструкторам з практичних навиків Івасюку Н.В. та Богоновичу І.В.!!!Витримці,професіоналізму, колосальному терпінню та стресостійкості цих мужчин можна лиш позаздрити ! Якщо Ви дійсно прагнете стати впевненим водієм,то Вам до них ! Мені направду пощастило потрапити до «МЕГА Крутого» – Назарія Володимировича . Величезне людське спасибі за навчання !!!Дякую , що вірите в своїх учнів та докладаєте максимум зусиль для досягнення результату ! Успіху Вам на професійному шляху, Ви гордість школи !
27/08/2023, Ягольник Дарія
Хочу подякувати автошколі Мегадрайв за якісне навчання!
Дякую викладачу з теорії Володимиру Володимировичу, все легко та доступно пояснював.
Дякую інструктору з паркування Бондару Ігору Анатолійовичу за терпіння та професіоналізм, жодна фішка не постаждала💪
І особливе ДЯКУЮ Сампарі Віктору Михайловичу! Не чекайте на дуже спокійного та завжди хвалящого вас інструктора. Віктор Михайлович каже правду і по суті! І гумор звісно присутній, без нього 20-30км/час було б дууууже нудно їздити) Коли йшла навчатися, то всі знайомі говорили, що ‘самому’ здати не реально, а з першого разу самому, то взагалі з області фантастики. Віктор Михайлович на першому занятті мені сказав, що ті що вміють їздити ті здають, а ті що говорять такі речі, то так і їздять.
От я і перевірила) Практичний іспит з першого разу без ніяких проблем! Головне слухати інструктора на протязі навчання, бути уважним та не займатися самодіяльністю! В день здачі екзамену Віктор Михайлович завжди переживає за своїх учнів та робить максимальні зусилля щоб все пройшло успішно! ДЯКУЮ ВАМ ДУЖЕ!🫶
Але головне все звісно залежить від вас. Йдіть здавати екзамен коли впевнені в собі, а не на везучість, а то тоді і появляються плітки, через які інші учні бояться йти здавати на права🙂
24/08/2023, Наталія Никифорчин
Повністю задоволена автошколою. Тут працюють дійсно професіонали! На практиці займалась з Вадимом Вікторовичем Нарізьким, дуже хороший інструктор, спокійний, врівноважений, веселий, а головне добре пояснює і навчає) Рада, що обрала саме вас!
23/08/2023, Винарчик Лариса
Про школу Мегадрайв можу сказати тільки хороше.
Особливо захоплююсь витримкою мого інструктора Ігора Володимировича. Під час навчання мені вдалося отримати відмінні навички водіння завдяки Ігореві. Його спокійний та вимогливий підхід допоміг мені зрозуміти всі аспекти безпечного водіння та розвинути впевненість на дорозі. Я із задоволенням рекомендую цю автошколу всім, хто бажає стати водієм професійного рівня.
21/08/2023, Прудивус Вікторія
Почну з того що завдяки Гукалюку Андрію Ігоровичу я склала іспит з водіння з першого разу, тому тепер можу залишити справедливий відгук.
Інструктора собі я шукала довго, тому що в мене були високі вимоги, бо мені було важливо навчитися, і я точно зробила вірний вибір, бо він дійсно професіонал своєї справи: він настільки доступно пояснює, що зрозуміє будь-хто, часто малював свої пояснення в блокноті, в нього навіть будова автомобіля є роздрукована, а ще просто залізне терпіння – жодного разу, якою б не була ситуація не підвищив тон. Не втомлюється говорити за кожну помилку, скільки б разів вона б не була допущена, завдяки цьому до екзамену можна позбутись від усіх помилок. Також з ним абсолютно безпечно їздити, бо реакція на все миттєва, тому страх проходить, він дає вчитися на помилках, і не шкодує своєї машини, що для мене було здивуванням, головна мета – навчити. Він бере на навчання навіть безнадійних учнів, яких не могли навчити інші інструктори, а це багато про що говорить.
Ще дуже важливо що в нього можна взяти машину на іспит, і він буде сидіти з боку, мені так було набагато спокійніше на іспиті.
Для мене це найкращий інструктор, який тільки може бути, і я йому дуже вдячна за те скільки зусиль він в мене вклав.
19/08/2023, Ольга Бутрин
Дякую всьому персоналу автошколи “Мега Драйв”.За кваліфікованих працівників. Синюк .Л.Й. за змістовні заняття та вимогливість до нас,учнів, Безпальку О.І. за практичні заняття з водіння, тактовність,змістовні заняття,тепіння та увагу.Дякую велике вам всім.
17/08/2023, Олена
Лише позитивні враження та емоції від навчання. Велике дякую інструктору Мохуну Руслану, заняття проходили спокійно, на позитивні, завжди підтримає пояснить, ну просто супер.
16/08/2023, Софія Назаренко
Добрий день. Хочу поділитися своїми враженнями про навчання в автошколі Мегадрайв.
Водити машину я успішно боялася років 8-10, і наважилася на навчання аж в квітні.
Я переживала, що теорію онлайн важко зрозуміти, але чіткі, доступні, цікаві пояснення Юсика Зеновія Богдановича переконали мене в протилежному – екзамен склала з першого разу без жодної помилки.
Мохун Руслан Іванович – справжній професіонал своєї справи, інструктор від Бога. Дуже спокійно, ввічливо та доступно пояснює, повторюючи все по декілька разів. Тисячу разів відповідати на дурнуваті запитання, вірити в учня більше ніж він сам, підтримувати, жартувати де потрібно, справедлива критика, терпіння та спокій, завжди гарний настрій – це все про нього. Кожне заняття – як свято, атмосфера – чудова. Врівноважений, похвалить, якщо є за що, щиро радіє моїм успіхам, допомагає виправити помилки та подолати внутрішній страх та невпевненість. Налаштував мене на самостійну здачу іспиту, бо це кайф, а от “купити права може кожен”. Я з радістю взяла в пана Руслана ще з десяток додаткових уроків (бо навчалася з нуля), щоб бути максимально впевненою. І я вже сумую, що наші уроки закінчилися.
Богонович Ігор Євгенович – інструктор з паркування, весела та спокійна людина. Рівень стресостійкості зашкалює, адже як можна спокійно терпіти, коли машина глохне 100 разів за годину😂
Іспит склала з першої спроби.
Щаслива, що обрала саме вас. Завдяки вашим інструкторам моя мрія здійснилася. Хочу подякувати автошколі Мегадрайв за чудове і якісне навчання і здобуті знання.
Бажаю вашій школі процвітання і старанних учнів 😊
15/08/2023, Тетяна Кондирєва
Хочу подякувати автошколі Мегадрайв за найкраще навчання для водіїв! Що теорія, що практика відповідає ціні та якості!
Дуже дуже вдячна найкращому інструктору Войцехівському Андрію Романовичу! За класний підхід, підтримку, навчання, терпіння до людини яка вчиться їздити! За розуміння, за класний досвід їзди по місту, реально навчання на висоті! Кожне заняття я чекала з нетерпінням, в мене на обличчі завжди була усмішка, кожні нові досягнення це було вау, а що так можна було?☺️ Так так і ще раз так! Жодного разу я не пожаліла, що пішла вчитися до Андрія Романовича, це людина дійсно яка знає свою справу, по паркуванню це окремий вид навчання, як це просто та елементарно коли тобі пояснюють правильно та зрозуміло! Від Андрія Романовича завжди була підтримка в будь яких ситуаціях, а в день здачі в МРЕО він приїхав мене підтримати, окрема щира подяка йому за це☺️! Щиро дякую за все, я тепер не боюсь сідати за будь яку машину, адже навчання та впевненість мені дав Андрій Романович!
P.S. Теорія та практика з першого разу в МРЕО!! Це можливо коли тебе навчають такі класні люди😊!
12/08/2023, Анастасія
Велике дякую автошколі МегаДрайв за кваліфікованих викладачів та інструкторів.
Окремо дякую Кардашу Сергію Миколайовичу за набутті знання, вимогливість та чіткі пояснення.
Дякую за професіоналізм, витримку та завжди позитивні емоції під час практичних занять. Практичний іспит здали з першого раз.
Також хочу відзначити що після занять я можу без переживань сісти за кермо і це завдяки Сергію Миколайовичу.
12/08/2023, Софія Кравець
Хочу написати свій розгорнутий відгук про моє навчання в цій школі
Теорія: проводилась онлайн, матеріал викладали доступно, запропонований сайт для навчання і проходження тестів (грінвей) зручний у користуванні, в результаті – іспит склала успішно з першого разу.
Практика. Ось тут хочу дати розширений відгук, оскільки для мене дорога\машина це було щось нове і те, чого я дуже боялась, відкладала 10 років. Тому моє першочергове завдання було – навчитись їздити і кайфувати, а не стресувати:)
Величезна заслуга в тому, що я це зробила, а як бонус ще й отримала права з першої спроби здачі екзамену – КАРДАШ Сергій Миколайович. Окрім професійного підходу до своєї роботи, це ще й дуже мудра людина, яка допомагає долати перешкода на дорозі і в голові! З першого ж уроку – в мене склались найкращі враження, тому кожен урок я чекала з нетерпінням.
Методика навчання у Сергія Миколайовича дуже доступна, сучасна і професійна – все поступово, структуровано, кожне заняття має свою приоритетну тему, а тому прогрес відчувався після кожного уроку. Паркування, яким часто лякають – аналогічно: доступно, зрозуміло, легко. Викладач має багато своїх схем\підказок, завдяки яким на дорозі легко розуміти обстановку, всі дії продумані на кілька кроків, а тому ризик аварійності дуже малий.
Окреме дякую, за людяну, дружню підтримку у всьому, мудрі поради, і просто за те, що я не боялась запитати нічого.
Хочу також сказати, що останні кілька уроків я навчалась в Людмили Степанівни Шмигельської (оскільки у мого інструктора був плановий щорічний відпочинок). Ці кілька занять додали мені впевненості, я насправді почала насолоджуватись процесом водіння. Людмила Степанівна професіонал своєї справи – чітко підкреслює те, над чим варто попрацювати, і хвалить за те, чим варто пишатись. А ще це була моя перша їзда музикою:) Дуже приємна людина, відчувалась її щира підтримка і віра.
Всі уроки в обох викладачів відбувались професійно: жодних “підвези мого друга” чи “перевези картоплю”, будь які затримки, навіть мінімальні (на заправку авто, наприклад) були обговорені і відпрацьовані.
Обоє інструкторів прийшли сказати добре слово перед іспитом в МРЕО, що однозначно показує наскільки це хороші викладачі – безмежно вдячна за таке ставлення і підтримку.
Мегадрайв має пишатись такими професіоналами і людьми у своєму колекиві.
Порада для учнів, які шукають викладачів – якщо хочете справді безпечно і вільно їздити, а не просто отримати права – обирайте інструкторів, які підкажуть вам цей шлях і робота з якими принесе вам задоволення і безцінні знання та поради!
09/08/2023, Олеся Міллер
Я дуже рада, що обрала саме автошколу МегаДрайв. Я ніколи не була за кермом, тож навчання починала з нуля. Мій інструктор Сампара Віктор Михайлович терпляче навчав мене. Я переймалася, що в мене не буде виходити, бо я обрала механічну коробку передач. Було багато помилок, та Віктор Михайлович помічав навіть найдрібніші помилки і пояснював, як треба робити правильно. Я склала практичний іспит з першого разу. Дуже вдячна школі і інструктору, що допомогли мені з цим.
05/08/2023, Анастасія
Дякую автошколі МегаДрайв за чудове навчання!
Окрема вдячність інструктору Михайлу Йосиповичу за уроки водіння, найкращий інструктор якого з впевненістю можна рекомендувати, доступно пояснює, допомагає та підтримує!
Буду рекомендувати Вашу автошколу!!!
03/08/2023, Гбур Юрій
Доброго дня!
Хочу подякувати автошколі MegaDrive,особлива подяка Людмилі Йосипівні яка просто і якісно пояснювала теорію,а також Олегу Романовичу за те що навчив водінню,дуже добрий,спокійний інструктор!
Рекомендую всім автошколу Megadrive!
03/08/2023, Марія
Хочу подякувати автошколі Мегадрайв за чудове і якісне навчання!
Надзвичайно задоволена,що навчалась у чудового інструктора Сампари Віктора Михайловича.Пояснює все чітко і доступно,коли потрібно то завжди допоможе і підтримає.Це професіонал своєї справи,який справді хоче навчити їздити навіть з 0.Надзвичайно терплячий,спокійний та дуже класний інструктор.Атмосфера на заняттях неймовірна.Щиро дякую та обовʼязково буду рекомендувати автошколу Мегадрайв та найкращого інструктора Сампару Віктора Михайловича!
02/08/2023, Олеся
Велика вдячність автошколі “Мегадрайв” за отримані теоретичні знання та практичні навики водіння, а також за чудову організацію навчального процесу. Неодмінно рекомендуватиму саме вас своїм знайомим, адже впевнена, що результатом будуть задоволені.
Окремо хочу подякувати Зоряні Богданівні – викладачу теоретичного курсу, яка вміло зацікавлювала у навчальному матеріалі, доступно і скільки разів потрібно пояснювала складні моменти, а також за допомогою жартів та історій з власного досвіду перетворювала довгі заняття на такі, що проходили на одному подиху.
Величезне дякую інструктору з водіння – Михайлу Йосиповичу – за його терпіння, розуміння і витримку! Це дійсно людина, що хоче і знає як навчити стати безпечним, впевненим у собі водієм. Дякую йому за підтримку із першого заняття і аж до отримання прав водія!
Щодо занять на парковці – вони проходили з дуууже спокійним, ввічливим інструктором Ігорем Євгеновичем, який завжди знаходив слова як підбадьорити та старався максимально зрозуміло пояснити тонкощі паркування. Щиро дякую йому за це!
Вцілому усім задоволена, бажаю здібних учнів!
28/07/2023, Ілона
Я дуже вдячна за високу якість та професійний підхід до навчання автошколі «Мегадрайв».
З їхньою допомогою я з першого разу склала іспит у СЦ з теорії та практики .
Особлива подяка моєму професійному та надзвичайно веселому інструктору Сампарі Віктору Михайловичу, уроки якого були дуже цікавими та повчальними. Він розповів мені всі тонкощі роботи автомобіля, навчив його відчувати, спочатку були проблеми з щепленнями, але завдяки професійному підходу і терпінню Віктора Михайловича вдалося їх уникнути за кілька уроків. Під час занять він вказував на помилки, та розказував як їх уникнути, що з кожним заняттям давало результат. Також він весь час всиляв в мене віру, та казав, що у мене все получиться, дуже вдячна йому за таку підтримку)
Також хочу подякувати Ігорю Євгеновичу, який дуже спокійно та якісно навчив мене паркування, при невдачах він заспокоював та допомагав їх виправляти.
Буду рекомендувати вашу школу, ще раз, дякую за вашу роботу!
28/07/2023, Денчик Катерина
Вчора був практичний іспит, і склала його успішно. З першого разу, так само, як і теорію.
Величезне дякую Синюк Людмилі, Богоновичу Ігорю та Папузі Михайлу.
Людмила Йосипівна неймовірна викладачка, все зрозуміло, просто та чітко. Багато запитань, які були на тестах я пам‘ятала виключно з її пояснень.
Богонович Ігор інструктор паркувань. Було три заняття і їх цілком вистачило, щоб я навчилась добре паркуватись. Простий, добрий, ввічливий та вселяє впевненість, що у тебе все вийде.
Папуга Михайло інструктор їзди. Я дуже хвилювалась за мої перші уроки і даремно. Дуже хороший інстуктор, детально та доступно розказує, пояснює, показує, що мої страхи зникли дуже швидко. Спокійний та позитивний. Йому дійсно «дано» навчити, і навчити швидко та класно. З ним зовсім перестала боятись дороги, і навпаки, навчилась любити дорогу та рух.
Дуже дякую автошколі, ви найкращі🫶🏼
25/07/2023, Софія
Звернулась до цієї автошколи, бо мала не дуже вдалий досвід навчання практики в іншій. Декілька наполегливих занять і завдяки терпінню, майстерності та чітким поясненням мегадрайвового інструктора Віктора Сампари здобула впевненість та отримала водійське посвідчення. Рекомендую цю школу і мого позитивного інструктора.
23/07/2023, Ірина Михайлишин
Величезне спасибі автошколі, за високу кваліфікацію викладачів та інструкторів!
Теорію у СЦ склала з першого разу саме завдяки надзвичайно цікавим лекціям Людмили Синюк. Навіть “найстрашніші” правила переїзду перехрестя з регулювальником не забудуться ніколи!
Окреме дякую Андрію Романовичу, який був моїм інструктором з водіння! Щотижня найбільше очікувала наших занять) Після навчання з Андрієм Романовичем абсолютно впевнено почуваю себе на дорозі у будь-якій частині міста та за його межами!
З “Мегадрайв” отримати водійське посвідчення без хабарів було реально та легко!
Порекомендувала автошколу, здається, вже всім друзям та родичам)
22/07/2023, Z.tern
Від щирого серця хочу подякувати школі ,,Мегадрайв,, за якісне і зрозуміле навчання. А також хочу подякувати Андрію Романовичу за прекрасні 40 годин водіння, інструктор який може зрозуміло і доступно пояснити, а також де треба то і зробити зауваження. Це дійсно людина з якою водіння стане в кайф🌝.
22/07/2023, Брикайло Ольга
Щиро дякую школі “Мегадрайв” за надзвичайно професійний підхід до навчання.
Дякую Людмилі Йосипівні за цікаві лекції і за те ,що зуміла пояснювати складні речі так доступно і зрозуміло,Ви чудовий викладач!
Окрема величезна подяка моєму прекрасному інструктору ,Кардашу Сергію Миколайовичу! Дякую за набутті знання та вимогливість,Ви професіонал у своїй справі і дякую за терпіння 😁 Сергій Миколайович дуже професійно підходить до кожного заняття і викладається на повну.Радію ,що потрапила саме до цього інструктора!!!
Як результат:здала теорію і практику з першого разу!
Дякую школі “Мегадрайв” за такий незабутній і цікавий досвід навчання!!!
21/07/2023, Ліля Казакова
Всім Привіт) Щойно тільки закінчила експрес- курс в цій школі, і задоволена на 300%, кращі рекомендації, час “носіння” моїх прав вже 17 років, і тому пам’ятала дуже мало, майже нічого…(
Вирішила записатись на цей курс по рекомендаціям, та і відчувала що мені він просто необхідний для комфортної і безпечної їзди.
Наша викладачка Людмила Йосипівна, людина на свому місці, яка дійсно хоче наш навчити, дуже хороша і як людина, пояснює дуже доступно і просто!
Взагалі цей курс знахідка, якщо хочете навчитись то вперед, зелене всім світло на цей курс!
19/07/2023, Ілона Слободян
Хочу подякувати автошколі «Мегадрайв» за добре організований навчальний процес. Ваша команда зробила навчання ефективним і безпечним.
Дякую Людмилі Синюк за цікаві лекції, які допомогли легко зрозуміти правила дорожнього руху і здати теорію з першого разу.
Завдяки чітким поясненням і навчанню Ігора Боднара, паркування тепер не здається таким складним завданням.
Дякую Андрію Гукалюку, який допоміг під час підготовки до практичного іспиту і додав мені впевненості за кермом.
І величезна вдячність моєму інструктору Віктору Сампарі! Ваша підтримка і позитив зіграли найбільшу роль для мого успіху. Ваш професіоналізм, терпіння, справедлива критика, пояснення всіх незрозумілих моментів, стиль викладання, атмосфера під час кожного заняття – це все безцінно! Дякую!
14/07/2023, Андрій
Пройшов навчання в школі на категорію С і можу сказати що для мене ця школа стала взірцем клієнтоорієнтовності. Підтримку від адміністрації школи отримував спочатку і до кінця навчання. Це школа, де навчити зможуть абсолютно кожного(навіть якщо бажання спочатку навчатись не буде). Теоретичне навчання спільно з грінвей – це ефективна колаборація. Практичні заняття – це окреме задоволення. З Олегом Романовичем відкатали весь час на позитиві та з комфортним навчанням, дуже відповідальний інструктор. Загально, школа на мене справила враження команди. Дякую!
14/07/2023, Христина Тарас
Це автошкола високого рівня. Викладачі та інструктори – майстри своєї справи!
При виборі автошколи найбільшу роль зіграла велика кількість позитивних відгуків, наявність сайту та соцмереж(їх ведення), рекомендації знайомих.
Теоретичну частину курсу я проходила в групі Зоряни Богданівни. Для людини, яка теорію знала, бо вчила до цього сама, можу сказати, що подача матеріалу є цікавою, із жартами(тому обов’язково запам’ятається). Якщо розуміти всю теорію, то в СЦ можна не боятись. Зоряна Богданівна лояльно ставиться до будь-яких ситуацій, тому невелике запізнення припустимо.
Після здачі теорії в СЦ з першого разу я отримала списки інструкторів для водіння. Я обрала ГУКАЛЮКА АНДРІЯ і дуже щаслива, адже моєю метою було навчитись дуже добре керувати автомобілем. З першого заняття я зрозуміла, що це неодмінно станеться. Мені сподобався підхід Андрія Ігоровича – спочатку заняття з теорією про автомобіль, манери, паркування, а потім – закріплення матеріалу. Великим плюсом є зацікавлення інструктора у вдосконаленні ваших вмінь. Заняття проходять без стресу та тривоги, адже Андрій Ігорович завжди підкаже як правильно та допоможе, якщо буде потреба. Машина завжди чиста, має приємний запах. Для мене заняття проходили дуже швидко і хотілось приходити ще.
Можу і буду радити всім знайомим Гукалюка Андрія, як професіонала своєї справи та найкращого інструктора!
У СЦ проблем не виникало, адже з будь-яких запитань ви зможете звернутись до Андрія Ігоровича та отримати повноцінну відповідь.
Більше того, навіть не було думок про хвилювання під час здачі іспиту, бо підготовка була на найвищому рівні. Тому і результат відповідний – здала з ПЕРШОГО разу.
Курс паркування проходила в Бондаря Ігора і також задоволена. Паркування тепер не проблема. Проте я б добавила ще один урок з паркування лише на різних парковках міста. Вчитись на фішках, а закріплювати в реальних умовах, було б чудово.
Загалом, я дуже задоволена вибором автошколи Мегадрайв! Тут працюють професіонали, які зацікавлення у ваших знаннях та вміннях!
12/07/2023, Фіялка Олеся
Щиро вдячна своєму інструктору Андрію, за професійне і якісне навчання водінню.
Пояснює цікаво, доступно. Завдяки його навчанню освоїла механічну коробку передач.
Навчанням задоволена! Щира рекомендація!
09/07/2023, Марія Величко
Мені 57 р., і життя склалося так, що прийшлося іти вчитися водінню автомобіля. Школу не вибирала, бо знала точно, що тільки ,,Мегадрайв”, так ,як чоловік і дочка вчилися тут, то знала точно, що вчать добре. Теорію вчили по відео, ще додатково дивилася відео в ютубі для кращого засвоєння теми. ПДР здала з першого разу.🤗. Практичні заняття на ,,автоматі ”вів Ігор Петрович Кекіш. Нормальне відношення, пояснення, часом емоційні пояснення( про те маневр запам’ятовується на 12 балів і ,ви, вже на цьому місці точно! будете правильно все виконувати). Іспит в МРЕО здала з першої спроби на ,,відмінно”💃. Молоді люди, ,,Мегадрайв”-це знання і навички+ все прозоро з оплатами.👍. ДЯКУЮ🇺🇦
08/07/2023, Олена Цимбалюк
Однозначне найкраща автошкола. Здала теорію та іспит з 1 разу. Не вірила, що це можливо доки не спробувала.
Щира подяка Зоряні Богданівній та Олегу Романовичу за підтримку та віру , а також за довіру.
Заняття цікаві, продуктивні та насичені.
Щира рекомендація усім хто планує здавати на права.
06/07/2023, Наталя Бурмістрова
Я навчалась в чудового інструктора Андрія Романовича. До того моменту не вірила, що так швидко зможу їздити по місту. Андрій Романович максимально зрозуміло пояснював кожну важливу мені деталь, надавав конструктивну критику та вказував на мої помилки, але завжди підтримував позитивну атмосферу, що допомагало мені вчитися і покращуватися з кожним заняттям. А результати вражають. Не думала, що навчусь за такий короткий період часу гарно їздити, проте Андрій Романович показав що це більше ніж реально. Дуже рекомендую цього інструктора)
04/07/2023, Лідія Григорчук
Дякую автошколі «Мегадрайв» за навчання, знання і вміння.
Терпеливості викладача теорії Синюк Людмили Йосипівни можна лише позаздрити. Коли навіть після найдоступніших пояснень у когось з групи ще залишались запитання – вона завжди люб‘язно і з посмішкою повторювала необхідне, без критики та зневаги.
Професіоналізм, вимогливість, справедливість, пунктуальність, повага до учня, комунікабельність, гумор, підтримка на іспиті – це все про співпрацю з інструктором Кардашем Сергієм Миколайовичем (АКПП, Hyundai Accent).
Респект адміністраторам за чіткість і своєчасність надання необхідної інформації.
Задоволена, що обрала саме «Мегадрайв». Усе на найвищому рівні. Щиро рекомендую!
04/07/2023, Анжеліка
Найкраща школа, дуже задоволена навчанням, дякую за знання 👍👍 директор класний, викладачі та інструктора супер👍👍
02/07/2023, Оксана Смольська
Доброго дня. Хочу подякувати автошколі Мегадрайв за чудове і якісне навчання і здобуті знання. Тому як результат здала теорію і практику з першого разу.
Процес організований і продуманий до дрібниць. Наприклад: оформлення мед.довідки та запис усієї групи в сервісний центр на здачу теоретичного іспиту (інші школи цього не роблять). Теоретичні заняття проходять дистанційно, але так як викладає Зоряна Богданівна Якубів, запам’ятає кожен, розкладе все по поличках.
Практика: інструктор Блінов Денис Віталійович – щиро вдячна за те, що навчили; за терпіння; за віру в мене, що я можу. Скільки б разів я не робила одну і ту ж помилку постійно нагадував про те, як я повинна зробити правильно. Я дуже боялась їхати по місту, але навіть і не помітила як ми виїхали на 3-му занятті в місто ( а я дуже переживала і боялась). І нічого страшного не має, все спокійно без крику, все під контролем у чудового інструктора, зрозуміло пояснює.
Також дякую інструктору за заняття з паркування – Бондару Ігорю Анатолійовичу. На першому ж занятті сказав, що можу здавати екзамен в автошколі хоть вже (а це додало віру і впевненість). Навчив не тільки як правильно паркуватись, а також як поступити в ситуації якщо щось пішло не так, не по плану. Тепер паркування навіть в сильний дощ не страшно (так як мене пройшло друге заняття в сильний дощ і ще екзамен в автошколі здавала в дощ).
Окремий бонус автошколи є послуга подачі авто на іспит в сервісному центрі. Дякую Андрію Ігоровичу Гукалюк за підтримку під час здачі практичного іспиту.
Щиро дякую за те, що допомогли здійснити мою довгоочікувану мрію. Жодного разу не пошкодувала, що обрала саме цю автошколу.
01/07/2023, Теребій Ніна
Дуже хороша школа, позитивні враження, теорію викладали просто, зрозуміло викладач Зоряна неймовірна. Практика проводилась професійно, зрозуміло, інструктор Кардаш С знає свої навики в роботі і чітко зрозуміло професіонально їх передає. Велике спасибі всій команді ви неймовірні.
30/06/2023, Ольга Велика
Не їздила на авто взагалі. Закінчила і теоретичний і практичний курс в цій школі. Результат – з першого разу здала теорію, з першої спроби склала практичний іспит і зараз маю права. Я в захваті. З мінусів – нудне викладання з теорії, можна було б інтерактиву якогось додати, накидати більше з досвіду, на що варто звернути увагу. Добре, що викладач сварила і контролювала проходження симуляторів іспитів на Green Way. З плюсів – це інструктори з водіння. Всі, що в мене були (я маю на увазі й основні й ті, які на приватні уроки брала, бо по закінченню практичного курсу й іспитом в сервісному центрі великий розрив вийшов) – всі просто професіонали з великої літери. Інструктор по місту в мене був Безпалько Олег Ігорьович на Skoda Fabia – спокійний, врівноважений, ЖОДНОГО разу не підвищив голосу, не критикував, дуже інтелігентна людина. Такими й мають бути інструктори, на мій погляд. Старався донести до мене всі нюанси. Терпляче повторював все, що потрібно. На майданчику – Бондар Ігор. Теж дуже класно все пояснив. Дає можливість самій поїздити й майже відразу все виходило.Ще довгенько поїздила з Сергієм Івановичем на Dacia Logan. То такий позитивчик. Скільки віри в мене як водія. Переживає сильно. Гарно поїздили. Й до іспиту готувалися й по місту і за містом повчилися.Супердядько, якщо чесно. Доніс до мене багато моментів водіння. Загалом дуже вдячна школі Мега Драйв за якісну підготовку.
28/06/2023, Роман Маланчук
Доброго дня! Хочу поділитись своїм досвідом навчання в цій автошколі. Для тих, кому ліньки читати довгі відгуки – скажу коротко: навчання в автошколі вартує кожної гривні, яку ви платите. Викладачі – професіонали своєї справи, які чітко подають матеріал та готові підготувати до іспитів учнів, які раніше з автомобілями не мали нічого спільного навіть близько.
А тепер більш детально:
Мені вдалось скласти і теоретичний і практичний іспит з першого разу. При цьому, жоден з іспитів не викликав серйозних проблем (хоча, зізнатись, перед практичним все ж нервував значно більше). Все, що необхідне для іспиту та подальшого успішного та безпечного водіння вас навчать, тому не варто переживати за те, що вам доведеться брати додаткові заняття, або ж вчитись ще десь “на стороні” .
Теоретичний курс:
Викладач – Якубів Зоряна Богданівна
Без перебільшення, це найкращий викладач, який щось мене навчав (маю на увазі і школу і університет і менторів на роботі). Абсолютно весь матеріал подається в звичайній формі, зрозумілій кожному. Будь-яка складна тема буде розжована настільки сильно, наскільки це потребуватиме те, щоб абсолютно вся група зрозуміла. Якщо комусь було не зрозуміло – Зоряна Богданівна без жодних проблем пояснювала ще раз. Також дуже сподобалось те, що тести по важких темах ми проходили разом з викладачем, де вона паралельно пояснювала складні питання простою мовою. Відзначу також те, що на заняттях була максимально проста атмосфера, де часто можна було розказати якісь свої історії, пов’язані з ПДР. Декому це може не сподобатись, проте зі свого досвіду скажу, що це допомагало сконцентруватись після вивчення складної теми.
Також важливо розуміти те, що окрім простого прослуховування занять необхідно виділяти свій особистий час на проходження тестів. Лише таким чином ви будете впевнені в собі та спокійні перед справжнім іспитом в сервісному центрі. Принаймні, в мене і в багатьох людей з групи це так працювало.
Практичний курс:
Викладач водіння – Блінов Денис Віталійович
Максимально проста та адекватна людина, яка здатна навчити навіть найбільшого бездаря (для уточнення – я до автошколи біля керма автомобіля навіть близько не стояв). З перших занять я зрозумів, що це саме той викладач, який мені потрібен. Він пояснював складні для мене моменти кілька разів, допоки я не зможу відточити їх до стану, коли я готовий виконати їх в будь-якій дорожній обстановці. Окрім самого процесу водіння та проїзду маршрутів сервісного центру вчив мене речей, які справді будуть необхідні в подальшому водінні: заправка авто, паркування в складних місцях, тощо. Окрім робочих моментів був готовий допомогти і з іншими питаннями, навіть коли це було в час поза заняттями.
Викладач паркування – Бондар Ігор Анатолійович
Нажаль, разом ми провели лише 4 заняття (таким чином складена програма), але ці заняття були максимально легкими та приємними. Ігор Анатолійович найбільш легко пояснював, яким саме чином виконувати різні елементи паркування та без жодного тиску пояснював ще раз, коли в мене щось не виходило. Давав можливість здійснювати навчання без його підказок, що лише більше сприяло засвоєнню вивченого.
В загальному, я щасливий, що обрав саме цю автошколу, за весь період навчання жодного разу не пожалів через свій вибір і тепер я склав обидва іспити в сервісному центрі з першого разу і нарешті отримав таке довгоочікуване посвідчення водія.
Усім знайомим рекомендуватиму саме цю автошколу і раджу вам, якщо ви читаєте цей відгук і досі не вирішили, в яку автошколу піти.
28/06/2023, Анастасія
Дуже хороша школа, так як теорію подає Зоряна Богданівна не розкаже ніхто. Чітко, легко і доступно для розуміння.
27/06/2023, Шило Зоряна
Рекомендую школу для тих хто планує отримати посвідчення водія! Доступність,чіткість,вимогливість!
Зоряна Богданівна, викладач вищого класу! З нею пари проходять на одному дихані!
26/06/2023, В’ячеслав
Доброго дня!
Пройшов навчання в даній автошколі, склав теоретичний, та практичний іспит з першого разу.
Вважаю що досить правильно та професійно побудована методика навчання.
1. Теоретичній курс проходив онлайн, це не завжди зручно (коли виникають питання їх досить складно пояснити викладачу, але якщо ви уважно вивчаєте весь матеріал, то питань майже не буває).
Позитивним моментом в навчанні онлайн є економія часу (не витрачаєте час на те щоб дістатись до автошколи).
Викладач Людмила.
Іспит з теорії в сервісному центрі проходив також організовано, всі документи подаються автошколою, вам треба тільки прийти в призначений час, перевірити свої дані, підписати документи та здати іспит (в інших автошколах учні все роблять самі).
2. Практичний курс побудовано гарно, ви можете обрати авто на якому будете навчатись.
24 повноцінних занять по 1,5 годині.
20 занять це знайомство з будовою та принципами роботи автомобіля, водіння, вивчення маршрутів за якими будете складати іспит.
3 заняття – паркування, заїзд в гараж, розворот в обмеженому просторі.
1 заняття – водіння за маршрутами на іншому авто з іншим викладачем.
Викладач водіння – Михайло Йосипович.
Авто – Daewoo Lanos.
Викладач паркування – Ігор Анатолійович.
Авто – Renault Logan II.
Іспит з практики в сервісному центрі.
Можна обирати на якому авто ви будете здавати, чи це авто від сервісного центру, чи від автошколи (я брав від автошколи Renault Logan II, але це все на ваш вибір, багато людей складали/не складали іспит і на тому і на тому авто, все залежить від вашого вміння водити).
Нічого страшного в цьому іспиті немає, маршрути ви будете знати дуже добре (20 занять!!!!), головне спокійно та уважно проїхати, зробити все так, як вас вчили.
Окремо хочу подякувати інструктору Михайлу Йосиповичу!!!
Спокійний та уважний, приємний у спілкуванні, знає свою справу дуже добре! Під час навчання не виникало жодної конфліктної ситуації, все лаконічно, та з персональним підходом до кожного учня.
Дуже сподобалось ставлення інструктора до ситуації коли я щось не розумів. В моєму випадку були проблеми з проїздом кільця, для кращого розуміння такого випадка ми зупинялись заздалегідь та пішки проходили повз кільце, розбирали проблему повністю, малювали на папері траєкторії.
Головне якщо ви щось не розумієте казати про це інструктору, не соромтесь запитувати, Михайло Йосипович поясне та допоможе розібратись.
Також дуже допомагає у навчанні коли ви проговорюєте все що ви хочете зробити. Інструктор не може читати ваші думки та іноді здається що ви не будете виконувати ту чи іншу дію, а ви просто робите її трохи пізніше. А коли ви озвучуєте свої дії, інструктор розуміє ваші наміри.
Стосовно автомобіля, багато кого лякає Daewoo Lanos, я тільки радий що навчався на цьому авто. Це простий автомобіль, навчились на ньому – буде легко на будь якому іншому авто. Навіть якщо ви в подальшому будете їздити на Tesla, вміти керувати авто з механічною коробкою передач не зайве!!!!
Моя оцінка інструктора 10 з 10!
3. Що не сподобалось:
– на мій погляд не вистачає повноцінного майданчика, з розміткою, поворотами, кільцями. Але такий майданчик в автошколі є, нажаль через війну до нього немає доступу.
4. Що сподобалось:
– відсутність зайвих доплат, все як сказали, та як написано на сайті
– оплата навчання розбита на декілька платежів, це дуже зручно
– організація навчання, все послідовно та професійно
– можливість взяти додаткові заняття.
25/06/2023, Літовкіна Каріна
Я щаслива,що обрала автошколу «Мегадрайв» для навчання 🚘.
Теорія:
Викладав Рудік В.В все доступно,чітко-як результат теорія складена з першого разу.
Паркування:
Дякую Богоновичу І.Є завдяки йому я навчилась паркуватися буквально за 2 заняття.
Вірив в мене й казав,що в мене все вийде.
Так і склалось☺️
Практика:
Дуже вдячна своєму інструктору з практичного навчання Нарізькому Вадиму Вікторовичу – він МЕГА КРУТИЙ!
З ним завжди була спокійна,хороша та весела атмосфера. Все чітко і ясно👍
20 занять пролетіли як 1,тому час пройшов дуже швидко,бо заняття були реально крутими.
Він ЗАВЖДИ в мене вірив і підтримував!
Завдяки йому я склала практичний іспит САМА з ПЕРШОГО разу й відчуваю себе впевнено за кермом.
Рекомендую від щирого серця обирати цього викладача, як інструктора з водіння по місту❤️ (МКПП)
25/06/2023, Ірина Слободян
Щиро рекомендую автошколу «Мегадрайв”, теоретичний матеріал був доступно пояснений, викладачка давайте відгуки щодо роботи та відповідала на всі питання студентів. Практичний курс пройшов чудово, з повною підтримкою інструкторів, повним поясненням, дружньою атмосферою та кроками назустріч, у випадку, коли важко було знайти годину для їзди. Дуже дякую інструкторам, за гарне пояснення та допомогу в успішній здачі!
24/06/2023, Салук Аліна
Все професійно і прозоро. Адміністратори надавали вчасно і чітко інформацію. Але найбільше сподобалось звичайно водіння) Сампара Віктор Михайлович просто чудовий інструктор👍🏻
З ним було легко, пояснював доступно, все було на найвищому рівні. Дякую☺️
23/06/2023, Жирук Іванна
Можу з впевненістю сказати – що у Мегадрайв працюють справжні профі!! Навчання на високому рівні ! Адже велику увагу кожен з фахівців приділяв своєму напрямку : теорії та практики. Людяні, відповідальні , що працюють на результат – лише так можу описати команду Мегадрайв !
Успіхів Вам та наснаги 🇺🇦
23/06/2023, Марія Головченко
Хочу написати відгук за практичні уроки в магадрайві, навчалась на автоматі з Олегом Романовичем, залишилась дуже задоволена, людина, яка завжди готова допомогти, навчити і змусити їздити самостійно. Уроки паркування з ним буду памʼятати завжди , все чітко, грамотно розкаже і допоможе відшліфувати до ідеалу. Може бути суворим, але без цього ніяк для якісного навчання їзді. Дякую безмежно Олегу Романовичу і мегадрайву за моє водійське посвідчення🤩❤️
17/06/2023, Микола
Топова Автошкола, Зоряна Богданівна дуже доступно пояснює, рекомендую!!!!
17/06/2023, Паньків Валентин
Супер школа! Багато підтримок, багато знань я получив від цієї школи! Правда, не все здавалося з першої спроби😅, але я це зміг з Богом! І завдяки школі!
17/06/2023, Юлія Крикавська
Проходила навчання у Сергія Миколайовича, можу сказати, що це НАЙКРАЩИЙ інструктор !!! Все доступно пояснює, закладає основу для водія-початківця, алгоритми поведінки та правил поводження з автомобілем. Дуже комфортно з Сергієм Миколайовичем у спілкуванні, не сварить 😁 Лояльно відноситься до Ваших помилок чи цікавих питань. Усім буду рекомендувати саме цього інструктора та Вашу автошколу. Ви супер !!!
10/06/2023, Діана
Найкраща автошкола в яку я могла попасти. Знання дійсно дають такі після яких без страху і хвилювань сідаєш за руль і не хвилюєшся. Мені попався дуже хороший без перебільшень інструктор Андрій Гукалюк. Спокійно і впевнено все пояснював. Терплячий та розуміючий , бо до того в мене ніякої практики і розуміння як їхати не було. Саме завдяки йому мені зараз не страшно сідати за кермо і їздити по місту та по трасі. Величезне йому дякую за його терпіння і навики , які в мене зараз є. Дякуючи йому я здала всі екзамени з першого разу і без жодної помилки. Коли всі говорять , що це неможливо , я кажу що це можливо саме у цій автошколі і з цим інструктором ви станете впевненим водієм.
10/06/2023, Тетяна Широких
Вдячна Автошколі ” Мегадрайв” за кваліфікований підбір працівників. Мій інструктор Коваль Ярослав професійно та терпляче проводив всі практичні заняття. Щоразу підказував та допомагав розібратись в усіх моментах. Результат отримані водійські права. Щиро дякую за все.
Однозначно рекомендую навчання саме тут.
09/06/2023, Володимир Польовий
В першу чергу дуже дякую автошколі і особливо своєму інструктору по водінню Гукалюку Андрію🙏🏼. Я не очікував , що я, як людина яка незнає взагалі розміщення педаль і яка за що відповідає, я з першого уроку зміг кататися по місту . «Глохнув» я майже на кожному світлофорові, за що ще раз дякую, це за підхід . Ми виїхали на окраїну міста де майже немає автомобілів , і я рушав стільки разів до поки не навчився рушати плавно і не «глохнути»
Також вдячний за те що не тільки навчив як їздити , а і роз’яснив що, де знаходиться під капотом ). Ну і звісно ці маленьки машинки якими він пояснював на зошиті як правильно паркуватися взагалі топ . Підхід такий що зрозуміла б маленька дитина .
Ще один момент який для мене був дуже позитивним це і почуття гумору. Я собі спочатку уявляв що уроки водіння проходять як в старих фільмах з криками і матюками. А тут все доступно, зрозуміло, і з гумором коли я «тупнячив» ну і звісно його слова не забувай дякувати коли тебе пропускають, і пропускай інших.
Також вдячний пану Ігореві який навчав мене на площадці. Все пояснив зрозуміло, доступно , навчив і любить рибалку))))
Всі іспити здав з першого разу .
Найбільше хочу сказати, що я не очікував що зможу здати без хабаря. В мене усі знайомі казали та треба буде платити 100%. За що дякую пану Андрію що навчив усього потрібного , щоб можна було здати з першого разу і без ніяких «взяток» і тд.
09/06/2023, Макс Пастух
Але то приємне відчутя тримати свої права в руках, завдячую Михайлу Йосиповичу, інструктор крутий а як людина ше кращий. Дякую вашій організації за поміч починающим водіям👏🏻
07/06/2023, Галина Петрик
Неймовірно вдячна моєму інструкторові з практичного навчання і просто чудовій людині – Андрієві Гукалюку за отримані практичні заняття і досвід; за
виваженість, чітке і доступне пояснення; за міцну витримку і підтримку від першого до останнього
заняття.
Успіхів Вам і старанних учнів.
07/06/2023, Паробик Василина
Мені дуже сподобалося навчання в автошколі Мегадрайв все доступно і легко . Склала іспит з першого разу без проблем! Виявляється це можливо, завдяки викладачу Гукалюк Андрію !Дуже Вам вдячна за терпіння, розуміння та допомогу.Гукалюк Андрій з нуля навчив мене водити автомобіль на механіці, і без проблем здати практичний іспит.
Спокійний, терпеливий, все зрозуміло пояснює та показує стільки, скільки це потрібно. Це людина, з якою приємно мати справу і завжди хочеться приходити на заняття. Однозначно раджу співпрацю саме з ним!
07/06/2023, Романчук Адріана
Навчалась в інструктора Андрій Гукалюк.
Дуже уважний, відповідальний, пунктуальний.
Завжди хвилювався, щоб я справді навчилась.
Пояснював скільки потрібно.
Завжди на зв‘язку був без проблем.
Приємний, комунікабельний,хороший інструктор.
Коли я здавала паркування в автошколі – ( я вчилась з іншим інструктором паркування) то я здавала як його учениця одна. Він прийшов мене підтримати.
І загалом його віру в моє успішне водіння я відчувала завжди.
Прийшла з страхом сідати за кермо, а зараз його
НЕМАЄ.
Дякую!
Щиро рекомендую цього інструктора
07/06/2023,Марків Анастасія
Рекомендую Мегадрайв !
Навчалась тут практики за рекомендацією друзів і дуже задоволена. Практичні заняття були на високому рівні. Здала іспит з першого разу. За це дякую Андрію Ігоровичу.
05/06/2023, Ірина
Дуже дякую автошколі за компетентних та хороших інструкторів. Розбили всі стереотипи щодо отримання прав. Особлива подяка Сампарі Віктору Михайловичу, завдяки йому склала практичний іспит сама, з першого разу. У інструктора чудове, хоч і незвичне, почуття гумору, яке допомагало розбавити моє напруження і страх доріг, бо до автошколи за кермом не сиділа жодного разу, і відносилась до тих самих «складних учнів». Гарне і доступне пояснення матеріалу, об‘їздили не лише усі маршрути, а й місто. Щодо графіку занять, то Віктор Михайлович дуже чуйний і старався підлаштуватись під мій мега загружений день.
Дякую «Мегадрайву», що у такий непростий час допомагаєте здійснювати мрії
05/06/2023, Катерина
Кілька днів тому нарешті отримала посвідчення водія, успішно склавши іспит і практичну його частину із першої спроби.
Щиро дякую інструктору Сергію Миколайовичу Кардашу! Дуже доступні пояснення, розбір різних ситуацій, які можуть статись на дорозі, терпляче і спокійно аналізували помилки. При навчанні не відчувалось ніякого напруження, легкість у спілкуванні та гумор (куди без нього) зробили свою справу – їздити було комфортно та нестрашно.
Окремо відмічу, що інструктор зацікавлений не тільки в успішній здачі іспиту учнем, а й в тому, щоб у подальшому він вмів уникати аварійних ситуацій та знав, як реагувати на дорозі, тому розбирали багато нюансів їзди та різних випадків, від яких ніхто не застрахований.
Впевнена, що після навчання учні не бояться починати самостійне водіння і комфортно почуваються за кермом!
Рекомендую проходити навчання у цього інструктора, хороші навички водіння та класний настрій забезпечені!
05/06/2023, Аніпченко Марія
Два тижні тому отримала водійське посвідчення категорії В на механіці, з першої спроби і хочу поділитись враженнями від усього шляху з автошколою Мегадрайв. Викладаю список порад, що допоможуть майбутьнім учням:
1. Дуже уважно обирайте інструктора. Це 50% вашого результату, якщо не більше. Ця людина є вкрайважливою для вашого становлення як водія і тому обирати “наобум” тут не варто.
Кого я категорично НЕ РАДЖУ з інструкторів школи Мегадрайв це Коваль Ярослав Іринейович і Гукалюк Андрій. З цими інструкторами ви отримаєте великий стрес і приниження, ще й за ваші гроші.
1.1 Пан Коваль був моїм першим інструктором і я з ним “витримала” 7 занять, а потім відмиовилась від нього через заяву до адміністраціі школи. Дякую школі, що пішли на зустріч і змінили інструктора на справді хорошого (про нього пізніше). З Ковалем кожне заняття були сльози (мої) і образи (його). Це представник “старої школи” (і вік тут ні до чого), який певен, що навчити можна тільки критикою, порівнянням з тими, у кого краще виходить і криками. Огидні враження на все життя. Пан Коваль вивіз мене у місто після 2х занять на майданчику і дуже дивувався, що у мене не виходить (!!??). Ніякої підтримки, схвалення чи заохочення не було. Ця людине не є викладачем і мене дивує, що він ще працює у штаті школи, тоді коли я не перша, хто від нього йде.
1.2 Гукалюк Андрій мав мене супроводжувати на іспиті в СЦ, тому що він єдиний, хто має право подавати своє авто на іспит. Але за 2 заняття з ним я зрозуміла, що від його супроводження буде тільки гірше, тому що він також кричав, нервував на мене, критикував, ображав і в цілому вів себе непедагогічно. На додаток, пан Андрій палить і в машині дуже сильний запах тютюну. Я розумію, що це “таке”, але як вишенька на торті і майте на увазі хто чутливий до цього.
1.3 Вибір інструктора проходить у дивний на мене манер, тому що в певний час школою скидається у вайбер список інструкторів і номери телефонів і адмін пише, щоб ми обирали і телефонували. Але як обирати? На основі чого? У мене було нуль інформаціі щодо них, окрім фото з машиною в інстаграмі, тому після скинутого списку я почала шукати інфу про кожного з них і зупинила свій вибір за відгуками на одному інструкторові. Але сталося не як гадалося, бо на ранок наступного дня (список кинули десь о 17:00) всіх розібрали і залишився тільки пан Коваль. Тому готуйтеся завчасно, читайте відгуки, пишіть тим, хто писав відгуки і оберіть собі 1-3 кандидатів, щоб бути одразу готовими телефонувати (якщо звісно ваші кандидати будудь у тому списку).
1.4 Кого я РАДЖУ з інструкторів Мегадрайв:
Звісно Безпалько Олег. Це мій другий інструктор, який “реабілітував” мене піся Коваля. Бачу, що багато схвальних відгуків про нього від інших учнів і не дарма, бо пан Олег дуже гарний інструктор, педагог і людина. Завжди спокійний і врівноважений, підскаже, похвалить, підбадьорить, побажає гарного дня і привітає на наступному занятті. Радіє успіхам, бачить і допомагає виправляти мої помилки. Таким повинен бути інструктор. Я дуже вдячна, що потрапила до нього.
Олена Баган провела зі мною 2 заняття, які також залишили приємне враження і декілька дуже важливих прийомів, які мені допомогли здати іспит і взагалі покращитись як водій. Дякую
Золотник Ігор Володимирович допоміг подолати страх швидкості, виправити посадку за кермом і підтримував мене до самого іспиту. Дуже комфортна у спілкуванні людина, формулює критику зважено і через гумор, що дуже полегшує сприйняття своїх помилок і посилює бажання іх виправити. Дякую, пане Ігоре.
2. Теорія. Здала її 20 з 20ти з першої спроби але завдяки порталу Greenway і власній праці з тестами (100 + годин), їх розбором і додатковими матеріалами.
Школі дякую за базу теорії, але нажаль не можу не згадати, що наш викладач не був забезпечений світлом і інтернетом у період іх відключень (грудень-лютий 22-23) і теорія була завжди “під питанням”. Якщо світло було у зоні проживання викладача – то заняття було нормальне з відео і гарним зв’язком, але якщо ні – то “не повезло” і не було ніяких спроб покращити ситуацію, хоча деякі учні спеціально до занять ходили у коворкінги або якісь заклади з генераторами. Для мене ця ситуація була дуже дивною, тоді як група з 12 людей залежить від одного викладача і його рівня відповідальності і зацікавленості в тому, щоб заняття відбулося. Тим паче, така престижна школа, а викладач узимку ходив по дворах у пошуках сигналу мобільного.
3. Іспит
Розраховуйте на те, що за базовий курс практики ви не будете готові до іспиту, особливо, якщо ви “з нуля”. 5-15 додаткових занять вам точно прийдеться докуповувати. Якщо ви не берете машину на подачу, то на іспиті ви вже самі по собі і що коли і як дізнаватися маєте на місці.
4. Висновок: я не шкодую, що обрала Мегадрайв, бо у мене “в кармані” посвідчення і це найголовніше. Так, цей процес був важчий і довший, ніж я очікувала і мав перешкоди і несподіванки. Але дякую Мегадрайву за досвід і подоланий страх, за право захистити себе, змінивши інструктора і за омріяні права!
01/06/2023, Софія
Дякую Людмилі Йосипівній за чудову підготовку та час, майстерність та компентентність. Також інструктору Віктору Михайлович найкращий інструктор!!!! Доходчиве пояснення та лояльно ставиться до учнів, хороший викладач.
31/05/2023, Юлія Галущенко
Доброго дня!
Хочу подякувати вашій автошколі за чудове навчання! Коли я заповнила анкету до вашої автошколи то ще з трудом могла уявити що я зможу навчитись водити машину, і взагалі чи можливо вивчити теорію так щоб скласти іспит в сервісному центрі самій, але з впевненістью можу сказати що в мене були найкращі викладачі і інструктора 😊
Висловлюю свою величезну подяку інструктору Безпалько Олегу Ігоровичу, він інструктор з великої букви. З ним я відчувала себе за кермом впевнено, ніякого хвилювання і страху, він завжди був врівноважений, спокійний, в гарному настрої, завжди підтримував і ділився своїм досвідом, якщо треба було він пояснював по 10, 20 разів одне й те саме, головне для нього було щоб я засвоїла те що було не зрозумілим. Від уроків з Олегом Ігоровичем лишились тільки приємні враження, і купа важливої інформації як для майбутнього водія, я дуже рада що вибрала саме його!
А також хочу висловити подяку своєму інструктору по паркуванню Ігорю Анатолійовичу, я навіть не уявляла собі що за 3 уроки можна навчитись паркуватися але Ігор Анатолійович довів це мені він завжди все доступно пояснював і підтримував до самого іспиту.
30/05/2023, Тетяна Цісецька
Щиро вдячна за навчання, у вас дійсно все на вищому рівні. Як результат, іспити з теорії і практики я здала з першої спроби, тому всім РЕКОМЕНДУЮ «МЕГАДРАЙВ»!
Особливо хочу подякувати своїм викладачам.
Теорія. Зоряна Богданівна,це заряд енергії, все доступно пояснювала, відповідала на всі запитання, розжовуючи все до дрібниць.
Практика. Олег Романович,це людина зі стальними нервами, він витримав мої сльози і розгубленість. Завдяки йому я поборола свій панічний страх водіння і таки навчив мене їздити і комфортно почуватись за кермом. Все чітко, стримано, впевнено. Їздили складними маршрутами, а не просто по прямій чи десь за містом. Респект!
Людмила Степанівна, в неї брала додатковий урок, так як півтора місяці не записувалась на іспит, потрібно було підготуватись. Задоволена на 100%, проїхали всі маршрути, спокійно вказала на помилки, пояснила, морально підтримала.
Дякую Вам!
29/05/2023, Роман Горбань
Пройшов навчання на категорію А. Техніка для практичних занять чудова. Задоволений на всі 100%, якісний підхід та результативне навчання (окрема подяка інструктору Денису, який підлаштовувався під індивідуальний робочий графік ). Хороша автошкола за розумні гроші, рекомендую!
29/05/2023, Аліса Гундер
Настала і моя черга написати. Школу для навчання вибирала по відгуках, то може і комусь саме мій відгук буде корисним. Теорія викладалась онлайн, саме тоді коли були відключення світла. Інтернет був поганий, то більшість часу працювала самостійно. Але це не проблема. То як в інституті , вчиш – здаєш, не вчиш – не здаєш. Екзамен з теорії здала з першого разу без жодної помилки. Практика вдалась не легко. Страх та невпевненість довгий період часу мене переслідували. Лише в другій половині практичного навчання (після заміни інструктора), потроху справи пішли на краще. Вадим Нарізький, саме він допоміг та навчив. Це інструктор, якого неможливо нічим роздратувати. Він завжди спокійний, урівноважений, веселий. Повторює стільки, скільки потрібно. Після закінчення навчання в школі, не поспішала здавати екзамен. Відчувала що рано. Навчання продовжила. І лише через два місяці пішла на екзамен. Для себе ще раніше вирішила, що буду пробувати здавати самостійно, принаймі два рази так точно. Хоча були люди, які казали що це зробити нереально. І неочікуваний результат для багатьох (навіть до мене) – здала, сама, з першого разу!!! Всім успіхів, вірте в себе. Велика подяка школі “Мегадрайв” та Вадиму Нарізькому. Ви найкращі!
28/05/2023, Ліана Аббасова
З вибором школи не помилилась, залишилась максимально задоволеною! Все чітко працює, завжди все пояснять і дадуть відповіді. Дякую Людмилі Йосипівні за її підхід до вивчення теоретичної частини. Здала з першого разу.
Окремо дякую своєму інструктору з водіння Золотнику Ігорю Володимировичу. З ним було легко та комфортно їздити, дуже гарний спеціаліст своєї справи. Рекомендую!:)
28/05/2023, Наталія Трембалович
Хочу подякувати автошколі Мегадрайв за хороше та якісне навчання. Як теоретичний так і практичний іспити здала з першого разу.
Окреме і щире дякую за інструкторів, які навчали мене. Заняття з Сампарою Віктором Михайловичем проходили легко та продуктивно. Він пояснює усе доступно, чітко та зрозуміло. Віктор Михайлович спокійно, без натяку на злість, реагував на мої помилки, а навпаки з гумором підходив до ситуації й пояснював чому тут помилка і як її не робити.
Інструктор з паркування: Богонович Ігор Євгенович. Терплячий та дуже спокійний. Заспокоював, підтримував, пояснював та повторяв по 100 разів, коли щось не получалося.
Дуже дякую за отримані знання та навички!
27/05/2023, Анастасія Болюх
Всім друзям та знайомим тепер щиро рекомендую Мегадрайв! Дуже професійний підхід, відчувається, що про учнів піклуються і дійсно є зацікавленність в успішному іспиту та отриманні прав. Викладачі з практики – це окрема перевага школи. На останньому занятті з Андрієм Романовичем хотілось плакати, бо не хотілось прощатись! Дуже спокійно, зрозуміло, з шаленою підтримкою проходили всі практичні заняття. А з Ігорем Євгеновичем паркування дається легко і зрозуміло!
Моя щира рекомендація!
21/05/2023, Зіновій Горбань
Пройшов, в данній автошколі, курс практичного водіння на категорію А. Сподобалось все, від легкості прийому документів, до комунікації, та побудови графіку з інструктором. Отримав практичні навички з водіння бажаним транспортним засобом, та здачі екзамену в сервісному центрі. Рекомендую усім мегадрайв! Задоволений на 100%
17/05/2023, Софія Плисюк
Рекомендую ! Автошкола з високою якістю навчання. Теорія: цікава і зрозуміла. Заняття проходили дуже пізнавально. Завжди на занятті можна задати питання, яке тебе цікавить, або що не зрозуміло. Практика відмінна! Водіння проходить спокійно! Ніхто НЕ підвищує голос. Якщо ти щось не так зробила! (найкращий бонус)
Викладачі та інструктори чудові у своїй справі!
16/05/2023, Людмила Грибінська
Недавно отримала своє заслужене посвідчення водія.Хочу сказати,якщо ви дійсно хочете навчатися,отримувати новий досвід,самостійно скласти іспити в СЦ і стати безпечними водіями на дорозі,тоді автошкола Мегадрайв для вас.Ця школа саме для тих,хто дійсно хоче отримати знання.А це найкраще,що зараз може бути!Це дуже круто!Я дуже довго не могла записатися на навчання,але жодної хвилини не шкодую,що так довго чекала.
Висловлюю свою щиру подяку своїм викладачам:Синюк Людмилі Йосипівні,Бондару Ігорю Анатолійовичу та Сампарі Віктору Михайловичу!
Людмила Йосипівна дуже класна)Це вчитель,який вміє так подати навчальний матеріал,що його просто неможливо не зрозуміти,те що було в посібнику написано складно,вона пояснювала “на хлопський розум”,повторювала по декілька разів,завжди перепитувала,чи є питання і той її вислів:”в кого немає питань,той нічого не вчить” я довго буду пам’ятати))Її методика викладання дуже ефективна,адже я змогла скласти теоретичний іспит в СЦ без жодної помилки і з першої спроби.Дякую Вам,дорога Людмило Йосипівно,завдяки Вам я тепер ніколи не забуду ПДР.
Ігор Анатолійович дуже компетентно,професійно,спокійно пояснював всі тонкощі паркування на майданчику.Його вказівки були легкі для запам’ятовування,він вміє подати все чітко і зрозуміло за дуже короткий період часу(3 уроки).Також ще одне заняття по місту з ним стало для мене дуже пізнавальним.Надзвичайно гарний спеціаліст і дуже хороша та добра людина.Дякую Вам Ігоре Анатолійовичу за переданий досвід!
Віктор Михайлович-це окрема “любов”!)Всі 20 занять з водіння принесли мені лише позитивні емоції.Віктор Михайлович дуже класний інструктор,він ввічливий,енергійний,завжди на позитиві та з дуже гарним почуттям гумору.Всі мої невдачі завжди переводив в жарти)З перших занять налаштував мене на самостійну здачу практичного іспиту,говорив,що купити водійське посвідчення може кожен,але як ж це класно самостійно їх отримати)Завдяки йому я змогла пережити ці радісні відчуття!Завжди повторював по декілька разів те,що було незрозуміло,а ті маневри,які спочатку не дуже добре получалися,відпрацьовувалися ще і ще!Він також дуже проста,добра та розуміюча людина.Завжди входив в будь яке положення,ставився з розумінням до будь яких ситуацій.Я дуже радію,що обрала саме його,адже його шалена підтримка стала для мене великим стимулом!Це дуже цінно!Дякую Вам,Вікторе Михайловичу за весь час проведений зі мною з користю та за такий великий багаж знань,які я отримала завдяки Вам!Ну і результат не забарився,звичайно)Практичний іспит в СЦ складено успішно з першої спроби і без хабарів!
P.S. Хочу побажати Вам Віктор Сампара,побільше таких учнів,як я)
У вашій автошколі дуже класна команда!Працюйте і надалі на результат,ви всі великі молодці!Я вже за вами починаю сумувати,буде не хватати мені всіх цих емоцій)Дуже тішуся,що саме ви стали причетними до здійснення ще однієї моєї маленької мрії.
Також хотіла би ще розвіяти міфи про “страшних інспекторів в сервісному центрі”))Мала змогу переконатися у зворотньому!Це добрі,порядні та адекватні люди,які спеціально вас завалювати ніколи не будуть це точно,100%!Якщо ви знаєте ПДР,орієнтуєтесь в різних дорожніх ситуаціях,вмієте відчувати автомобіль,то сміливо йдіть і самостійно здавайте практичний іспит,не хвилюйтеся і у вас все вийде!
Безмежно дякую автошколі Мегадрайв за якісне навчання,море позитивних емоцій та за такі класні нові знайомства!Успіхів вам та процвітання і лише найрозумніших,найсвідоміших та найвідповідальніших учнів!🥰
16/05/2023, Наталія Гриненко
Школа “Мегадрайв” надзвичайно хороша школа. Тут працюють ПРОФЕСІОНАЛИ !!!!
Хочу подякувати викладачу з теорії Людмилі Йосипівні за доступне і цікаве викладання матеріалу, з прикладами з життя. Не хотілося пропускати жодного заняття, що допомогло скласти теоретичний іспит з першого разу.
Також дякую Ігорю Анатолійовичу за вміння паркуватися за короткий термін.
Дуже велика подяка Івасюку Назарію Володимировичу, моєму інструктору з водіння. Назарій Володимирович МЕГА ХОРОШИЙ ІНСТРУКТОР!!!!!! Він вміє гарно професійно пояснювати, терплячий, толерантний, з ним легко порозумітися. Результат – іспит з водіння склала з першого разу.
Усім рекомендую автошколу “Мегадрайв».
13/05/2023, Oksana Yaremchuk
Нарешті і я отримала водійське посвідчення. Дякую автошколі Мегадрайв, та особливо крутим професіоналам своє справи, інструкторам Олені Василівні і Ігорю Анатолійовичу.
Олена Василівна позитивна, щира людина з якою знаходиться спільна мова та розуміння з перших хвилин спілкування, а починали ми навчання з самого нуля. Вона є надзвичайно терпелива, стресостійка та детально пояснює всі незрозумілі моменти, відповідає на всі запитання. Коли я впадала в паніку, завжди знаходила слова підтримки. Раніше я взагалі не думала, що буду керувати автомобілем, але завдяки їй на даний момент я вже впевнено почуваюся за кермом.
Ігор Анатолійович навчав паркуванню на майданчику, а також з ним їздила по маршрутах для підготовки до екзамену в сервісному центрі. Дуже спокійно, ввічливо та доступно пояснює, повторюючи все по декілька разів.На кожному занятті була комфортна атмосфера.
Завдяки професіоналізму, витримці та настановам цих людей я можу тепер сміло сідати за кермо автомобіля. Щиро їм бажаю професійного терпіння, невигорання, позитиву та старанних учнів❤️🤗☺️
11/05/2023, Людмила Скіп
Однозначно рекомендую в Автошколі Мегадрайв викладача по теорії Якубів Зоряну Богданівну. Найперший показник є той, що вона людяна, справедлива та вимоглива, це надважливо.
Дуже професійно все пояснює, якщо є запитання – обґрунтовано надає відповідь, кожна нова тема подавалася цікаво, грамотно та якісно.
Викладач вона від Бога
Всіх нас вміло згуртувала
Настанови подавала
Вчила так, щоб кожен знав
Іспит в ТСЦ з першого разу здав!!!
Від себе особисто та від усієї групи №81 щиро дякуємо Зоряні Богданівні за її професіоналізм, вміння бездоганно організувати робочий процес та любов до своєї викладацької справи!!!
Зоряна Богданівна – це ПРОФІ!!!!
09/05/2023, Володимир
Дякую за складений іспит інструкторам Безпальку Олегу Ігоровичу та Богоновичу Ігору Євгеновичу, які є професіоналами у своїй справі та готові навчити кожного, хто має завзяття і велике бажання навчитись їздити на автомобілі
08/05/2023, Таня
Дуже сподобалося навчання в автошколі Мегадрайв. Велика подяка інструктору Ярославу Ярославовичу, за якісне навчання та професійний підхід. Однозначно рекомендую
05/05/2023, Оксана Дзюбик
Неймовірно задоволена, що обрала цю автошколу. Найкраща теоретична підготовка: послідовна, вичерпна, цікава.
За умов навчання онлайн , Людмила Йосипівна гарно підготувала до іспиту, збагатила знаннями.
Адміністрація у будь-який момент на зв’язку та готова допомогти вирішити всі питання, швидко і компетентно відповідали і допомагали Попереджували завжди завчасно про іспити.
Безмежно вдячна моєму інструктору Олегу Ігоровичу за його професійність, неймовірне терпіння, доброту та позитивний підхід.
Всі уроки були цікавими, вдячна за критику і похвалу.
Дякую Ігору Євгеновичу за людяність, професійність, терплячість . В такий стислий час навчилась паркуванню.
Гарна автошкола і кваліфіковані працівники , однозначно рекомендуватиму знайомим
04/05/2023, Богоніс Аліна
Хочу висловити свою вдячність Мельничуку Сергію Івановичу – найкращому інструктору! Може все доступно пояснити і відповісти на всі запитання. Максимально зручний для мене графік, гарна та спокійна атмосфера під час заняття. Для нього важливо надати знання, необхідні не тільки для успішного складання іспиту з першого разу, а й для подальшого розуміння та застосування. Дякую за величезну моральну підтримку. Ви неймовірно круті, залишайтесь таким і надалі. Щиро вдячна за набуті знання і гарно проведений час!!!
29/04/2023, Нісевич Лілія Андріївна
Сьогодні здала практичний іспит в сервісному центрі. Отримала водійське посвідчення.Радості не має меж.Хочу подякувати автошколі за навчання.А особливу подяку приношу найкращому інструктору Сампарі Віктору Михайловичу. Це справжній професіонал своєї справи, інструктор від Бога і чудова людина. Дуже спокійний, врівноважений.Віктор Михайлович викладається на всі 100%. Я дуже рада,що попала саме до нього.Всім буду рекомендувати саме цього інструктора.
28/04/2023, Оксана Свідерська
Недавно закінчила автошколу”Мегадрайв”.Залишилися лише позитивні спогади і емоції.Школа ,яка справді хоче навчити безпечному водінню і впевненості на дорозі.
Теорія проходила онлайн,викладав її Рудік Володимир Володимирович.Навіть в умовах блекауту,заняття були за графіком,з доступним поясненням матеріалу.Після прослуханих лекцій,книжка з ПДР не була така страшна)))
В результаті теорія була здана з першого разу.
Після почалася практика,і це було дуже цікаво.Кожного дня все легше проходили заняття.
Інструктор з паркування Бондар Ігор Анатолійович-спокійний,професійний,який все пояснить і допоможе.Всі заняття на майданчику пройшли дуже легко.Дякую за здобуті навики.
Інструктор з водіння Золотник Ігор Володимирович -професіонал своєї справи, уважний, відповідальний і позитивний.В певній мірі психолог, який допоможе побороти внутрішній страх і невпевненість.Завжди підтримає.Після його уроків, стаєш впевненим і БЕЗПЕЧНИМ водієм, а це основне.Завдяки цьому практичний іспит теж здала з першої спроби 🤞 Дякую.
27/04/2023, Катерина Саламаха
Дуже задоволена роботою інструктора Ігоря Золотника, він допоміг не тільки вправно їздити, але й бути впевненою у своїх навиках!
Дякую ще раз за допомогу і навчання!
26/04/2023, Ярина Лайтар
Хочу подякувати автошколі Мегадрайв за хороше, а головне якісне навчання. Як теоретичний так і практичний іспити здала з першого разу.
Окреме і щире дякую за інструкторів, які навчали мене. Заняття з Сампарою Віктором Михайловичем проходили легко та продуктивно. Він пояснює усе доступно, чітко та зрозуміло. Віктор Михайлович спокійно, без натяку на злість, реагував на мої помилки, а навпаки з гумором підходив до ситуації й пояснював чому тут помилка і як її не робити.
Паркуванню мене навчав Богонович Ігор Євгенович. Це були найспокійніші та найдоступніші 4 уроки у моєму житті. Після занять з ним сміливо скажу, що не таке страшне паркування, як про нього говорять.
Тому дуже дякую за отримані знання та навички! Я рекомендую Мегадрайв кожному, хто хоче стати безпечним водієм!
22/04/2023, Дікальчук Олена
Обирала автошколу за відгуками в інтернеті і залишилась ДУЖЕ задоволеною! Пройшла теоретичний курс онлайн із Зоряною Богданівною, пояснює все зрозуміло, доступно, дуже цікаво, дійсно високий професіональний рівень викладання – як результат іспит з теорії без жодної помилки з першого разу! Дуже дякую її за отриманні знання))))
Окремо хочу виділити практичні заняття з Денисом Віталійовичем) Відношення було суперове, без криків, нервів і т.д, без проблем навчив їздити з 0. Завдяки його професіоналізму, витримці та настановах я змогла з першого разу успішно скласти іспит у сервісному центрі! За що велике йому дякую!
Тепер коли мене запитають яку автошколу обрати – однозначно буду рекомендувати Мегадрайв!)))))
13/04/2023, Прос Вікторія
Дякую інструктору Віталію Петровичу за отриманні знання! Уроки проходили максимально легко та продуктивно.
09/04/2023, Анастасія Бринзей
Насамперед хочу подякувати всім викладачам, які працюють у цій школі. Ви робите незамінний весок у теперішнє і майбутнє багатьох людей та нашої держави.
Автошколу я обирала за відгуками в Google. Оскільки багато людей рекомендують цю школу, то я хотіла потрапити саме в Мегадрайв. Вдалося мені це зробити не з першої спроби, якщо чесно. Тому що охочих навчатися саме тут велика кількість. Я спочатку засмутилася, але все ж таки вирішила чекати на наступний набір. І я не помилилася. Навчання у вас було варте очікування!
Я впевненно можу сказати, що викладачам тут не все одно на тебе.
Коли ми вивчали теорію з Рудіком Володимиром Володимировичем, він кожного уроку проводив опитування по пройденому матеріалу, розповідав багато нюансів, а також задавав домашні завдання! Я склала теорію з першого разу з легкістю!
Баган Олена Василівна – це взагалі моя любов. Я неймовірно щаслива, що саме ця жінка стала моїм інструктором з водіння. Олена Василівна з розумінням ставилася до моїх помилок і допомагала виправити кожну з них. Під час занять на майданчику, Олена Василівна малювала на маркерній дошці дороги, дорожні знаки, машини, а потім брала дитячі іграшкові машинки і показувала мені, як саме я повинна вчинити в тому чи іншому випадку. Це дуже спрощує розуміння того, що відбувається на дорозі. Я завжди буду згадувати Вас з теплотою в серці!
Богонович Ігор Євгенович, викладач з парковки, найспокійніший викладач, якого я колись зустрічала. Після занять з ним на майданчику, у вас більше не залишиться питань, як припаркувати машину!
Я щиро дякую всім, хто працює в цій щколі!
Рекомендую кожному майбутньому водію навчатися саме тут і на власні очі побачити, що таке справжнє якісне навчання.
06/04/2023, Менська Анастасія
Щиро дякую автошколі Мегадрайв за якісне навчання, а інструктору Кардашу Сергію Миколайовичу за терпіння і чудову підготовку до іспиту! Він допоміг доступно розібрати всі незрозумілі мені моменти на дорозі. З ним було дуже легко і весело працювати, дууже задоволена, що саме він був моїм інструктором. Він допоміг мені побороти страх виїзду у місто і зробив все можливе, шоб я успішно склала іспит!
06/04/2023, Теслюк Наталя
Закінчила навчання в автошколі Мегадрайв. Все мені дуже сподобалося. Теорія була подана онлайн ( вчитель Володимир) дуже доступно і зрозуміло все подав. Здала з першого разу. Практичні уроки проходила в інструктора Безпалько Олег Ігорович. Просто в захваті від його терпіння і врівноваження . Пояснює все по декілька раз і все дуже спокійно і доброзичливо. Дякую Вам. Уроки паркування (інструктор Ігор Євгенович) теж дуже сподобалися. Ніколи не думала , що за три заняття можна це вивчити, але інструктора дійсно професіонали. Дуже рада , що вибрала цю школу. Рекомендую всім початківцям. Велике спасибі персоналу.
05/04/2023, Василина Бригадир
Привіт!
Хочу поділитися своїми враженнями від проходження навчання в автошколі ‘Мегадрайв’ та подякувати моїм інструкторам!
Теорія:
Викладач: Рудік Володимир Володимирович. Через відключення світла та проблеми з інтернетом, які випали на час проходження нашою групою теоретичного курсу, проводити заняття було важко. Однак, Рудік В.В. робив все, що від нього залежить, щоб провести заняття згідно графіку і пояснити теорію на реальних прикладах.
Практика:
Інструктор із водіння по місту: Шинкар Павло Ярославович. Пунктуальний, завжди в доброму настрої та готовий знайти у своєму графіку зручний час для заняття. Мені сподобалося, що по ходу заняття ми зупинялися і робили “п’ятихвилинки”, щоб спокійно обговорити складні ділянки дороги або по “гарячих слідах” розібрати зроблені помилки. Завжди старався виявити та пропрацювати справжню причину, чому мені щось не вдавалося, підібрати найбільш підходящий спосіб, як це вирішити. Знаходив слова підтримки та підбадьорював мене у складні для мене моменти на дорозі.
Інструктор з паркування: Богонович Ігор Євгенович. Терплячий та дуже спокійний. Заспокоював, підтримував, пояснював та повторяв по 100 разів, коли щось не получалося.
Дуже дякую за отримані знання та навички! Рекомендую вищезгаданих інструкторів та автошколу “Мегадрайв” .
05/04/2023, Герасимчук Олена
Хочу щиро подякувати Золотнику Ігорю Володимировичу за найкращі уроки водіння. Дуже позитивний, спокійний інструктор. Заняття проходили легко, весело, вміє знайти підхід до учня. Завдяки йому я зрозуміла, що їздити за кермом зовсім не страшно і можна отримувати задоволення від водіння. Сподобалося, що інструктор йшов на зустріч і підбирав зручні години навчання.
Дякую Ігорю Євгеновичу за уроки на майданчику, все чітко і зрозуміло.
Дуже дякую Андрію Ігоровичу за підтримку під час здачі іспиту в сервісному центрі. Чисто випадково вийшло здавати іспит на машині Мегадрайв і я дуже рада, що так сталося. На ній їхати було набагато легше, ніж на РЕНО, що в сервісному центрі.
Щодо теоретичної підготовки, то на жаль в нас вона була слабенька. Уроки припали на період відключення електроенергії. Багато занять пропали, бо в викладачів не було світла, інтернету. Перші пару занять вела Людмила Йосипівна, то вона все гарно і чітко пояснювала, проходила по кожному пунтку ПДР. А от далі нам дали на заміну Шанайду Володимира. Він подавав матеріал дуже поверхнево.
Після теорії я була розчарована, але Ігор Володимирович врятував ситуацію)
04/04/2023, Гапій Сніжана
Щиро дякую чудовому інструктору – Мельничук Сергію Івановичу за те, що навчив мене керувати авто. Заняття проходили в добрій та легкі атмосфері. На заняття я йшла в хорошому настрої, а поверталась в чудовому!
Сергій Іванович завжди йшов на зустріч та старався підлаштувати графік як мені зручно, заняття були і в суботу, що також чудово підходило ( знаю що не всі інструктури в суботу працюють)
Щиро вдячна за навички, професіоналізм, терпіння, підтримку!
Рекомендую Всім такого інструктора!
04/04/2023, Каріна Вівчар
Хочу подякувати за якісне навчання♥️ Теорію навчав Зіновій Богданович дуже чітко і якісно,все сподобалось.Пройшли кожну тему і писали завжди тести,що дуже поможе при здачі. Викладач сучасний та розказував, як воно дійсно буде на дорозі,та що звернути увагу. Дякую,здала в мрео сама теорію з першого разу .
Їзду навчав Сергій М. Кардаш,також якісне і класне навчання. Окремо сподобалось,що навчали не тільки як їхати по дорозі,а і парковку,і багато іншого,що дійсно пригодиться в житті. Відношення було суперове,без криків,нервів і тд… Дійсно з цим викладачем навчилась їздити з 0,думаю з Сергієм навчиться навіть хто боїться сидіти за кермом,або чогось іншого. Дуже рекомендую саме цього викладача (АКПП) Брала всього один додатковий урок по маршруту. В мрео сьогодні здала з ПЕРШОГО РАЗУ,за що, і дякую. Їздити не боюсь і буду на постійні основі. Рекомендую школу та цих викладачів!
31/03/2023, Ірина Заверуха
Доброго дня! Дякую Гукалюку Андрію, за хорошу підготовку до здачі іспиту, ви хороший спеціаліст . Хочу побажати вам успіхів у своїй справі та слухняних учнів. Щиро дякую за знання !
31/03/2023, Андріана
Дуже вдячна автошколі за якісне навчання та за те, що мій інструктор, Віктор Михайлович, вселяв надії що я складу іспит! Я розібрала всі незрозумілі моменти і завдяки Мегадрайву відчуваю себе впевнено на дорозі🤝
30/03/2023, Наталія
Щиро вдячна автошколі за професійне навчання водінню та підготовці до практичного іспиту. Зокрема, хочу подякувати Олегу Анатолійовичу, Володимиру Володимировичу та Андрію Ігоровичу – ви професіонали своєї справи!
Хороша автошкола, рекомендую!
29/03/2023, Зозуля Роман
Я дуже задоволений що вибрав саме вашу автошколу!
Хочу сказати, що мені здавалося 20 занять це ОГО як багато, але як виявилося, з такою людиною як мій наставник, час зійшов дуже швидко, бо були настільки круті заняття, а як ми знаємо, в моменти радості час збігає швидко(😢
Я дуже вдячний своєму інструктору 🔥Безпальку Олегу Ігоровичу🔥! З першого заняття я зрозумів, що ця людина дійсно зможе мене навчити кермувати автомобілем. З ним дуже легко знайти спільну мову, пояснює він так, що любий зрозуміє🧠. В нього дуже хороший підхід до учнів. Мене дуже вразила його доброта і спокій. Жодного разу, повторююся ЖОДНОГО разу навіть не було найменшого натяку на агресію/крик🙃. Він прикладав максимально зусиль , щоб навчити кермувати авто. Незрозумілі моменти на дорозі , такі як проїхати перехрестя чи кільце малював схематично й пояснював для кращого розуміння, це дуже допомагає✍️📝. Найголовніше, що він вселяє надію і вірить в вас ЩИРО! 💚З ним дуже легко знайти спільну мову, людина дуже цікава, я вважаю це одним із головних факторів, подружитися, щоб ви довіряли один одному. Я ще ні на чиї заняття не ходив з такою радістю!😋 Я жодного разу не хвилювався , в нього є оця ‘’аура спокою’’. Я не знаю в чому секрет його терпіння, але хотів би теж мати таку витримку. Олег Ігорович завжди був в хорошому настрої , він дуже цікавий співрозмовник🙂. Я вважаю, що від того, з яким настроєм навчає вас інструктор залежить 90% успіху навчання. Саме через таких експертів в своїй справі рейтинг автошколи є великим , тому бережіть його як зіницю ока))))) щоб не вкрали.😎
Хочу подякувати ще раз автошколі за те, що після навчання я знайшов собі нового друга🤝, яким став Олег Ігорович, з яким ми будемо спілкуватися в повсякденному житті. Я вважаю, що він – найкращий на цій круглій планеті Земля💗. Саме через його любов до своєї роботи та вмінням підтримати, ця, доброї душі людина є НАЙКРАЩОЮ! 🥇🥇🥇
23/03/2023, Гриневич Юля
Щиро вдячна автошколі Мегадрайв за якісне навчання. Найбільше вдячна своєму інструктору Безпальку Олегу Ігоровичу. За його професіоналізм, подачу, врівноваженість і людяність, за віру в мене і підтримку. Це людина, яка знаходиться на своєму місці. Рекомендую, однозначно!
23/03/2023, Оля Кучерява
Навчанням в автошколі дуже задоволена.
Вельми вдячна інструктору Сампарі В.М. за цікаві та пізнавальні заняття, за те, що по 10 роз пояснював як переключати передачі та усі тонкощі водіння. Саме завдяки йому я здала практичний іспит з першого разу.
Інструктору з паркування Богонович І.Є. дякую за спокій та витримку. З тими знаннями які отримала на його заняттях, припаркувалась сама під підї’здом одразу після отримання прав.
20/03/2023, Катерина Кахнич
Хочу подякувати Андрію Гукалюку, за підготовку до здачі іспиту, ви спеціаліст своєї справи. Бажаю вам успіхів та якнайбільше вдячних учнів. Безмежно вдячна.
20/03/2023, Приходько Аліна
Доброго дня. Чудова школа, а інструктор просто неймовірний. У нього вчилася сестра, а потім я. Войцехівський Андрій Романович людина, яка чудово вміє навчити з 0, а ще він настільки стриманий , на уроки до нього я бігла як на свято. Дякую за навчання Андрію Романовичу і окреме дякую інструктору з паркування Ігору Євгеновичу. Мегадрайв ви супер.
18/03/2023, Федечко Тетяна
Здала теорію і практику з першого разу!
Особливо хочу відмітити інструктора Безпалько Олега Ігоровича. Дуже комунікабельний, професійний, добрий викладач. Завжди спокійно все пояснював, без крику.
Щиро рекомедую !!!
17/03/2023, Дарина Грешилова
Доброго дня!
Сьогодні успішно склала практичний іспит та хочу висловити вам подяку!!!
Зараз ніхто не вірить у те що можна отримати водійське посвідчення без хабарів, та чесно кажучи я і сама в це не зовсім вірила, але завдяки вашій школі я вивчила пдр, склала тести і отримала довкоочікуване «склала» від інспектора МРЕО з першої спроби!
Окрема подяка інструктору Ігору Юрійовичу Колчанову! За його терпіння, стриманість і пояснення!
Бажаю вам всього найкращого!
Ви робите цей світ безпечнішим!
Щиро дякую!
11/03/2023, Микита Рязанцев
Відгук:
Проходив навчання з вересня 2022 по січень 2023 разом зі своєю дівчиною(Варварою), тому відгук буде базуватись на враженнях двох людей.
ТЕОРІЯ:
Вів теорію у нас Володимир Володимирович. Залишив по собі нейтральне враження, розповідав доволі сухо і стисло(мабуть недостатня кількість занять не дозволила йому розкрити свій потенціал викладача), при цьому доніс всю необхідну інформацію для складання теоретичного іспиту у сервісному центрі. Щоб відповісти на якісь специфічні питання брав час на роздуми, проте не намагався видати власну думку за істину в останній інстанції.
Не сподобалось: манера викладання, недостатня кількість годин.
Сподобалось: дистанційний формат, наглядні відеприклади, можливість отримати відповіді на додаткові питання, зв’язок з викладачем у мессенджері.
ПРАКТИКА:
Михайло Йосипович:
Велика подяка від нас Михайлу Йосиповичу який вів в мене заняття по місту на Ланосі, а також давав додаткові уроки Варварі, завдяки його праці ми здали екзамен і одразу після цього змогли спокійно виїхати в місто і не розгубитися. З ним завжди цікаво і не страшно їздити. Якщо ви хочете навчитися водінню, то Михайло Йосипович зробить все аби ваше бажання здійснилося.
Не сподобалось: —
Сподобалось: невибагливе просте авто, інструктор не нервує якщо ти щось робиш не так (наприклад занадто сильно гупаєш дверима), практика не тільки по маршрутах здачі, а і по інших місцях, ретельне відпрацювання того, що не виходить(коли вже нормально їздиш то інструктор тільки підказує в незнайомих ситауціях), загалом дуже приємна в спілкуванні і ввічлива людина, яка з повагою ставиться до учнів і не дозволяє собі оціночних суджень.
Ігор Євгенійович Богонович:
Дуже спокійний і врівноважений інструктор, було спокійно та легко навчатися з ним паркуванню. В будь-якій нестандартній ситуації чи при помилці спокійно та виважено підказує, не дає шансу розгубитися. Ще б машинку трохи потужнішу)
Не сподобалось: дуже слабкий двигун на логані, було складно звикнути до ньго після ланоса, мало занять.
Сподобалось: приємна та доброзичлива людина, можна поспілкуватись не тільки про навчання, ну дууже спокійні та ввічливі поради та вказівки, гарно знає свою справу.
Андрій Ігорович(той що подає машину на іспит):
Неприємна в спілкуванні людина, що дозволяє собі оціночні судженя щодо учня(сказав дівчині, що вона нічого не вміє і не здасть іспит, доведеться платити, після чого вона пішла і сдала самостійно не на машині мегадрайву, а на машині СЦ). Також агресивно та нестримано реагував на будь-які помилки. Нічого не можу сказати про його професійні навички, але з точки зору коммунікації все на доволі низькому рівні.
Баган Олена Василівна:
Вела практику в моєї дівчини, з ЇЇ слів в мене склалось неоднозначне враження. З одного боку наче дуже досвідчена інструкторка яка знає свою справу. З іншого – після уроків з нею, довелося брати додаткові, через те що не було впевненності і знову ж таки вона дозволяла собі оціночні судження в дусі “ти нічого не вмієш і не здаш іспит”. Також на деяких заняттях інструкторка дозволяла собі більшу частину часу розмовляти по телефону. Але так як більшість занять дівчини проходили саме з нею, то можна сказати, що вона змогла підгодувати учня до здачі іспиту. Резюмуючи: якщо вам важлива комунікація та повага до себе і ви хочете з задоволенням приходити на заняття – це не ваш вибір.
Не сподобалось: оціночні судження, розмови по телефону, нестримана реакція на помилки, черезмірна турбота про новий автомобіль і на фоні цього знову ж таки нестримані зауваження, після навчання ваша самооцінка може дуже постраждати.
Сподобалось: чудове нове авто, спроможність підготувати до іспиту в технічному плані.
ЗАГАЛЬНІ ВРАЖЕННЯ: загалом в мене пнормальні враження від закінчення автошколи, але нема з чим порівнювати. Дуже приємне враження склали два інструктори з практики про яких було сказано вище. Щодо організації навчання є питання по запису в автошколу(треба сидіти на телефоні і довго дзвонити бо дуже багато охочих і мало місць) можна було це автоматизувати через сайт, або зробити попередній запис. Під час здачі іспиту на майданчику довелося стояти в черзі на морозі, це питання можна було би так само організувати краще, наприклад закріпити за кожним конкретний слот для здачі. Також неприємне враження склали менеджери які від імені автошколи відповідали в мессенджері, над культурою спілкування треба працювати. Приємно було що був постійний зв’зок через мессенджер і доволі докладні інструкції щодо наступних кроків по ходу навчання. Також хочеться відмітити що більшість учнів нашої групи які дійшли до практичного іспиту склали його с перших трьох спроб, а можливо і всі.
09/03/2023, Зоряна Ковальчук
Доброго дня!Хочу від усього серця подякувати за таку професійну команду,яка у вас є.Жодного дня не пожаліла,що вибрала саме Вашу Автошколу❤️
Теорію Зоряна Богданівна викладає просто,доступно і професійно!
Практика взагалі перевершила мої очікування я вибрала найкращого інструктора Сергій Іванович-зразок людяності,порядності,людина своєї справи і слова!Уроки проходили легко,невимушено і просто!❤️🤗
І ще Ігор Євгенович-інструктор з паркування.Це заспокійливе усіх учнів!🤗❤️
Я здала все сама завдяки безцінному досвіду,який тут отримала!Дякую Вам за таких прекрасних людей і чудових професіоналів!
Бажаю вашій школі процвітання і багато вдячних учнів!Обов‘язково буду радити однозначно тільки вашу Автошколу!
08/03/2023, Наталія Лазечко
Я дуже задоволена, що обрала саме цю автошколу. Велика подяка Зоряні Богданівні, Денису Віталійовичу та Ігорю Анатолійовичу. Вони дійсно професіонали своєї справи.
08/03/2023, Оксана Нетефор
Вчора ( 07.03.2023 ) я отримала свої омріяні права. 🥳
Подорож до їхнього отримання розпочалася ще 2022 року.
Навчалася я приблизно 5 місяців.
2.5 місяці теорія з досвідченим викладачем (Людмила Йосипівна). Після цього здача теоретичного іспиту в сервісному центрі. Здача з першого разу. ☺️
Далі навчання практики ( водіння) приблизно 2 місяці. 20 надзвичайно ВЕСЕЛИХ і ЗАХОПЛЮЮЧИХ занять по місту з людиною, яка є СПЕЦІАЛІСТОМ своєї справи . ( Віктор Михайлович).
4 заняття ( 3 на майданчику, навчання паркування і 1 по місту) з НАДЗВИЧАЙНО ВРІВНОВАЖЕНОЮ і ДОБРОЮ людиною ( Ігор Євгенович).
+ 2 додаткових заняття з інструктором, машину якого я брала в оренду на здачу екзамену в сервісному центрі (Андрій Ігорович). Це додаткова платна послуга. За бажанням.
І нарешті практичний іспит, який я здала самостійно з ПЕРШОГО разу. 😉😎
Тому хочу ЩИРО ПОДЯКУВАТИ всім задіяним.
Ви – НАЙКРАЩІ! 👍
З ВАМИ було весело , буду сумувати за ВАМИ!😿
06/03/2023, Чуніхіна Тетяна
Дуже дякую автошколі “Мегадрайв” за якісну підготовку до складання іспитів в сервісному центрі. Теорію в мене викладала Людмила Йосипівна, всі нюанси детально пояснювала, відповідала на будь-які питання з тем стільки, скільки це було потрібно. Вона розповіла, як саме готуватися до іспиту з теорії, що дало свої позитивні результати – я склала теорію з першого разу. Найкращі інструктори – Гукалюк Андрій Ігорович та Якубець Олег Анатолійович – зробили все можливе і неможливе, аби я успішно склала іспит з водіння! Навчили мене водити з 0-ля!!! Навіть, якщо щось не вдавалося, ми відпрацьовували стільки разів, скільки це було потрібно, поки не вийшло. Інструктори спокійні, стресостійкі, пунктуальні! З ними дуже легко в спілкуванні, підбадьорять, порадять, якщо треба – втішать, надихнуть!!!))) Величезна їм подяка! Саме завдяки Андрію Ігоровичу і Олегу Анатолійовичу я склала іспит з водіння з першого разу! До успішного складання іспиту з парковки мене підготував Бондар Ігор Анатолійович. Спокійно та зрозуміло все пояснив, за 4 заняття відпрацювали все,що було необхідно!) Однозначно рекомендую автошколу “Мегадрайв”, такого підходу до організації навчання навряд чи ще десь знайдете.
03/03/2023, Копочев Федір
Хороша школа, рекомендую
02/03/2023, Соха Наталя
Доброго дня.
Хочу подякувати велике автошколі за якісне навчання. Та особлива подяка інструктору Войцехівському Андрію Романовичу за практичне навчання. Вся заслуга завдяки йому!!!
Щиро дякую і всім рекомендую саме вашу автошколу та інструктора Андрія Романовича!!!)
01/03/2023, Гудзь Марія
Хочу подякувати інструктору Михайлу Йосиповичу. Завдяки йому, його величезному терпінню, наполегливості, та вимогливості я отримала чудові навики водіння, а також успішно склала іспит !
Дякую! Бажаю вам надалі успіхів у вашій непростій роботі!
01/03/2023, Марина
Лектор був чудовий. А практичні заняття вів Володимир Мирославович і можу сказати що навчилась їздити на машині не завдяки, а всупереч йому. Бо 70% часу ми просто їздили по окружній дорозі!! Прийшлось витрачати ще купу грошей на додаткові заняття вже з іншим інструктором.
25/02/2023, Непийвода Оля
Хочу подякувати школі МЕГАДРАЙВ за вищий професіоналізм по теоретичних та практичних заняттях!
Та найкращому інструктору Михайлу Йосоповичу. І інструктору по водінню на майданчику Ігорю Анатолійовичу.
Михайло Йосипович, інструктор з яким не страшно, завжди спокійно і цікаво ,підкаже, пояснить, та навчить, додасть впевненості та легкості. Дякую за мої вміння та отримані права за першою здачею
Ігор Анатолійович, теж дуже врівноважений,спокійний,завжди знайде підхід до кожного учня!!! Дякую!!!
Щиро рекомендую!
25/02/2023, Надійка Гербіш
Вдячна дуже за добре навчання.
Сергій Миколайович Кардаш – пречудовий інструктор! Дякую!
25/02/2023, Семенюк Вікторія
Доброго дня, брала приватні уроки в цій автошколі, щоб покращити свої навики після навчання і тривалої перерви в їзді щоб здати на права, вибирала довго інструктора, і вибрала Безпалько Олега Ігоровича на шкоді фабії, все було чудово, з першого уроку було цікаво і комфортно, вчитель цікаво навчав, все показував і допомагав, знадобилось до 6 занять і я здала практичний іспит на успішно і тепер я водій, чим і вдячна Вам Олег Ігорович, безперечно буду радити хто сумнівається чи йти чи не йти, краще піти згадати свої навики чи покращити водіння, бо я ще обов’язково візьму декілька уроків, сподобалось їздити ще більше!
24/02/2023, Мокрій Наталя
Дуже дякую Ігорю Анатолійовичу.Він терплячий вічливий і спокійний, врівноважений.Дуже доступно все пояснює і підтримує , якщо не
виходить .Його уроки паркуванння дуже
доступні.Щиро вдячна йому.
24/02/2023, Мокрій Наталя
Хочу подякувати Андрію Ігоровичу за уроки водінню, також за супровід під час складання іспиту. Його підтримка і настанови дуже допомогли мені
24/02/2023, Мокрій Наталя
Хочу подякувати Михайлу
Йосиповичу за свій професіоналізм.Він вимогливий і строгий, проте терпеливо і тактовно все розʼяснює, що не зрозуміло.Він дійсно гарний наставник для водіїв початківців.Досить терпеливий і врівноважений. Щиро дякую вам за ваші уроки, настанови, рекомендації і терпіння
24/02/2023, Оксана Ільчук
Михайло Йосипович
інструктор, який мене навчив Їздити з «0»
інструктор, який має величезне терпіння❤️
Завжди налаштований на позитив, а
початківцю водію це дуже потрібно!
Підтримка на навчанні, переживання на екзамені і щира радість, коли його учні отримують посвідчення водія!
Дякую Михайло Йосиповичу за
навчання!
22/02/2023, Анастасія Кусень
У мене довгий час була мрія – отримати посвідчення водія та вміти правильно керувати автомобілем. Не задумуючись ні на хвилину обрала автошколу «Мегадрайв», чула відгуки від родичів та знайомих, а також у соц.мережах. Теоретичний курс пройшла успішно і сумлінно навчалась у Якубів Зоряни Богданівни, пояснення правил дорожнього руху викладача були чітко зрозумілі і корисні для майбутнього водія. Найцікавіша частина у процесі навчання – практичний курс! Найбільше я чекала уроків водіння з інструктором по місту. У мене був чудовий інструктор – Мельничук Сергій Іванович. Інструктор приклав максимум зусиль щоб навчити мене керувати авто. З кожним заняттям я відчувала що все більше і більше починаю дізнаватись як правильно потрібно їздити і була дуже задоволена. На заняття я приходила завжди в хорошому настрої бо знала що у мене все получиться і збоку інструктор все підкаже і пояснить.
Моя мрія здійснилась – омріяні права тримаю у руках.
Я щиро дякую за знання які отримала протягом навчання, моя щира рекомендація цієї автошколи!!!
18/02/2023, Юлія Запаранюк
Отримати права було моєю великою мрією і я щиро дякую автошколі “Мегадрайв” за таку можливість. Сьогодні на одну щасливу людину стало більше)
Окреме велике спасибі Руслану Васильовичу за викладання теорії. Шкода лише, що навчання відбувалось дистанційно. Проте, всі заняття були цікавими, пізнавальними і точно засвоїлись)
Мені дуже пощастило з інструктором з водіння. Якубець Олег Анатолійович – надзвичайна Людина і Професіонал з великої літери. З ним завжди було легко, цікаво , а відмінне почуття гумору і дружелюбність допомогла перемогти усі страхи перед дорогою. Я завжди йшла з наших занять з посмішкою. Дякую Вам, Олег Анатолійович , за всі знання і навички, які я отримала, тому що навчити людину, яка боїться і невпевнена у собі – дорогого коштує. Рекомендую Всім такого інструктора!
Дякую також Ігору Анатолійовичу Бондару за заняття на майданчику. Все пройшло дуже спокійно і виважено.
Всі організаційні питання у школі вирішувались швидко, за це окрема подяка адміністрації.
Дякую усім причетним за мою здійснену мрію ❤️
17/02/2023, Людмила Грицишина
Рекомендую навчання в автошколі “Мегадрайв”. Дякую за чудове та незабутнє навчання! Здала на посвідчення водія з першого разу)))
17/02/2023, Наталія Шевцова
Велика подяка працівникам автошколи “Мегадрайв”за добре викладання як теоретичного, так і практичного матеріалу. Гарно розроблена і відпрацьована методика надбання практичних навиків водіння автомобіля.Інструктор завжди іде на зустріч, якщо є необхідність повтору важких моментів. Дуже толерантне ставлення до учнів. Дякую!
16/02/2023, Яворська Христина
Закінчила навчання в автошколі і задоволена на всі 100. Ігор Володимирович прекрасний інструктор і позитивна людина. Зможе пояснити всім і ні разу не крикне. Маючи порівняння з іншою автошколою дуже задоволена, що таки перейшла в цю. Ігор Володимирович подолав всі мої страхи пов’язані з дорогою
15/02/2023, Юлія Павлусик
Мені сподобалось навчатися в Мегадрайві.Класно викладена теорія,здала з першого разу.Дякую мому інструктору Шмигельському Олегу Романовичу за навчання!Екзамен я здала з першого разу,навчання водінню сподобалось,гарна комфортна машина,професіоналізм та комфорт в навчанні.Рекомендую!
15/02/2023, Головченко Марія
Закінчила теоретичний курс в школі 11.02. Довго обираючи автошколу у Тернополі, насторожили дуже позитивні відгуки про цю школу, але я вирішила спробувати… це просто …, як можна бути такою класною школою? Де можна будо знайти такого викладача як Зоряна Богданівна? Хоч і заняття проходили онлайн, але знання викладач дає такі титанічні, наче вкладає тобі все в голову, попередньо тричі пережовуючи, дуже круто!!! Іспит в сервісному центрі склала з першого разу, впевнена в своїх знаннях і готова до практичного курсу! Буду тисячу разів дякувати школі і особливо викладачу Зоряні Богданівні, таких викладачів дуже мало. Раджу, рекомендую, люблю!!!
11/02/2023, Тислюк Каріна
Пройшла теоретичне навчання у вашій автошколі, викладач Якубів Зоряна Богданівна. Дуже задоволена своїм вибором автошколи, повністю відповідає відгукам та очікуванням. З викладачкою повезло 🥰 компетентна у своїй справі, підтримує атмосферу на уроках і завжди готова допомогти.
Дуже задоволена, буду рекомендувати друзям.
Дякую, автошколі )
10/02/2023, Марія Наконечна
Дуже задоволена навчанням! Дійсно якісна освіта. Інструктори супер! Олег Ігорович і Ігор Анатолійович найкращі! Рекомендую! Мегадрайв – ви супер!
07/02/2023, Владислав Остроушко
Займався у інструктора: Олег Якубець.
Здав іспит в сервісному с першої спроби без помилок. Дуже дякую за гарне навчання. Інструктор 10/10
06/02/2023, Смутніцька Ольга
Хочу подякувати школі Мегадрайв за підхід до навчання, за добре налаштовані процеси підготовки до іспитів та графіки навчання!
Хочу відмітити професіоналізм інструктора по водінню Кардаш Сергія Миколайовича, послідовність запланованих уроків, можливість попрактикуватися з фішками на майданчику, чіткі зауваження на помилки та те що терпляче повторював незрозумілі моменти підчас водіння. А також не мало важливим були його хороший настрій на заняттях, підтримка та віра в те що все вдасться на іспиті!
06/02/2023, Колосовська Світлана
”Мегадрайв” – автошкола, котру я обирала за чисельними рекомендаціями знайомих та відгуками із інформаційних сайтів. Шукала школу, що дає грунтовні знання та вміння з теорії й практики. І за чотири місяці навчання жодного разу не пожалкувала, адже час провела із стовідсотковою користю.
Юсик Зеновій Богданович зумів детально розтлумачити кожен пункт ПДР, а матеріал подавав так легко і доступно, що іспит здала з першої спроби майже уся група.
Окрема щира подяка Сампарі Віктору Михайловичу за величезне терпіння, відповідальність і бажання навчити усім примудростям водіння. Інструктор не втомлювася доступно роз’яснювати та спокійно виправляти мої чисельні помилки.
Такі практичні заняття дали можливісь впевнено почуватись за кермом, швидко орієнтуватись у дорожній обстановці та приймати необхідні рішення. Завдяки Вашим умінням, вірі та підтримці я успішно здала іспит в МРЕО та отримала омріяні права♥️
04/02/2023, Світлана Вінницька
Сьогодні отримала водійське посвідчення і хочу поділитись враженнями , навчаючись в автошколі «МегаДрайв».
За теоретичні знання хочу подякувати Володимеру Володимировичу.
Дякую Бондар Ігору Анатолійовичу за його неймовірний спокій та терпіння під час навчання парковки.
Також надзвичайно задоволена уроками водіння разом з Якубець Олегом Анатолійовичем. Дякую за цікаві уроки, за паркування коло Маяка, дякую за терпіння, дякую за всі проговорені нюанси щодо руху на дорогах та щодо здачі у Сервісному Центрі, дякую за роботу і за Ваші старання, Олег Анатолійович.
Якщо хочете навчитись класно і без стресу для вас, навчитись керувати транспортним засобом, то рекомендую вам до Олега Анатолійовича.
04/02/2023, Оксана Кричківська
Щиро дякую усьому колективу автошколи “Мегадрайв” за надане навчання з теорії і практики водіння на найвищому професійному рівні. Особливо хочеться подякувати викладачу теорії Володимиру Володимировича та інструктору з водіння Ігору Юрійовичу.
Моя історія водіння не склалася б взагалі, і я так і б не змогла ніколи сісти за кермо автомобіля, якби не невтомна праця інструктора Ігора Юрійовича. Навчання мені давалося дуже важко через мої страхи, хвилювання і велику невпевненість у собі, тому крім навчання водінню мені прийшлося ще боротися із своїми психологічними станами… Це було доволі складно. Лише впевненість у моїх силах та віра у те, що я зможу навчитися, великий оптимізм та дружнє ставлення інструктора Ігора Юрійовича вселяли у мене надію та заставляли йти далі. Мушу зазначити що Ігор Юрійович завжди підтримував мене морально і навчав із великою терпеливістю, за що я йому безмежно вдячна. Особлива вдячність за навчання на майданчику. Ніколи не забуду те як ми вчили паралельну парковку, розворот в обмеженому просторі і гараж. Дякую за таке детальне роз’яснення матеріалу, мужню витримку і терпеливість інструктора при практичному тренуванні на автодромі. Особливо хочеться відзначити виїзди у місто. Ніколи не забуду те, як ми проходили екзаменаційні маршрути. Велике дякую за те, як інструктор зміг з такою легкістю навчити усім нюансам водіння в умовах міста. Мені далеко не завжди і не з першого разу вдавалося все зробити правильно і акуратно, але практика і цілеспрямованість завжди допомагають досягти бажаних результатів.
Я безсумнівно рекомендую усім навчатися саме у цій школі, не втрачати віри у свої сили за навіть за найскладніших обставин і тоді усі труднощі будуть вам здаватися незначними, а досягнуті результати ще довго будуть приносити вам радість.
Щиро дякую автошколі “Мегадрайв” за здійснення моєї мрії!!!
02/02/2023, Сташків Наталія
Рекомендую автошколу ,, Мегадрайв” – якісна підготовка майбутніх водіїв і по теорії, і по практичному водінню.
Рекомендую викладача теорії Якубів Зоряну Богданівну ! Щиро дякую за теоретичну підготовку.
Рекомендую мегадрайвових інструкторів :
Блінов Денис Віталійович, Гукалюк Андрій Ігорович, Богонович Ігор Євгенович, Якубець Олег Анатолійович. Щиро дякую за практичне навчання і підготовку до іспиту!
Бажаю вам хороших учнів і всього найкращого!
01/02/2023, Ілля Біда
Отож друзі, тепер я водій, і дуже вам «Мегадрайв» за це вдячний!
З задоволенням слухав лекції від Зоряни Богданівни. Не зважаючи на величезний обсяг матеріалу, все запам’ятовувалось дуже швидко. Вона шикарний лектор, викладає живо і конкретно, без зайвої водички. А про те, що «регулювальник на дорозі цар і бог» тепер знають навіть мої діти)
Вчився водінню з нуля, до цього ніколи не сидів за кермом. Віктор Михайлович вчив не просто як здати в МРЕО, а навчав культурі і правильній поведінці на дорозі. Попри свій великий стаж роботи, він ніколи не змушував мене почуватись погано, через мої помилки. Я дійсно відчував від нього велику підтримку і знав, що можу звернутись з будь якими запитаннями. Це було дуже цінно для мене!
Як теорію, так і практику здав з першого разу. Практичний іспит з водіння здавав на дев’ятці. Машина вбита, нікому не побажаю) Допомогло те, що вчились з інструктором орієнтуватись на дорозі і правильно реагувати на ситуації, а не просто завчали маршрут.
Щиро вдячний викладачам за їхній вклад!
01/02/2023, Владислав Бійчук
Хочу подякувати за якісну підготовку до теорії.
Позитивні емоції від навчання в “Мегадрайв”
Велика подяка інструктору Михайлу Йосифовичу, за чудову підготовку до практичного іспиту, справжній професіонал 😀
28/01/2023, Томашевська Наталія
Хочу подякувати працівникам “Мегадрайву”: теорія – Синюк Людмилі Йосипівні за якісне, доступне викладання, розширені відповіді на всі запитання нашої групи; практика – інструктор Шинкар Павло Ярославович чіткий, врівноважений, добрий, високопрофесіональний. Йому було зі мною непросто, але він зумів знайти точки дотику і навчити мене їздити. Особлива йому подяка за глибинний аналіз усіх моїх помилок)): майданчик – Ігор Анатолійович. Спокійний, терпеливий. Готовий завжди пояснити ще і ще. Окрема подяка автошколі за послугу подачі автомобіля на іспит. Дякую Андрію Ігоровичу за мовчазну підтримку під час здачі екзамену. Користуйтеся цією послугою. Знімає надмірну тривожність і додає впевненості. Хочу подякувати дирекції автошколи “Мегадрайв” за правильно підібраний персонал і методику викладання. Тут кожен працівник на своєму місці. Справжня командна робота! Однозначно буду рекомендувати всім.
26/01/2023, Богдан Пукас
Хочу подякувати персоналу автошколи Мегадрайв, зокрема Синюк Людмилі Йосипівні, Богоновичу Ігореві Євгеновичу та Сампарі Віктору Михайловичу. Людмила Йосипівна чітко й зрозуміло пояснювала правила дорожнього руху. Незважаючи на онлайн навчання було легко засвоїти матеріал. Їй дійсно важливий результат кожного учня. Ігор Євгенович – інструктор з паркування, навчив вміло поводитись з малопотужним Renault Logan, який може попастись на екзамені. Це дійсно може допомогти, оскільки для недосвідченого водія, який ніколи не мав справу зі слабкими авто, важко втримувати оберти й не глохнути. Зокрема мій друг, який вчився в іншій автошколі, саме по цій причині не зміг здати практичний екзамен з першого разу. Найбільшу вдячність хочу виразити інструктору практичного водіння Віктору Михайловичу. Він не лише навчив азам водіння та підготував до здачі екзамену по маршрутах, але й допоміг впевнено почуватися на дорозі в складних умовах, таких як темрява, туман чи затор. Протягом навчання, Віктор Михайлович проявив себе не лише як досвідчений водій та компетентний вчитель, але й як цікавий співрозмовник і розуміюча людина.
Також рекомендую скористатись автомобілем автошколи, оскільки на інші авто МРЕВ велика черга, і при умові повітряної тривоги можна просто не встигнути, прочекавши багато годин, (що зі мною і сталося).
Вцілому, навчання дійсно варте своєї ціни. Завдяки цій автошколі я зміг легко здати як теоретичний, так і практичний іспит з першого разу.
22/01/2023, Лихо Ігор
Про школу в мене тільки позитивні відгуки. Навчитись і потім самостійно здати і теорії і практику цілком реально. Трохи не зручно слухати теорію онлайн, але вже такі реалії цього часу. Практичні заняття проходив у Якубця Олега Анатолійовича, все класно все по ділу. Відїздили 20 занять і навчився, ходя то того за руль ніразу не сідав. Школу буду рекомендувати знайомим хотя мені здається до вас і так великий наплив учнів дуже важко записатись було)
21/01/2023, Ольга Гульовська
Задоволена навчанням в автошколі. Теоретичний та практичний іспити складено з перших спроб.
Процес організований і продуманий, завдяки адміністраціі багато моментів спрощено (наприклад, оформлення медичних довідок та запис усієі групи в сервісний центр на здачу іспиту на знання ПДР), в групі у вайбері на всі питання відповіді даються вичерпно і оперативно.
Людмила Йосипівна гарно з прикладами і супроводжуючими ілюстраціями допомагала вивчити правила.
Окрема подяку інструктору Кардашу Сергію Миколайовичу, який хоч і був строгий і вимогливий, але в той же час доступно і детально пояснював складні (на перший погляд) речі, достатньо уваги приділяв проблемним моментам у водінні, допоміг впевнено почуватися на практичному іспиті.
Навчанням у школі та здобутими знаннями і вміннями задоволена. Дякую!
21/01/2023, Сиротюк Наталія
Хочу подякувати школі Мега Драйв за знання які я отримала!!! І особисто Кардаш Сергію Миколайовичу за практичні заняття!!! Здала з першого разу))) Успіху вашій школі!!!
18/01/2023, Тетяна Домбровська
Дякую за якісне навчання та кваліфікованих викладачів! Вивчення теорії з Людмилою Йосипівною – одне задоволення! Так, як Вона пояснює матеріал, звертаючи увагу на найбільш важливих моментах у ПДР, знання отримають усі. Практику водіння освоїла з допомогою інструктора Нарізького Вадима Вікторовича. Щиро вдячна за вміння та знання, професіоналізм, терпіння, підтримку! Було дуже приємно навчатися, оскільки заняття проходили завжди позитивно та комфортно. Дуже хороший інструктор і чудова людина!
18/01/2023, Уляна
Хочу сказати велике спасибі за гідне навчання!
Іспити склала з першої спроби! Завдяки викладачу з теорії Володимиру Володимировичу, теми засвоювалися швидко. Окреме дякую інструктору з водіння Баган Олені Василівні! Позитивна, грамотна і дуже терпляча людина, яка надасть вам професійну підготовку в реальних ситуаціях їзди по місту. Найкращий інструктор! Рекомендую всім майбутнім учням! Також, хочу подякувати Ігору Євгеновичу, за навички паркування, дуже спокійний та позитивний інструктор який вміє пояснити.
17/01/2023, Зоряна
Щиро хочу подякувати школі “Мегадрайв” за високий професіоналізм в навчанні.Я з першого разу склала теоретичний і практичний іспити в сервісному центрі.
Окрема подяка інструктору, Сампарі Віктору Михайловичу,дуже ввічливий,терплячий,професіонал своєї справи,з задоволеннням приходила на уроки водіння.Також, дякую за теоретичні знання,Людмилі Йосипівні,чудовий педагог,дуже змістовно та доступно пояснює матеріал.
Без сумнівів можу сказати,що автошкола “Мегадрайв-найкраща!!!
14/01/2023, Каплан Ліля Романівна
Дякую автошколі МегаДрайв за можливість навчатися і отримати посвідчення водія!
А особливо за терпіння і навчання від інструкторів, Андрія Ігоровича і Олега Анатолійовича!
Це було тільки в задоволення!!!
Дякую!!!
12/01/2023, Дар‘я Яковенко
Найкраща школа! На теорії все будо зрозуміло і гарно підготували до іспиту)
По практиці найкращий інструктор Павло Ярославович Шинкар! Навчив їздити, давав гарні поради, вказував на помилки) не просто крутий вчитель, а ще й гарна людина)
12/01/2023, Купич Ольга
Обрала цю автошколу дивлячись на позитивні відгуки і зручність графіку і не пошкодувала.
Результат навчання в Мегадрайві – успішно складний іспит з першого разу. +1 безпечний водій .
Особливо завдячую інструктору з водіння Безпальку Олегу .
03/01/2023, Вікторія Марчук
Мега позитиву, мега драйву! І ось після кількох місяців тестів, практичних занять, помилок, успіхів , системного повторювання – успішне закінчення навчання) Дякую керівництву автошколи за серйозний підхід і знання! Окрема подяка найкращим інструкторам Безпальку Олегу та Бондару Ігорю!!! Жодного негативу, криків з їхньої сторони, лише спокійне, професійне пояснення, ще раз, ще раз і ще раз. Не знаю, де ви черпаєте таке терпіння)))) Впевнено можу сказати, що навчитися з нуля теорії та практики цілком можливо. Дякую за крутий досвід! Успіхів та процвітання!)
Відгуки минулих років:
2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016
